Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Ovu odhaduju, nějak sem to spočítala podle jednoho návodu co sem našla na netu, ale odpo si udělám ovu test (určí plodné dny). Děti ještě nemám žádné.

terioza1
26. črc 2011

@frapik A jak dlouho se snazite? Na netu najdes veci, to je parada.. ale spis jsou vseobecne... ja treba vubec nemam ovu podle internetu... mam to krapatko posunuty o dva dny .-) A navic to poznam podle bolesti (!!!!)... Tys deti nechtela nebo jsi mela dobrou praci???

terioza1
26. črc 2011

hlasim bolest prsou 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@frapik proč teplá večeře?
jinak já mám korzet txgrovaný s ružovými doplnky a k tomu kalhotky
manžu to uplně rajcuje
nj,jen něco zhubnout,tak by se nakupivalo

frapik
26. črc 2011

@d.h.86 Teplá večeře ze stejných důvodů jako korzet. Spokojený muž je základ. 🙂

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Jednak práce a jednak sem dlouho čekala na chlapa s nímž bych děti chtěla.

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Jo a sme na začátku, snažíme se první měsíc.

terioza1
26. črc 2011

@frapik aha.. Ni tak vam preju, aby vsechno dobre vyslo... napoprve 🙂

frapik
26. črc 2011

@terioza1 Děkuju moc. A vy se snažíte jak dlouho? A už máš těhotenskou zkušenost?

d.h.86
26. črc 2011

@frapik tak to jo,ale doma nic pořádně nemám,ale až přijede manža,jedem nakoupit,tak mu udělám něco dobrýho uvařím
jak říká manža,muž má odcházet od ženy s plným pupíkem a prázdným pytlíkem 😀

terioza1
26. črc 2011

@frapik No my se snazime asi 4-5mesic, z toho v kvetnu a cervnu jsem brala clostilbegyt a estrofem. Po dvou cyklech uzivani se zadarilo, ale bohuzel to nedopadlo a ve 4tt+2 jsem o to prisla samovolne... Normalni silna ms... hodne silna.. Takze mi dr rikala, ze telo muze mit tzv. eboun fenomen. Tzn, ze reaguje jeste 2mesice tak, jako bych porad brala ty leky. A ze je to po potratu, i k dyz takhle malinkym, jako kdyz pohnojis zahradku, pac to telo uz tehu bylo a je na to svym zpusoben zvykly... Takhle jsem to pochopila...

terioza1
26. črc 2011

ne eboun ale rebound

frapik
26. črc 2011

Aha, to jsou věci, o rebounu sem ještě neslyšela. 🙂

terioza1
26. črc 2011

@frapik ja prave taky ne... znamena to ODRAZIT SE... Jsem se nachytrila na internetu 😀

ivis85
26. črc 2011

@frapik jestli ta otazka s detma patrila me,tak ne, zatimmimi nemame.ted nevim, psala jsi, jestli jsi bala HA?jinak u sebe ovulaci nepozorujes?

frapik
26. črc 2011

@ivis85 Snažíme se první měsíc, před tím jsem se nikdy v této oblasti příliš nezkoumala. Jen poznám, kdy mám větší a menší chutě a kdy je takový ten vnější projev ovulace.... ;)

frapik
26. črc 2011

@ivis85 HA jsem brala několik let. Někdo říká, že po vysazení to jde rychle, ale myslím, že je to individuální, páč co sem četla tělo se musí srovnat a ovu prý hned tak nenaskočí. Nevim. Ještě nemám tolik naštudováno. 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@frapik tak já brala HA tuším max 5let (už ani nevím)a vysadila jsem koncem unora a v dubnu zjistila těhu,ale bohužel
ale je to fakt individuální,někdo doporučuje odčistit tělo,někdo zase doporučuje hned těhu,ž to většinou jde
podle mě každá žena je originál a vše na ni pusobí jinak než a jiný

terioza1
26. črc 2011

@frapik moje telo se nastartovalo az za 9mecicu...

kotatkoz
26. črc 2011

Tak jsem si zas uzila zklamani nad snehobilym testem 🙄 Tenhle mesic, jsem ani moc nedoufala, ze by se zadarilo, ale kdyz uz mi dva dny meska MS, tak jsem to zkusila... a ted jsem akorat nervni, co se deje, ze MS nikde 😠 Navic to zdrzuje od dalsiho kola snazeni 😀 Grrrr, proc to mame my zensky tak slozity 😠

frapik
26. črc 2011

@terioza1 No vzhledemk tomu, že moje mami je ze 7 dětí a sestra má taky 7 dětí (z toho jedny dvojčata) tak doufám, že se to nějak projeví i u mne. 😀

terioza1
26. črc 2011

@frapik cooo???? No ty blaho... 😀 Tak to by bylo divny, kdyby u tebe to bylo jinak 😀

terioza1
26. črc 2011

@kotatkoz treba jeste test neumi vyhodnotit malo hormonu HCG... Nekomu se to ukaze az pozdeji... Nezoufej jeste, dokavad neni ms, neztracej hlavu 🙂

kotatkoz
26. črc 2011

@frapik ja brala HA 8 let vkuse a doktorka na me pomalu koukala jak na debila, kdyz jsem se ji ptala, jestli treba nemame po vysazeni chvili pockat 😀 Evidentne se ma za to, ze telo samo pozna, kdy je pripraveny a pak se zadari... Jinak ja mela prvni mesic po vysazeni vpohode, MS prisla po 29 dnech, myslim, ze i ovulka probehla, pac ty dny byly proste jiny a i hlen byl jinej. Ale ted druhej mesic - myslim, ze nebyla ovulka, ted se MS louda uz 31. den nekde... takze kdo vi jak ty nase tela fungujou 😀

frapik
26. črc 2011

@terioza1 No jo, jenže ségra začla ve 20 a je to její celoživotní poslání. Mě už je 33, takže si nedělám iluze, že to bude bez problémů. Ségra je celá babička z máminy strany, proto podědila tu plodnost, já sem spíš z druhé větve.

d.h.86
26. črc 2011

@kotatkoz tak mě bylo kdysi řečeno dělat test až tak týden po vynechání MS a je fakt,že jeden den nic a druhý den tam muže být dálnice
protože HCG se začne pořádně dělat až za pár dní a v moč to je taky jinak,možná z krve by tam něco bylo,ale testy z moči jsou trochu jiný
@frapik ty bláho,sedm dětí

frapik
26. črc 2011

@d.h.86 Viď, mě by stačily tři až čtyři. 🙂

frapik
26. črc 2011

U nás ve vedlejším vchodě bydlela jedna velmi ambiciozni žena. Mohlo jí být už kolem 35 let. Dělala kariéru a děti neměla. Pak se jednou "utrhla" a začla rodit jak "vzteklá" 😀 No během 3 let 3 děti. Ještě to holka stihla. 😀

kotatkoz
26. črc 2011

Fakt? Bych cekala, ze po vynechani MS se pripadne uz aspon lehkej duch ukazuje, obzvlast, kdyz k pripadnymu otehotneni muselo dojit uz pred vic jak 14 dnema 😀 Ale dobre, zahodim alespon pulku stresu z toho, ze se deje neco spatne, kdyz MS nikde, a budu z poloviny doufat, ze je to jen zabrzdeny HCG 😀
@frapik tak 7 deti, to chce mit na to povahu 😀 Myslim, ze vetsina zenskych, by uz pri 3 proklinala kde co a kde koho 😀 A po financni strance to asi taky neni zadna sranda... Ale obdiv tem, ktery to tak chtej a zvladaji to 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@kotatkoz abys mi pak nenadávala,ale fakt mi někdo říkal test nejdřív po týdnu od vynechání

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru