Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
20. črc 2011

@purblanca za mě taky gratulace 😉 😀

moncicak.as
20. črc 2011

Ahojte holky, sice neplodíme, ale měření a koumání ovulky mě nepřešlo 😀 co se týče ,,plodných dnů", pomalu zjišťuju, že je blbost se asi řídit tim, kdy jsou domnělé plodné dny, podle grafu i všech tělesných projevů jsem měla ovulku v neděli a dnes mám jasně pozitivní ovu test, tak mi řekněte, kdy teda kurňa ovuluju 😀 😀 😀
Proto těm, kterým to nejde, sexujte celý měsíc, třeba máte ovulku jinak, než si myslíte, jako já 😀 😀 😀

@purblanca Gratulace k obojímu a ať se brzy zadaří 😀

jessulka
20. črc 2011

@purblanca Rádo se stalo 🙂 Mne to také hodně dodává na psychice,jak si tu všichni držíme palečky, navzájem se podporujeme, máme se na dálku rády.

purblanca
20. črc 2011

Děěěěkuji všem, moc hezky se to čte 😉
Holky, jak moc se vám rozhodila MS po vysazení antikoncepce? Beru ji už x-let, ani nevím jak dlouho, tak jsem zvědavá, co na to tělo "řekne". 😲 Jak to bylo u vás?

dilemma
20. črc 2011

Ahoj holky dlouho jsme tady nebyla tak snazime se od minuleho mesice a napoprve to nevyslo tak uvidime jak to bude tenhle mesic a co vy? zapadla nektera zvas? nebo je vasi i dokonce vice? moc vam to preji holky a snazime se dal ti ktere jeste si nesplnily svuj tajny sen🙂

kive76
20. črc 2011

@purblanca ahojky, když jsem vysadila před těma 2 rokama..tak v pohodě.....menzes přišla normálně pravidelně jako vždycky.. 🙂

dilemma
20. črc 2011

@moncicak.as no tak podle minuleho mesice kdyz sem si to tak nejak pocitala podle grafu tak snad si sem za cely mesic nemela ovulku:D uz tomu nerozumim:D mam v tom zmatek tak to nechavame jen tak bud se zadari a nebo ne:D

moncicak.as
20. črc 2011

@purblanca Já u prvního otěhotněla hned 1.měsíc po vysazení prášků, takže nevim, ale je to asi individuál, někdo to má hned pravidelné, někdo ne, ono se to srovná 😉

purblanca
20. črc 2011

@moncicak.as jasně, každý tělo to přijme jinak, s tím počítám... jen tak spíš sonduju, abych si udělala představu 🙂

jessulka
20. črc 2011

Kéž by se to každé podařilo otěhotnět co nejdříve 😉

lenka5731
20. črc 2011

@purblanca Mně antikoncepce nerozhodila nic, od 10 let neznám jinou délku cyklu než 28 dní, prášky jsem střídavě spoustu let brala a pak chvilku nebrala a cyklus byl pořád jako hodinky. Akorát po porodu mi jednou MS vynechala a pak jela dál po těch 28 dnech i přes plné kojení (bez antikoncepce). 😀 Otěhotněla jsem 2x na poprvé. Takže fakt individuální. Vypadá to skoro jako ideál 🙂

moncicak.as
20. črc 2011

@lenka5731 Tak takhle bych taky chtěla fungovat 😀 Mě to vyvolávali v 16 injekcí, pak pravidelné jen díky práškům, po porodu MS až asi po půl roce kolem 30 dní a ted najednou skoro 36 dní, no, prostě blázinec 😀

moncaka
autor
20. črc 2011

@purblanca též gratuluji ;)

Jinak já plavat moc nemůžu, zase kvůli té páteři, takže to se mě netýká a týkat nebude. Takže vede ten břeh 🙂

Jinak si myslím, že my jsme ten pravý den vychytali, ale co z toho bude......těžko říct 😀

d.h.86
20. črc 2011

tak já po vysazení HA jsem otěhotněla cca za dva měsíce,bohužel to nevyšlo no a pak to rok nešlo a museli jsme na umělé
při braní HA jsem měla \ms v poho,nikdy nějak extra problemy,jednou nebo dvakrát vyvolávačka
ale tak to je normál,že když se bere HA je to pravidelný

miselinka2
20. črc 2011

@jaja.m ahojik ja bych řekla že je to normáloní měla sem stejný pocity první dny ☹

jinka09
20. črc 2011

ahoj holky, tak já jsem dnes 1DC☹, ale hned jsem běžela do lékárny a koupila si kontryhelový čaj a spoustu ovulačních testů, tento měsíc jsem netestovala, spoléhala jsem, že jsem ovulku vycítila (2 dny mě pobolíval vaječník), ale asi ne . . . .
také jsem tento cyklus měla 4 dny před MS špinění a pobolívání podbřišku, když o tom tak přemýšlím, už to tak bylo i minule (a já už se viděla těhu)☹, nemáte s tím nějaké zkušenosti??? Muselo se mi to takto rozhodit po tom potratu . . včera jsem chvilku brouzdala po netu a dočetla jsem se, že to může značit anovoulační cyklus, špatnou štítnou žlázu, nebo taky nic . . .ale je pravda, že jsem snad vůbec neměla žádný výtok (jako při ovu) a při MS mě tolik nebolí břicho . . . ale nevím, třeba se jen moc pozoruji

terioza1
20. črc 2011

@jinka09 ahoj, to me mrzi. cetla jsem neavno na netu od nejakyho odbornika, ze 80% vajicek se oplodni a odejdou jako normalni ms, ze ta zenska to ani nezaregistruje, ze je tehu, pac dostane v terminu ms a az 90% vsech oplozenych vajicek se uhnizdi, zenska zjisti, ze je tehu, ale neudrzi se to.... Tak je mozny, ze se zadarilo, ale deslo to jako normalni ms... Drzim pesticky, vyjde to ted... A ty % jsou desivy!!!!! Az jsem se lekla!!!

kvetinka6
20. črc 2011

Já jsem se dnes dočetla že od ovulace ( neví se kdy - asi 2-až 5.den) začne vajíčko putovat do dělohy a během té cesty je připravené tak do 24 hodin na oplodnění. Takže fakt velmi málo času......takže jak začne ovulka tak to může být 1. 2. nebo i 5. den u každé je to jinak.......jo a taky zajímavost, že spermie v těle ženy si dokáže udržet životaschopnost až 5 dní!!! Takže nejlépe začít do toho bušit před ovulkou a během ní každý den.....to už snad musí vyjít......

kvetinka6
20. črc 2011

Teď jen jak píše Terioza aby se to oplodněné vajíčko uhnízdilo a udrželo......

terioza1
20. črc 2011

@kvetinka6 nikdy jsem netusila, ze k tehu bude tak slozita cesta.... me dr rikala( v nemocnici a ma soukr. kliniku na neplodnost) ze u ovu je nejlepsi se snazit kazdy den, lepsi prej vic spermii nez riskovat, ze se nedozijou vajicka. My soulozili odpoledne, v noci byla ovu, pak brzo rano a dalsi den rano. Zadarilo se, ale neudrzelo... Tak si myslim, ze tenhle nazor je dobrej. Ale co doktor, to jinej nazor...

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as tak to je dobry 😀 Treba jsi vyjimka a ovulujes vickrat 😀 aby ses pak nedivila a nemela dvojcata - nedvojcata...

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 Ovulovat sice můžu, je to možné, ale díky hlenu se k vajíčku nedostane nic a nikdo ani škvírkou 😀 Hlen už je krajně neplodný, taková mega bariéra.... 😀 Tak si manža ani nemusí ted dávat bacha 🙂

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as vy si davate bacha? Ja myslela, ze se snazite..

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 Snažili jsme se skoro celej měsíc a těsně před koncem jsme se na základě určitých změn rozhodli ještě počkat, ale bylo mi holkama dovoleno sem chodit i tak 😀 Mám Vás baby totiž ráda a musim Vám fandit 😀

amallie
20. črc 2011

@jinka09 a jak mas dlouhou lutealni fazi?

amallie
20. črc 2011

@purblanca mne se ms rozhodila totalne, prvni dva cykly ok a pak se zacaly prodluzovat a skakat, nekdy 30, nekdy 41 dni a tak 😲

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as jo aha, tak asi je to vazny duvod... Ale nevadi, my te mame radi i kdyz se nesnazis 🙂)) a kdy zhruba zacnete?

d.h.86
20. črc 2011

my ted tenhle měsíc každý den,jen ten jeden ne,tak to asi nebyl plodný
uvidíme,za jak dlouho se zadaří
i když dnes jsem se dozvěděla něco,že ani nevím,jestli do druhýho jít nebo ne-kámošce včera umřelo miminko,měl 12dní ☹ 😢

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 No, nejdříve jsme spekulovali, že to tedy odložíme až tak o 5 let, to se splatí všechny půjčky a vezmeme si hypo a pak dítko, následně nám to přišlo moc dlouho, tak že počkáme tak 2 roky, no a ted jsme se shodli, že jen počkáme, jak budeme vycházet v novym bytě s financemi a dle toho se rozhodneme, když vidim, jak to má šéf, je v práci na PC od 9 do 17.hodin a někdy ještě večer a věčně je v kvapu, tak asi zůstanu na té pozici, kde jsem, s dítkem bych toto tempo nedala, od rána jako o.k, ale domu bych musela stejně kolem 14.hodiny a nepoletim přece domu, nedám tam dítko a zase nebudu makat na PC, tak si s nim ještě promluvim, jaký to se mnou má teda plány... 🙂 Takže budoucnost nejistá, ale ono se to nějak vyvrbí 😉 za cca.14 dní nás čeká stěhování, takže to bude celkově šílený...ale samozřejmě tajně si přeju, aby mi ted jako zmeškala MS a já objevila // a řekla, ,,to nějak zvládneme" 😀 ale dle měření bazální teploty vim, že MS normál dojde, takže až přijde ten správnej čas, snažit se začneme 🙂

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as jo aha, no my to mame taky slozity, ale materskej pud(ackoliv mi je 23) je neuveritelnej, takze vsechno jde stranou.... Vim, ze se to zvladne... vsecno mame, kocarek, postylku, aut.sedacku, oblecky nakoupeny......... Takze zbejva jenom to miminko... Ale jak jsem cetla u tebe tech 5let, zhrozila jsem se, aj jsem se zhrozila u dvou let... to s novym bytem se mi zda bejt fajn... ale vim, jak se cejtis - potajnu chces mit //.... Taky jsem to tak mela, dokavad ten muj nesouhlasil s miminkem🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru