Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
17. čer 2011

U manži Justýna neprošla 😒 Taky se mi líbí...to Ti schvaluju 😀 😀 😀 my se dohodli jen na klukovi, tedym víceméně se podvolil 😀 Doma máme Tadeáška, tak 2.kluk by byl Eliášek 😀

maxi.smile
17. čer 2011

@moncicak.as zamilovala jsem se do Nely..je to moje neteř (švagrový holčička..tak krásně to zní)..takže tu mít nemůžeme 🙂 Já bych chtěla asi Verunku, nebo Natálku..zase..aby mi to hezky šlo k té naší Terezce 😵 Terezka a Verunka, Terezka a Natálky...Tadeáš je super...jak mu říkáš???

@susan87 Karolinka je moc pěkný...ale i Laura s Justinkou...pěkný jména 😵

moncicak.as
17. čer 2011

@maxi.smile Tedíku a Táďo nejčastěji, Tadeášku ne, to je moc dlouhý 🙂 Nelinku mají jako psa známí, tak já to mám spojené se psem, to taky padlo. Natálka je moc krásný jméno, ale my minule šli kolem školky a v 1 třídě byly 3 Natálky, tak to manža zamítl 😀 Ale k Terezce mi ta Natálka pasuje víc 🙂 Já bych chtěla něco hezkého, zvučného, ale ne tak obvyklého...jsem náročná 😀

susan87
17. čer 2011

@moncicak.as Justýna nene,ale jen Justina,abychom ji pak zkracene mohli rikat Tinko,Tino,jako Tina Turner 😀

kotatkoz
17. čer 2011

Teda vas docitat, to je neco 😅
Ja bych podle toho, co jste psaly, mela byt 22DC a beru listovku 🙂
Jinak jmena jsou u nas hrozny boj, holcicka je jasna, byla by to Terezka, to jmeno miluju a manzelovi se taky libi 😎 Ale pro kluka se mi libi samy Matyas, Tadeas,... a to zas neprekousne ten muj 😠 Tak jedine Tomas, ale ten ma svatek v breznu, tak to leda by se nam dlouho nedarilo, aby se to narodilo az koncem leta 😀 Preci nebudu dite trestat tim, ze mu dam narozeniny i svatek blizko u sebe a jeste par mesicu po Vanocich 😀

zelinda
17. čer 2011

Ahoj já mam za sebou 28DC obvykle mívám 32dní tak uvidíme jinač první pul rok jsem brala poctivě babyplan a ted jen když si vzpomenu listovku.\Nám se libí Honziček -po tatinkova- a Valerie

maxi.smile
17. čer 2011

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................19 DC (nic)
kotatkoz..........................22 DC (listovka)
zelinda...........................28 DC (babyplan, listovka)

@zelinda já zatím taky 32, tak taky uvidíme 🙂 Honzíček je nejlepšejší ze všech!!!!Ale je to můj ex, takže u nás je to pasé 😀 Navíc, mám tušení, že kdyby se to zadařilo, tak zase holčička, což mi absolutně neva, jupíí 2 princezny a hlavně si schovávám krásný věcičky po malý 🙂

maxi.smile
17. čer 2011

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................19 DC (nic)
kotatkoz..........................22 DC (listovka)
zelinda...........................28 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as.................29 DC

holky, jestli jsem na někoho zapomněla, dopište! u Moncicak.as nevím, jestli něco bere za vitamínky?

moncicak.as
17. čer 2011

@maxi.smile Beru jen listovku 🙂

maxi.smile
17. čer 2011

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................19 DC (nic)
kotatkoz...........................22 DC (kyselina listová)
zelinda.............................28 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................29 DC (kyselina listová)

amallie
17. čer 2011

Dobry vecer, muzu taky k vam? Zkouseli jsme tedy uz jeden cyklus a prd, ted jsem 3DC, tak snad tenhle, nebo zajdu ukazat ty svy vajouchy gyndari, jak to tam vubec vypada 😲

Vitaminy neberu

petss
17. čer 2011

já se příští týden vdávám a pak hned vysazuju antikoncepci a taky se začneme snažit, tak bych se s dovolením vtěrkla i když začnem až za pár dní... 🙂

moncicak.as
17. čer 2011

@petss Tak to moc gratuluju 😀 A vítám tě u snažilek 😉

petss
17. čer 2011

děkuji 🙂

maxi.smile
18. čer 2011

@amallie vítáme Tě!
@petss přidávám se s gratulací a taky vítej! 🙂

maxi.smile
18. čer 2011

Deyana..........................25 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................28 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................20 DC (nic)
kotatkoz...........................23 DC (kyselina listová)
zelinda.............................29 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................30 DC (kyselina listová)
amallie..............................4 DC (nic)

deyana
18. čer 2011

Tak už nám tabulečka roste, doufám, že brzo tam budeme psát místo DC - tt 😀

kleopatra35
18. čer 2011

Krásný sobotní dopoledne...tak i já se přidávám....snažit jsme se začali koncem května...tak uvidíme, jak nám to půjde.

maxi.smile
18. čer 2011

@kleopatra35 vítej!!Určitě půjde 🙂 A víš, kolikátý DC (den cyklu) jsi dnes? Ať Tě můžeme přidat do tabulky 😉

kleopatra35
18. čer 2011

nu, já jsem v tom takový úplný začátečník...ale pokud se počítají dny od prvního dne MS, tak máum dnes 16DC...dnes bych měla mít dle výpočtů ovu...nu tak uvidíme...vzhledem k tomu, že jsem celý den v práci a večer k nám přijede na noc tchýně, tak máme asi po špásu...ale již jsme si to pojistili včera..tak snad.

kleopatra35
18. čer 2011

Jiank beru Acidofolan(železo, listovka a B12) už od března....nemáte s tím některá zkušenost?? Mě toto doporučili v lékárně...

deyana
18. čer 2011

@kleopatra35 taky to beru, já mám superželezo, je v něm i listovka a ještě se pije čaj z kontryhele myslím, ale s tím nemám zkušenost

maxi.smile
18. čer 2011

@kleopatra35 😀 to je sranda, s tou tchýní! Taky si měla vybrat, že?? 😀 ..já jsem zase s malou na chalupě a manžel za náma dojíždí (poslední den práce přijede v noci, pak 4 dny je s náma a 5. den odjíždí do práce brzy ráno..dělá prostě 4 dny a 4 dny volno..do toho sem jezdí naši, taky se tak různě točí, s malou nejdou ani na minutku na procházku..taky je to bojovka...beru to tak, že jestli se nezadaří, tak se těším na podzim..budu s manžou už zase v praze a to by bylo, aby nebylo 😎 😀 😀 😀

Deyana..........................25 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................28 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................20 DC (nic)
kotatkoz...........................23 DC (kyselina listová)
zelinda.............................29 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................30 DC (kyselina listová)
amallie..............................4 DC (nic
kleopatra35.....................16 DC (Acidofolan)

jinak ten Acidofolan zní dobře! Mně furt chybí železo..tak až doberu tuhle listovku, co mám, samotnou..tak se na to pozeptám a koupím

🙂

kleopatra35
18. čer 2011

jinak piji ještě "čaj pro ženy" od firmy Leros, mají ho též v lékárně....Já jsem vynechala HA na začátku dubna a tady jsem se dočetla, jaké problémy to udělá, že většina holek nedostávala vůbec MS a nemají ovu...dost jsem se vyděsila...ale zatím mi vše přišlo na čas, ale MS hodně silná (což prý je zas dobré, že je sliznice připravená)...nu a pro jistotu piji i tento čaj...na jejich web stránkách Lerosu naleznete i popis, co ta bylinná směs obsahuje, myslím, že mi dost na tu pravidelnost pomohly právě ty bylinky.

amallie
18. čer 2011

@maxi.smile ja jsem vlastne 5dc, jsem to spletla

Tenhle mesic tvorim graf BT, abych videla, co a jak

No, ale podle pocitu ovuluju az nekdy 23 dc a pak to hnedle dostanu, takze nic moc 😖

amallie
18. čer 2011

Zkousela jsem i ovulacni testy, ale nekolik stovek "v zachode" a nic z toho 😖 asi to na me nefunguje...

maxi.smile
18. čer 2011

Deyana..........................25 DC (superželezo)

Maxi.smile.....................28 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................20 DC (nic)
kotatkoz...........................23 DC (kyselina listová)
zelinda.............................29 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................30 DC (kyselina listová)
amallie..............................5 DC (nic)
kleopatra35.....................16 DC (Acidofolan)

@amallie moje kámoška taky otěhulkovala těsně před MS...neboj! 😉 Ovu testy jsem zatím nezkoušela...počkám 2-3 měs. a třeba zkusím koupit a uvidíme...po porodu může být vše jinak, než před tím...hormony rozházený... 😖

maxi.smile
18. čer 2011

zase jsem zapomněla ten enter 😠 ... klidně se do tabulky přidávejte, holky...jestli jsem na někoho zapomněla..a kopírujte a kopírujte 🙂

Deyana..........................25 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................28 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................20 DC (nic)
kotatkoz...........................23 DC (kyselina listová)
zelinda.............................29 DC (babyplan, listovka)
moncicak.as...................30 DC (kyselina listová)
amallie..............................5 DC (nic
kleopatra35.....................16 DC (Acidofolan)

amallie
18. čer 2011

@maxi.smile no uvidime, moc bych na to nesazela, kdyz je kratka lutealni faze, bejva to problem....... Zkusim ale urcite tenhle cyklus merit (uz merim) a uvidi se 😉 A kdyz graf nebude vypadat jak ma, zajdu asi ke gyndari, at se to zbytecne neprotahuje

deyana
18. čer 2011

@amallie hoď grafík jestli jsi měřila minulý cyklus.. ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru