Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

angeela
29. čer 2011

dobré ráno, holky..
nemyslím si, že by nějakým závažnějším způsobem bylo narušeno soukromí.. v tabulce tady by mohlo být jen DC a pak u těhulek // a pak tt a třeba datum kontroly.. to jsou přece informace, které tady každá sama sděluje, takže na tom nevidím nic špatného.. nemyslela jsem tabulku zpracovanou tak, jako má marcelkap v albu, kde jsou opravdu informace, které ne každá chce zveřejnit.. ale byl to jen návrh..

angeela
29. čer 2011

@ivis85 moc mě to mrzí.. ale dokud nedorazí mrcha, tak tu je ještě nějaká naděje..

d.h.86
29. čer 2011

ahoj,když to tu čtu,že chcete být po prvním snažení těhu,přijde mi to zvláštní a divný
samo to všem přeju,ale když si vzpomenu na nás,jak dlouho to trvalo,než to vyšlo...

maxi.smile
29. čer 2011

@d.h.86 já ze svého okolí vím zase o spoustě párů, kterým se povedlo na první pokus 😉 Neuvěřitelné, leč skutečné 😀

ivis85
29. čer 2011

@angeela děkuju 🙂 i když teď jsem už smířená s tím, že to vyjde jindy
S tou tabulkou tady v diskusi, já jí chtěla vždy aktualizovat, ale nejsem tu většinou o víkendu a v pondělí jsem nějak neměla čas dohledat kdo je od 1 DC (jako že jich tu pár bylo) no a už jsem se na to nedohrabala, ...
@d.h.86 však já vím, že jsem to něměla čekat na první pokus, ani jsem to vlastně nečekala a testit mi připadalo zbytečné, až když El vyšel pozitivní, tak mě to nabudilo, abych to také zkusila, ale nějak jsem to emočně nezvládla 😅

ivis85
29. čer 2011

@maxi.smile ségra má 2 dětina první šťouch 😀

maxi.smile
29. čer 2011

@angeela za mě říkám, že mi vyhovuje, jak je tabulka zpracovaná a zveřejněná teď, páč si osobně myslím, že kdyby byly dvě, vznikne někde chyba, budou se lišit dny, info, dojde k odchylkám a je to pak na prd. Navíc, když se chci podívat, kdo je kolikátý DC, tak se prostě jdu cíleně kouknout, párkrát kliknu a je to...To jen za mě 😉

maxi.smile
29. čer 2011

@ivis85 no vida! A pak že to nejde 😀 Švagrová taky, ale taky ,,šťouchali každý den" 😀 😀 😀

eleonor
29. čer 2011

mně osobně teda taky vyhovuje tabulka v albu, zas tolik klikání k tomu není, je to přehledný, každej den aktualizovaný a můžou tam být všechny informace, který nechcem psát veřejně.

d.h.86
29. čer 2011

já jsem se vás holky nechtěla nějak dotknout nebo tak něco,já vím,že se většině páru zadaří hned napoprvý
ale jen mi to přišlo jako zvláštní spíš z mého hlediska
my takovou snahu,aby jsm e mimi vubec měli a někdo stačí jednou a je zaděláno,ale jak píšu,všem to přeju
samozřejmě i sobě,a jsme s manželem ochotni udělat cokoliv

ivis85
29. čer 2011

@d.h.86 já si to nijak neberu 😉

ivis85
29. čer 2011

@eleonor ještě jsi zkoušela testík?

kotatkoz
29. čer 2011

Taky znam dost paru, kde se zadarilo napoprvy 🙂 Me by bylo jedno, jestli napoprvy, napodruhy nebo napodesaty... jen kdyby mi nekdo slibil, ze se to treba do roka zarucene povede, tak i tak budu stestim bez sebe uz ted 😀 Nejhorsi je na tom ta nejistota, ze nevim, jestli se to nepovedlo jenom pro ted, nebo se nebude darit dlouhodobe... to je asi jedinej duvod, proc tak strasne chci, aby se to povedlo ted hned - mit tu jistotu, ze se miminka dockame 😵
@eleonor velka gratulace 🙂 Alespon vime, ze testy umi ukazovat i // 😀

eleonor
29. čer 2011

@ivis85 ne, dneska jsem nezkoušela, nechávám to zas až na zítra. Sice bych měla chuť zkoušet i dneska, ale to bych za ty testy dala tisíce, kdybych zkoušela každej den 😀 takže dneska zkouším svou trpělivost 🙂

ivis85
29. čer 2011

Je tu 1 DC 😝 tak to fundžáre v normě a pojedeme na další kolo 😉

angeela
29. čer 2011

taky bych ráda patřila do skupiny šťastných, kterým se podaří napoprvé.. leč u nás je to tak, že děti děláme minimálně třičtvrtě roku.. ale už máme natrénováno, tak snad se tentokrát podaří dříve..
@eleonor teda ty máš nervy, holka.. já bych to asi nevydržela..

angeela
29. čer 2011

@ivis85 moc mě to mrzí.. ale neházej flintu do žita a jede se dááál.. další kolo snaženíčka je tu..

ivis85
29. čer 2011

@angeela přesně, jede se dál, jednou se to povede ... 😉

moncicak.as
29. čer 2011

@d.h.86 Nám se u Tedíka povedlo taky na první pokud od vysazení HA 😀

amallie
29. čer 2011

@ivis85 ale nesmutni, nač slzy, jasně, kdybys byla po nepovedeným ivf, nebo tak, ale jeden cyklus, to nic není, těch třeba bude ještě několik, pravděpodobnost početí v jednom cyklu je u zdravého páru do 30-ti let pouhých 15% 😉 tak hurá do dalšího kola!

Ono je lepší právě nehledat na sobě žádné "přízraky", pak je člověk zbytečně smutnej....

Já stále čekám na ovulku, abychom taky mohli jet "na ostro"

amallie
29. čer 2011

@d.h.86 tak tak 😉 ja mam taky poruchu jako ty, ale otehotnela jsem prirozene, resp. jednou uplne neplanovane, ale to jsem nebyla na mimi pripravena a s holcickou jsem brala dva cykly clostil, jeden nevysel a druhej jo. ted mam ale plus minus pravidelnej cyklus, tak mam pocit, ze se mi to po porodu zmenilo a ze by to mohlo jit...... No, myslim, ze i u vas se to muze podarit, nevim, zda jsi cetla napr. tady na konovi pribeh "dracekmracek" uzivatelky, tak otehu pak prirozene a to s prvnim ivf malem umrela, nebo znam jeste "gucci", ta taky po letech prirozene po porodu a me vubec mudr rikal, ze po porodu je zena uplne jina a to i obracene, nekdo prvni otehotněl na poprvé a druhé musel na umělý.....

moncicak.as
29. čer 2011

@amallie Ted mi tak dochází, tohle bude vlastně taky 1.měsíc ,,plánované" snažení po vysazení HA, tak snad to bude snadný jako u Tedíka, ale to asi ne, nu což, nezbývá, než doufat 😀 Ono to vyjde, všem 😉

eleonor
29. čer 2011

tak jsem to nakonec nevydržela, zjevně nemám moc velkou trpělivost 🙂, a test jsem zkusila a sou pořád tam, nebyl to omyl 🙂 sice o nic silnější, ale to bude zřejmě tím, že to včera bylo v 7 ráno a dneska až v poledne 🙂

marcelkap
29. čer 2011

To, že se podaří na poprvý je malá pravděpodobnost, ale spíš je to taková naše touha a to, že se na miminko prostě těšíme a plánujeme to. Ale když to hned nevyjde, tak se nebudu rozhodně stresovat. Já když jsem před Lindou přestala brát prášky, tak to bylo natruc mamce s kterou jsem se tenkrát pohádala. Blbost, já vim, ale stejně jsme mimčo chtěli, tak kdyby se povedlo hned tak by to vůbec nevadilo. Jenže jsem tehdy dodělávala školu, měli jsme před svatbou, stěhovali jsme se...no prostě jsem si až skoro za půl roku vzpomněla, že vlastně neberu ty prášky a že ještě nejsem těhotná, tak jsem začala pátrat a zabývat se tim. Jenže pak vypátral i dr. rakovinu děložního čípku a bylo po snažení. Ale jakmile bylo všechno OK, tak se nám povedlo 5.měsíc. Takže vim taky, jaký je to čekat docela dlouho na miminko 😒
Ale teď chci prostě dřív 😀 Teď mám spíš "nervy" z toho, aby byli děti od sebe blízko, aby nám to snažení netrvalo dlouho a nebyli od sebe věkově daleko.

marcelkap
29. čer 2011

@eleonor Jéjé, super zprávičky.

amallie
29. čer 2011

@marcelkap však máš holčičku ještě malou, to od sebe daleko nebudou 😉

Ja bych "potrebovala" byt tehotna do podzimu, protoze mi konci RD a mela bych teorericky jit do prace, pak taky mam dve vyborne kamaradky, co tedka jedna porodila a druha porodi druhe ditko, tak abychom deti nemely moc od sebe a mohly si spolu hrat, i kdyz, to uz zpocatku od sebe budou, ale casem se to vyrovna no a aby Amalka mela parťáka no

marcelkap
29. čer 2011

@amallie No jo, jenže než se mimčo narodí...chci aby byly max. ty 2 roky od sebe.

amallie
29. čer 2011

@marcelkap ha, tak to teda honem 😲 ja chtela 2,5 to uz mam taky co delat 😀

amallie
29. čer 2011

U deti hodne brzo u sebe je problem, kdyz je rizikove tehotenstvi, kdyz to starsi jeste nechodi, musi se nosit, prebalovat atd a je na to clovek sam, to je pak v pytli.... Sestrenice takhle mela a pak jeste porodila v 29tt cisarem dvojcata 😲 byl to pro rodinu neuveritelnej stres, stridal se tam, kdo mohl, padla na to dovolena uplne vsech, protoze ona fakt jen lezela a starsi kluk potreboval hodne pece.... Pak se narodila dvojcata a nedonoseny, ona se hojila po cisari..... No a kdyz uz to bylo ok, spustil se kolotoc a ten ma doted, sice uz jsou deti vetsi a i si dokazi trochu samy hrat, stejne ale nehrozi ani pro jednoho zadne plavani, zpivani ani nic podobneho ☹

angeela
29. čer 2011

já chtěla mít věkový rozdíl max. rok a půl.. a teď, když se zadaří, tak to budou tři roky.. jistě, má to něco do sebe, malá už bude "velká", ale tak nějak jsem si ten život plánovala jinak.. člověk míní, život mění..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru