Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 jj rika se to, ale kdo to ma vydrzet 🙂 😀

kotatkoz
Autor odpověď smazal
Zobraz
terioza1
26. črc 2011

@kotatkoz neplas, treba se zadari a ani neudes vedet jak

d.h.86
26. črc 2011

@kotatkoz ale prd vyvolání,to by muselo být větší zpoždění

lenkajp
26. črc 2011

Ahojky holky, ono stíhat dočítat a ještě se k Vám připojit tak to je nadčasový výkon 😀
Chtěla jsem se Vás zeptat s jakou intezitou se měsíčně snažíte, začínáte hned po MS nebo až kolem ovu nebo to zkoušíte ob den??
Chtěla bych vědět jestli něco nešidíme. 😀

d.h.86
26. črc 2011

my zrovna tenhle měsíc teda jedem každý den,hned po Ms,to čekáme netrpělivě,až odejde
ale to spíš i kvuli tomu,že cheme,ne jako že chcem mimi tzak kvuli tomu,prostě chceme

terioza1
26. črc 2011

@lenkajp ahoj, my od zacatku ms do zacatku ms.. kazdy den.. mame na to chut.... ne, ze musime(i kdyz musime). 😀 Nam to pri ty ms nejak nevadi...

lenkajp
26. črc 2011

Tak takové tempo bych asi nezvládla 😀

terioza1
26. črc 2011

@lenkajp taky mam obcas pocit, ze to nezvladam, ale kdyz zacne... jde to nejak samo 😀

d.h.86
26. črc 2011

@terioza1 cože?to jako i přes ms?pochopia jsem to dobře?

moncicak.as
26. črc 2011

@terioza1 My dřív taky sexovali přes MS, ale ted už ne, mažovi už se do toho nechce 😀 😀 😀

d.h.86
26. črc 2011

@moncicak.as to jako fakt?
no,ale je fakt.že jse někde v časáku četla kdysi,že u některé ženy muže dojít zrovna v době MS k oplodnění,ae nevím,logicky si myslím,že nee
ale je fakt,že když to mám ,tak jsu fakt hoooodně nadržená 😀

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, my se zacali snazit v kvetnu a uz mam //, tak vas chci podporit, ze me urcite budete brzy nasledovat a hlavne, aby to vsechno dobre dopadlo! 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@kixi tak to gratuluju

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 no, i pres ms.... neni to nijak spatny... je to uplne normalni... nejde mi o oplodneni behem ms, ale o to, ze to je stejne hezky jako mimo ms...

@moncicak.as my jedeme jako kralici porad .-D

terioza1
26. črc 2011

dokonce jsem zjistila, ze kdyz me boli bricho a sexujeme pri ms, bruch neboli.... jak rikam, neni to spatny 😀

ivis85
26. črc 2011

@frapik tak sedm dětí je fakt nářez, jak se scházíte časo? já mám jednu ségru a je pořád plnej barák, až bych si někdy odpočinulaod toho humbuku (i když až budu doma, tak za ty návštěvy budu ráda 😉 ) tvá ségra zdědila nejen plodnost ale i dost náročnýho koníčka 😀
@kotatkoz já mám jeden měsíc ms třeba za 29 a další za 32 a pak zas 29, asi podle strany, ze který zraje vajíčko 😕
@terioza1 sex přes ms je u nás už docela minulost, po deseti letech jsme se trochu zklidnili, na začátku to mohlo bý 3x někdy i 5x denně, teď tak 3x do týdne, ale @lenkajp po ms startujeme denně max obden tak do 23 DC ...

moncaka
autor
26. črc 2011

Holky, vy teda jedete...já jsem dneska tak vyšťavená, že nejsem ani schopná vyplodit nic rozumného 😅

terioza1
26. črc 2011

@ivis85 deset let je dloha doba, my jsme spolu dva roky, to na blbiny mame jeste cas... dokavad nebude mimi 🙂

jinak mi je dneska nejak divne, knedlik v krku jako na zvraceni, boleni bruchu jako pred ms, prsa tlaci.... ze by se zadarilo? v sobotu se ukaze...

moncaka
autor
26. črc 2011

To mně není nic, krom toho, že sežeru nač příjdu, takže ms dorazí a to za cca 5 dní, to je jasný 🙂

jituska86
26. črc 2011

Ahojky tak ja se tedy taky pridavam jelikoz se s partnerem snazime od zacatku cervence take o miminko pred 2 mesicema sem vysadila AK....a beru listovku tak snad se to povede..moc si miminko preju.

moncaka
autor
26. črc 2011

@jituska86 Ahoj, vítej mezi námi a přeji Ti, aby se hodně brzy zadařilo ;) Plánujete první?

moncicak.as
26. črc 2011

@moncaka To jsme na tom uplně stejně 😀 😀 😀 Taky sežeru nač přijdu, ale jinak nic, minulý měsíc jsem určo těhu nebyla, a prsa mě bolela, jak blázen, a ted nic, tak nevim, možná pomáhá na předmenstruační příznaky ten Kotryhelovej čaj 😉 Má to zmírňovat příznaky MS, tak to asi funguje 🙂

moncicak.as
26. črc 2011

@jituska86 Taky tě vítám 😉 Ať se brzy zadaří 😉

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 vitam te mezi nami .-) At se brzy zadari... mas pravidelnou ms?

jituska86
26. črc 2011

Ahojky jojo planujeme prvni a od posledni Ms spolu spime kazdy den...jesTli se zadarilo bych mela zjistit kolem 5.8

jituska86
26. črc 2011

jo tak nak se da rict ze jo nikdy sem nemela problem....je mi 25le tak snad jo moc moc si to preju porad koukam na kocarky a postylky...no blazen....ale priznaky zatim asi zadny

jituska86
26. črc 2011

moc si to preju
😝

moncaka
autor
26. črc 2011

@moncicak.as já si ten kontryhel snad taky koupím, protože to břicho mě už teď 23DC bere fest a myslím, že se to bude stupňovat a stupňovat, už mám problémy zase i sedět ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru