Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 po stredni jo - uz 3roky, po vejsce ne....

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Máš pajďák? 🙂 Jinak já mám zvolený pro klučíka Eliášek, ale ještě to určo 20 x změníme 😀 😀 😀 Holčičku nevim...jinak u mě MS zatim nic, jen mě opět píchá podbřišek...ale ještě má čas do soboty, mrška 😀

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as pajdak nemam 🙂 Musim dodelat DPSku. Placenou, grrrrr 🙂 Ja mam taky termin v sobotu, ale NEPRIJDE.... asi si zajedu pro test, nejak jsem nedockava...

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Aha, já mám střední pajďák, a učit mě nikdy nelákalo 😀 😀 😀 Ani nějak extra školka...dělám v cestovce a doma administrátora v internetovym obchodě, jako uplně mimo vzdělání 😀 😀 😀 No, vidíš, já si zas říkám, že by dojít měla, páč chci vědět, jak budeme vycházet v tom novym bytě, pak případně makat na mimi...kámoška se mi směje, že když se ted těšim na MS, tak už tuplem nepřijde 😀 😀 😀

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as 😀 Tak to je legrace, ja mam zase vystudovanej cestovni ruch 😀 a nikdy me nelakalo delat neco s cestovanim... Uceni je krasny, zvlast na zvlastni skole. 🙂 Me to taky napadlo jako prvni, kdyz jsi rekla, ze ms cekas, ze neprijde... to by byla prca 😀 To zvladnes v novym byte... kdyztak pujdete do Mostu a budeme se navstevovat 😀

yesu
27. črc 2011

@terioza1 já sem vždycky chtěla kluka a teď mi je to asi jedno, hlavně aby to bylo zdravý, ale podvědomě si myslím, že bude holčička...

d.h.86
27. črc 2011

přesně,hlavně at je mimi zdravé,věřte mi vím o čem mluivím
takže se mám na MS těšit?fajn
jinak já jsem studovala zdravku a jsu zdravotní sestra
ted ale sháním něco na přivýdělek,jen třeba tisíc za měsíc,prostě jen na mí ruzný blbovinky

terioza1
27. črc 2011

@yesu tak ja budu taky rqda i za chlapecka, je mi to jedno, co to bude, ale tak... vsechno holcici, trosku skoda to vyhodit 😀 Ale chlapecek je taky uzasnej, ne, ze ne.. 🙂

@d.h.86 na ty plysacky pro stesti? A co je malymu, jestli se muzu zeptat..

terioza1
27. črc 2011

Tak ja tomu nerozumim... bolest bricha obcas jako pri ms, kdyz si zavedu tampon, spinim... nalita prsa... ms ma termin v sobotu.. a test pri nataceni nepatrna, ale opravdu nepatrna //.... ty vole, tak co to je...

terioza1
27. črc 2011

a nebo jsem zhulena a namlouvam si // a dorazila ms... spis dorazi.. Tak ja nevim.. uz me to vazne Sere( s prominutim)

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 jj,na plyšáčky🙂
malej je kardiak,měl ještě rozštěp horního patra,ale to je odoperovaný
a srdíčko je bohužel doživotní záležitost
tak to je jasný,začátek těhu,a mužeš krvácet nebo špinit,jak se vajíčko zahnizduj,takže potichu gratuluju

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 jeeeezis, tak to me moc mrzi, ale i se "spatnym" srdickem se da zit.. ja vim, je to komplikace na celej zivot, ale dnesni doktori zvladnou vsechno... Ale je nadhernej... Opravdu moc.. Musi se nejak setrit? Nebehat? Nebo ma leky?

yesu
27. črc 2011

@terioza1 no to zní slibně 🙂 hele koukala sem ještě na aukro na ty kočárky, chtěla sem si je vyhledat jinde, třeba nějaký další info, 🙂 výrobce, atd...ale nenašla sem je nikde a absolutně nic!

terioza1
27. črc 2011

😠 😠 😠 ☹ ☹ na prvni pohled TT ale negativni... po podrobnem zkoumani na svetle // ☹ jen aby // nebyl jen naznak, kde ta druha / ma byt...

terioza1
27. črc 2011

@yesu nejlepsi je aukrac... 😀 vzdycky me internet zavede tam.. ja taky ty znacky nemam v merku... ale dneska jsem videla na zivo ten X-lander a nic moc teda.. nevim, jestli to nedelal ten vzhled, barva atd... ale nezaujaka me ta...no..sakra...no ten kosik pro miminko na tech koleckach 😀 vis, jak tam lezi...

jen aby to nebyla ms.. ☹

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Tak držim palce, at třeba v sobotu najdeš // na testu, výraznější, ne jen nepatrné 😉 Já počkám do pondělí, pokud to do neděle nedostanu, tak zkusim pak testnout...🙂 Jj, i to mě napadlo, že když to nepůjde a nebudu to dávat finančně, tak jdeme do vlastního do Mostu, uvidíme, jak to všechno dopadne 🙂

yesu
27. črc 2011

@terioza1 nevím no,...mám vyhlídlý zatím ještě dva podobný, ale nemají tak hezký barvy a tolik na výběr...

terioza1
27. črc 2011

jdu zkoumat test, za chvilku prijdu 😀

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Jinak mě je u druhého jedno, co to bude, ale kdyby mi dal někdo vybrat, asi beru kluka 😀 Já měla praxi v USP, tam se mi líbilo, teda bylo mi líto těch nemocných, ale naplnovalo mě pomáhat...ale školka, to by bylo něco na moje nervy, a při mojí antikreativitě, no, asi bych děcka unudila 😀 😀 😀 Dělat letenky není zrovna prča, ale mě to celekm i baví, stejně jako administrátor 🙂

terioza1
27. črc 2011

takze tam je 🙂)))))))))) ale co to spineni...??? Bojim se, aby to zase nedopadlo jako minuly mesic..

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as dekuju za drzeni palcu, ja ti taky drzim palce, i kdyz se ti to ted moc nehodi ( nemyslim to spatne) 😀 Fakt moc ti to preju.. aby jsi sla do noveho s pupickem 🙂)) Miniaturnim 🙂 Delat letenky.. ty jo.. me hlavne bavi na ty zvlastce, ze tam nemas hodiny jako klasika, 45minut cestina, 45minut matika..... taky jedes tak hodku, dokavat ty deti muzou a tak nejak jim to mysli( i kdyz jim to vlastne nemysli nikdy 😀 ) a jdes ven, nebo jdes ven hned rano.... stejne nikdo nebude zkoumat, jestli neco umi nebo ne, pac stejne nic neumi, takze nemusis vykazovat vlastne zadnou praci 😀 Ale zase ne jako, ze bychom s s nima neucili... ucime, kdyz to jde.. ale spis musis vymejslet neco, co je zabavi, aby d ty skoly vubec chodili. Takze vecne chodime na nejaky vystoupeni a nacvicujeme cely dny tanecky..... Parada.. a ty prazdniny... no uzasny 🙂

@yesu ja ale myslim, ze ten, co jsem ti ukazovala na tom aukru neni X-lander, vid.. nepamatujes si?

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 neboj,bude to ok
jinak malej je už po operaci srdíčka v 6týdnech,ted jedem v září na kontrolu,je to blbý v tom,že prostě jednou za čas bude potřebovat novou plicnici,takže ještě několik operací
omezení žádný,on by byl třeba víc unavenej,kdyby začal promodrávat,už by bylo něco špatně
jinak po operaci jsme léky dávali,ted je bez,oni mu moc šancí nedávali a on všem vytřel zrak a je to prostě bojivník

martinka87
27. črc 2011

Ahoj holky...
Jeee,probirate jmena... Nam se libi Stella a me jeste Linda a kluka nevime,manzel je Ales,kraaaasny jmeno,ale nechceme davat po rodicich... 😉

moncicak.as
27. črc 2011

@terioza1 Tak to je dobrá práce 😀 😀 Tak super, že // vidíš 😀 Tak jen, ať sílí 😉 Ale nevim, víš co, prsa mě nebolí, nic mi nejni, což mi s těhu nepasuje, jediný, co ted mám a nechápu to, že mě jakoby pobolívá čípek při sexu...ale to nevim, čim je, se moc pozoruju 😀 😀 😀

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 ty blaho, tak to klobouk dolu pred tim vasim bojovnikem... Je to sikulka a vsechno dopadne dobre.... Je krasnej, takovej spuntik. Na svuj vek si zazil vic, nez kdejaky dospely... To je hrozny.. ze maly deti jsou taky nemocny.. Ach jo... Trha mi to srdce.. Ale ty a manza jste taky statecny.. ze jste to ustali, tu operaci a tak, vis... Ja bych byla naprosto nepricetna, stat se mi to... Drzim palce na lepsi dny..

terioza1
27. črc 2011

@moncicak.as tak rika se, ze kazdy telo je porodu jako jiny... jako kdyz je novy tehu, ze pro to teho to je jako uplne novy, nikdy nepoznany, protoze po porodu se to nejak meni vsechno.. Co ja vim 😀 A cipek by sedel, vsak se behem vseho meni... behemceleho cyklu .-)

Jinak dekuju... Ja taky doufam...

martinka87
27. črc 2011

@terioza1 gratuluji k //,urco to tam jeeee!!!!! 😉

moncaka
autor
27. črc 2011

Jé, holky, já mám jména téměř jasná, už delší dobu: kluk 100% Pavol a holčička s největší pravděpodobní Miriam 😵

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 tak víš co,taky to byli hodně krušný chvilky,ale tak člověk musí bojovat,jinak to prostě nejde
snad se nám zadaří druhé mimi zdravé
ale neměnili by jsme ,to je jasné

moncaka
autor
27. črc 2011

@terioza1 go go go!! Ať o klapne!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru