Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
2. srp 2011

@maxi.smile Ty se nechystáš testovat?

jituska86
2. srp 2011

Ahojky holky dneska mam depresi jako blazen. Vcera rano sem si delala testich a byli tam dve carky i kdyz ta jedna slabsi..tak sem si odpo koupila test za 98kc..ze je lepsi ma lepsi citlivost atd tak sem si ho udelala vecer a byla tam carka jen jedna tak vubec nevim...vcera sem pritelovi oznamila ze sem tehotna byl hrozne stastny rikal jak me miluje a ze uz se tesi a tak a ted sem spatna ze ho zklamu testnu jeste zitra tak drzte palecky....asi sem to holt zarikla..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ameliejulliette
2. srp 2011

@malinka_02 Já to počítám jako FertilityFriend - je ovulace a den po ní je 1DPO.

ameliejulliette
2. srp 2011

@jituska86 A který jsi měla včera a který dnes? (Asi jsi to už psala, ale já jaksi momentálně nejsem schopná hledat ... 😔 ) Nevěš ještě hlavu, mně například testy zásadně ukazovaly v úplném začátku čárky odpoledne a ne ráno 😀

jituska86
2. srp 2011

@ameliejulliette poprve sem mela mamatest a ten mi to ukazala a pak sem mela rapiclear testovala asi v 11vecer a ten mi ukazal jen jednu carku 😢

ameliejulliette
2. srp 2011

@jituska86 Ale jinak teda bývají obecně silnější ráno 😀

ameliejulliette
2. srp 2011

@jituska86 Můj názor je, že Rapiclear je naprd, ať je jakkoli drahý. Co jsem četla, tak bývá i falešně negativní i falešně pozitivní, vyhnula bych se mu 😉 Zkus počkat a zítra ráno udělat zas Mammatest 😉

deyana
2. srp 2011

@jituska86 večer zásadně netestuj, pokud máš i ráno čárku slabou, takhle v začátku je potřeba vzít fakt ranní moč 😉 Přes den piješ, víc chodíš na malou, hcg je v moči tím pádem míň.. opravdu ze začátku jen ráno 😉
a lepší testovat stejnýma testama a srovnávat stejné.. i značku, i citlivost 😉

pajinka85
2. srp 2011

@jituska86
A tak znovu zítra ráno, neboj. Mamatest je jeden z nejcitlivějších a spolehlivých...
A ráno je to lepší než večer... 😉

antana123
2. srp 2011

Přeju dobré ránko 😉
@pajinka85 škoda další měsíc to klapne 🙂
@malinka_02 držím palce no já ovu testy nemám asi bych měla taky koupit dneska jsem 11DC bych mohla vyzkoušek jestli mám ovulku co-???

jituska86
2. srp 2011

@ameliejulliette dekuji trosicku s me uklidnila a me tvrdila v lekarne jak je uplne nejlepsi tak sem s toho prave zoufala ze clovek dal takovy prachy a nic..takze rikas mamatest??

antana123
2. srp 2011

@jituska86 já bych to ještě nevzdávala dobé zkušenosti jsou s mamatestem kup si ten a zkus ten

antana123
2. srp 2011

@jituska86 je drahý a je na prd

jituska86
2. srp 2011

a mate pravdu zkusim zitra mamatest...dekuji moc...uz sem se bala ze se neco stalo...i kdyz to jeste nevim ale Pritel byl vcera tak stastnej...meli sme vyroci tak sem mu dala dupacky a ten test a byl tak stastnej...chjo.....

antana123
2. srp 2011

@jituska86 neboj to bude dobrý já si u malého udělala jen 2 testy at se nestresuju takže bych zítra testla a pak pro klid duše už né ale záleží na tobě 😉

deyana
2. srp 2011

@d.h.86 promiň, asi nevím jestli jsi to tu psala, ale jaké jste měli problémy s otěhotněním u malého? Nezlob se na mě, ale snažíte se teprve chvilku, není brzo přemýšlet o adopci? porod ti tělo mohl úplně změnit, vždyť je spousta případů, kdy i zdánlivě neplodný pár po prvním porodu měl dětí jako smetí a přirozeně. I zdraví lidi se snaží třeba rok - dva. Připadá mi, že si vůbec nevěříš, a i to může být jakýsi "blok" v tobě, protože už jsi jednou zažila ty hrozné nervy a bojíš se toho a tvoje tělo se možná tomu otěhotnění brání, protože v podvědomí máš takové rozporuplné pocity.. Já teda na tohle moc nevěřila, ale i já jsem důkazem, že když se člověk tak nějak "srovná", zadaří se, a takových je tady na koníkovi mrak.. 😉 Měříš BT? Je tu jedno super téma, kam chodím, jsou tam holky, které radí co a jak a podle mého se v tom vyznají lépe než doktoři 🙂 a těhulek přibývá hodně a to tempem tak 3-4 za měsíc..

jituska86
2. srp 2011

@antana123 me prave rohodil uplne ten co sem si delala vcera vecer jak tam byla jen ta jedna carka..tak ja si dnes koupim ten mamatest a zitra testnu...

pajinka85
2. srp 2011

Holky, jak zjištujete podle testu ovulaci? Já jsem to nikdy nezkoušela a ani o tom nikdy nic nečetla, tak vůbec nevím jak to funguje? A to se také dá koupit normálně v lékárně?

bobikkjana
2. srp 2011

Holky omlouvám se, že vámsem lezu, ale bylo to ze zvědavosti. My se s manželem začali snažit loni v červnu 🙂 a teď máme šestitýdenní miminko. Určitě se přikláním k názoru na testy mammatest je podle mě velmi spolehlivý. Jednou jsem si také koupila test za 100kč (nevím jaký), ale ukázal mi, že jsem těhotná a byl to bohužel planý poplach. A opravdu testovat jen ráno a nejlépe až 14dnů po vynechání menses. Vím, že to člověku nedá, když ta mrška nepřijde, ale vyplatí se vydržet 🙂

deyana
2. srp 2011

ještě jak píšete o té adopci.. a jak to pomohlo lidem mít vlastní děti.. tak mě tenkrát (tele mladý, věděla jsem o tom jen pár vět, ale teplotu jsem měřila) pomohlo, když jsme si po pár měsících snažení řekli a dost, bylo před vánocema, řekli jsme si že po novém roce půjdeme k dr. a začneme to řešit. Vypustila jsem to z hlavy, na netu hledala CAR a různé informace a dopadlo to tak, že po novém roce už jsme slyšeli bít srdíčko. Prostě si myslím, že jak jsem se na to přestala upínat a vzdávat to, tak jsem to nějak uvolnila a bylo. ALe teda teplotu jsem si ještě měřila, že to budeme zkoušet, ale že jistota je doktor. No teď už bych to netvrdila, hlavně po tom, co tady na MK čtu.

antana123
2. srp 2011

@pajinka85 nevím jak to funguje ale koupíš je v lékárně asi je koupím příští měsíc

deyana
2. srp 2011

@pajinka85 funguje úplně stejně jako těhu test.. akorát je asi tak 3x dražší. Je lepší koupit jich víc, a pokud tušíš, kdy zhruba ovu bývá, testuješ tak 5-6 dní v tom termínu.. až je čárka stejná, nebo i silnější jako kontrolní, tak ovulace proběhne do 48h.. já teda zkoušela, nepomohly.. takže teď pojedeme bez ovu testů jen podle teploty a hlenu

antana123
2. srp 2011

@deyana taky jsme Šímu dostali pod stromeček ale máme ho díky pomocí lékařů léky jsme jedli oba

deyana
2. srp 2011

@antana123 no občas se to tak prostě stává, že.. hlavně že to dobře dopadlo 🙂 však já už taky s lékama.. ☹ a když to nepůjde, tak asi na podzim už to taky budeme s někým konzultovat, už asi pro to sama víc udělat nemůžu..

jituska86
2. srp 2011

snad to dobre dopadne

antana123
2. srp 2011

@deyana no dohodli jsme se s dr. že příjdu v prosinci a nasadíme léčbu jako u malého nějak tajně doufáme že se nám to třeba povede samotným a když né tak jdeme do toho kolotoče znovu

miselinka2
2. srp 2011

@terioza1 ahojik zacínam 9 tt

jituska86
2. srp 2011

tady jsou fotecky mam blbej fotak tak to neni moc videt....tak nevim...

deyana
2. srp 2011

@jituska86 čárka je krásně vidět 😉

jituska86
2. srp 2011

@deyana fakt?? sem hrozne nervozni a uplne se bojim zitrka......snad tam budou taky //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru