Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
17. črc 2011

@miselinka2 určitě bude 😉

miselinka2
17. črc 2011

@moncaka snad ano ale i tak covek nikdy nmeví dokud nebudu mit mimiska v ruce nebudu verit asi niocemu

zr.ska
17. črc 2011

@miselinka2 pořád si říkám, že do 12tt se může stát cokoli, ale musíme doufat, že všechno dopadne jak má 🙂 je to ten nejlepší pocit, najít //

moncaka
autor
17. črc 2011

@miselinka2
@zr.ska
Tak to si říkám taky, že člověk nemá až do toho posledního okamžiku nic jistého, ale až tak do hloubky nad tím přemýšlet nesmí, ale toto je záležitost setsakramentsky nevyzpytatelná.....Ale určitě to u nás všech všechno dobře dopadne 😉

miselinka2
17. črc 2011

@moncaka moc bych si přála aby to všem vyšlo všechno jak jen si přejeme 🙂

ameliejulliette
17. črc 2011

Ahojte, nestíhám, ani psát, ani číst, prcek šílí z horka a ze zubů, tak máme veselo 🙂
Mně končí ms, hurá, přišla sama od sebe, už jsem se moc bála, že to budeme muset nějak řešit ( a on by to nikdo jiný než já řešit nechtěl, že při kojení je to normálka, že je cyklus rozházený... no tak můj ne!!! 😠 😀 ). Bohužel na týden odjíždím zrovna v době možné ovulky, tak budeme králíkovat před odjezdem, kdyby přišla náhodou dřív, a po příjezdu hned zas, kdyby náhodou přišla později... No prostě uděláme vše, co je v našich silách... pro dobro lidstva 😉
Když jsem říkala mamince, se kterou jedu právě na dovču, že prošvihneme ovulaci, tak mi řekla, že Neboj, někoho tam najdeme 😀

ameliejulliette
17. črc 2011

Nově těhotným gratuluju a držím pěstiiii! 😉 A žádné strachy, jestli to vyjít má, tak to vyjde 😉 Hlavně to chce být v klídku 😉

moncaka
autor
17. črc 2011

@ameliejulliette králíkování a hláška o tom, že tam někoho najdete mě dostala téměř pod stůl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prostě bomba!!!

@miselinka2 jak píše @ameliejulliette, chce to hlavně klid a má-li to dopadnout, tak to určitě dopadne. Holky, to půjde, to prostě výjde!!!!

miselinka2
17. črc 2011

@moncaka jo jo přesne tak asi doufám že // jen a jen bude přibývat 🙂

jinka09
17. črc 2011

holky, já dnes cítím příznaky, že mrcha přichází☹, v noci nebo zítra☹

moncaka
autor
17. črc 2011

@jinka09 co víš, třeba ne a když, tak další měsíc snažilkování před vámi, kdy to už třeba výjde...hlavu vzhůru, třeba to tělo ještě MS potřebuje, aby to mohlo jít příště.....

martinka87
17. črc 2011

@moncaka ale uz je vse ok... 🙂

Zsrka:parada,preji at se malicky drzi zuby nehty,ikdyz jeste ani zadne nema 😉

Ja chci takyyyyyyyy // !!!! 😉

miselinka2
17. črc 2011

@ameliejulliette už takhle brzo po sobě chcete mimiska ju ?

michelina1
18. črc 2011

ahojky holky ještě jednou všem moc děkuju, jste hrozně hodné 🙂... omlouvám se, že jsem nenapsala už včera, ale prospala jsem dalšího půl dne 😀....

michelina1
18. črc 2011

@jessulka ahojky zlatí, tak jak dneska??? Myslím, že to jsou rozhodně nadějné příznaky 🙂.. Tak kdybychom mohly zkusit testnout, co myslíš??? 🙂 Já mám bradavky pořád bolavé, ale jinak momentálně nic jiného nemám, ikdyž teda možná taky ta únava, ale tu zatím přičítám vyčerpaní z té svatby 😀... dneska ráno mě ani neprobudil manžel, když šel ven se psem - hrůza, to se mi nikdy nestalo 😀

amallie
18. črc 2011

Dobre ranko, dneska jdu konecne ke gyndari poptat se na ten muj cyklus, tak snad neco vymysli a za chvili budou // 😵

@domca89 ach jo, to je na prd, takovej cyklus 😝 A ovulajda byva, aspon? Meris BT?

amallie
18. črc 2011

@michelina1 @jessulka zlaticka, co kdybyste si povidaly tady na diskuzi s nami se vsemi a vasi soukromou diskuzi resily pres IP? Jen navrh, ale dobrej, ne? 😀

michelina1
18. črc 2011

@amallie 😀 jejda, víš to vzniklo asi tak, že jsme obě se přidaly ve stejný den, tak jsme se tak nějak jako nováčci daly dohromady 😀... ale jo bude to asi nejlepší, myslím že Jessí už to i navrhovala 🙂...

lenkajp
18. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes 2DC. Bohužel. A to jsme měli i ovu testy a nic. Tak nevím. Musíme začít znovu. 😒

jessulka
18. črc 2011

@michelina1 Ahoj zlatíčko, přeji Ti krásné pondělní ráno a celý dnešní den. Doufám, že se počasí umoudří a bude sluníčko, jako o víkend. To je léto, panečku, člověk ani neví, jak se obléknout. Já už jsem po týdenní celofiremní dovolené zase v pracovním shonu, tak si alespoň budeme moct víc psát, protože z domova píši jen z telefonu, mám bohužel rozbitý notebook.
Jinak já mám poslední dobou pořád jakoby průjem. Dočetla jsem se někde tady, že to jsou také možné příznaky. S tím testováním, já bych počkala do zpožděné MS. Kdy by jsi to měla normálně dostat? Já tedy doufám, že to ani jedna nedostaneme a že si pogratulujeme k těhu 😀 Kéž by, viď? Jinak jsem dnes shlédla fotečky ze svatby, krása Beru. Ty šatičky, ta kytička a ten krásný účes, já být chlap 🙂 Taky sem dám časem nějaké fotečky, abys věděla, s kým si píšeš 🙂 Já jsem pro změnu blondýnka, ale postavu budeme mít společně stejnou, vyšší a štíhlou. I když teď jak plácám páté přes deváté, tak mám určitě 3kg navíc. Takže bych tak řekla 58kg 🙂 Na manžu se nezlob, je dobře, že ti dopřává spánek. A kdy se chystáte na to dovolenou?

jessulka
18. črc 2011

@amallie 🙂 Dobré ránko, když se podíváš zpětně, najdeš i přízpěvky, kde jsem psala všem. Bohužel jsi se asi nezapojila do dizkuze.

jessulka
18. črc 2011

Krásné pondělní ránko všem snažilkám. Tak už jsem z venkova zase ve městě a furt si říkám, jestli dnes neudělám přepadení v lékárně a nepořídím Mamatest. Jsem 11 DPO a MS by mi měla dorazit koncem tohoto týdne. Ale já pevně věřím, že nedorazí 🙂 Nějaké příznaky mám: nalitá prsa, žravost, řidší stolice, náladovost (začíná na mne jít lítostivost).

kive76
18. črc 2011

@jessulka ahojky, takový hle příznaky jsem měla ...ale bohužel ☹

jessulka
18. črc 2011

@kive76 Nevyšlo to? Kolikátý DC jsi?

kive76
18. črc 2011

nevyšlo...v neděli jsem to dostala...ted 2DC...

jessulka
18. črc 2011

@kive76 To mne moc mrzí. A hlavně, ty příznaky, to si to tělo s tebou těda pěkně zahrává ☹ Držím Ti moc palečky, aby to vyšlo po MS.

ivis85
18. črc 2011

Ahoj holky 🙂
@michelina1 jsem asi poslední, nejsem tu o víkendu tak často, takže také přeju moře lásky, pohodu a štěstí ve svazku manželském a ať vám doma co nejdřív zvoní dětský smích 😉 nějaké příznaky už jsou, tak držím pěsti, aby to vyšlo
@jessulka to zní pěkně, já bych s tolika příznakama asi nevydržela bez testíku 😀 test kup (ať nevážíš cestu do města podruhé) a vyčkej ke konci týdne, aby tam ta čárka byla hezky vidět

jessulka
18. črc 2011

@ivis85 Ahojíček, tak jo, já ho koupím, poplivu ho tfuj tfuj tfuj, aby se na něm ty dvě čárky pak ukázaly 🙂 A testnu nejspíš až na konci týdne, nebo začátkem příštího.

A jaký test je nejlepší holky? Máte nějaké ozkoušené? Dočetla jsem se hodně o MAMATESTU. Ale Bůh ví, co mi v lékárně nabídnou. Když jsem chtěla OVULAČNÍ TESTY, tak měli jen 2 druhy, ten nejdražší z reklamy a pak nějaký hrozně levný, ale ty by mi prý lékárnice ani nedoporučila. Tak proč to prodávají, že?

kive76
18. črc 2011

@jessulka díky

kive76
18. črc 2011

@jessulka ahojky, já taky kupuju mamatest, a pak jsem si kupovala i jeden co ted dostali v dm marketu, ale jméno si z hlavy nepamatuju ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru