Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

mahonia
21. kvě 2011

Ahoj my máme v plánu snažení od července 🙂

najemnici
8. čer 2011

Ahojky,mohu se přidat do diskuze?Já ještě teda beru HA ale v pondělí doberu poslední tabletku,pak přijde MS a pak se chceme začít snažit o miminko 🙂 Už se strašně moc na toho malýho drobečka těšíme a doufáme že se brzy zadaří a budu těhu 🙂

moncaka
autor
8. čer 2011

Ahoj, holky...tak u mě se situace dneškem změnila.....měli jsme se začít snažit od příštího týdne, ale nakonec bude vše jinak...........
Moc vám přeji, aby vše brzy klaplo a vše dobře dopadlo ;)

najemnici
9. čer 2011

@moncaka:Už jsi těhu?Nebo jste změnili plány? 🙂

eleonor
13. čer 2011

ahojky 🙂 tak se taky přidávám, od června se taky snažíme o miminko 🙂 tak uvidíme, jak to půjde 🙂

miselinka2
13. čer 2011

taky se pridavam a v červnu se začínáme snažit. snad vše brzy klapne. 😉

eleonor
13. čer 2011

my už jsme se tento měsíc zasnažili, teď už jenom čekat, jestli z toho něco bude 🙂 ale říkáme si, že kdyby to vyšlo hned napoprvé, tak by to bylo až moc jednoduchý, tomu skoro vůbec nevěřím, i když by to bylo krásný! 🙂

m_a_k_k_y
13. čer 2011

Ahoj holky... tak se taky přidávám... já jsem před třemi týdny vysadila HA, tak teď zkoušíme a uvidíme 🙂 ale nečekám že to vyjde nějak brzo..

zelinda
13. čer 2011

Ahoj my se snažíme už od června minuleho roku a tak doufam,že tento červen se nam zadaří moc si to přejeme 🙂

m_a_k_k_y
13. čer 2011

@zelinda takže už rok a pořád nic??? no teda.. tak dlouho bych asi nevydržela čekat ☹

zelinda
13. čer 2011

nic jineho nezbývá oba jsme zdravotně naprosto v pořadku ale miminko si zatim cestu nenašlo

m_a_k_k_y
13. čer 2011

@zelinda tak držím palečky aby se to tohle léto už podařilo 🙂

m_a_k_k_y
13. čer 2011

@miselinka2 ahoj... tak přeju hodně štěstí ať to brzo vyjde 😉

m_a_k_k_y
13. čer 2011

@eleonor ahoj... tak to dej pak vědět jak se zadařilo 🙂 taky si říkám že by to bylo moc jednoduchý kdyby to vyšlo hned první měsíc ale uvidíme no, třeba se nám zadaří 🙂

marcelkap
13. čer 2011

Ahoj holky, všem vám držim pěsti, aby se vám miminka povedla co nejdřív. Vím jak těžký je miminko moc chtít a ono pořád nic. My jsme na naše první čekali rok a půl, ale nakonec jsme rádi, že si dalo načas. Oni moc dobře vědí, kdy mají přijít 🙂
No a dneska mi přišla první "bezprášková" ms a začneme pracovat na druhým. Doufám, že to vyjde dřív než u toho prvního 🙂 No jsem zvědavá, jak tady budou přibývat těhulky, tak hurá do toho 😉

m_a_k_k_y
13. čer 2011

@marcelkap taky si myslím že oni mají svůj určený čas kdy přijít a můžeme se snažit jak chceme a prostě to dřív nepůjde a basta 😀

miselinka2
14. čer 2011

m_a_k_k_y uvidime kdy se zadari ale to je to kdyz tak clovek moc chce a nejde to doufam ze nam se zadari brzo . nevim jak bych zvladala cekat rok a pul

marcelkap
14. čer 2011

@miselinka2 To víš že bys to zvládla to čekání, i když je to šílený 😒
Holky, fakt vám přeju, ať to vyjde brzo.
Berete někdo nějaký vitamíny, čaje a podobně?

akdara72
14. čer 2011

Ahojky ráda bych se přidala k vám 🙂 já ted čekám ve čtvrtek mrchu takze pak zacnem na novo .-) v březnu jsem vysadila HA a zatím nic .-( ale snad to byrzy vyjde..... Já beru jen kyselinu listovou .-)

marcelkap
14. čer 2011

@akdara72 Mě přišla dneska, takže na tom budem hodně podobně s termínem snažení 🙂
Já jsem poprvý začala asi až po půl roce pít nějaký čaje, brát vitamíny, ale je zajímavý, jak rychle jsem zapomněla co to bylo. Včera jsem doma vyhrabala kontryhelovej čaj, tak jsem ho zkusila a je docela dobrej.

akdara72
14. čer 2011

@marcelkap tak změna né čtvrtek alle dneska dorazila ☹ takže jsme upně na stejno 🙂 konthelový čaj neznám ale diky za tip koupím si ho 🙂 a na co že vůbec je? ten čajík??

m_a_k_k_y
14. čer 2011

no já beru jen kyselinu listovou... ten čajík jsem ještě nezkoušela... asi ho taky pořídím, jen doufám že se to dá pít 😖

marcelkap
14. čer 2011

@akdara72 Tak to je dobrý, že taky dneska 🙂

http://zdravi.centrum.cz/prirodni-medicina/2007...

marcelkap
14. čer 2011

@m_a_k_k_y Mě ten čaj docela chutná.

brebera88
14. čer 2011

ahoj holky, my se zacli snazit od prvniho cervna🙂 , piju cajik kontryhel obecný, a jim Calibrum babyplan, vy berete neco ?..🙂

kotatkoz
14. čer 2011

Ahoj, taky jsme se ted zacali snazit, tak uvidime, jak prvni snazeni dopadlo... ale moc neverim, ze by to vyslo hned napoprvy, i kdyz by to bylo krasny. Vtipny jsou rady okoli, jak je nejlepsi nemyslet na to, ze to miminko chceme a ono to pak prijde samo... jako by to slo, na to nemyslet 😀 A beru listovku 😉

moncicak.as
14. čer 2011

My se nesnažili, ale pokud se to potvrdí, tak jsme počali začátkem června 😀

zr.ska
14. čer 2011

Ahoj, taky se k vám přidám, jestli můžu...Teď v červnu se budeme snažit druhý cyklus. Na začátku května jsem vysadila HA a zatím nic. poctivě měřím BT a beru listovku.
Všem snažilkám moc přeju ať se z nich brzy stanou pyšné maminy 😉

moncaka
autor
14. čer 2011

Ahoj, holky, jsem moc ráda, že jste se sem přidaly..já tady taky budu s vámi, ač jak jsem psala ze začátku, situace se trochu změnila, ale snad vám to nebude vadit, že zde, jakožto zakladatelka, zůstanu.....moc vám všem držím pěsti, aby to dopadlo co nejdřív a příští jaro jste se mohly promenádovat s kočárkama.....;)

marcelkap
14. čer 2011

@brebera88 Já jsem doma objevila kontryhelovej čaj, tak jsem se pustila do něj. A chystám se zítra koupit kyselinu listovou.

@kotatkoz Nemyslet na to nejde. Já jsem si myslela, že podruhý už to tolik řešit nebudu, ale prostě to nejde 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru