Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

svija
9. srp 2011

Holky, nechci to zakřiknout, protože je fakt ještě hrozně brzo a ještě jsem ani netestila, ale už několikátý den mám celkem jasné tehu příznaky 🙂 . Pobolívání v podbřišku (ne jako před MS, ale těhotenské, to už umím rozlišit, bolí mě prsa, hroozná únava a trochu motání hlavy. Přijde mi to fakt neuvěřitelné v téhle intenzitě takhle brzo po ovu, ale je to tak zřetelné, že tohle bych si prostě nevsugerovala. Tak snad se udrží. Podobně jsem to měla už před 2 měsíci, ale pak nakonec MS přišla. Teď je to ale silnější.

d.h.86
9. srp 2011

@frapik já to právě taky někde četla,trakže asi budem zkoušet,manža měl stejnak včera děsnou chut
@svija jj,uvidíš,já to ted měla taky tak a ještě žaludek jak na vodě,unava,mžitky před očima

pajinka85
9. srp 2011

@svija
Já jsem v prvním těhotenství měla přesně to jak popisuješ, hlavně bolavá a jakoby nalitá prsa, takže jsem přesně věděla, že určitě jsem.
Tak držím palce,aby nepřišla...a na testu byly //
Nám se blíží velké snažení, tak kéžby to dopadlo...ale když já nevím kdy mám ovulaci,ale zatím se mi to měřit a testovat moc nechce.

svija
9. srp 2011

@pajinka85 - no já u prvního těhu teda fakt nepoznala nic a na // jsem čuměla jak vrána, poté, co mě nahecovaly holky z práce, abych si udělala test, že MS mešká 🙂 . Ale teď mám příznaky už od začátku. Dokonce si říkám, jestli nebyla ovu dřív než 14.DC, jinak mi snad ani nepřijde možné, abych to vnímala takhle brzo.

pajinka85
9. srp 2011

@svija
Já jsem to vnímala taky hodně brzo, hlavně ty prsa...už nevím přesně kolikátý den, ale vím, že jsem pár dní už to na sobě pociťovala a nemohla jsem se dočkat až budu testit,a testila jsem den před očekávanou MS a ještě k tomu odpoledne a byla tam celkem pěkná i druhá čárka. A vím, že oplodnění nemohlo být jindy než 14.den cyklu. Protože to byl jediný den, kdy jsme se měli sex (on už takový můj bývylý partner byl no ☹ ) Já si přesně pamatuji zrození mého prvorozeného 🙂

lenkajp
9. srp 2011

@frapik také se přidávám ke gratulaci, at ti to vyjde a vše se podaří. 😉

lenkajp
9. srp 2011

@svija Tak ti držím palečky, at se ti zadaří. Akdy by jsi měla mít MS?

svija
9. srp 2011

@pajinka85 - no já akorát vím, že dřív než 11.DC jsem počít nemohla, to jsem byla u kámo na chatě bez manžela. A sex jenou měsíčně, sice to taky nemusím nijak často, ale takhle bych se asi trápila, jestli mě má vůbec rád 🙂

@lenkajp - no teď jsem 22.DC, o den míň než ty, tak MS až příští úterý. A do tý doby testit nechci, přijde mi to zbytečný. Až když nepřijde mrcha, abych věděla, že se udrželo 🙂 .

pajinka85
9. srp 2011

@svija
No však to taky tak nějak pak nakonec skončilo...akorát jsme si to oba neuvědomili včas a přivedli jsme společně na svět dítě, který teď mezi námi pendluje. Ale vypadá to,že mu to snad nijak nevadí.

purblanca
9. srp 2011

Ahoj, jaj... týden na dovolené....to asi dočítat nebudu 😨
Mám zase dotázek, zda-li mi poradíte... Stalo se Vám, že když jste se vrátili z dovolené, tak se Vám rozhodila MS ? Do minulé středy jsem brala anti (další balení už nezačínám), takže MS chodila jako hodinky . Vždy po 28 dnech...a teď nic... Je to možný, že pobyt v zahraničí takhle tělo "zmate"... ? Díky 😉
Hezký den všem...

pajinka85
9. srp 2011

@purblanca
teď tomu trochu nerozumím, myslíš že jsi nedostala MS po dojedení platíčka HA? Tak to se mi nikdy nestalo. Není možné, že jsi je zapomněla někdy vzít a byla bys těhotná?

purblanca
9. srp 2011

@pajinka85 jj, přesně tak. Určitě nezapomněla, napsala jsem si kdy jsem si vzala první pilulku a vychází to na den přesně, kdy jsem skončila...takže nevynechala...
Meškám teprve první den, takže jen sonduju, protože se mi to fakt ještě za těch x-let nestalo...

moncicak.as
9. srp 2011

Holky, asi to neni k těhu, jen se chci optat, zda když mám dnes narůžovělý výtok, zda to znamená nějakou infekci, nebo nemáte s tim zkušenost? Už 3.den jsem po skončení MS a pohoda a dnes takový výtok...řešim kraviny, vim, ale zajímá mě to 😀 Díky!

pajinka85
9. srp 2011

@purblanca
jo tak to se mi občas stalo, že se o den dva opozdila. Myslím, že změna prostředí na to vliv mít může. To ona dorazí... 😉

purblanca
9. srp 2011

@moncicak.as : tohle se mi stalo při minulé MS taky !!! Dobrá otázka ! 🙂

pajinka85
9. srp 2011

@moncicak.as
to bohužel fakt nevím, to se mi ještě nestalo....

moncaka
autor
9. srp 2011

@purblanca určitě to dovčou být může, já to měla pravidelně posunuté o nějaký den vždy po cestě letadlem.

Jinak těm, kdo našel // mega gratulace a přeji, aby to dobře dopadlo.
No a těm, které navštívila ms přeji, aby další snaženíčko bylo úspěšnější...věřím, že jednou ta trefa prostě bude 😉

Jinak já si dneska koupila vitamíny pro ženy plánující těhotenství, tak jsem na to jako dost zvědavá 😀 Jsem docela valila bulvy, kolik jen takové vitamíny na měsíc stojí 😖

d.h.86
9. srp 2011

my dnes jeli pro nový výfuk a těšila jsem se,že se podívám po obchodech a něco hezkýho si koupím,jenže malej byl ukňouranej ,takže jsem prolítla jeden obchod a vyprdla se na to,manža by ho jako hlídal,ale když kňourá,tak mě to fakt neba,vzala jsem kočár a šla k autu,oni šli ještě do jednoo obchodu,čekali,že přijdu,tak jsme se akorát rafli,takže fakt mám sto chutí se na druhý vyprdnout,tak jsem se těšila a nic
asi to ted chvilku necháme být,nemám vubec chut do nějakýho snažení,ani brát nějaký homeo,kerý jsou s prominutím k hovnu
děs běs,nejradši bych šla asi na chvilku do práce,mezi lidi,člověk sedí furt doma jak debil
uvidíme,bud je to ted zase tou mrchou a přejde to,nebo prostě na druhý kašlu a na nějakej sex taky 😀

moncaka
autor
9. srp 2011

@d.h.86 uvidíš, to je tou mrchou, zase bude líp a příjdou jiné idee, nápady, další chuť do snažení.....😉

d.h.86
9. srp 2011

@moncaka no,nevím no,dnes teda fakt nee,si občas říkám,proč si vubec druhý pořizovat
jestli nezustanem u jednoho,stejnak to nepujde jen tak a asi do dalšího umělýho nejdu,další narkozu a tak nehodlám podstupovat 😠

d.h.86
9. srp 2011

@d.h.86 ted pojedem bud zítra nebo ve čtvrtek na vranov,tak se tu chvilku neukážu,nejspíš až do pondělí

amallie
9. srp 2011

Ahoj holky, nestiham docitat, ale doctu poctive za chvili 😉
Byla jsem dneska na konfrole s nohou, nastesti drzi dobre, tak nemusim na operaci, dalsi ko za tri tydny, do te doby veget na gauci 😀
No a dneska jsem definitive 1 dc, takze za dva dny zacinam brat clostik a pak se konecne snad bue tehotnet 😵 😵 😵

d.h.86
9. srp 2011

@amallie a ty máš nějaký problémy,že bereč clostik?

amallie
9. srp 2011

@d.h.86 jj, lehky pco, neni ovulajda 😖 takze od tohoto cyklu clostik a na konci chci //, nebo se neznam 😀

d.h.86
9. srp 2011

@amallie aha,PCO mám taky,ale tohle mi nikdo nenabídl ☹

amallie
9. srp 2011

@d.h.86 je to prvni mozna a nejlevnejsi lecba 😉 naklady cca 100 na cyklus a zkusit se mohou tri. Pak pauza a pak zase tri 😉 A budu doufat, ze klapne prvni druhej ci treti 😵

moncaka
autor
9. srp 2011

@amallie klapne, klapne, klapne.... 😀 😀

moncaka
autor
9. srp 2011

Dělám si večeři 😀 manželovi kuřecí polévku a sobě kuřecí stehýnka bez kůže na olivovém oleji, pěkně na pánvi 😀 😀 Mňam, už se těším!!

moncicak.as
9. srp 2011

@purblanca Tak při prozkoumání čípku je jasno, co asi byl ten růžový výtok, asi je to ovulka, ale nechápu, že tak brzy, páč normálně ji mám až kolem 22DC, a dnes jsem 11DC, a čípek i hlen je jasnej...nechápu nic 😀
@amallie Klapne to, uvidíš 😉

svija
9. srp 2011

@moncicak.as - neřeš, nepřepínej a na manžela skákej 😀 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru