Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
18. črc 2011

@amallie a jak jsi vysoká?je to nefer,že chlapi nemají takový problémy s váhou a když mají,tak to neřeší,protože u nich se to tak nějak bere což je podle mě nefér
jen když má ženská něco navícuž je zle a chlapi se pak otáčejí za jinýma
i když já mám doma takovýho,který po jinývh nekouká,ale je fakt,že mi to taky vadí

amallie
18. črc 2011

@d.h.86 merim 171 cm
Muj chlap se na jine nediva, ale mam tlustou babicku a tatu a vim, jaky pak jsou z toho problemy..... Po jednom diteti mi zustalo 10 kg, po dalsim kdyz mi taky zustane, tak uz je to 20 a uz se vezu.... Do toho s vekem kila pribyvaji a v 45 budu matrona

deyana
18. črc 2011

@jessulka
@ivis85
@amallie
holky je to fakt hrozný. Děti jsou švagra, kterej je na pracáku, vysedává po hospodách, nemaká a asi makat nebude, jen si dělá dluhy, na rodinu kašle..našel si s prominutím dě*ku a mamina těch chudáků co by měla být s nima na mateřské, aspoň s malým, dělá 16h šichty v hospodě. On jí řekl ať to dělá jak chce a že jede někam pracovně (v neděli) a že tam bude týden. A dneska ho naši potkali s tou druhou holkou. Takže jsem prohlásila, že už nikdy. Udělal z nás zase blbce, nikam nejel a pracovně už tuplem ne, my jsme mu na to nalítli, teď jsou kluci u tchyně, té jsem napsala jak se věci mají a dál mě to nezajímá, děti jsou chudáci, ale já nebudu nikomu dělat chůvu jen tak aby si mohl jít někam "ulevit" s tou špínou. Je mi z toho prostě smutno. Ten 5iletej pořád plače, chce mámu, že prej táta na ně řve, bije je a všechno propije, ani do školky už nechodí. Fakt hrozný.

deyana
18. črc 2011

@amallie to s těma kilama - já měla před těhu o 20 míň, vlastně o 25. Po porodu jsem shodila asi 11kg a tím že jsem nemohla kojit a byla pořád unavená tak jsem nejedla a mám doteď problém. Jím až na noc. Snažím se, ale nějak mi to nejde a přibírám dál.. takže já už jsem spíš tak trochu kapitulovala. Ale kdybych měla jít na divadlo nebo mezi lidi tak nejdu. Hnusim se sama sobě ale nevim co s tim mám dělat :-/

d.h.86
18. črc 2011

@amallie no,tak to nemáš moc,ne?
co bych za to dala
to já jsu na tom huř a taky to nějak nejde dolu,vždy něco dám dolu,ale pak zas opět váha nahoru,ble

jessulka
18. črc 2011

@deyana Tak to je sila,z toho je mi do place. Chudinky deti,jak k tomu prijdou. Maminka je zivitelka rodiny a tatinek vysukava jinde a jeste k tomu s nejakou spinou. Ja bych mu vycistila zradlo,ze vas takhle obelhal a ze podvadi tu maminku deticek. Nedivim se,ze deti placou,kdyz nejsou zvykly na uplnou rodinu.

amallie
18. črc 2011

@deyana jenze ja mam spoustu spolecenskych povinnosti prave a do divadel atd musim

@d.h.86 no jo, ale ja s tim uz rok bojuju, makam jako sroub, vazim si jidlo atd!!!! A stejne to nejde, to mi sere
Mam presne navic nad limit 8 kg sadla a za posledni tri mesice jsem sadlo misto ubytku nabrala 😠

amallie
18. črc 2011

@deyana tak to je sila ☹ kolik jinych lidi by ty deti milovalo a treba je nemuzou mit ☹

amj
18. črc 2011

@amallie hele profíku, slyšela jsem že se v prvním trimestru nemá lítat? je to pravda? nevím, slyšela jsem..tak se ptám. a ještě mi řekni...to budeš taky vědět...proč se v letadle musej sundávat boty s podpatkem. já vim že se to dělat má, ale nevim proč 😒 jo a k tomu hubnutí... zkoušela jsi tu mléčnou ditetu od raika?? ségra říkala že je dobrá, že zhubla a drží se. taky potřebovala bejt reprezentativní a ani cvíčo ani vážení jídla ji nepomohlo
@deyana to je síla...a nejvíc to odnesou ty prckové ☹

amallie
18. črc 2011

@amj letani v prvnim trimestru bez problemu, ja jsem litala pracovne az do 12tt, nicemu to nevadi, pracovne ano, nesmi se to, mezinarodni narizeni, soukrome ANO
Podpadky - pouze na evakuaci se maji sundavat, abyses nezabila, az pobezis a aby se neposkodil skluz, normalne ne, vzdyt personal chodi v lodickach 😀
Ad mlecna atd, ja nicemu takovymu neverim, jsem spis praktik a jak to nema realne opodstatneni, tak to neni nic pro me 😖

deyana
18. črc 2011

právě že je mi jich taky líto, ale nic s tím nezmůžu, jemu to je fakt jedno.. manža mu málem dal přes hubu, ale nakonec se udržel (měli jsme tam malou, já ji teda nesla pryč, aby to neviděla, ale nakonec teda dobrý).
@amallie a nezkoušela jsi vyhledat odborníka? já o tom totiž dost uvažuju, ale já skoro nic nejím, jsem strašně vybíravá, nejím maso(jen kuř.prsa a to fakt občas), salámy, květák, houby.. vlastně třeba v restauraci si skoro nevyberu 😀 hafo věcí.. takže bych chtěla vidět jak mi někdo sestaví jídelníček z toho, co bych byla ochotná dát do huby.. protože fakt toho moc neni :D

amallie
18. črc 2011

@deyana chodim uz rok k Havlickovi 😒 Je skvelej 😉

deyana
18. črc 2011

@amallie jéé já ho mám taky ráda 🙂 ale asi to bude drahá sranda.. a u nás na "vesnici" nic takovýho není :-/

moncaka
autor
18. črc 2011

Holky, jsem po dnešku jak zmlácený pes a teď ještě musím dočíst 4 stránky, tak jdu na to 🙂 🙂 J

moncaka
autor
18. črc 2011

Holky, já na zumbu chodila taky, i s tou mou zdevastovanou páteří, 4 měsíce 2x týdně a shodila jsem 9 kg, tělo se neskutečně zpevnilo, šly dolů i centimetry...problém je potom, když ji přestanete dělat..... 😅 viz. můj případ. 😅 Nám zase tak 4 kg nahoře. Ale neřeším to 🙂 🙂 🙂 Jsem v tomto děsný flegmouš 🙂

amallie
18. črc 2011

@deyana jo, je to drahe, ale stoji to za to 😉

martinka87
18. črc 2011

Nazdarek zensky... No totok,4 stranky docitat 😉

Booooze,vaha,vaha a zase vaha... Vecny boj nas vsech... Ja ted drzim www.drstanek.cz. Svagrova po ni zhubla 20 kg 😉

Dneska jeli sousedi do Chorvatska,chudaci se ztratili v Rakousku,tak jeli 15 hodin 😀 a ja mam na starosti kyticky a vetrani... Mame radovku,tak nastesti nepujdu daleko 😉

lenkajp
18. črc 2011

Holky dočítám vás a úplně bych z vás dostala deprese. Já jsem chodila na Jumping a docela mi to bavilo, ale bylo to celkem náročný. V těhotonství to bohužel nejde cvičit, tak když jsme se začali snažit tak jsem přestala chodit. Kg jsem přestala zatím řešit, natvrdo začnu až po těhotenství. Teda jestli se zadaří... 😉

martinka87
18. črc 2011

@lenkajp juuuu, na jumpy jsem chodila skoro rok a jsou supeeeer.. Jen ja jsem hrozna,ze me neba chodit samotnou a nikdo se mnou nevydrzel chodit ☹

lenkajp
18. črc 2011

@martinka87 přesně ten problém jsem měla taky, jezdila jsem na cvičo sama. Bylo to super, ale taky bych raději chodila s někým cvičit. A jak dlouho jsi chodila? 🙂

amallie
18. črc 2011

@martinka87 ja ke stankove chodila a podepsala se na me tak, ze jsem mela chut ji dat k soudu, vazne
Ona muze za to, ze se mi uz roke nedari shodit ta kila, naprosto mi podelala metabolismus, takze za me, neeee

Ad cviceni, ja nejradsi chodim sama a tam se az seznamim, nebo chodit s nekym, to nejde jedna, nejde ani druha a jde to do haje

kive76
19. črc 2011

@martinka87 ahojky, to je taky můj problém...kdyby s mnou chodil někdo cvičit, tak ok..ale samotná se nedokopu ☹

eleonor
19. črc 2011

ahoj holky 🙂 tak teď v létě nemám vůbec čas sem chodit a všechno to dočítat, moooc práce... Tak jenom hlásím aktuální informace: včera jsem jsem se dozvěděla, že jsem v 7. týdnu (konkrétně 6+4 dle UTZ), mám termín porodu 8.3. a dokonce jsem i viděla srdíčko (jestli se tomu už teda dá tak říkat, klepala se tam maličká tečka 🙂)

miselinka2
19. črc 2011

@eleonor juu tak to mas termin stejne jak ja 🙂

eleonor
19. črc 2011

@miselinka2 jo, taky jsem se dívala, že jsme na tom stejně 🙂

miselinka2
19. črc 2011

@eleonor to ssem necekala ze tu najdu nekoho stejne ale uplne stejne jak ja

eleonor
19. črc 2011

@miselinka2 no je to dobrá náhoda 🙂 taky jsem to nečekala 🙂 tak snad se začátkem března narodí 2 zdravé děti 🙂 (a samozřejmě i spousta dalších 🙂)

miselinka2
19. črc 2011

@eleonor přesně tak vše snad proběhne v klidu 🙂já jdu v patek na utz na srdíčko když sem tam byla při zjištění ještě nebylo srdíčko ted uz by melo byt krásně vidět

jessulka
19. črc 2011

@eleonor Jůva, tak to je skvělá zpráva. Moc gratuluji. Já budu testovat tento týden, tak už se moc těším, až tam uvidím //. Kéž by 😉

miselinka2
19. črc 2011

@jessulka přeju aby si tam ty // našla a mohla být štastná tak jako my 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru