Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
25. črc 2011

@deyana jak to myslíš koho tím myslím?
já vám to všem moc přeju,fakt,hned po prvním měsíci,to je jasný,ale prostě já jsu ten tipo,kterj má hold smulu a tak vím,jak to muže i dopadnout

moncicak.as
25. črc 2011

@d.h.86 Bud ráda, že to máš pravidelně, mě břicho pobolívá trochu už 2.den a MS nikde, jak to znám, dostanu to venku na vycházce, kde si zapomenu tampón 😀

moncicak.as
25. črc 2011

@d.h.86 Nekoukala jsi na Kung-Fu Pandu? Malej by Ti to vyvsětlil 😀 Krásná věta tam zazní....,,je třeba jen věřit" 😉 Ono to vyjde 🙂 Nám všem 🙂

deyana
25. črc 2011

@d.h.86 jo já vím jen mi to přišlo jako bys myslela někoho konkrétního, tak 😉
a můj názor je ten, že každá, která má před MS nebo mešká, tak doufá a věří a není na tom nic špatného. Já i když jsme se ofiko nesnažili, tak jsem taky doufala, to je prostě touha po miminku.. a jestli je to měsíc, nebo rok, je podle mě úplně jedno 😉
samozřejmě přeju taky všem aby to vyšlo co nejdřív, ale ono si to tělo s námi nakonec udělá co bude chtít a my s tím nic nenaděláme 😀

d.h.86
25. črc 2011

jasný,tak nic jného než doufat nezbývá
ale tak já to beru spíš asi jako sama za sebe,prostě vím,že jsou problémy a možná to zase nepujde,tak se uvidí

deyana
25. črc 2011

@d.h.86 a možná půjde, protože už jedno dítko máš 😉 dost se toho u žen s poruchou plodnosti po porodu mění, je tu na to taky x témat, takže hlavu nahoru, vidíš všechno moc černě, určitě je blbost dělat si zbytečně velké naděje, ale psychika a víra taky dokážou hodně 😉

ivis85
25. črc 2011

@deyana asi 12 DPO pokud, tenhle měsíc jsem nezkoušela ani ovu test, jen podle hlenu a dle bolesti v břiše jsem vytipovala ovu.
@d.h.86 myslím, že doufat, že to vyjde, je normální, já hodlám testovat JEN A JEN z důvodu, že mám začít brát tablety, které se nedoporučují v 1-3 měsíci těhotenství, jinak bych čekala min do termínu MS a možná i déle, minulý měsíc jsem testovala a přesně jak píšeš ty, pohled na sněhobílý test mi bohatě stačil, nevyžívám se ve zbytečném čůrání na testy 😉 tentokrát to je čistě pro vyloučení a né pro potvrzení. A vím, že je to odemě asi blbý, ale to, že vám to při prvním mimču nešlo, neznamená, že musí mít problémy každý druhý pár ( klidně můžeme být v diskusi mixlí a nebo samé dlouhodobé snažilky ale to ví bůh) no a druhý mimčo vám může vyjít třeba na druhý pokus, tak nestraš sebe i okolí 😉

d.h.86
25. črc 2011

@ivis85 já nikoho strašit nechci,jen mě to osobně zaráží
já to přeju všem
tak každá žena svý tělo asi zná a vycítí když se něco děje

purblanca
25. črc 2011

@d.h.86 jéé, dívám se, že váš Štěpánek bude mít v pátek narozky 😉 Tak to předem blahopřeji 🙂

lenka5731
25. črc 2011

Dobré odpoledne 🙂

@d.h.86 @moncicak.as Taky si myslím, že je celkem normální doufat, že to vyjde hned na začátku. Já mám zas kolem sebe hodně lidí, kterým se povedlo napoprvé, kamarádka a kolegyně mají dokonce obě dvě děti napoprvé. Já mám první dítě napoprvé a teď jsem těhotná taky po prvním cyklu - a jak to dopadne, bůh ví. Jenže takové to většinou nemají potřebu ventilovat na internetu, když je všechno ok, jen chci říct, že takových případů je taky moc. Prostě každý si v životě to štěstí/smůlu vybereme někde jinde.

Já taky určitě nechci být hnusná a přeju vám, aby se zadařilo brzy, ale trochu nerozumím, proč chodíš do diskuse, kde se holky snaží první měsíc, když máte prvního synka z IVF a teď už se taky snažíte 8 (?) měsíců a očekáváš problémy. To jen reakce na tvůj příspěvek, nic ve zlým. 🙂 Trošku nechápu tvojí potřebu moralizovat.

deyana
25. črc 2011

@lenka5731 já psala že 8 🙂 a teď od června jsme si řekli že do toho jdeme na plno - teploty, testy, čípek, všechno.. jinak jsme se jen tak snažili podle odhadů a podle ovu bolestí, jednou jsme o mimi přišli, pak zase jsme to měli takové chaotické tak jsme se rozhodli udělat za tím vším tlustou čáru a začít jakoby znova, i když teda píšu že je to osmý měsíc 😅

d.h.86
25. črc 2011

@lenka5731 no,my se teda 8měsícu nesnažíme,ale to je v poho
no,já prostě napsala jen svuj názor a svý pocity,ale tak o nic nejde,že?
já vás tu rušit nebudu,tak se tu mějte hezky a ať se vám všem brzy zadaří
nechápu tu souvislost,že mám první z IVF?ale to je jedno
mějte se tu fajn

d.h.86
25. črc 2011

a nikoho moralizovat nechci,jen jsem prostě napsala svuj názor,asi jsem to hold napsala jinak,než jsem chtěla,aby to vyznělo

moncaka
autor
25. črc 2011

Holky, v pohodě 😅 Je to diskuze, kde se diskutuje třeba i nad názory druhých. Nemusíme s daným názorem tak nějak souhlasit, ale vyslechnout si ho můžeme. Já, když se nad tím tak zamyslím, mám kolem sebe 12 párů z 16, kterým se to povedlo prakticky hned první měsíc. Další 4 čekali 3-5 měsíců. Já třeba tak nějak nepřemýšlím, zda se povede nebo ne, já prostě nevím, jak na tom jsem, ale taky bych si přála, aby se zadařilo brzy a to hodně brzy 😅 Holt, musíme se nechat překvapit, ale není to nic proti ničemu doufat, že se zadařilo. Stejně tak není nic proti ničemu doufat, že se zadaří.
Tak holky, hlavu vzhůru, chuť do testování a ještě větší chuť do snažení. Však ono se zadaří 😉

martinka87
25. črc 2011

Ted koukam do kalendare,ze ja jsem to dostala presne na den za mesic 🙂

Holky,nazor muze rict kazdy,tak se nehadejte Kelisky 🙂)))

Ja jdu do hajan koukat na Zoufalky,manzel mi stahnul vsechny serie 😉 juchuuuu... Paaaa a dobrou noc...

moncaka
autor
25. črc 2011

@martinka87 tak to máš super 🙂

Tak dobrou noc a příjemné pokoukáníčko manželek 🙂

marcelkap
25. črc 2011

@martinka87 Jee, Zoufalky já taky ráda, tak si to užij, já to jdu asi taky zalomit. Dneska mi navrtali šroub do pusy, tak jsem z toho nějaká připitomělá.

Btw....já taky doufám a chci a chci a chci 😀

moncaka
autor
25. črc 2011

@marcelkap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Btw.....tak ať šroub moc nebolí ☹

martinka87
25. črc 2011

@marcelkap jeeeeezisi ☹ uff,doufam,ze to moc nebolelo...

d.h.86
25. črc 2011

však já se tu s nikým hádat nechci,jsu ráda,že tu mužu být,prožívat zase s kažou to nadšení ze //,ale někdy bohužel i to zklamání
já se prostě asi jen nějak špatně vyjádřila,prostě jsem to nemyslela proti nikomu nějak osobně a už vubec ne špatně

jinka09
25. črc 2011

někde jsem slyšela názor, že se buď zadaří hned, nebo se pak na mimi musí počkat třeba půl nebo 3/4 roku . . . . něco na tom asi bude, vidím to u sebe, zadařilo se na podruhé, to jsem vůbec nečekala a pak jsme o miminko přišli a teď už to hrotím a pořád řeším a pozoruji se . . . .prostě si myslím, že když se začne zkoušet je mamka v pohodě a může se zadařit snáz, po nějaké době už tak v pohodě není a je to znát . . . . jak já nesnáším názor "nemysli nato, neřeš to, musíš být v pohodě" ale ono to právě není tak lehké☹

d.h.86
25. črc 2011

@jinka09 jj,to mi taky všichni říkají,ale člověk miminko chce a prostě když to nejde,přmýšlí
já třeba ani přemýšlet nemusím,prostě vím,co vše jsme museli podstoupit,tak bych dala nevím co za to,abych normálka otěhotněla

moncaka
autor
25. črc 2011

Ono kolikrát nejde pořádně jen z písmenek postřehnout, jak to člověk vlastně podal, jak to myslel, je potřeba to brát lehce s rezervou..není slyšet tón v hlase, který je dost důležitý...takže občas to tak je, že to prostě vyzní úplně jinak, než to bylo napsané....jen mezi nás @d.h.86 choď dál, je to fajn takto se podporovat a může to psychicky pomoct, tak né, že utečeš 😉

marcelkap
25. črc 2011

@martinka87 Měla jsem to umrtvený takže dobrý, ale cítila jsem ten tlak a to, že mi prostě vrtaj do pusy šroub 😖 A teď mě z toho bolí celá hlava.

d.h.86
25. črc 2011

@moncaka jako jsu tu s váma ráda,hlavně ted vlastně všechny začínáme,že?je fajn pozorovat,jak budem postupně těhotnět,jak se nám budou kulatit bříška a budem se společně těšit na miminka

moncaka
autor
25. črc 2011

@marcelkap No to potěš, tak do postele, zavřít oči a relaxovat, aby se to nerozjelo. Snad to bude dobrý a nebude Tě to trápit.

@d.h.86 to víš, že jo, je to fajn, mít společné téma, povídat si společně o společném....a myslím, že se máme ještě nač těšit 🙂

d.h.86
25. črc 2011

@moncaka určitě
já se tu všem,kerých se to nějak dotklo veřejně omlouvám,opravdu to nebylo myšleno nějak špatně
všem vám holky přeji,aby jste otěhotněli co nejdřív,těhu bylo v poho a narodili se vám zdraví miminka
a věřte mi,vím o čem mluvím

martinka87
25. črc 2011

@marcelkap uff,to musel byt des... Ja a zubar jsme veeeeelici nepratele 😉)))

frapik
25. črc 2011

Ahojik, přidávám se k vám děvčata. Tento měsíc sme začali se snažením. Jsem zvědavá, jak se nám bude dařit. 😉 Nevěděla jsem, že listovka pomáhá, zítra ji koupim. 🙂

moncaka
autor
25. črc 2011

@frapik ahoj, vítej mezi námi 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru