Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 U nás je to tak, že mimi chceme oba 😀 A manža ještě víc, než já 😀 Jenže je tu taky rozum, takže raději počkáme, jak to finančně půjde v tom novym podnájmu, pak se uvidí...ono to asi nikdy neni ideální, ale kdyby měl člověk čekat na to, až bude všechno perfektní, taky by se nemusel dětí dočkat, co? 😉

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as prave, moje rec....holka, jsem rada, ze mas stejnej nazor... My jsme taky v podnajmu, platime 7.000 se vsim + ale pritel plati bejvalce aliky + hypoteku... takze jde hooodne velka cast do pr+ele 🙂 Ale zvladne se to.. My jsme nejaci divni, ale my at mame 30.000 dohromady nebo 50.000, stejne na konci mesice nemame ani korunu.. 😀 Vubec nevim, jak to delame... 😀 Ale rada bych se to nekdy dovedela... 😀

yesu
20. črc 2011

@terioza1 ty jo vy už máte vše nakoupený??

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 A odkud jsi? My ted platíme 9, a budeme ted platit 13500,-, tak chci právě počkat, jak to půjde...Heled, já taky, co vydělávám po večerech na PC, tak netušim, kam ty prachy jdou 😀 😀 😀 Asi je to normál...My máme hodně věcí po Tedíkovi, tak víceméně bude potřeba jen ty nevýznamný věci, jako kočárek, a tak 😀 😀 😀

terioza1
20. črc 2011

@yesu no tak kocarek jsem podedila po sestre ( http://www.kocarkynec.com/4132-kocarek-luxusni-... ), pac je drahej a kupovali ho nasi a ja nechtela, aby zase tak hodne utraceli a nepoznas, ze je po jednom ditku 🙂 , postylku mam, autosedacku taky vlastne po sestre, ale autosedacka by se koupila nova, jinak lahvicky, oblecky do 1roku a vselijaky lehatka mame novy... je to muj konicek 🙂 Uz asi od 18-19let

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as 13500????? Ty blaaaho, no kazdopadne je to daleko min, nez nasich 7000 + 8.500 bejvalce + holce nejaky veci do skoly atd... Ja jsem z Usti... a ty?

jinka09
20. črc 2011

@amallie co přesně prosím znamená lutealni fazi?
😒

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 Praha 😒 Ale původem z Mostu, mám tam celou rodinu 🙂 Tady v Praze jsou ty podnájmy šílený, kéž bysme zas narazili na nějakého známého, který by na tom nechtěl vydělávat 🙂 Koukám, taky slušnej vejvar platíte, no, ale ono se to nějak zvládne 🙂

moncicak.as
20. črc 2011

@jinka09 počet dní od ovulace po 1.den MS... 🙂

yesu
20. črc 2011

@terioza1 no ten kočárek je exkluzivní, le nebude nepraktickej?já už bych taky nejradši nakupovala, ale mám strach, nemá se to dopředu 😒 jaktože nejsi u nás?

terioza1
20. črc 2011

@yesu kde u vas? o nepraktickej je, prave mam v merku jeste praktickou 3kombinaci 🙂 Je to muj konicek, miluju to nakupovani... jeste brisko k tomu a je to ok... Ale vsechno ruzovy 😝 😖 😀

@moncicak.as zvladli to osattni, zvladneme to my... Proc jste nesli do toho mostu teda?

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 Most je pro nás až nouzovka, kdybysme tady v Praze nezvládali...nechce se mi tam, je to tam samej namachrovanej černej a žádná práce 😒 Tak zkoušíme štěstí v Praze 😀

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as coz to je pravda, no. Usti taky zadnej slagr, ale praci tu, diky bohu, mam... A krasnou, sice s tema cernejma, ale mam... Ale treba v moste pod hnevinem je to pekny...

yesu
20. črc 2011

@terioza1 no ve skupině červenec....ty máš všechno růžový?a co když bude kluk? 🙂

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 jj, tam je nádherně, jsou v Mostě i světlý místa 🙂 Tam, kde jsem vyrůstala, byl taky klídek, ted se tam tatka bojí pustit bráchu ven 😒 Na Hněvíně jsme byli s manžou na véče, v květnu, tchýňáci hlídali 😀 No vidíš, a já zas podvědomě tušim, že 2.dítko bude zase kluk 😀 😀

terioza1
20. črc 2011

@yesu v cervenci jsem - nejsem... Par lidi tam dela ze sbee desny chytroliny... 🙂 le jsem tam...ne, ze ne.. Vsak jsem tam psala, ze jsem v kvetnu i v cervnu i v cervenci.. a nekdo to nechapal 🙂 ja ale na tom nevidim nic spatnyho... 🙂 jak dlouho se snazite?
No, kdyz to bude kluk, tak jsem v haji a vsechno muzu vyhodit 😀

terioza1
20. črc 2011

@moncicak.as na hnevine na vece?? Tam jsou veci jo... Toho myho tam budu muset nejak dostat, to jsem nevedela, ze tam je restauracka... Ja si taky myslim, ze to moje ditko bude kluk.... muj chlap ma 2holky, takze by se i ten kluk hodil, ale vis jak, zae holcicka........ Budu rada za oboje... ale veci mam ruzovy -D

yesu
20. črc 2011

@terioza1 my druhej cyklus...ale ještě to až tak nehrotím...jestli to tento měsíc nevyjde, zkusím ovu testy...máme oba dost časově náročnou práci a snažit se obden je prostě nad naše síly!jak jste na tom vy?

terioza1
20. črc 2011

@yesu my se snazili tak, ze v breznu v egypte jsem mela ovu dny, ale strileli jsme to tak, jak se nam chtelo, v dubnu denne i nekolikrat - nepovedlo se, v kvetnu jsem nasadilo clostilbegyt na ovulaci a estrofem na sliznici - nezadarilo se, v cervnu to same - sex denne - zadarilo se, ale zase to neudrzelo. Ted mi dr rikala, ze by telo mit tzv. rebound fenomen ( chova se tak, jako by melo ty leky), takze nic neberu a kdyz se nezadari do srpna, da mi zase leky, jako jsem mela... Ale ja tusim, ze se zadarilo 🙂 Verim tomu...

terioza1
20. črc 2011

prisel mi muz, jdu spat... - teda sexovat, papa a dobrou

moncicak.as
20. črc 2011

@terioza1 Užijte si to 😀

moncicak.as
20. črc 2011

@yesu mě ted vycházej ovu testy pozitivně, i když by ovu být už neměla...já ted měřim BT a díky tomu už vim, kdy přibližně ovuluju 😉

yesu
20. črc 2011

@terioza1 no já uvidím...max počkám pár měsíců, přístí měsíc zkusím ovu testy a pak to kdyžtak rozeberu s dr...

yesu
20. črc 2011

@moncicak.as no jo jenže to se musí denně a ve stejnou hodinu, já každej den vstávám jinak, zkusím ty testy a uvidím 🙂 no nic jdu hajat, dobrou.

martinka87
20. črc 2011

Aaaahojky holky 😉 po 2 dnech mam na vas cas jit pozdravit...

Gratuluji tehulce a taky k ridicaku!!! To je opravdu super... Ja jsem na neurologii pecena varena,nastesti s RS neni ridicak problem 😉

Uff,jak tady ctu ty podnajmy,to je des... My jsme se pred rokem a dvema mesici stehovali za Prahu (12km) do radovky a mame hypo na 12000,s tim se da dychat,kdyz to platime sobe resp. detickam jednou 😉

Ja nevim kdy ovuluju a zda ovuluju 🙂))) asi pristi mesic zkusim ty testiky...

Akorat jsem prijela domu z kina,byla jsem s kamaradkou na Harrym Potterovi 😉 dobrou noc...

amallie
20. črc 2011

@jinka09 kolik dni od ovulace do menstruace

d.h.86
21. črc 2011

ahoj,jak se dnes máte?já byla včera 15DC,ale nějak jsme snažení vynechali,klasika,ale dnes to napravíme,manža byl hodně unavenej z práce
a já se dozvěděla,že kámošce umřelo miminko,takže děs,uplně mě to vzalo

ivis85
21. črc 2011

Ahojky, dneska jsem k nepoužití, tak vás aspoň při obídku dočtu a pozdravím 🙂
Jsem asi 23 DC (nevim přesně) tak začínám být trochu napjatá, čekám, čekám, co bude za týden 😅
@d.h.86 to je asi strašný, kamarádce se to taky stalo, ☹ je to velká rána! Ale to si tak neber, stát se může cokoliv a komukoliv, to že se tohle odehrálo ve tvé blízkosti není žádné znamení ani to není nakažlivé, jen se pěkně snažte 😉 A ono bylo mimčo nemocné nebo to bylo náhle?

moncicak.as
21. črc 2011

@d.h.86 Je to hrozný, když se to stane, ale musíš myslet pozitivně...ten strach o dítko si stejnak prožiješ, jak celé těhu, tak asi i potom, vlastně asi celej život má rodič strach o svý dítě, aby se mu něco nestalo, ať je malý miminko, nebo puberťák...nikdy nevíš, co život přinese a tak je lepší na tohle asi nemyslet a myslet pozitivně 🙂
Tak hurá na snažení 😉

d.h.86
21. črc 2011

@ivis85 narodil se o dva týdny dřív,měl 1340gramu,ale pak zjistili rozštěp horního patra a hlavně něco se srdíčkem,ale z jedný genetiky nic nevyšlo a z druhý nevím,je to děs
to je lepší,když se to stane v těhu,ale já sama za sebe jsem potratila v 7.tt a dodnes přemýšlím,co by to bylo a jaký by bylo mimi a tak,prstě tohle ženská nedostane z hlavy nikdy,natož tohle,já bych asi umřela
vždyt to je smysl života

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru