Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

brambora20
5. srp 2011

@baibies osobně taky furt váhám, mám tu doma ten ovulační tesst....ten můj byl nasraný poprvé, i když jsem blbla dávat nohy nahoru atak....že to tak lámu...poprvé se nám to povedlo po 3měs., tak to nechci až tak šíleně na sílu...

d.h.86
5. srp 2011

@deyana nepřemýšlej?ty jsi mě tak nahlodala
ale na ms se fakt moc n ecítím,spíš citím žaludek,tak se uvidí,nedělám si iluze

baibies
5. srp 2011

A ještě něco.. potřebuju vědět... co mám špatně tak mi opravte jen jestli to dobře chápu...

Když dostanu MS (dnes 5.8.) jsem 1DC
MS mám 9 dní to už jsme na 9DC
Ovulace je v období 16-21 to je 11 - 17DC
a pak jen čekání... tak jsem to pochopila já...

Přičemž ale nechápu, že někdo má na testíku ducha v 10 DC, zřejmě něco počítám blbě....

brambora20
5. srp 2011

@deyana díky moc, já teda ještě nevím...ale díky těm mým cyklům ted nevím...na gyndě mají dovolenou...zvětšil se mi cyklus...ne že bcyh měla předtím pravidelný krásný 28....jedu kolem 30...
no od ledna 34, 37, 34, 34, 34, 37, 42......
mi se zdá ten 42 už hodně, myslíš, že to pro otěhotnění může být problém? Já teda nepoznám ovulku ani náhodou, tak vůbec nevím, kdy je to nejlepší se snažit...

d.h.86
5. srp 2011

@baibies spíš to je 10DPO-což je desátý den po ovulaci

baibies
5. srp 2011

@brambora20 já to teda taky lámu, a to jsme se snažit jeste nezacali ( ze zdr. důvodu), tak je logický že už se nemuzu dočkat, dík za radu, nohy na horu teda neee.... :D :D

deyana
5. srp 2011

@baibies 10 DPO - dní po ovulaci 🙂 ale samo nej je testnout až v den vynechání a ještě lepší až po vynechání 🙂

@d.h.86 nech to koňovi 😉

baibies
5. srp 2011

@brambora20 já jsem použila více ovulačních kalkulaček...

http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/menstruace-...

deyana
5. srp 2011

@brambora20 já to mám úplně stejně.. 42 jsem teda neměla, ale nejvíc 37, nejméně 31.. pravidelnost cyklů postrádám 😀

Pro těhu je lepší delší cyklus - čím delší cyklus, tím delší (by měla být) LF

baibies
5. srp 2011

@deyana Ahaaaa, tak ted mi je to jasné... a když mám spočítanou ovulku na cca 19 - ale snažení mi vyšlo od 16-21, tak kdy pro mě bude 1 DC????

brambora20
5. srp 2011

@baibies a co je ta luteální fáze???? 🙂 teda já jsem fakt asi degen 😝

baibies
5. srp 2011

@brambora20 hele to taky nevím nechala jsem to... zkousela jsem jich víc... tenhle ovulku vypočítal jako všechny ostatní jen snažení jiný zpočítal o jeden den více...

http://www.tehotnezeny.cz/ovulacni-kalkulacka/

baibies
5. srp 2011

@deyana
@d.h.86 No jo holky když já motám DC a DPO... je vidět, že jsem nová snažilka ;)

baibies
5. srp 2011

@deyana Přežijí když si nedá horkou koupel... S tím mě uplně točí... No naštěstí se v horké vodě koupe už co jsme se poznali, jinak bych to brala asi osobně, ted má zákaz!!! Dnes se mě ptal jestli se teda stihne do 16 jeste vykoupat :D :D :D :D

baibies
5. srp 2011

@brambora20 Tyhle blondatý vlasky Ti moc sluší ;)

baibies
5. srp 2011

Mažu na schůzky, mějte se tu holky... třeba večerrrr. páááá

deyana
5. srp 2011

@baibies 1 DPO bude první den po ovu, ale když neměříš / netestuješ, tak nevíš kdy přesně byla.. ještě můžeš sledovat čípek, hlen, bolesti břicha, ale nejlíp to určí test a teplotka..

deyana
5. srp 2011

@brambora20
LF - zkopírováno z netu:
Po ovulaci se zbytek folikulu přemění na žluté tělísko, které po několik dní v důsledku sekrece progesteronu udržuje děložní výstelku v celku do doby, než se v něm usídlí oplodněné vajíčko. Pokud vajíčko není oplodněno, žluté tělísko zanikne, s ním se sníží i hladina progesteronu a dojde i k rozkladu děložní výstelky. Začíná pak proces menstruačního krvácení a celý cyklus se znovu opakuje.

brambora20
5. srp 2011

@deyana hlen je výtok, co jde při ovu,??? Vím, že někdy mně bolí někde uprostřed cyklu břicho....to asi bude ovu, co

deyana
5. srp 2011

@brambora20 jojo, přesně tak, tak to jsi šťastná žena, když ji cítíš 😉

brambora20
5. srp 2011

@deyana no nevím jesstlio jí uplně cítím.....vím, že min. měs. jsem se na to zaměřila a bolelo mě nonstop....nebo jsem měla dojem, že bolí... 😀

brambora20
5. srp 2011

@baibies díky moc, chvíli jsem uvažovala, odkud se známe naživo, pak mi došlo, že ted už vidíš moje albíčka 😀
s ezubem moudrosti, mi kus asi odešlo... 🙂

deyana
5. srp 2011

@brambora20 tak v kombinaci s měřením nebo ovu testíkama máš šanci ovulku poznat 😉 nejlepší je stejně asi sexíkovat den před ovu, v době ovu a den po. Ono totiž břicho může ovu naznačovat, ale nevíš v jaké fázi, už může být taky "po" a chytej si chlapa třeba v 9 ráno 😀

baibies
5. srp 2011

@brambora20 Ale prosím Tě... já mám od března venku oba :D :D ale byl to s nima boj.... ted už je klid... a zase jiný starosti....

dilemma
5. srp 2011

Ahoooooooooj holky🙂

Tak vcera jsme se opet vrhly na to snazeni o druheho mimiska tak uvidime jestli se nam uz konecne zadari nebo ne:(🙂 a co vy nejaky novy prispevek tehulky???🙂

marcelkap
5. srp 2011

@maxi.smile ÚÚÚÚÚÚÚžasná zpráva, moooc velká gratulace. A závist 😀

terioza1
5. srp 2011

@kimm88 zatim mi nic neni, to je pravda, ale co neni, muze bejt .-D Vsak tobe se taky zadari, ani nebudes vedet jak 🙂 Vubec mi neprijde, ze jsem tehu... fakt vubec 😀

pajinka85
5. srp 2011

@baibies
Nezapomene... 🙂 Budeme se snažit v podobných termínech a v podobných termínech čekat na //. takže ať nám to brzy výjde, nejlépe hned. 😀

ivis85
5. srp 2011

@baibies @brambora20 tak s tim souhlsim, slusi ti to 🙂

maxi.smile
5. srp 2011

ahoj holky, všem díky za gratulace, jste super..musím říct, že jste mi zvedly náladu..jsme to volali tchýni ( u ní je i švagrová) a švagrovi a přišlo nám, že žádná extra radost ☹ Tak jsme z toho byli s manžou celkem rozhozený..tak jsem mu teď říkala, kolik gratulací jsem našla tady, tak se smál 😀 Jste super!!! Měli jsme tu návštěvu s dětma (manži sestřenku s manželem + 2 malí kluci),takže hukot... 🙂 Test vyfotím a vystavím, určo, za chvíli jdu na to...Dělala jsem jen jeden, ale řekla bych, že stačí..nervovat se nehodlám 😀 Objednaná na kontrolu jsem na 25.8., tak pak uvidíme. Jinak rozestup mezi dětma vychází na 1 rok a 7 měsíců, což je sice mazec, ale splněný sen..strašně jsem si přála blízko u sebe... 😵 😵 😵
@d.h.86 jak jsi se ptala, tak jsem MS dostala jednou po ukončení kojení, pak ještě 2x a pak už ne..Tak jestli se to takhle dá brát, že jsme se snažili 3 měsíce??? Ale nechránili jsme se už od porodu a pozor si taky nedávali..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru