Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

marcelkap
10. srp 2011

Ahoj holky. Tak vám musim něco říct. POslední dva dny - od tý doby, co jsme se vrátili z dovči se cejtim divně - ne jako nějaký příznaky, ale furt brečim a jsem strašně unavená. Linduška sice blbě spí, ale na to bych po roce mohla být zvyklá, že jo. No a tak jsem se dneska naštvala a že teda ať mám jistotu a můžu se o víkendu opít. Testla jsem...A ejhle...duch 😕

pajinka85
10. srp 2011

@marcelkap
Tééééda, že by další 🙂 No super, gratuluju 😉 A žádné chlastání o víkendu nebude 😉 😀
Kolikátý den jsi?

marcelkap
10. srp 2011

@pajinka85 Dneska jsem 27DC. Ale já jsem taková násoska, že piju snad každej den. Buď víno nebo Carolans, to já ráda 😀 Takže s tim asi končim,.

pajinka85
10. srp 2011

@marcelkap
😀 😀 😀 😀 násoska...to mě rozesmálo. Tak to asi končíš s násoskováním. Ale to pro mimi určitě ráda uděláš, vid 😉

svija
10. srp 2011

@marcelkap - jéé, tak to taky gratuluju 🙂 . Doufám, že se k vám taky přidám, chystám se testnout v úterý. Ale včera jsem byla naměkko z kamarádčiny dvouměsíční holčičky a dnes ukápla slza z dojemné scény v krtečkovi 😀 . To mi taky nepřijde úplně normální.

pajinka85
10. srp 2011

@svija
Tak to já řvu pořád, tak to bych musela být těhule už několik let... 😉
Ale držím pěsti ať tam také // v úterý jsou 😉 My se teprve snažíme, teprve se asi plíží plodné dny...

baibies
10. srp 2011

@pajinka85 To neee, jsem Obchodní zástupce, takže pořád cestuju naštěstí v rámci kraje takže nespím po hotelech, ale neumím si představit jak jezdím z bříškem, teda to si představit umím, ale ty pauzy na záchody a tyhle věci si představit neumím...

Navíc ted se nám vyskytla příležitost koupit adovku, což by bylo super pro prcka, ale zase vše k předělání, tak nevíme, jak to zvládneme, jestli nemáme opravdu počkat, v pondělí jdu na gyndu, tak jsem zvědavá co mi doktorka řekne i po té laparoskopii, třeba mi to ještě sama odloží, že nejsem jestě na těhu připravená uvidíme....

Každopádně během týdne, je u nás absolutně vše jinak....

baibies
10. srp 2011

@marcelkap Tak velikánskáááá gratulace... ;)

baibies
10. srp 2011

@moncicak.as to je ovu!! tak šup šup... ;)

luckamb
10. srp 2011

no ty jo tady to jede, super!!!
@baibies tys byla na laparce?? Já před Karolínkou taky (nemohla jsem otěhotnět dva roky) a po laparce za dva týdny šup a bylo :D

baibies
10. srp 2011

@luckamb

Byla, ale kvůli cystě, protože jsme plánovali delší dobu, jsem OSVČ, tak se musí plánovat... a doktorka, mi doporučila před otěhotněním cystu odstranit, nechtělo se jí půl roku zmizet a vždy po MS byla větší, druhý měsíc menší, pak zase větší, občas byla i bolestivá. Takže šla moje věrná kamáradka... :D

luckamb
10. srp 2011

@baibies já jsem taky OSVČ :D já měla endometeriozu a cystu tam taky nějakou našli 😉 a pak to šlo fakt raz dva :D

baibies
10. srp 2011

tak to my jsme se snažením ještě nezačali, ale taky počítá, že to bude hned, ale včera mi přišel papír že mi zrušili nemocenské pojištění, takže jsem si to byla rychle znovu založit, a na nechopnost můžu nejdříve 13.11. jo jo že jsme to nestihli loni, to ta mateřská byla krásná pro OSVČ, jenže to se pořad čeká až bude líp, ale ono bude jenom hůř....

maciatko248
10. srp 2011

hm tak nam uz MS meska druhy den, premyslam ci mam testovat zajtra rano alebo mam testovat az v piatok rano... a to som si myslela ze budem v pohode ziaden stres ale teraz na to myslim kazdu volnu chvilku 😠

svija
10. srp 2011

@maciatko248 - to už není skoro žádný rozdíl, klidně testni zítra, ať má dušička pokoj 🙂 . Držím palečky

luckamb
10. srp 2011

@baibies jo loni ta mateřská byla luxusní. TEď už to tak nejde. Já vím že to změnili, ale nevím ani jak.
@maciatko248 testni.

pajinka85
10. srp 2011

@maciatko248
Testni 🙂 já měla u prvního už v 27 DC odpoledne pěkného ducha 😉

baibies
10. srp 2011

@luckamb no ted je to uplne naprd!!! pokud si platíš to nemocenské což je už pro všechny stejné a je 92 měsíčně, tak máš měsíčně nemocenskou cca 2100, mimo tedy prvního mesíce... Hrůza.. já si loni platila těch tisíc něco, na tu mateřskou 23 tisíc.. a oni zmetci zkrouhli toto, ještě porodné a já nevím co ještě, ať se jdou bodnout...

marcelkap
10. srp 2011

@maciatko248 Ahoj, já být tebou tak už testuju 🙂 Pojď do toho, já dneska taky dělala testík 😉

maciatko248
10. srp 2011

@marcelkap
@pajinka85
@svija
@luckamb tak napisem muzovi nech donesie test z prace a rano testnem, dostali ste ma a uz budem nervozna do rana 😉

blondatabruneta
10. srp 2011

ahojky 🙂 nedávno jsem narazila na tuhle diskuzi a moc se mi tu zalíbilo 🙂 ale až dnes jsem si troufla se zaregistrovat a chtěla bych se k Vám vtěrknout 🙂 dnes jsem 28DC a mrcha by měla přijít právě dneska.. sice nepřišla, ale nadějně to nevypadá, ráno testík negativní, takže nejspíš jen rozhozený cyklus... ráda sem občas mrknu a zjišťuju, kolik mezi Váma přibylo těch šťastných a vždycky mě to tak nějak zahřeje u srdíčka 🙂 snažíme se první cyklus, prášky jsem dobrala minulý měsíc.. beru jen Magnézko a kyselinu listovou.. zbytek nechávám tak nějak náhodě... 🙂

blondatabruneta
10. srp 2011

terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin
frapik

Snažilky
amallie...........................2.DC
philipa...........................2.DC
Malinka_02....................3.DC
d.h.86.............................3.DC
yesu...............................4.DC
Baibies ..........................6.DC
sluuniicko.......................6.DC
puleckovi ........................7.DC
moncaka..........................8DC
Pajinka 85.......................9.DC
brambora........................9.DC
kotatkoz.........................14. DC
rajule..............................15.DC
martinka87....................18.DC
Antana123.....................19.DC
jinka09...........................22.DC
michelina1....................23.DC
svija................................23.DC
Lenkajp..........................24 DC
kive76.............................25.DC
kimm88.........................26.DC
blondatabruneta...........28DC
ameliejulliette................30.DC
luckamb........................??DC

jituska86
10. srp 2011

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik

Snažilky
amallie...........................2.DC
philipa...........................2.DC
Malinka_02....................3.DC
d.h.86.............................3.DC
yesu...............................4.DC
Baibies ..........................6.DC
sluuniicko.......................6.DC
puleckovi ........................7.DC
moncaka..........................8DC
Pajinka 85.......................9.DC
brambora........................9.DC
kotatkoz.........................14. DC
rajule..............................15.DC
martinka87....................18.DC
Antana123.....................19.DC
jinka09...........................22.DC
michelina1....................23.DC
svija................................23.DC
Lenkajp..........................24 DC
kive76.............................25.DC
kimm88.........................26.DC
ameliejulliette................30.DC
luckamb........................??DC

marcelkap
10. srp 2011

@maciatko248 já chtěla testovat až v sobotu, ale teď jsem byla v Tescu ještě koupit dvě balení 😀
@blondatabruneta Ahojky, vítej. Bylo by to krásný kdyby to vyšlo napoprvý. Já měla minulej cyklus 31DC, dneska jsem 27 a tentokrát to vypadá nadějně.

blondatabruneta
10. srp 2011

@marcelkap já tak nějak v koutku duše věřila, že to půjde napoprvé, ale včera jsem měla takové to typické pobolívání podbřišku a dnes negativní test, že si radši iluze nedělám :(

blondatabruneta
10. srp 2011

jste mě zapomněli... :(
těhulky:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik

Snažilky
amallie...........................2.DC
philipa...........................2.DC
Malinka_02....................3.DC
d.h.86.............................3.DC
yesu...............................4.DC
Baibies ..........................6.DC
sluuniicko.......................6.DC
puleckovi ........................7.DC
moncaka..........................8DC
Pajinka 85.......................9.DC
brambora........................9.DC
kotatkoz.........................14. DC
rajule..............................15.DC
martinka87....................18.DC
Antana123.....................19.DC
jinka09...........................22.DC
michelina1....................23.DC
svija................................23.DC
Lenkajp..........................24 DC
kive76.............................25.DC
kimm88.........................26.DC
blondatabruneta...........28DC
ameliejulliette................30.DC
luckamb........................??DC

moncaka
autor
10. srp 2011

@marcelkap tak a teď už jen držím pěsti, aby duch sílil a sílil a sílil.... 🙂

amallie
10. srp 2011

@marcelkap ahojky a co na testiku bylo?

Nazdar zensky, nestiham vas docitat, jak je tu tolik prispevatelu ☹ Ale snad konecne budu naplno snazilka se vsim vsudy, zitra zacinam brat clostik, takze by melo byt vajicko a snad se zadari, verim tomu! MS mam silenou teda, tak snad bude i krasne vycisteno a bude se tehulit 😵

marcelkap
10. srp 2011

@amallie Byl tam duch

rajule
10. srp 2011

@marcelkap Tak to ti moc gratuluji, budu držet palce. To je krásné jak se tady ty těhulky rozrůstají. Tak my se snažíme jak můžeme, tak také doufám, že to vyjde. Jen si přijdu nějaká pozadu, protože nevím kdy mám ovu a také nic neberu a nijak to nehrotím, tak nevím jestli nemám začít také něco brát, myslela jsem, že si s tím nějak ta příroda poradí. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru