Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
2. srp 2011

@ameliejulliette minulý měsíc mrcha dorazila 37 DC, takže jsem v klidu 😒

d.h.86
2. srp 2011

@deyana v pohodě,já před třemi lety otěhotněla přirozeně,ale neudrželo se to a v 7.tt jsem potratila,nebo spíš nebylo srdíčko
no,pak jsme se rok snažili a nic,zjistili mi PCO(polycystická ovaria)to je že se mi ve vaječnících tvoří malé cysta,které brání dozrávání vajíček,tudíž mi bylo řečeno,že bez hormonu a nějaké stimulace to nepujde
tak fatk nevím,od porodu se nechráníme nijak a nic zatim
ono je fajn,říct si počkat,ale u téhle dg moc není času,a hlavně,nerada bych nastoupila na plo roku do práce a pak šla azse na MD
jinak co se týče adopce,nevím,asi zatim nee,taky se obávám psychotestu,návštěv sociálky a tak

d.h.86
2. srp 2011

já mám od rána žaludek jak a vodě,děs 😠

maxi.smile
2. srp 2011

@jituska86 taky vidím krásnou čárku! Neboj!!!Za mě taky jedině Mamatest 😉

maxi.smile
2. srp 2011

@d.h.86 a jak dlouho jsi kojila a kdy jsi po porodu měla MS? Já jí měla zatím jen 3x od porodu...teď tři měsíce zpětně...ono taky po porodu je tělo trošku rozházený, než se hodí do normálu, než se vyrovnají hormony, vitamíny..my se taky od porodu nechráníme a nic, ale já tomu nepřikládám váhu, zvlášť, když jsem ani MS neměla...Neboj, hlavu vzhůru, však ono to půjde! A jak píšeš, jednou jsi otěhutlila přirozeně, tak nevidím důvod, proč by to tak nemohlo být teď 😉

luckamb
2. srp 2011

Tak to já po porodu brala HA. Nechtěla bych mít děti rok od sebe, to bych nedala :D

d.h.86
2. srp 2011

@maxi.smile nj,protože to tak ani nebylo u malýho
nevím no,jendo umělý nevyšlo a z druého je malej
jinak malej se narodil koncem července,mrcha přišla v říjnu,pak listopad nic a od prosince,ale ne pravidelně
mlíko jsem odstříkavala do března a od dubna mi mrcha chodí každý měsíc 6.
ale je mi fakt na blití,šoufl od žaludku
ale beru ty homeopatika,tak si říkám,že se blíéží mrcha a je to k tomu

luckamb
2. srp 2011

@d.h.86 Deni, budu držet palce 😉

maxi.smile
2. srp 2011

@luckamb jé, a já si to dřív i přála 🙂 Nedávno jsem potkala dvě děti, rok od sebe..starší chlapeček měl odklad a teď se ségrou jdou do první třídy..jsem z toho byla celá vyplesklá, jak se mi to líbilo..ale to už nestíháme 😀 Ta představa: jedna tr. učitelka, jeden a tentýž lyžák, a tak dále..jeden marodí, druhý mu dá dopsat sešity..jééé, to bych brala 😀 😀 😀

ameliejulliette
2. srp 2011

@jituska86 To určitě bude! Kup stejnou citlivost a uvidíš, že čárka už bude silnější, když testneš ráno 😉 😉 😉

pajinka85
2. srp 2011

@jituska86 to je super čárka, to je jasný 😉

luckamb
2. srp 2011

@maxi.smile Ty jo, tak pro mě představa, že teď běhám za Karolínkou, kojím a u toho rodím. No potěš :D

maxi.smile
2. srp 2011

@d.h.86 já teda na tvým místě bych to tak dramaticky neviděla a říkala bych si, že když se mi povedlo hezky přirozeně otěhotnět, tak to půjde zase...a to, že se mimi přestane vyvíjet, nemá srdíčko atd., tak to se stává tisícům ženských..a pak mají ještě kupu dětiček...A druhé umělé a prcek, to je úspěch, to šlo rychle! Tak přinejhorším půjdeš zase, vždyť, co by jsme pro ty naše mrňata neudělaly, že? 😉 😀

ameliejulliette
2. srp 2011

@maxi.smile No jo... Já taky budu čekat v klidu až do těch 34 DC, což je u mě hooodně dlouho, tak přišla minule, potajmu doufám, že se vrátí vše do mého normálu 26-denního cyklu 😉 No hlavně aby všechno fungovalo. A v pravý čas... 😀 Aspoň si ještě chvilku užiju normálního stavu 😀

maxi.smile
2. srp 2011

@luckamb no mazec by to byl, ale za rok, dva ..pohádka 😀 Tak já už dlouho nekojo 😉 Když jdu s malou na procházku za ruku (jen kousek) a tlačím kočárek druhou, tak si představuju, že tam leží její sestřička a nesu se jak pávice 😎 😀

frapik
2. srp 2011

@d.h.86 Jo tak to je bohužel i můj problém. No tak aspoň vim, co mne asi čeká....

lenkajp
2. srp 2011

Holky já se nemůžu dočkat až budu testovat, ale mám strah, že to nevyjde. 😖
Koukala jsem, že máte některé hrozně dlouhé měsíční cykly přes 30. To musí být hrozně dlouhé.
Já to tedy mám kratší, ale nepravidelný. Závidím těm co přesně vědí který den dostanou MS a pomalu i v kolik hodin. 🙂
Jinak druhý měsíc zkouším ovu testy, a ovulaci mám zatím ve stejný den. Tak uvidím jak to dopadne.
Jinak holky ten kontryhel je na upravení cyklu nebo ještě na něco jiného??

d.h.86
2. srp 2011

@frapik jak to ted myslíš,jako ten potrat nebo co?

terioza1
2. srp 2011

@miselinka2 Ty brdo, ja chci byt taky uz aspon 9tt 🙂 Jeste jednou gratuluju 🙂

@jituska86 parada, krassnej duch... jen at sili a jeste jednou gratuluju...

Holky, je normalni, ze me boli bricho... ne porad, ale casto... a jeste jedna otazka. Dneska jdeme plavat. Mam se chranit tamponem, abych si neprivodila infekci? Dekuju..

jituska86
2. srp 2011

no prave taky tak nak pne jako kdybych ho posilovala...ale prsa m izatim vubec neboli tak nevim je to taky asi tim ze to moc prozivam hihi musim se zklidnit..kdyz ono to nejde..a kort kdyz vim jakou ma pritel radost uz mi i vcera rikal jak to reknem rodicum a tak no tak doufam ze ho nezklamua mimco to opravdu bude a hlavne zdravy...

terioza1
2. srp 2011

@jituska86 Ja to mam prave tky jako bych posilovala, nekdy bolest jako pri ovu.... ale spis to posilovani.... prsa me tahnou jen kdyz je nemam v podprde, jinak ne... ale ono to prijde... Nesmis myslet na nejhorsi, ja vim, je to tezky, sama se tomu snazim vyvarovat, ale musis verit, ze to bude ok.... 🙂 Dneska jsem mela pritele bejvaly dite - 4mesice... rikala jsem si, ze za rok touhle dobou budu mit ja 4mesice stary mimco 😀 To je taaaaak hezky .-) dy jdes k dr?

jituska86
2. srp 2011

@terioza1 no ja si ho udelam jeste zitra a uvidim co se tam ukaze a jestli se mi ukazou // tak v pondeli zavolam na gyndu a domluvim si termin...no i kdyz to je pravda dneska je mam taky volne a malinke pnuti asi mam a to bricho fakt boli jak kdybych posilovala obcas mi v nem pichne tak doufam ze to znamena ze se vajicko uhnizduje.....no zitra budu vedet vid ted mam smisene pociti blbej test....

jituska86
2. srp 2011

@terioza1 to zni krasne kdyby to vyslo rodila bych v dubnu to je krasa... 😎

terioza1
2. srp 2011

@jituska86 Ja ted dala do vyhledavace bolest bricha ve 4tt a holky tam pisou, ze to je uplne normalni, ze se deloha pripravuje na mimco... tak snad 🙂 Cejtim se jinak fajn... neni mi spatne, nic... Ja jsem si vypocitala na netu, ze podle ovu bych mela mit termin 8.4.2012... 🙂))) Pritel je 4.4...

dilemma
2. srp 2011

Ahoj holky jak se dneska mate a co mate v planu? je tady nekdo novej a prida se k tehulkovani ostatnich stastnych tehulek???🙂

philipa
2. srp 2011

Ahoj všem po dovolenkování, koukám jak se to tu rozmnožilo teda ženský jedny 🙂 Vítám nové příchozí a gratuluji ke //. U nás je dosnažílkováno a už jen těd počkat jestli dorazí ms. Teda
@maxi.smile ta teta z ruska mě dooost pobavila.Taky jsem ještě v klidu nebot do 35DC cyklu co byl minule mám ještě čas. Kdo ví kde se bude toulat tentokrát 😖 Ale asi si v blízké době domu nějakej ten testík koupím, taky máme v neděli druhé výročí svatby ,tak že by?
@jituska86 přeju at ti čárka sílí !! Jdu vás dočítat. Hezký den všem konečně sluníčkovej 😎

jituska86
2. srp 2011

@terioza1 ju a tak to je pekny no tak to ja budu nekdy 12.4 sem od tebe asi 4dny..no me obcas spatne ale ne na zvraceni ale tak jako celkove no a sem unavena....v praci porad zivam hihi a to v noci spim...no ja sem asi tak nak 2tt.podle ovulky teda

jituska86
2. srp 2011

@philipa moc moc dekuji snad

terioza1
2. srp 2011

@jituska86 no podle ovu ja jsem taky ve 2tydnu, ale podle ms ve 4tt.... Dneska jsem 17DPO... Uz moje miminko zije skoro 3tydny 😀 To je roztomily... pritel stale nic nevi - tusi... dneska jsem mu rekla, ze chci taky takovej kocar, co ma ta jeho bejvalka, lae zlutej... nerekl nic 😀 Ja teda kocarek mam, ale takovej retro proutenej... Chtela bych nejakej praktickej, i kdyz se mi ty moderni moc nelibej, tenhle neni spatnej..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru