Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

deyana
22. črc 2011

tak jste mě tady pobavily 😀 my se znali dlouho, nesnášela jsem ho, a on si mě pak vyhlídl a začal mi psát sms, odolávala jsem jen asi dva týdny, pak jsme jeli s partičkou (společní kamarádi) na koupák a bylo to. Včera to byly 4 roky ode dne, co jsme se jednou chytli a už nepustili 😀 za měsíc a 1den máme 3.výročí svatby, strašně to letí 😀
@moncicak.as - závidím ti tvou trpělivost, já bych ho asi hned po telefonu seřvala, sbalila mu věci a poslala k mamince, aby ho to přešlo. Jsem hrozná povaha, mě stačí málo a jsem vytočená k nepříčetnosti.

d.h.86
22. črc 2011

@maxi.smile to tě chápu,taky jsem si kdysi říkala aspon jedno a teď,když zkoušíme druhý a vzpomenu si jak to první nešlo,je mi nanic
fakt si moc druhý přeju a vím,že zase každou MS ořvu,chjo
ale dnes mi je fakt divně,fakt jak kdyby měla mrcha přijít
s tím brečením u filmíku,dala jsem malýho spát,udělam ryhcle žemlovku a sednu k nějakýmu hezkýmu filmíku-zbožňuju Čokoládu a samozřejmě Bridgit Johnes a ted jsem viděla někde kousek něm.filmu Baculka,taky to vypadalo dobře,to jsou filmy pro mě,neštastná žena,pár kilo navíc a chlapi 😉

maxi.smile
22. črc 2011

@d.h.86 musím se přiznat, že Čokoláda mě moc nenadchla 😒 Ale jinak souhlas..takový filmy můžu, jak píšeš..hlavně mám ráda ,,přiblblý komedie"..si myslím, že stresu a všeho negativního je kolem dost...u takových filmů úplně vypnu, zasměju se, pobavím..manža kouká se mnou...třeba mě úplně rozhodil Milionář z chatrče...jak tam běhaly ty děti po smetištích, žily ve slumech...špína,žebrání, mučení dětí..byla jsem z toho rozhozená hrozně dlouho, páč manži bratranec byl v Indii a vyprávěl, že fakt šílené..nechci se prostě stresovat, tak radši zapnu nějakou blbost 😉 Právě jsem četla Tvůj popis těhotenství a tak..maličkej je fakticky bojovník a klobouk dolů před Tebou a manželem...úplně sevřený žaludek z toho mám...Dej mu za mě pusu - malýmu 😀 A jak jsem četla, tak jsi normoš otěhulila..sice to nevyšlo, ale...ale prostě se zadařilo, tak uvidíš, však to půjde přirozeně zase..u Tebe tomu fakt věřím 😉

amallie
22. črc 2011

Cau zeny, hlasim se od toho gyndare, byla jsem na tech vajcich a zatim roste jedno, ale je jeste malicky, takze v pondeli znova 😉

maxi.smile
22. črc 2011

@amallie a jak se to pozná? Ultrazvukem??

d.h.86
22. črc 2011

jj,to se chodí na uz a oni vag,sondou zkoumají počet a velikost vajíček

@maxi.smile jj,už jsem to dlouho neaktualizovala,ale je to bojovníček,člověk pro mimčo udělá cokoliv
myslela jsem,že to bude jiný s jedním,ale ten chtít po druhým je snad ještě větší
malej má sice zdr problemy,ale jinak je to děsnej pohodář,ještě jsem nezažila probdělou noc s ním

kive76
22. črc 2011

@d.h.86 jak jsem psala ta krize...u nás je taky jen někdy hádavá, ale pak je to zas o.k..nevyměnila bych ho 🙂

d.h.86
22. črc 2011

@kive76 u mě je spíš problém,že já jsu taková výbušná povaha a někdy mě vytočí fakt prkotina
ale měla jsem blbý období po potratu a když se prcek nedařil
ted jak chceme druhý,tak celkem ok,ovšem nejvíc na mě pusobí blížící se \MS

ivis85
22. črc 2011

@kive76 správně 😉 ani já ne, všude je občas bouřka ...

miselinka2
22. črc 2011

tak ufff ufff my jsme po kontrole a vše je v pořádku srdíčko tluče jak má

amallie
22. črc 2011

@maxi.smile jj, ultrazvukem

deyana
22. črc 2011

@miselinka2 gratulaceeeee 😀 to je super 🙂

miselinka2
22. črc 2011

@deyana ani nevis jak sem ted stastna

ivis85
22. črc 2011

@miselinka2 To je radost "slyšet" takovéhle zprávy, skvělé 😉

miselinka2
22. črc 2011

@ivis85 jo jo sem stastna uz i jedna babicka s dedou to vedi protoze sme dostala neschopenku ode dneska ☹

maxi.smile
22. črc 2011

@miselinka2 jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulace!!!!! 😀

miselinka2
22. črc 2011

@maxi.smile děkuju děkujuu

ivis85
22. črc 2011

No tak rodina asi dřív nebo později vše prokoukne a v práci asi už taky, když máš neschopnost né? takže v podstatě už není před kým to tajit ? Kolik jsi 9tt?a máš vycházky?

d.h.86
22. črc 2011

@miselinka2 gratulace

purblanca
22. črc 2011

@miselinka2 také gratuluji 😉

kleopatra35
22. črc 2011

Ahoj holky, tak my jsme také internetový pár, sice máme mezi sebou 13let rozdíl, ale vše funguje. manža je děsný kliďas a já jsem zase jak výbušnina z 2.světový....takže, když nějaká bouřka příjde...já skáču jak tazmánský čert a manžel se mi směje, že to nemám tak prožívat a o to víc jdu ještě do vrtule, když vidím, že je v poho...jen jednou jsme spolu nemluvili 2 dny (bylo to 2měsíce před svatbou a myslela jsem, že je konec), ale za to mohla tchýně, snaží se o to, aby se jí synáček vrátil pod sukni , takže nás rozezlila, ale postupem času manžel zjistil, že všechny ty nehody byli dobře plánované jeho matkou a teď se mě snaží od ní izolovat a když se náhodou povede, že přijede na inspekci, tak mě s ní nikdy nenechává samotnou...už ví, že je zlá a zákeřná....ale trvalo mu to hoooodně dlouho, než mu to došlo.....te´d je vše OK, je rodinný typ, takže když není v práci, je se mnou...a to jsem si vždycky přála,aby můj muž byl takový....jsem za něj ráda...

kleopatra35
22. črc 2011

@miselinka2 veeeelká gratulace

lenka5731
22. črc 2011

@miselinka2

Velká gratulace. A kolik jsi podle UTZ?

Koukám, že tu není snad nikdo, kdo by se neseznámil na internetu. 😀

purblanca
22. črc 2011

@lenka5731 to teda zase néééé 😀 My jsme se seznámili v práci 🙂 Taky jsme kolem sebe chodili skoro 3 roky než si mě "všiml" 😀 No a už je to 7 let, co jsme spolu z toho příští týden 11 měsíců manželé 😉

purblanca
22. črc 2011

Holky, ty co už máte děti měly jste manžela u porodu a ty co teprve budete mít mimčo plánujete mít manžela u porodu? Co vím, tak prý je to pro tu maminku velká podpora, ale já osobně se toho nějak děsím... ne, že bych tam manžela nechtěla, ale když vidím fotky z porodu, tak je mi z toho mírně "šoufl"... si řikám, co pak tomu může říct ten chlap ?!? 😒

lenka5731
22. črc 2011

@purblanca Já byla u porodu sama (v té době jsem byla sama) a hlavně v závěru mi dost chyběl někdo na "podrž, odnes, podej, otevři, zavři, zavolej, udělej ... " 😀 Jako PA byla fajn, ale když jsem během 2. doby porodní chtěla asi po desáté podat pití, tak už mi to bylo blbý.

Jinak u 2. porodu muž bude, chce (chudák nevědomý) 😀 a já jsem taky pro, hlavně pro to, jak jsem napsala. Na takový věci, jako "jak to vypadá", stejně vůbec nebudeš mít prostor myslet, jediná tvoje myšlenka bude "přežít", nechci dramatizovat, ale je to tak 😀 😀

lenka5731
22. črc 2011

Četla jsem v diskusích dost názorů, že před porodem maminky řešily, že odmítají přítomnost mediků (stud a potřeba soukromí) a po porodu psaly, že by jim bylo jedno, kdyby rodily uprostřed Václaváku. Já s tím souhlasím.

Navíc, ať ten chlap vidí, co způsobil a jak kvůli němu musíš trpět 😎 😀

purblanca
22. črc 2011

@lenka5731 Díky za tvůj názor 🙂 To je určitě podpora, jak píšeš ... Já jsem totiž váha a to skutečně jsem... jedna polovina ze mě, by tam manžela určitě chtěla, ale ta druhá má strach, že se mu snad i znechutím... 😒 Asi nad tím moc přemýšlím...
S tím přežitím ti naprosto věřím, já jsem citlivka, takže až budu rodit tak to bude zážitek 🙄

moncicak.as
22. črc 2011

Holky, tak diskuze včera standardní....nejdřív mí otázky, co mu valstně teda chybí, proč má potřebu hledat holky na seznamce, následně jeho vysvětlení, že JEN KOUKAL....a pak následovalo vyhledání nějakého důvodu, aby mě mohl taky seřvat...našel to, že mu skáču do řeči, asi je to nepřekonatelná vec, a jak se to neodnaučim, tak bude zle...vtipný, já se normál smála...tzv. nejlepší obrana je útok...tak jakože v pohodě, prý jen koukal, už nebude...jsem zvědavá, od včera se štěkáme kvůli hovadinám, furt na mě vyjíždí bezdůvodně, ono ho to časem přejde, snad 😀

@purblanca Já u proodu manžu měla, a moc jsem ho nevnímala, spíš až u tlačení, kdy mi držel nohy, ale jsem za jeho přítomnost u porodu ráda 🙂

purblanca
22. črc 2011

@moncicak.as @lenka5731 co pak manžel říkal? Jaký měl z toho dojmy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru