Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

lilin
28. črc 2011

@frapik lachtanil jo??? dobrý... 😀 😀 😀 mě někdy přijde že manža má chut ráno po o i v noci 😀 ale v práci bych teda při chuti být nechtěla.... co pak s těma hormonama na pochodu 😠
@d.h.86 no tak teda vim jaký to je když se směje prcek z postele.. a copak navíc když ti u toho tahá za vlasy... a bylo po šmoulení 😀

holky moc děkuju... já to tenhle měsíc fakt nečekala... skoro jsme se nesnažili... do 13DC jsme se milovali asi jen třikrát a pak až 25DC... to je fakt náhodička jak blázen.... asi se budu nsažit dělat mrtvého brouka zatím.. je ještě hooodně brzy a nerada bych manžu zbytečně zklamala... ale ted jestli to vydržím 😉

terioza1
28. črc 2011

@frapik no prave... a ja ho mam do 23hdin v praci... ☹((((

moncicak.as
28. črc 2011

@lilin Tak to gratuluju, ať // jen sílí 😉

d.h.86
28. črc 2011

@terioza1 cože?v práci?hele a když jsme tak u toho,na jakým neobvyklým místě jste sexovali?
já bych chtěla manžu nějak překvapit něčím,ale nevím jak a čím?napadl mě sexík v autě
bude mít narozky,že bych si vzala nějaký sexy prádýlko a odvezla ho jakože na nákup,ale řídila bych já,no nevím...
to by se mu jako dárek mohlo líbit,ne?

moncicak.as
28. črc 2011

@terioza1 Takto máme stejný, můj dochází dom okolo 23.hodiny večer, každý den...

d.h.86
28. črc 2011

já vás navnadila?nesvádějte to na mě

terioza1
28. črc 2011

@d.h.86 no tak hele, : vyrivka v aquacentru ( podotykam - plno lidi) 😀, plaz v Egypte, auto Smart 😀, Prace - ruzna mista 😀, na chate na zahrade... - rvali na nas lidi, at mlcim 😀, koupaliste...... a dal ted nevim... ale tem chlapum se to libi, tak proc jim to nedoprat... a kdyz vas nekdo uvidi, nikdy pak uz vas nezahlidne.. takze stydlivost ja neresim... To auto neni spatny 😀 zkus to

terioza1
28. črc 2011

@moncicak.as tak muj kazdy den ne, ale je to na pytell....

terioza1
28. črc 2011

@moncicak.as kdy se stehujete?

moncicak.as
28. črc 2011

@terioza1 Příští týden...ale nevim kdy 😀 Někdy úterý až neděle 😀 😀 😀

terioza1
28. črc 2011

@moncicak.as ty jo, nezavidim vam to.. ja byla uplne znicena...

lilin
28. črc 2011

@moncicak.as děkuju
@d.h.86 co se zvláštních míst na sex týče tak manža si docela oblíbil kuchyni, ale na sektorku vyskočit odmítám!!!! a pak jsme to zkoušeli ve vodě, ale to nějak nešlo... ale to s tím autem je dobrej nápad.... to zkus a pak dej vědět... třeba se konečně naučim řídit 😀

frapik
28. črc 2011

Muj nejkurioznější zážitek z divokého období na VŠ je kabinka na dámských toaletách na fakultě.... Jinak výtah taky neni špatnej (ale bacha na ty, co tam maj kameru) 😀

terioza1
28. črc 2011

@frapik pravda, zachody v hopsode... zapomela jsem... 😀 kamaradka byla v kine a byli tam sami... tak na to hupsli.. kamera nekamera... 😀

terioza1
28. črc 2011

Holky, poradte... spineni, kdyz dam tampon ( jinak ne) vcera bylo nacervenaly.. ne jako klasicka krev, ale tmavy takovy... cervene. Dneska jsem jak po cviceni- podbruch namozenej, obcas pichne v bruchu a kdyz jsem si dala tampon pred chvili, mela jsem spineni jako mam na konci ms - hnedy... muze to byt uhnizdeni? Minuly mesic jsem to tak nemela... Mozna proto se neudrzelo.. nebo ja nevim... Poradte, pls.. dakujem pekne

moncicak.as
28. črc 2011

@terioza1 Špinění neni podmínka toho, abys byla těhu a bylo to v poho...já u Tedíka nešpinila vůbec, někdo špiní, jiný ne, to je asi individuál, může to být uhnízdění, ale taky nemusí...v tom Ti asi nikdo neřekne 100%, uvidíš, bud budeš jen špinit, a i tak najdeš krásné //, nebo se Ti rozjede MS, uvidíš...držim palce, aby to MS nebyla 😉

sylvinka
28. črc 2011

Děkuju za milé přivítání! Raději upozorním, že mám zkušenost jen se starou verzí koně, tak kdyby ode mě vzešly nějaké nesmysly, tak se nedivte.

Šmírovaly mě švagrofky 😒 .... pak mi to daly řádně sežrat, věděly co píšu o manželovi, o nich, o příbuzných - a pamatovaly si samozřejmě to nejhorší. Víc nemá smysl řešit 😉

@terioza1 - Já u Matýska špinila, jeden den i zakrvácela - začala jsem špinit duhý den po nalezení //, za dva dny poté jasně červená, tak jsem valila k dr a pak jsem chodila co dva dny na injekce na udržení. Jinak špiním před každou MS dva až pět dní.

sylvinka
28. črc 2011

A gratuluju všem, co už našly //, ostatním přeju ať je to nejpozději do 30ti dnů 😉

lenkajp
28. črc 2011

@sylvinka Já to mám taky, před MS špiním tak 3 dny. A pak MS, ale než jsme se začly snažit tak jsem to špinění neměla. 😒

terioza1
28. črc 2011

Ja nespinim...hned ms... ted je to jiny... uvidime..

jituska86
28. črc 2011

@frapik ty jo tak to je blbi no tak jak rikam no my zatim skoro kazdy den tak sem zvedava jestli mi to vyjde

terioza1
28. črc 2011

@sylvinka to je strasny, jak na tebe prisly? jako na prezdivku, a ze zrovna chodis na kone?

jituska86
28. črc 2011

tak sem akorat prisla z prace...a uz se tesim na vecer.....musime pracovat na mimcu.....

ivis85
28. črc 2011

ahoj kecky, dočítám vás slušnou hodinku ! 😉
Vítám nové snažilky (za těch 10 stránek si vážně nepamatuji které to jsou 😀 ) jen @sylvinka je na této poslední a to hned s tím šmíringem, to je hustý, taky mě zajímá jak na tebe přišli, říkalas před nimi, že na MK chodíš? Já kvůli tomu nechtěla mít fotku, ale pak jsem si řekla, že je mi to fuk, jen v práci by mi to vadilo, kdyby to věděli, že plánujeme mimi ...
@lilin gratuluji k čárečkám, jen ať pěkně sílí a u tebe @terioza1 také doufám, že to nic neznamená a čárka za pár dní bude jasnější
Já mám dnes dovču a začíná mi krásně - tedy 1DC 😒 ale vhodné dny budou za 14 dní na dovče na Šumavě, tak to opět budeme králikovat 😉

sylvinka
28. črc 2011

Já jsem měla dřív na koníkovi několik alb s Matýskem, které jsem průběžně aktualizovala. Odkaz jsem mimo jiné švagrofkám vždy poslala, aby se podívaly, jak Matýsek roste. No, nenapadlo mě, a je to jen a jen moje blbost, že je napadne zadat si můj nick jednoduše do vyhledávače.

terioza1
28. črc 2011

@ivis85 dekuju.... uvidime 🙂

Jinak kralikovat a kralikovat.... To je moje heslo 😀

terioza1
28. črc 2011

@sylvinka no tak to je pak jasny.... nektery lidi tohle delaj.... :-/

malinka_02
28. črc 2011

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala.bohužel mám jen pracovní počítač a z něj nemůžu nic, jen dočítat.. Tak se dobrovolně přiznávám, že už na vás nějakou dobu po očku pokukuju, ale teď mi to nedalo a zaregistrovala jsem se s tím, že sem občas juknu od manžílka. HA sem vysadila po dlouhé době na začátku ledna. 2 měsíce sme se snažili a měla jsem nějaké problémy - našli mi ureoplasmata, tak antibiotika, pak jsme pokračovali, a protože pořád nic, tak jsem v červnu vycukala a koupila ovu testíky. 😖 A jen co se objevila // na ovu tak sme jelli s kamarády pod stan a zrovna ted den. Manža si dál pár piv a pak že je to blbý a když sme ve stanu a zrovna ten den a další následující dny nic. Bylo mi to hrozně líto a kor když sem měla ty testíky, manža prohlásil, že určitě ty dny předtím stačí. Ale nestačili. No a teď jsme byly na dovolený a obdobná situace.. Tulení proběhlo pár dní, a jen co se mi na ovu testíku ukázali // tak sme se druhý den tulili asi ve stejný době jako den předtím proběhl testík a v plánu sme měli i večer a manža si dal pár piv a nic.. A skončilo to hádkou, pořád nám to nevychází už 7 měsíců a když je to pár hodin tal zrovna nic..A jak sem naštvaná tak sem si řekla že sem konečně půjdu a zaregostruju se 🙂 No tak to je tak o mě..

terioza1
28. črc 2011

@malinka_02 Ahoj, vitej mezi nami... moc mu to nerikej, ja vim, jak se citis, taky jsem se tak citila, nastesti se mi podarilo ho presvedcit, ze ted je ten spravny cas... Ale vim, ze jakmile bych mu to porad dokola opakovala a sexovala jen kdyz musim, nemel by ze sexu radost... pripadal by si jen jako oplodnovatel... No ale vim, jak se citis. Je to strasny, vid... oni ti chlapi nas nechapou... vubec nevedi, o cem j rec ☹ Nemluv o tom tolik, nerikej mu, kdy mas plodne dny a kdy ne.... a proste tak nejak okolo se snaz sexovat, aniz by on vedel, ze to jsou zrovna ty dny... Ja jsem taky huba prorizla a trvalo mi mu tohle nerikat.. ale podarilo se 😀 Aby si nemyslel, ze s nim sexuju jen pro mimi... (ono to tak neni, ale on by mel ten pocit 🙂 )

malinka_02
28. črc 2011

No když ono je to těžký..On mimi chce a pořád se ptá sám kdy jsou ty dny a kdy je to lepší jestli hned a víckrát nebo obden a jak a sám a pořád, sám mi v danej čas připomíná že si mám udělat testík a kouká jestli tam sou // a pak je vidí a takhle to dopadne.. Už sem se i ptala jestli to není třeba tím, že teda nechce, nebo že je to moc plánovaný a že se na testíky vykašleme a necháme to, ale to nechce.. Sám mi je i koupil.. Chci se zeptat holky, když se mi objeví ty // na některých ovu testech je napsáno že se má po 24-48 hodinách, někde jen 24-36. Pak sem zas slyšela, že 2x denně je taky zbytečný, že je to pak už "prázdný" 😉 co vy na to?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru