Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amj
18. črc 2011

@amallie folikulometrie?? co to je? pardon..já to v životě neslyšela

jessulka
18. črc 2011

@amallie Držím palečky, ať je vše v pořádku. Také o té folikulometrii slyším poprvé. Kup si něco pro zlepšení nálady, ať přijdeš na lepší myšlenky.

amallie
18. črc 2011

@amj aaale, to je ultrazvuk, kouka se na vajca no 😖

@jessulka hm, jist nemuzu, jsem tlusta, pit taky ne, hadry na me vypadaj hnusne, tak si to jdu spis hodit 😠

ivis85
18. črc 2011

@amallie ani já to neslyšela a BT - já se před mudrou o takových experimentech nezmiňuju, ani o testování týden po králíkování, reagovala by stejně, medicínu studovali oni a my jsme podle nich jen tupky 🙄

amj
18. črc 2011

@amallie tak když to bereš takhle,proč si nekoupit na sebe, k jídlu.... tak si kup parfém, nebo kytku 😀

jessulka
18. črc 2011

@amallie A co třeba něco pěkného do bytečku? Třeba nějakou hezkou kytku v květináči, nebo nějaký doplněk? A co třeba zavítat do drogerky a koupit si nový parfém, nebo naopak do zlatnictví, stříbrnictví a koupit nějaký šperk? Ženy si mají dělat radosti, když to nemáme na světě tak jednoduché, jako chlapi 🙂 Já jsem si dnes udělala radost v lékárně a koupila si kyselinu listovou, mamatest a čajíky 🙂

amj
18. črc 2011

@jessulka kolik stojí ted mamatest?

amallie
18. črc 2011

@ivis85 ze ja nemlcela 😲 jenze jak jinak jsem mela zahajit nejakou lecbu, ze
Mozna jsem husa mela zustat u toho, ze se snazime rok a pokoj, na problem by prisel sam, no nic, v patek jdu na utz, ten bude na hovno, takze mam jistej i pristi tyden a tim bude cyklus v haji

@amj pac jsem nasrana 😠 jinak hader mam milion i na tu svou tlustou figurinu 😝 jdu odpo na pedikuru, tak aspn to 😀
Je mi pres tricet a vylezla jsem z ordinace jako skolacka od zkousky, to mi sere, jak me usadil

amallie
18. črc 2011

@amj 20 kc cca a jsou dve v balenj

ivis85
18. črc 2011

@amallie nevěš hlavu, když UTZ je v pohodě, když do tebe nebudou píchat jehli ani jinak šťourat, aspoň budeš o krok blíž k mimi - teda budeš vědět, že ty vajcata máš 😀
Tlustá - i prd velebnosti 😀 😀 😀 ! ale jestli se cítíš na to, že bys potřebovala shodit, tak z vlastní zkušenosti doporučuju zumbu!!! Já chodím asi 2 mesíce a hodně lidí mi říká, že jsem jakoby víc zpevněná , i když váhový úbytek byl asi jen 1-1,5 kg. Chodím 2x týdně na hoďku a docela mě to pozitivně nabíjí 😉

amj
18. črc 2011

@amallie mě je taky přes 30 (dááávno) a vim jak se cejtíš!! něvěš hlavu, je lepší že jsi to řekla, aspoň se to začne řešit!! lepší dřív než nikdy!
jo ty testy..tak tady nejlevnější je 10euro. to je mazec

amallie
18. črc 2011

@jessulka mas recht 😉 jinak ja jsem se pred par dny vratila z nakupu v new yorku, tak mam radosti do zasoby 😀 😀 Jo, uz mam lepsi naladu, koupim si taky listovku, proc ne 🙂

jessulka
18. črc 2011

Paní lékárnice mi nabídla 2 druhy. Já jsem si koupila ten dražší asi za 80,-Kč. Je to GS Mamatest Comfort 10. Je to aplikace přímo do proudu moči. Ten levnější stál asi kolem 40,-Kč to byly jen ty papírky.

ivis85
18. črc 2011

@amallie hoď to za hlavu, třeba měl jen blbej den, tak někoho zpražil, ... jak cyklus v háji? vy se při tom nebudete moct snažit?

amj
18. črc 2011

tady nic jako mamatest nemáme :(( zlatý čechy!

amallie
18. črc 2011

@ivis85 jeje, holka, ja chodim dvakrat tydne na powerplate, dvakrat tydne na vacushape a s vyzivou k havlickovi, zrovna zitra tam jdu 🙂 a jsem jak becka, takze 😠 😠 😠 10 kg musi dolu a zaboha to nejde, rikali mi, ze to mam v palici, ze jak to resim, tak mam z toho az blok, jsem hrozna
Jinak na zumbu atd chodit nemuzu, ja muzu jen indivindi hodiny, aby mohla jit Amalka se mnou, tatinek nefunguje

@amj kde bydlis? Jo, videla jsem, ze kdekoliv v cizine jsiu testy drahe, no, ale zas jsou levne jine veci

ivis85
18. črc 2011

@amallie 10éček? mazec ... já chtěla nakupovat v NEW YORKERU 😀 New York mám z ruky, ale ani tak jsem neuspěla, jen SALE SALE, ale samá veteš 😠

jessulka
18. črc 2011

@amallie Jasně, listovkou nic nezkazíš a rovnou si vem i kontryhelový čaj a nějaký čajík,který můžeš pít normálně po douškách an pohodu. Mne paní lékárnice doporučila zázvorový, limetkový, nebo grepový. Tak mi nabídla krabičku, kde bylo od každého po 5 sáčcích. A jsou moc dobrý.

amallie
18. črc 2011

@ivis85 jo, snazit se muzem, ale nazvala bych to sukanim na prazdno 😀 mam debilne kratkou lutealni fazi a tudiz se mi mimi nemuze udrzet, myslim si ja

@amj kde jsi?

amj
18. črc 2011

@amallie jo to jo. ostatní věci jsou levnější ( jídlo, elektro, auta, kočárky, oblečení....) to joo, to je levnější. ale ten test mi přijde teda maxi drahej!!! bydlíme ve španělsku.

ivis85
18. črc 2011

@amallie tak to je škoda, jiné hlídání není? babči, tetky?tak to z hlavy vyžeň, no radí se mi to skvěle, ale taky bych tak 5 kg ještě snesla a nejde to 😒

amallie
18. črc 2011

@ivis85 new yorker je co? Nejake hadry? Mam pocit, ze jsem to nekde videla napsany, cervene

@jessulka listovku stejne budu potrebovat, tak si ji taky koupim a basta 🙂

amj
18. črc 2011

@amallie ale jednou už se zadařilo, tak se určo zadaří i po druhý!!!

amallie
18. črc 2011

@ivis85 hlida nam mamka obcas, ale my jsme hodne spolecensky povinni, tudiz jeste aby mi hlidala na cviceni, to by tu byla kazdy den a to nejde, pracuje a ani byc nechtela Ami odkladat porad
Tohle cviceni je dobry, co delam, jen se mi nedari shodit, vazim 75 😔 a vsechen spek v brise

jessulka
18. črc 2011

@amj Jéé, já bych chtěla do Španělska 🙂 Tam je krásně. Byla jsem tam na dovolené v Blanes.

amallie
18. črc 2011

@amj no to jiste, ale na co cekat 😠 ztrata casu, stejne nakonec dostanu hormony

amj
18. črc 2011

@amallie ty máš dneska na všechno odpověĎ 😲

amallie
18. črc 2011

@amj kde presne?

amj
18. črc 2011

@amallie madrid. chceš přijet? 😀

jessulka
18. črc 2011

Já bych jela hned 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru