Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
24. črc 2011

@amj drsný, bylo to o muži, kterému zemřela žena, oni mu pak vzali 4 syny, které s ní měl, ač on byl přesvědčený, že to všechno zvládnou a že se o ně postará. A pak tam probíhal ten příběh těch 4 kluků, co zažili, jak se k nim v ústavech chovali, jak neskutečně zkoušeli a otec, který udělal všechno proto, aby je dostal z ústavů zpátky, protože to slíbil u hrobu své ženě, že to nedopustí a dostane je zpět......prostě fakt nářez.

terioza1
24. črc 2011

@martinka87 ahojky, jestli ti muzu rict svuj nazor.... Ja nejsem zadnej karierista, penize sice dobry, kdyz jich je vic... o tom ani slovo... ale nnikdy nevis, co se ti muze stat, nebo manzovi nebo obecne, co se muze stat... A budes toho nadosmrti litovat... Stat se taky nemusi nic a muzes mit mimi jako povysena v praci... Ale ja davam prednost vzdycky diteti.... 🙂 Ted mam taky super praci, ucim.. o tom jsem vzdycky snila.. ale porad je dite ditetem.... 🙂 Ja bych se snazila.. a kor kvuli zdr. stavu, jak jsi psala. Taky to nemam nejlepsi 🙂 A i jako mlada jsem o to prisla ve 4tt+2dny... Rika se, ze mlady holky to maj vetsinou v pohode... A starsi vic rizikovy.. neco na tom bude, ale ne u me... Neodkladej to, at nejsi nestastna. Pak ten materskej pud se na tebe vrhne se vsi paradou a budes smutna, ze se treba nebude darit... A darit se taky nemusi treba nekolik let... Jak to tu procitam, spousta holek se snazi rok, dva, 4,5.....7... Drzim pesticky, aby ses spravne rozhodla..

amj
24. črc 2011

@moncaka fakt jo? no to muselo bejt drsny. v nedeli odpoledne takovejdle film jo? mazec. dik za info!!

moncaka
autor
24. črc 2011

@amj fakt to bylo děsně smutný, 2x se mi udělalo fakt zle..kor když zcela zdravé tři děti dali mezi mentálně postižené....ty tři děti vystoupili z auta a on za nimi vystoupil i ten nejmenší bráška, chtěl za sourozenci a oni ho zavřeli zpět do auta, že tam malé děti nepatří..ty tři starší volali jeho jméno a ten maličký měl ruce na skle a odváželi ho...hrůza..řvala jsem jak želva.

amj
24. črc 2011

@moncaka nejhorsi je, ze ono to tak v tom zivote fakt funguje...kdyz to pak slysis co se muze stat...ani nemluvit!!!

kotatkoz
24. črc 2011

Zdravim po vikendu mimo civilizaci 😀
@martinka87 skoro mi to prijde, ze slibujou povyseni mladym sikovnym holkam ve snaze, ze je tim namotivujou, aby se prave nemnozily 😀 Myslim, ze kazdymu zamestnavateli musi byt jasny, ze pokud ma holka mezi 20-30 lety stalyho partnera, tak asi o mimcu uvazuje... 😀 Ale drzim palce, at dilema vyresis a nikdy toho pak nelitujes 😉

"Jak jsem slibil" jsem nastesti nevidela... to bych to zarucene zas probulela alespon od pulky do konce 😔

moncaka
autor
24. črc 2011

@amj je to hodně častý, o to víc je to tak smutný, že to nebylo nic přehnaného, ale realita.

moncaka
autor
24. črc 2011

@kotatkoz já si taky myslím, že hodně často povýšení opradvu slibují mladým holkám, právě z důvodu, že potřebují dotyčnou udržet v zaměstnání a tímto ji namotivují. Už jsem se s tím párkrát v okolí setkala. Kámošce (nyní 26) slíbili povýšení před 2,5 lety....a do dnešního dne se nic neděje....ale vůbec nic. Vždy jí je odpovědí, že se na tom pracuje....ona už taky pracuje, ale na mimču, ale nedaří se, ale říkala, že kdyby ano, byla by štěstím bez sebe, že s ní vydrbali. (a též snažení se o mimi kvůli tomu odkládali).

Já to probulela prakticky celé 😔

amj
24. črc 2011

@moncaka to veřim, taky bych to obrečela...já si právě myslela, jestli to není nějakej hezkej film, ze to tom mluvíte.....

kotatkoz
24. črc 2011

@moncaka chudak, to je fakt nefer 😠 Ja bych to asi nebrala moc vazne, dokud by sef neprisel se zavaznou a jasnou nabidkou, idealne uz rovnou na papire k podpisu 😀

moncaka
autor
24. črc 2011

@amj hezký svým způsobem byl, ale i drsnej zároveň

moncaka
autor
24. črc 2011

@kotatkoz přesně jak píšeš, brát vážně to je možné asi fakt jen při zavolání si dotyčné "na kobereček", vysvětlení oné věci a říct, že max. do týdne to bude vyřízené finálně......když nic, tak je jasný, že to byly jen kecy do prázdna, kterými v dnešní době disponuje kde kdo 🙂

maxi.smile
24. črc 2011

ještě, že jsem to neviděla ☹ ...já bulela dneska u Andula vyhrála ( s Věrou Ferbasovou, H. Haas) ..vím, jsem trapka, ale blíží se MS, tak mě to snad omlouvá 😀 Bulela jsem u hezkého konce, dvojčátka..jéé 😵 ..a pak taky u tv zpráv, jak nějaká paní dala okradenýmu důchodci 9 tis., o které přišel..dojemný 🙂 ..já bych mimčo odkládat nechtěla, protože to je to nejlepší, co mě v životě potkalo 😉 😵 😵 😵 😵 😵

d.h.86
24. črc 2011

tak film jsem neviděla,škoda
ale viděla jsem letmo ten černobílý s těmi dvojčátky
no,já už pomalu přemýšlím,jestli nejsu těhu už z minulého měsíce,sice jsem měla MS ale nic moc extra silného
a ed fakt o pátku mi je divně,ale testit nechci,počkám do termínu mS
ale pořád ta kříž,dnes moc ne,ale dnes spíš podbřišek,jako bych ho měla nafouklý zevnitř a trochu mě bolí vaječník,ale mám strach,tak uvidíme

moncicak.as
24. črc 2011

@maxi.smile Já ani nemusim mít před MS a stejně všechno trochu dojemný ořvu 😀 😀 😀
@d.h.86 Tak to by byla pecka, kdybys zjistila, že jsi už dávno těhu 😀

d.h.86
24. črc 2011

@moncicak.as já si teda nedělám planý naděje,ale prostě mi nejde do hlavy proč mi je tak zle v puli cyklu
zítra jdu do lékárny pro homeopatika,tak se zeptám,jestli to tak nějak mužu vnímat ted
no,je jasný,že bych dala nevím co za to,abych objevila //,ale uvidíme,rozhodně si neholdám dělat test dřív než po vynechání ms,protože sněhobílých testu už jsem viděla dost a další takový si ráda odpustím
člověk sice tuší,že těhu není,ale vždy to ořvu

martinka87
25. črc 2011

Dobre ranko... Tak jeste ze jsem to nevidela,to bych rvala taky...

Holky,moc dekuji za nazory,asi si vse fakt sepisu!! 😉 a uvidime...

martinka87
25. črc 2011

Jooooo a prosim, dneska jsem 2DC...

purblanca
25. črc 2011

Holky, já jsem tady úplně zmatená 😕 😀 Když si prohlížím alba, tak z toho vůbec nic nemám, protože nevím, co ty zatracený zkratky znamenají.
Tak třeba např., ... "den po KET" nebo "8 den po ET - 13 den po DPO"... no to je pro mě, jak kdyby tam nic napsáno nebylo ☹
Předem děkuji za vysvětlení !! 😅

d.h.86
25. črc 2011

KET-je tuším zavedení zmražených embryí
8.den po ET-je 8.den po embryotransferu,což je 8.den po zavedení oplodněných vajíček-embryí do dělohy
DPO-je den po ovulaci

deyana
25. črc 2011

ahojky, tak já mám pocity takové smíšené, těhu test po dvou dnech stejný, jen duch, takže opět budeme čekat, nic jiného nezbývá.. mohlo by to být tím, že v noci jsem docela pila a chodila na malou, ale nechci si dělat plané naděje. Takže se nechám překvapit a buď testnu zase zítra, nebo možná radši až pozítří. Jsem 12DPO.

ivis85
25. črc 2011

to jsou nervy 🙂 já budu taktéž testovat zítra (když najdu odvahu, nechci být zklamaná) 🤐

deyana
25. črc 2011

@ivis85 kolik jsi DPO ?

purblanca
25. črc 2011

@d.h.86 díky, snad to nezapomenu 🙂

@ivis85 ,@deyana holky, držím pěsti 😉

elinor42
25. črc 2011

tak a tento mesiac zase nič. Už ma to snaženie doháňa k zúfalstvu.

d.h.86
25. črc 2011

já vás tu děvčata nechci nijak odraovat nebo zraňovat,ale proč počítáte,že vám to vyjde hned?je plno páru,které jsou zdravé a nejde jim to léta?
a hlavně,člověk si myslí,že je zdravej a ok a ejhle,něco zjistí prd
tak to fakt jako nechápu,myslet si.,že jeden měsíc se budu snažit a budu těhu
nezlobte se na mě,ale prostě mě tohle zaráží

moncicak.as
25. črc 2011

@d.h.86 Víš, ono to někomu tak jde, že se zasnaží a hned je těhu, já jsem toho důkazem, Tedík je na 1.pokus, takže ona malá naděje, že to vyjde poprvé vždycky je 😉

d.h.86
25. črc 2011

@moncicak.as jasný
ale v dnešní době je to víc než zázrak,bud ráda
já samozejě nechci nikoho nějak odrazovat nebo tak,však je jasné,že to tu přeju všem,tak jak tu jsme
jen prostě vím,jak je to u nás
byli doby,kdy zpoždění týden nebylo ni
ted teda to chodí pravidelně,tak čekám mrchu 6.srpna

rajule
25. črc 2011

Tak to nás bude víc kdo bude testovat, já jsem teda už testovala, ale myslím, že to bylo brzy. Mám už zpoždění, tak nevím co se z toho vyvine, ale počkám ještě pár dní. Jinak vše mívám úplně pravidelně na čas, tak nevím. Včera mě ale z ničeho nic neuvěřitelně začalo bolet v kříži a ještě mě to nepustilo ☹

deyana
25. črc 2011

@d.h.86 samo, máš pravdu, my se snažíme už osmý měsíc, teď teda nanovo a s plnou vervou 😀 ale je hodně párů, kterým to vyjde hned 😉 ani vlastně teda nevím koho tím myslíš..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru