Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ckei
17. srp 2011

@antana123 snad si to užijeme a snažit se fakt budeme, hafo moc 😉 😉 😵 😵

antana123
17. srp 2011

@martinka87 shrnutí ani né jako vždycky jen snažení a snažení 😀 😀 😀 😀 😀

antana123
17. srp 2011

@martinka87 tobě se blíží MS dorazí mrška nebo né????

ivis85
17. srp 2011

ahoj holky, konecne jsem vas docetla, 20 stran zabavneho cteni pri obedech v praci a po vecerech.jde to pomalu,hlasim se pres mobil.Doma se mi nechce sedet u pc a v praci nemam jistotu smiringu IT. U nas to je tento mesic hluche,ani jsme se nesnazili a ani jsem nepozorovala bolest a hlen, tak je ovu mozna ob mesic...nejak jsem prestala tlacit na pilu.mimo jine jsme s manzou absolvovali takovou zvlastni alternativni terapii, kde nam rekli, ze mame par bacilu a parazitu, kterych je treba se zbavit, takze snazeni bude probihat po kure.vidim to na podzim ... Tak vas budu aspon navstevovat a docitat, vsem drzim pesti,at jsou brzy na testech dalnice ;)

ameliejulliette
17. srp 2011

Jůůů nové těhotné! Gratulujuuuu 🙂 Teda, tady to jede, se nemůžu dočkat, až se přehoupneme všecky do první části tabulky a založíme novou s termínama porodů a pak si drobci stejně pořadím zamíchají, jak se jim zlíbí... 😀

jituska86
17. srp 2011

AHOJKY HOLKY TAK SEM DNESKA BYLA U DOKTORA MIMCO JE NA SPRAVNEM MISTE PODLE UT SEM 5TT SRDICKO BYLO SLYSET MALINKO ALE BYLO A ZA 3 TYDNU UZ SI PUJDU PRO PRUKAZKU SEM TAK STASTNA ZE JE TO SPRAVNY TED ABY SE TO UDRZELO AZ DO PORODU A BYLO TO ZDRAVE.

kleopatra35
17. srp 2011

@jituska86 GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jituska86
17. srp 2011

JE TU HOLKY VUBEC NEKDO S PLZNE???

jituska86
17. srp 2011

@kleopatra35 DEKUJI KONECNE TO ZE ME TROCHU SPADLO

blondatabruneta
17. srp 2011

@jituska86 moc gratuluju 🙂 to je krásný 🙂 další, která si už může začít užívat těhotenství 🙂 držím pěsti, aby vše šlo, jak má, snad se taky brzo připojím k Vám šťastným 🙂

antana123
18. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@jituska86 moc gratuluju 😉

svija
18. srp 2011

@jituska86 - teda, to je moc pěkný, gratuluju 🙂 .

svija
18. srp 2011

@kimm88 - tak zatím to u tebe vypadá hezky a snad to doktor jen potvrdí 😉 .

maciatko248
18. srp 2011

Dobre ranko Žienky 🙂
aktualizujem dnesnu tabulku

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
maciatko248............... .3.DC
svija................................4.DC
jinka09........................... 5.DC
blondatabruneta......... .7.DC
ameliejulliette................ 9. DC
kive76............................ 9.DC
amallie........................... 10.DC
philipa.......................... . 10.DC
Malinka_02.................. 11.DC
d.h.86............................ 11.DC
yesu.............................. 11.DC
janule8.......................... 12.DC
Baibies ......................... 14.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................14.DC
puleckovi .......................15.DC
moncaka........................ 16.DC
Pajinka 85...................... 17.DC
brambora........................17.DC
kotatkoz......................... 22. DC
rajule.............................. 23.DC
martinka87................... . 26.DC
Antana123.................... .27.DC
luckamb........................??DC

@jituska86 prajem aby ste rastli v zdravi a v pohode 🙂

svija
18. srp 2011

Ahoj, já jsem ještě zaktualilzovala sebe a posunula se zpět na 1.DC. Měla jsem teď ten začátek nějaký divný, dva dny silnější špinění, den vůbec nic, už jsem si začínala dělat naděje a až teď se mi to rozjelo tak jak to znám.

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija...............................1.DC
maciatko248............... .3.DC
jinka09........................... 5.DC
blondatabruneta......... .7.DC
ameliejulliette................ 9. DC
kive76............................ 9.DC
amallie........................... 10.DC
philipa.......................... . 10.DC
Malinka_02.................. 11.DC
d.h.86............................ 11.DC
yesu.............................. 11.DC
janule8.......................... 12.DC
Baibies ......................... 14.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko.......................14.DC
puleckovi .......................15.DC
moncaka........................ 16.DC
Pajinka 85...................... 17.DC
brambora........................17.DC
kotatkoz......................... 22. DC
rajule.............................. 23.DC
martinka87................... . 26.DC
Antana123.................... .27.DC
luckamb........................??DC

kotatkoz
18. srp 2011

@jituska86 ja jsem z Plzne 🙂

antana123
18. srp 2011

Ahoj holky jdu se s vámi rozloučit manžel to má v práci všelijaký a nemůžeme si dovolit mít ted další tak snažilkování odkládáme na neurčito tak se tady mějte a všem ostatním přeju brzo //

silente
18. srp 2011

@antana123 - tak ať je brzy vše tak, jak má a jsme s manžílkem hlavně šťastní a v pohodě. Ostatní přijde samo 😉

purblanca
18. srp 2011

@antana123 snad se vše brzy vyřeší a budete se moci snažílkovat co nejdřív ! 🙂 Moc vám to přeju 😵

pajinka85
18. srp 2011

@antana123
☹ ☹ ☹ ☹ mě se bude stýskat 😢 😢 😢
Ale hodně štěstí v životě a ať se to v práci zlepší a můžete zase pokračovat.
pa pa

maciatko248
18. srp 2011

@antana123 dufam ze sa to co najskor vyriesi a opat sa k nam ukazes 🙂

rajule
18. srp 2011

@antana123 tak to mě mrzí, doufám, že nás i tak budeš stále navštěvovat a fandit 😀

kimm88
18. srp 2011

@svija Jj, v to doufám 🙂

janule8
18. srp 2011

Dnes sem zkoušela svůj první ovulační test a jen malý duch na něm, tak uvidíme jestli tu ovulku někdy najdu 🙂
@antana123 koukej se na nás přijít podívat, jinak se nám bude moooc stýskat 😀 A jak se řiká všechno zlý je pro něco dobrý, tak třeba to tak mělo být..

foaji
18. srp 2011

Holky, já jsem se chtěla zeptat. Taky tento cyklus zkouším ovulační testy... asi 3 dny - duchové, včera byla ta druhá čárka, která ukazuje LH tak o polovinu slabší než ta kontrolní. Dnes zas už jen duch. Podle příznaků ovulka byla.. Holky mi říkali, že musejí být stejně silné, nebo ta druhá dokonce silnější. Je možné, že prostě ovulka je, ale ta čárka je stejně slabší?? Asi jsem našla další metodu zjišťování ovulace, která na mě nefunguje 😀

moncicak.as
18. srp 2011

@foaji Stačí jen, když jsi testovala v dobu před ovulkou a po ovulce, některým holčinám stoupne hodnota LH tak, aby ho zachytil test, jen třeba na hodku, jakmile se do hodky netrefíš, tak si budeš podle testů myslet, že ovulka neproběhla...ale proběhla🙂 Proto se testuje, když víš jistě který den ji máš, třeba i 3 x denně (pokud jsi bohatá 😀 ) 😀 😀 😀

moncicak.as
18. srp 2011

@antana123 My taky snažení odložili na neurčito, ale nějak se s holkama nemůžu rozloučit 😀 😀 Tak tu alespon házim moudra 😀 😀 😀

foaji
18. srp 2011

@moncicak.as Tak za to peníze určitě vyhazovat nebudu 😀 Nevěděla jsem, že ta hladina LH může vzrůst jen na pár hodin.. to je taky pěkně pitomý 😀 😀

majdasch
18. srp 2011

Tak já už jsem z toho všeho jelen. Poslední dva týdny děsná únava, hlad, bolavá prsa atd. A dnes (o dva až tři dny dřív, než jsem čekala) ms?? Ale nějaká divná, zdá se mi slabší (možná že se ještě rozjede, ale já mívám ty začátky pořádný) a hlavně se cítím úplně skvěle-nebolí mě břicho (bolelo jen asi půl hodiny a ještě slabě) a mám výbornou náladu, což je teda něco, co jsem před nebo při ms nikdy nezažila. Chápete to? Já ne, to tělo si se mnou dělá, co chce 😀

antana123
18. srp 2011

Ahoj holky budu sem za váma chodit a držet vám palce jak to jde 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru