Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

yesu
7. srp 2011

@moncaka taky bych se přidala ale nevím jak?

malinka_02
7. srp 2011

@yesu můj doktor mi předtím psal HA tak ví přesně kdy jsem vysadila a prý do roka se to neřeší.. 😒 já už talky nemmám naděje..

Teda píšu jak prase..

malinka_02
7. srp 2011

@maxi.smile nerozumím jak myslíšn dát si pauzu v kuse?

brambora20
7. srp 2011

Ahojík, my jsme přijeli z chaty a krásně si užili to počasí, mrcha skončila, takže asi od zítra zkusím měřit tu teplotu.

yesu
7. srp 2011

@malinka_02 aha...já anti neberu už skoro tři roky kvůli zdravotním problémům, říkala sem si, že tenhle měsíc zkusím ovu testy a když to třeba ještě dva měsíce nepůjde, zajdu k dr a řekne, že se třeba snažíme skoro rok, mám super doktorku, tak třeba mi nějak pomůže...

sluuniicko
7. srp 2011

@yesu Jen si tu tabulku zkopíruj, dopiš se tam a vlož jako příspěvek ;)

yesu
7. srp 2011

@sluuniicko aha díky, počkám do zítra, jestli se MS rozjede a zapíšu se tam 🙂

svija
7. srp 2011

@yesu - prostě zkopíruj ten seznam, vlož ho do toho okna, kam se píše příspěvek a připiš tam svoje jméno. A tvoje slzičky naprosto chápu. Já se takhle radovala před 2 měsíci, že už, a pak přišlo špinění a druhý den MS 😝 . Ale ono nám to jednou vyjde.

@michelina1, @antana123 - jé, tak to gratuluju ke svatbě. To já už jsem vdaná přes tři roky 🙂 .

A jinak taky razím teorii, že sexík není potřeba denně. U Martínka jsem otěhotněla i s frekvencí jednou za tři dny, víc nebyla chuť a teď jedeme v době ovu obden.

svija
7. srp 2011

@brambora20 - a nemá se teplota měřit i v době MS?

antana123
7. srp 2011

@michelina1 mě bolí jen na jedné straně bolí to dost trvá to tak 2dny a pak zase měsíc klid je u toho i ten hlen tak předpokládám že je to ovulka u Šími sem chodila na utz a tam 12DC vždy ovulka byla taky ty bolesti u toho tak myslím že to tak je no příští cyklus zkusím ovu test
@yesu neboj to výjde taky máme 8 snaženíčko výjde to určitě nám všem

antana123
7. srp 2011

@svija děkuju 😉

michelina1
7. srp 2011

@svija děkuju 😉 tak to je asi nejlepší frekvence 😉 tak snad to vyjde brzy 😉... já budu vědět tak za 10 dní 🙂

terioza1
7. srp 2011

@kimm88 tak to mooooc gratuluju.... No u me.. nic .-) Vsechno v poradku(tukam na zuby, abych to nezakrikla, jsem poverciva .-) ) Dneska jsem zacala 6tt... Jsem 5tt+1 🙂

baibies
7. srp 2011

Těhulky
terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin

Snažilky
Baibies ..........................3.DC
sluuniicko.......................3.DC
puleckovi ........................4.DC
moncaka..........................5DC
Pajinka 85.......................6.DC
brambora........................6.DC
rajule..............................12.DC
Antana123.....................16.DC
jinka09...........................19.DC
michelina1....................20.DC
svija................................20.DC
kive76.............................22.DC
kimm88.........................23.DC
Malinka_02...................26.DC
amallie...........................28DC
d.h.86............................33.DC
philipa............................33.DC
luckamb........................??DC
yesu...............................??DC

michelina1
7. srp 2011

@antana123 aha tak snad jsem neměla třeba 2 vajíčka a nebudou z toho dvojčata 😀 bolelo mě bříško celé a tolik jako nikdy předtím... to nevím jak bych zvládla 😀... ikdyž teda dvouvaječná to bych možná i chtěla 🙂 - holčičku a chlapečka 🙂 jéé to by bylo super 🙂 😀

svija
7. srp 2011

@maxi.smile - jo a taky chápu, že seš trochu nervózní i teď, po //. Člověk si nemůže být nikdy jistý, jestli to dobře dopadne 🙂 . Nezbývá nic jiného než optimismus a pozitivní přístup 😉 .

@michelina1 - jsme stejný DC, tak to jsem zvědavá, jak dopadne. Dnes jsem spočítala, že hypoteticky podle poslední MS jsem 2+6 😀 😀 😀 .

baibies
7. srp 2011

@antana123
@michelina1

my měli svatbu taky 11.6.2011 ... na svatební cestu se teď teprve chystáme.. takže gratulace..

michelina1
7. srp 2011

@svija ajo 🙂 no tak to bude zajímavé 🙂 kdy (ne)čekáš MS???

antana123
7. srp 2011

@michelina1 no to by bylo super myslím že je jedno jestli dvojčátka hlavně že budou zdraví

michelina1
7. srp 2011

@baibies tak to taky gratuluju 🙂 kam plánujete jet??? 🙂

antana123
7. srp 2011

@baibies jé díky tobě taky gratulace 😉

michelina1
7. srp 2011

@antana123 to je pravda 🙂 😉 já už bych moc moc chtěla - hrozně se těším na bříško 🙂

antana123
7. srp 2011

@michelina1 určo to bude brzo taky se těším na bříško jen doufám že porod nebude tak hrozný a dítě bude snad menší 😀 😀 ale říkám si že to hrůza být 2x snad nemůže

svija
7. srp 2011

@baibies - jé, tak to taky gratuluju 🙂 .

@michelina1 - no poslední cyklus byl předpisový, 28 dní. Takže menstruace (ne)přijde16.8. 🙂

michelina1
7. srp 2011

@antana123 měla jsi těžký porod??? no pro mě to bude první, tak jsem na sebe zvědavá 😀 ☹

yesu
7. srp 2011

@antana123 já vím, že to jednou vyjde, ale vždycky je to prostě zklamání...

michelina1
7. srp 2011

@svija tak to je fajn, že to máš takhle pěkně - já tenhle cyklus vůbec nevím, ale 20.8. budu kdyžtak testovat - máme jít na oslavu narozenin kamarádky, tak abych věděla kvůli pití 🙂 to už bych byla 15 DPO, takže by to muselo být vidět 🙂... no pokud teda MS do té doby nepřijde ☹

antana123
7. srp 2011

házím nějaké fotky ze svatby

antana123
7. srp 2011

@yesu já to tak mám taky obrečím každou MS vy se taky snažíte od ledna že???
@michelina1 no byl to mazec ale určitě to za to stálo

kimm88
7. srp 2011

@terioza1 No paráda 🙂 Tak ať zdravíčko slouží i nadále tak, jak má 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru