Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
19. čer 2011

@zelinda Samozřejmě držim palce, at se objeví krásné // 😉

zelinda
19. čer 2011

🙂 moncicak.as tobě taky

jinka09
19. čer 2011

@ivis85 já to taky nechci oznamovat hned, ale jak píšeš, pokud příjdou nějaké nevolnosti . . .🙂, v kanceláři sedím s holkou, tak to možná bude hned jasné🙂. já tu listovka začala brát ani ne týden před snažením. Brát jí 3 mésíce před plánovaným početím - to mi příjde jako marketingový tah prodejců, nevidím v tom smysl

a co se týče jmen, hrozně bych chtěla Viktorku🙂 u kluka ještě nemáme jasně, líbí se mi Vojta, ale Vojtu má sesřenka a jedna známá, tak nevím

moncaka
autor
19. čer 2011

Jo tak to já bych to děsně ráda oznámila až co nejdéle by to bylo možné, tedy 3. nebo 4. měsíc, ale vidím to teda už teď bledě 🙂 Myslím, že to potom budu muset vyvalit poněkud dříve...

Jinak co se týče jmen, už jsem o tom taky přemýšlela 😀, tak holčička by byla buď Evelína, Miriam, Ingrind nebo Agáta a u kluka to je jasný, Pavol 🙂

ivis85
19. čer 2011

@moncicak.as chlap to asi vždycky vidí trošku jinak, ale bavili jsem se o tom už dřív.
2009 jsme rekonstruovali barák - docela dost z gruntu a manža někdy v srpnu říkal, tak už to zkusíme ... a já že ještě chci pomáhat při stavbě, že by bylo o jednu sílu míň, tak se naštval a řekla, že teď nebude teda chtít on tak 3-4 roky, ale když jsme udělali nejdůležitější, je kde vařit, kde spátk a koupat se (defakto nám schází udělat okno na chodbě, vyštukovat to a položit dlažbu a finiš) tak nám už ani ty finance nebrání a jméno Lucka už je vybraný a měnit ho necceme (ale moc o tom nemluvím, abych mu nevymluvila díru do hlavy a nějak se neznechutila 😝 )
@moncicak.as@maxi.smile 4 dny čekání 😅

jinka09
19. čer 2011

@moncaka já bych nejraději ten 3 měsíc to řekla všem (kromě manžela🙂 ), ale při prvním těhu jsem se v 5tt dostala do nemocnice a věděli to všichni a do práce přišla neschopenka z gynekologického oddělení. vymluvila jsem se na ženské problémy, ale bylo to dost nepříjemné☹

ivis85
19. čer 2011

@zelinda vlastně na tvoje čárky se bude čekat 😀 jsem z těch buchet asi přeslazená a mimo 😅

ivis85
19. čer 2011

@jinka09 manželovi to řekneš dýl 😀 😀 😀

ivis85
19. čer 2011

@jinka09 tak to věřím, já byla na ženském na operaci, žádný problémy při těhu a i to mi bylo proti srsti, věděla to jen moje kolegyně -defakto nadřízená a vedoucí (chlap) ale jen že jdu na gyn, ani jsem jim neřekla s čím, bylo mi to trapný ... 🤐

jinka09
19. čer 2011

@ivis85 no koukám, jak blbě jsem to napsala😀, manžel to bude vědět jako první, pak rodina a pak v práci🙂

a v práci jsem se vymluvila na ženské potíže, jinak rodina věděla, že jsem potratila☹

moncicak.as
19. čer 2011

@jinka09 Já byla jak v opojení, po 1. prohlídce na gyndě to věděla rodina a kolegyňka a po měsíci od zjištění a potvrzení srdíčka už i v práci šéf, ale ofiko všem ostatním jsme to řekli až později 😀

ivis85
19. čer 2011

holky asi záleží na tom, jaká ta kolegyňka je, já mám v práci takou babu falešnou, jednou je jak cukrkandl, podruhý vrazí kudlu do zad ... U mě je jasný pořadí - manža hned, rodiče a sourozenci asi v závěsu, max po první kontrole(ale asi to nevydržim)potom dobří přátele a v práci dle okolností - tak ty 2 měsíce?
Jdu do hajan ...

dupik
19. čer 2011

Tak se k vám přidávám....dnes jsmes manželem zahájili snažení o sourozence naší Verunky...malá má už 13 měsíců a já mám rodičák do dvou let..tak je na čase začít.
Verunka se nám povedla hned na poprvé, ale to jsem měla normálně ms a věděli jsme, kdy..
Malou stále kojím a před dvěmi týdny jsem dosatala poprvé slabý ms. tak uvidíme.
Jinak manžel tvrdí, že ví co dělá a u malé se trefil. Teď tvrdí, že dělá chlapce..chlap jeden domýšlivej..mě by to bylo jedno ale tak nějak vnitřeně cítím, že budeme mít dvě holčičky. No uvidíme, hlavně, aby se to vůbec povedlo.
Tak vám všem přeji příjemné snaženíčko!!!!

amallie
19. čer 2011

jééé, já bych moc chtěla dvě holčičky 😵 😵 😵 Už jí mám u muže objednanou, ale uvidíme, jestli se mu povede 😀 Jinak já jsem pro říkat to co nejdýl to jde, dokud není břicho, zatloukat 😀

eleonor
19. čer 2011

ahoj holky 🙂 tak se taky přidávám k vám... tabulka nám pěkně rychle narůstá 🙂 tak doufejme, že se bude zase rychle ztrácet a měnit do "tt" 🙂

moncicak.as....................31 DC (kyselina listová)
zelinda.............................30 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................29 DC (kyselina listová)
Deyana............................25 DC (superželezo)
kotatkoz............................24 DC (kyselina listová)
jinka09.............................23 DC (kyselina listová)
Ivis85................................21 DC (nic)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
Martinka87......................20 DC (kyselina listová)
kleopatra35.....................17 DC (Acidofolan)
zr.ska................................12 DC (kyselina listová)
amallie..............................6 DC (nic)
terioza1............................18DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)

eleonor
19. čer 2011

jejda, tak se dívám, že jsem se trefila už pár minut po půlnoci, takže jsem to zadala blbě, jenom sebe náhodou správně 🙂 takže oprava:

moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................31 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)

moncicak.as
19. čer 2011

@dupik Zeptej se muže, jak se dělá holčička, já chci takýýý 😀 Ale mám tucha, že budu mít 2 raubíře 🙂

moncicak.as
19. čer 2011

@eleonor Vítej🙂 Ať se ukáží brzy // 😀 BAlim to, jdu do hajan, dobrou všem 😉

ivis85
20. čer 2011

@dupik přeju brzké objevení // když první bylo na první pokus, tak by druhé mohlo jít taky snadno, i když jestli nevíš kdy je to optimální, tak jediná možnost je zkoušet to pořád 😀
Holky na to jsem se chtěla zaptat, když jsem ovulaci dle bolestí i dle testu měla minulý týden (út, st) tak je něco platné snažení ještě teď???(22 DC) - sexík byl, jen to zkouším ještě jistit, ale už asi zbytečně že?

ivis85
20. čer 2011

@eleonor gratuluji ke krásné svatbě a dodatečně přeju hodně lásky a spokojenosti a ten prcek ať na sebe nenechá dlouho čekat. Moc Vám to oběma slušelo a měla jsi krásnou kytičku, vlásky, šaty ... celkově paráda, ale ten dort!!! ten mi uvízl v hlavě, vypadal perfektně 😀 asi budu muset jít posnídat 🙂

eleonor
20. čer 2011

@ivis85 děkuji za gratulaci! 🙂 dort je podle předlohy, kterou jsem si našla na internetu a cukrářka to zvládla ještě hezčí 🙂

maxi.smile
20. čer 2011

@dupik sem psala a nějak se mi to smazalo..takže znova...Vítám Tě tady!Verunka je krásné jméno, chtěla jsem Verunku, ale s naším příjmením by to prý bylo dlouhé..no nevím..každopádně prošla Terezka🙂 Od manžela by asi ten můj chtěl vyzvědět, jak se dělají chlapečci 😀 Mně je to jedno, klíďo dvě holčičky...hlavně taky všechny ty schované oblečky po Terez..je to dost výhodné 😀 Dvě princezny...tak přeju brzké // 😝

@eleonor přidávám se s gratulací ke svatbě!!!!!Jůůůů, paráda!!!!!!Krása!!!!Hodně štěstí a hodně dětí!!! 😀

deyana
20. čer 2011

tééééda nás tady přibylo, holky vítám vás tu a doufám, že toto téma bude veselé a všechny brzo objevíme krásné // na testíku 🙂

moncicak.as
20. čer 2011

Tak dle toho ,,rádoby" nejlepšího digi testu na trhu těhu nejsem, tak nevim, nu což, nechám to být, namluvim si, že těhu nejsem (jestli to teda jde 😀 ) a budu jen čekat na mrchu, kdy dojde...A Vám fandit, ať jsou // 😉 A pokud bych je na konci měsíce na testu viděla už výrazně, tak budu jen ráda 🙂

ivetm
20. čer 2011

moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................31 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)

ivetm.................................? DC(jsem měsíc po revizi a stále čekám na MS 🙄 ) (Elasti-Q Vitamins Minerals+Acidum Folicum)

Tý jo, tady se to nějak rozjelo, si budu muset počíst pěkně zpátky 😉

Já jsem zvědavá, jak to bude u nás, při těhu to na mě šéfka poznala cca 3týdny po pozitivním testu, protože mě bříško potvora vyskočilo brzo, jinak většina kamarádek počkaly do ukončenýho 3.měsíce, že do tý doby je furt riziko, tak aby to nezakřikly.
Taky bych brala recept na malou růžovou, i když ono to je tak nějak jedno - ona otřepaná věta, hlavně ať je to zdraví je ve finále to jediný důležitý 😀
Tohle věčný čekání mě tak neba 🙄 občas mám ale husinu, když manžel vypráví, jak jeho kolegyně si stěžuje na manžela, že se nevěnuje dostatečně výrobě...doufám, že do týhle fáze se nikdy nedostanu, abych něco takovýho vykládala všem v práci a podobně brrr. To už jsem ho nenápadně požádala, aby mě hodně rychle probral, protože tohle mě už příjde docela drsný...kolegyně v bývalý v práci přítele tímhle stylem tak dlouho dráždila, až když přišla jednou z práce, tak zjistila, že se sbalil a vzal rychle do zaječích...

dupik
20. čer 2011

@maxi.smile No říká se, že spermie "holčičí" jsou pomalejší, ale mají delší životnost. "Klučičí"jsou rychlejší,ale dlouho nevydrží. Takže když je sex předovulací, je z toho holčička, když během nebo poovulaci, je z toho chlapeček..My měli tři měsíce po svatbě a sex takřka denně, tak to na holčičku sedí..nyní se situace změnila,manžel je utahaný,já dvojnásob..sexu máme jak šafránu..malá je furt a všude a když spí, tak zase buď vrže postel nebo jsou nějaké jiné pžřekážky..Holky, nikdy by mě nenapadlo, že dítě tak hodně ovlivní (aspoň unás) sexuální život. ☹

dupik
20. čer 2011

@ivis85 no ono by to možná šlo samo,kdyby byl sex..... 😅
nevím, co je na tom pravdy, ale četla jsem, že vajíčko je oplodnitelné pouze 12hodin po ovulaci..proto ty ovu testy......
ale pokud vás to baví, tak si myslím, že je nejlepší to neřešit a věnovat se sexu podle chuti.. . Chlapa brzo přestane bavit sex ,jen běhemovu a pak zase nic nebo s jinou náladou a chutí ženy.

dupik
20. čer 2011

@moncicak.as kousek výš to popisuji 😀 tak hurá na to!!!!

ivis85
20. čer 2011

@dupik tak děkuji za vysvětlení, jj sexík nás baví a nic nám nebrání i vrzat postelí, takže pokud nepadáme ospalí na ústa, tak sexujeme, jen máme rádi různé změny,ale raději to chci "normálně" 😅 , když by to ještě mohlo vyjít.

amallie
20. čer 2011

@dupik koukam, ze toho sexu mame stejne 😀 Jenze ovu testy teda u me nezabraly, tak uz merim BT, ale jeste jich mam nekolik, tak je jeste pocuram, co s nima, ze 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru