Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
14. čer 2011

Čauky, můžu se přidat? 🙂 My se s manžou už snažíme o druhého mimíska...od porodu dorazila MS zatím 2x (od ukončení kojení přesně za 8 týdnů) ..tak jsem zvědavá, jak dorazí (nedorazí? 🙂 ) teď v červnu...Už zobu kys. listovou a vůbec jsem v pohodě...tím, že máme maličkou prdelku, tak na těhu nespěcháme, prostě se těšíme, že to třeba vyjde a Terezka bude mít sourozence..Vám všem držím palce!!!

natalie77
14. čer 2011

Ahoj, můžu se přidat? Byla jsem v tématu, kde jsou super holky, ale už mají miminka nebo těhu panděra...tak mi tam bylo občas smutno....a tak jsem přestala na koně chodit....
😉 .

lucie1985
14. čer 2011

Ahojte, my se s manžílkem snažíme už cca rok a pořád nic, tak si říkám že tento červen to prostě musí vyjít 😉
a když ne tak se to povede jindy 🙂

marcelkap
14. čer 2011

@maxi.smile Ahojky, to jsem ráda, že je tu taky nějaká snažilka-maminka 🙂 A jsem ráda, že se taky snažíte o druhé miminko docela brzo. U mě v okolí vládnou názory, že děti od sebe min. 3 roky, nejlépe 5-6. Jak píšeš, taky jsem v pohodě, neřešim to tolik jak o u prvního, i když nemyslet na to nejde.

@natalie77 Vítej zpět. Určitě se přidej. Snad ti bude mezi snažilkama dobře 😉

moncicak.as
14. čer 2011

@marcelkap Hlásim, že já jsem taky mamina 😀 Ne, ale u nás bude asi ten 3 letej rozdíl... 🙂 Kdy Vám mají holky dorazit mršky červené? Mě koncem týdne, tak uvidim, zda dojde, nebo ne 🙂

marcelkap
14. čer 2011

@moncicak.as Ježiš promiň, jsem si nevšimla 🙂 Mě dorazila dneska...auau 😖

moncicak.as
14. čer 2011

@marcelkap V pohodě, já se jen ozvala 😀 Tak to mě mrzí, fuj, já ten menzes bez antiny nesnášim, ho vždycky proskučim 😒 Doufám, že nedojde.. 😒 Tak hurá se snažit dál, co?🙂)

ivis85
15. čer 2011

Ahoj holky, také bych se přidala, od června se ofiko snažíme o miminko, takže všem držím palečky, ať to brzy vyjde a rostou nám pupíky 🙂

vvvecna
15. čer 2011

ahoj,taky bych se ráda přidala,začínáme s manželem se snažit o druhého prcka

akdara72
15. čer 2011

ahojky tak jsem si dneska koupila ten kontrhelový čaj 🙂 jen jsem malinko zmatena ...…včera jsem to udajně dostala jenže ono se to jen ukazalo a vložka cistá jen jemně naružovělý spiš do Žluta výtok☹ tak vubec nevím co se děje nikdy jsem nic takového neměla samozřejmě i dnes nic…test jsem si dělala včera a byl negativní…jediné co mě bolí jsou prsa mám v nich docela zvláštní tlak dost mě bolí.....tak ted nevim co jestli to menstruace nebo neni fakt jsem to nikdy neměla...

terioza1
15. čer 2011

Ahojky holky, tk se pridavam k cervnovemu snazeni. Jsem 14DC, po clostilbegytu a estrofemu, jim listovku asi tyden (ja vim, ma se jist nejmene 3mesice pred, ale co... 🙂 ), pila jsem na neplodnost kontryhel+rebricek+hluchavku, ale docetla jsem se, ze se NIKDY bilinky nemaji pit s lekama na neplodnost, takze jsem to pit prestala. Zajdu na gyndu, jestli je to pravda.

Vsem drzim palecky a doufam, ze se to teto mesic povede vsem a budeme tehulky...

marcelkap
15. čer 2011

@moncicak.as Já úplně nejhorší ms měla po porodu první asi dvě nebo tři. To byla bolest šílená, snad horší jak při porodu.

@ivis85 Taky držím pěsti, ať vám to co nejdřív vyjde.

@vvvecna Ahoj, vítáme tě 🙂 Chtěli byste radši zase kluka nebo holčičku do páru? NEbo je vám to úplně fuk? MY bysme radši zase holku, ale samozřejmě, ...hlavně ať je zdravý, že jo.

@akdara72 Vzhledem ktomu, že už HA nebereš, tak bys klidně mohla být těhotná. Jestli jste se aspoň trošku snažili 😉 Mohla jsi jen tak trochu zašpinit a mrcha nepřijde. Nebo přijde až zítra, jak jsi psala původně, že má přijít ve čtvrtek. Na test mohlo být ještě brzy. No každopádně můžem jen spekulovat, teď nezbývá než čekat...

@terioza1 Ahoj, vy už se snažíte nějak dýl, že bereš clostil? Listovka by se měla ty 3 měsíce předem, ale přijde mi trochu divný jí kombinovat s HA - na jednu stranu se chráníš proti početí a na druhou tou listovkou jakoby pomáháš početí? To je divný. Chtěla jsem si jí dneska koupit ale nějak jsem zapomněla, takže asi zítra.

vvvecna
15. čer 2011

@marcelkap ahoj,děkuji za přívítání,manželovi to je jedno,ale já bych radši holčičku 🙂

moncaka
autor
15. čer 2011

Teda vás už tady je, červnových snažilek 🙂 To je hezkýýýýý.

marcelkap
15. čer 2011

Ahoj, prosím všechny hodné lidi o hlas pro naší Lindušku
Nejdřív dát Líbí se mi tady
http://www.facebook.com/prodeticky

a potom přímo u naší fotky tady

http://www.facebook.com/prodeticky#!/photo.php?...

Moc děkujeme

moncicak.as
15. čer 2011

Hlásím, že ačkoliv jsem ještě před MS a čekám, tak už jsem dnes ráno našla na testu slaboulinké //. VIm, že je to ještě brzy, tak zbytečně neplašim 🙂 Ale cítím, že jsem těhu, jen počkám, zda se to uchytí a udrží a bude vše o.k 🙂 Takže snad si MS neprotrpim 🙂

moncaka
autor
15. čer 2011

moncicak.as: držím pěsti, aby to dopadlo!!! ;)

natalie77
15. čer 2011

@moncicak.as moooc držím pěsti, ať je vše v pořádku.

Tak a teď něco o sobě....v srpnu budou synovi 4 roky, snažit jsme se začali před 2 lety, loni v lednu jsem otěhotněla, ale v 10.tt jsem musela na revizi, protože malé to vzdalo. od té doby jsem byla na 6 IUI, v pátek jdu k lékaří a uvidíme, co a jak dál....protože IVF je u mě riziko, jsem po operaci dělohy, takže se bojí že bych mohla mít dvojčata. I kdyby dali jen jedno, tak špatně reaguji na hormony a stimulaci...takže to zkoušíme pomalounku a polehounku...letos mě čeká jen jedno IUI, protože jsem si vyplácala to, co hradí zdravotní pojišťovny...a to 6 pokusů za rok....

No ale přesto jsem otimista...a čekám, že to vyjde 🙂 . Všem držím pěsti a doufám, že tu zase nezůstanu sama snažilka 😉 .

moncaka
autor
15. čer 2011

natalie77: držím Ti moc pěsti, aby to brzy vyšlo a vše dopadlo tak jak má!! Určitě to co nevidět půjde tím směrem, jakým si přeješ. Držím pěsti!

moncicak.as
15. čer 2011

@natalie77 Děkuju všem, ted mě už jen čeká čekání na kontrolu, alespon tu první...snad to uteče 🙂 Koukám, máš toho za sebou hodně, kéž by Ti to brzy vyšlo a byla jsi těhu🙂

natalie77
15. čer 2011

Je pravda, že život se s lidmi občas nemazlí, ale zase si pak člověk váží obyčejného štěstí....a to moje štěstí, které teď chrupká v posteli je vlastně takový "zázrak" 😵 .

Moc držím všem pěsti a doufám, že tu začně testovací manie, která bude končit dvěmi čárkami 😉 .

moncaka
autor
15. čer 2011

A já doufám, že vás brzy "doženu", byť s malým zpožděním 🙂)

ivis85
16. čer 2011

@marcelkap děkuju za přivítání 🙂 Hlásek pro Lindušku je tam 🙂

@moncicak.as Tak to jsem zvědavá, jestli // budou sílit, moc bych ti to přála. A vůbec všem z nás 🙂

Tak nějak postupně jsem zjišťovala v jakých fázích se dostavuje ovu a tenhle měsíc jsme to párkát pojistili, tak doufám, že se zadaří, i když že by vyšel první pokus - jen doufám ...

@moncaka takže nakonec jste snažení odsunuli na neurčito?
@natalie77 Také držím pěsti, snad budem všechny úspěšně těhule 🙂

vvvecna
16. čer 2011

@moncicak.as jee tak to ti moc držím pěstičky 🙂

m_a_k_k_y
16. čer 2011

jůůůůů vás tady ale přibilo 🙂 nějak to nestíhám sledovat 🙂 vítám tady všechny snažilky...
@moncicak.as tak to je supeeeer... moc gratuluju... 🙂

m_a_k_k_y
16. čer 2011

@natalie77 teda panečku.. koukám, že to někdy není opravdu vůbec jednoduchý ☹ každopádně ti moc přeju ať jsi konečně těhu a vše je v pořádku 🙂

akdara72
16. čer 2011

@marcelkap ahojky tak zatím pořád nic vložka čistá a nedalo mě to tak jsem si udělala další testík a nic je uplně sněho bílý ☹ ☹ jediné co pořád pocituju že mě bolí prsa to je vše.... ještě počkám a pak zajdu asi k doktorovi příští týden......

terioza1
16. čer 2011

@marcelkap ahoj, nene, strileli jsme to, jak se nam chtelo, ale nebavilo me cekat, takze jsem zasla na gyndu, ze se snazime rok a nic a napsala mi clostil a estrofem. No, je to divny brat listovku u HA, ale ja ji moc nerozumim, na pripbalovym letaku psali, ze je dobra pri tehu a pri spravnym deleni bunek... Tak nevim, jestli napomaha k tehu, spis jsem to pochopila tak, ze pomaha, kdyz uz tehu jses. Ale nevim...

ivis85
16. čer 2011

@akdara72 Já před dvěma měsícema byla přesvědčená, že je to těhu, taky mě děsně bolela prsa a mrcha nepřišla, vyplácala jsem asi 6 testů, ale nic a asi za dva dny opožděně přišla. Byla jsem trochu smutná,i když je fakt, že jsme se v podstatě nesnažili (aspoň né při ovu) Ale každá to máme jinak, tak jsem zvědavá, jestli se ty čárky objeví 🙂 - jinak máš MS pravidelnou?

@terioza1 @marcelkap a kde jste která psala, že bere listovku v kombinaci s HA? Myslela jsem, že clostilbegytu a estrofemu(jak psala teri) jsou na podporu ovulace, nebo něco takového?Nebo něco špatně chápu ... 😅

moncaka
autor
16. čer 2011

ivis85: ano, odsunuli, kvůli mé kariéře...přišlo to jak blesk z čistého nebe...ale odsouváme jen o pár týdnů 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru