Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

michelina1
2. črc 2011

@jessulka ahojky no my jsme taky tak řádili, ale to jsme se ještě nesnažili 🙂 😀...pak jsem se dočetla tohle, tak to zkusíme a snad to vyjde... 🙂... jinak oba bereme nějaké vitamínky, tak snad.... 🙂 už se moc těším na dny po ovulaci, to bude asi takové zajímavější 🙂

moncaka
autor
2. črc 2011

@martinka87 taky doufám, že se mimísek zadaří, manžel už se nemůže dočkat, až snažení zahájíme 🙂

Jinak si myslím, že určitě se něco nového na RS objeví, aspoň co by trochu pomohlo, tak uvidíš, že se to bude všechno vyvíjet tím správným směrem.

No nic, jdu se natáhnout 🙂 Mám jakýsi spánkový deficit po včerejšku 🙂

smudlinka10
2. črc 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se také od června, teď jsme v druhém cyklu... jsem 11DC, piju kontryhel a dlabu listovku. Snad se zadaří

kleopatra35
2. črc 2011

Ahojky, hlásím, že dnes měla MS dorazit a stále nikde... ani mi nebolí podbřišek jako obvykle....tak vydržím do pondělí a pak se testnu.....

d.h.86
2. črc 2011

@kleopatra35 teda,ž by další?držím palečky

kleopatra35
2. črc 2011

Nu, moc si tím jistá nejsem,,...ze zvědavosti jsem testovala jen tak ve čtvrtek...a nic tam nebylo...tak nevím..uvidíme....každopádně dám v pondělí vědět, jak to dopadlo.

d.h.86
2. črc 2011

@kleopatra35 já taky nedávno testovala,ale bylo to spíš skrz to,že jsem začínala brát homeopatika,tak abych třeba mimi nějak neublížila,i když tím asi nee
jinak sněhobílé testy bohužel znám
ani nevíte holky,jak bych si přála otěhotnět a zažít ten pocit,kdy na testu najdu // a nějaký krásným zpusobem to oznámím manžílkovi
po umělým jsem testovala to je jasné,ale není to ono

martinka87
2. črc 2011

@moncaka všichni moc doufáme, že se nějaký lék na RS najde a vyléčí jí... 😉

Teď sleduji tenis, to bude nerváááááák.... 😉

lilin
2. črc 2011

@ameliejulliette prosím tě co to je ta luteální fáze?
já jsem si myslela ýe bych zkusila bazálku měřit, ale s prdolkou to asi nepujde... jednou vstane v šest jindy až v pul osmé.... ale stejně mě to zajímá....
@marcelkap já mlíčko vubec neměla, nedařilo se mi odstříkávat a v HK se tomu ani moc nevěnovali, doufám že si u druhého prcka aspon zkusim jaké to je kojit a na bolesti bříška taky mudr tvrdila že prdíky a at brzy začneme s příkrmy a pak jsem skončily až ve špitále, a z váhy si nic nedělej, moje sluníčko má kolem sedmi kil na dvouch letech... a spinkat se taky naučí, já jsem z malé byla taky hotová a pořád se budím i když malá spinká... ( aspon přikrýt když se odkope )holt jsme maminky 😉

d.h.86
2. črc 2011

@moncaka koukám,že jsi z Vysočiny,já taky

martinka87
2. črc 2011

Já mám manžílka z Vysočiny... z Telče 😉 a i jsme se tam brali... teda my jsme se tam i seznámili... 😀

lilin
2. črc 2011

@martinka87 já jsem zatím nej výsledky viděla u pacientů po elektroléčbě, ale musí to být nepříjemné.... držím ti palce a moc tě obdivuju
@kleopatra35 tak že by???? 🙂
@d.h.86 určitě se podaří a budeš brzy zkoušet testík a užívat si to jak se patří, chápu že po umělím to není ono ☹

d.h.86
2. črc 2011

@lilin tak já měla mlíčka hodně,ale malej toho moc nevypil a já mlíko i vylívala,což radši neříkat nalhas,ale co s ím,že?když to v lékárnách nikde nebrali
koukala jsem,že malá se narodila hodně brzo
my budem mít v roce taky tak plus minus 7kg,malej měl 43cm a 2050gramu,ale jako kardiak to vubec nevadí

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 možná je pro to srdíčko i lepší když nemá takovej záhul přidanejma špíčkama, já jsem docela ráda že je Nikolka takovej prdek, jednak kuli cvíču a taky ji pořád musim nosit a kdyby vážila normálně co děti na dvouch letech mají tak by ze mě byl už asi rambo. u nás ani nebyl takovej prušvih s brzkým narozením jako s krvácením do mozku a s dalšíma komplikacema po porodu, líbilo se mi jak jsi psala že se s tím člověk nikdy uplně nesmíří ale naučí se s tím žít... fandím vám, malej určitě zvládne všechny ty operace na jedničku 🙂

d.h.86
2. črc 2011

@lilin ježda,to jsem nevěděla,promin,myslela jsem,že se jen dřív narodila
a co cvičíte?vOJTU?a malá se vubec nehybe nebo jak?doufám,že se nezlobíš že se ptám

moncaka
autor
2. črc 2011

@d.h.86 Jojo Vysočanka jak vyšitá 😀

moncaka
autor
2. črc 2011

@martinka87 Určitě jo, medicína jde hodně dopředu, něco se najde ;)

moncaka
autor
2. črc 2011

@martinka87 Jinak od Telče bydlím teda dost daleko 🙂 Ale je krásná, často tam jezdíváme jen tak na výlet 🙂

d.h.86
2. črc 2011

@moncaka to my taky teda od Telče daleko,ale manža tam nikdy nebyl,tak se někdy chystáme
právě se těším na ty obchudky v podloubí,třeba někde narazím na nějaké korálky-dělám toptiž šperky

jessulka
2. črc 2011

@michelina1 Nazdarek,mohu se zeptat,jake vitaminky oba berete? Take se tesim,az si udelam testik.

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 ne nevadí mi, že se ptáš, zvědavost je normální.... malá se přetočí na bříško a plazí se, cvičíme vojtovku už vlastně od tří měsíců kdy jsem za ní konečně mohla nastoupit na kliniku, už tam mě to učili
ty děláš šperky??? já je zase miluju!!!! všechno co je lesklý tak zbožňuju!!! 😀

moncaka
autor
2. črc 2011

@d.h.86 Šperky, to je moje, mohla bych si s nima z placu otevřít krám, protože jsem na ně fakt obrovský úchyl....a doma toho mám fakt kvanta 🙂 Ale abych si udělala nějaké sama já a ručně? Tak na o teda fakt nemám 😀

jessulka
2. črc 2011

Ahoj holky,mne je dnes celý den nějak divně. Jsem unavená,nemám chuť k jídlu. Že by to počasí?

svija
2. črc 2011

Ahoj, my se taky hlásíme mezi lehké děti. Martínkovi jsou 2 roky a má 11 kg. Ale nepřijde mi nějaký podvyživený a jí fakt hodně a dobře oproti ostatním dětem. Také si ho tu musím pochválit, jak mi hezky spinká. Přes den se mu už moc nechce, zato v noci spí v kuse od 7 večer do 7 ráno, usne sám a ve svojí postýlce 🙂 . Takže pohoda. A takhle to už má od 10 měsíců.

@lilin - a jak je Niki na tom, co už všechno umíte? Jsem fyzioterapeutka, tak mě to zajímá z profesní zvědavosti 🙂 .
@kleopatra35 - držím palce, ať na tebe vykouknou // 😉 .

svija
2. črc 2011

@ameliejulliette - taky jsem si říkala, že na to jdete hopem. A ty už mám od porodu menstruaci? A kojíš? Já kojila a MS jsem neměla hodně dlouho, takže nevím, jestli by se nám podařilo mimi takhle brzo 😕 .

moncaka
autor
2. črc 2011

Holky, nevíte, jak dostat "smůlu" z oblečení???

michelina1
2. črc 2011

@jessulka jasně 🙂 no tak já beru calibrum babyplan a přítel selzink a E 🙂... taky vynecháváme horké koupele 🙂... jj jen doufám, že nebudu zklamaná po tom testíkování, ale musím počítat se vším... Třeba budeme pak testovat spolu 🙂

ameliejulliette
2. črc 2011

@lilin To je ta část cyklu po ovulaci - až do menstruace. Ovulace může někdy přijít různý den v cyklu, třeba v závislosti na vaječníku, ve kterém dozrává vajíčko, ale luteální fáze by měla být pořád stejně dlouhá, u mě delší vždycky znamenala těhotenství. To je jasný, že s prckem se měří blbě... a kdo by byl takový masochista, že by si dával dobrovolně budíka na každý den stejně, že? 😀
@svija Ms se mnou koketovala hned od porodu, a teď v červnu teda se spustila už naplno a navážno. Ovulka podle mě taky, 16 DC mi hrozně ubylo mlíčko (kojím).
@moncaka My jsme na to dávali vždycky olej 🙂 A pak něčím vyprat ten olej 😀 Ale zkusila bych i žlučové mýdlo, to funguje dobře na většinu biologických znečištění.

d.h.86
2. črc 2011

já jsu zdravotní sestra,tak jsem se ptala taky tak spíš jako z toho hlediska
jinak šperky i prodávám,jako jen tak za symbolickou částku přátelům
kdyby měl někdo zájem,tak jsu na FB-Drlová Denisa a jinak snad ještě fungují moje stránky
http://deniskykoralky.webnode.cz/

lilin
2. črc 2011

@svija @d.h.86 i kdyby ne z profesionální.... 🙂 Nikolka se cca pul roku plazí a ted dohnala otáčení na bříško asi tak dva týdny.... ted ji potřebuju dostat na kolena ale moc se jí to nelíbí....jinak od ledna má diag DMO kvadruspast. formu, levá strana horší, atrofický mozeček, změny v komorovém prostoru, mikrocefalie... je toho dost, ale je šikovná a hrozně aktivní, nechápu kde bere tu energii, někdy mě právě přepadne myšlenka zda druhé mimi nebo ne.... cvičíme šestkrát za den a to bere hodně času, kam já vecpu druhýho prcka... zas Nikolce muže ten prcek dát víc než já cvíčem... bude moct okoukat pohybové vzory.... ale... co... já i manža druhé chceme, a ted něbo později... s Nikčou je to na dlouho cestu a já nechci aby mi dotikaly bio hodiny
@ameliejulliette no na budíka teda fakt nejsem.... tak rychle jsem si odvykla vstávat.... takže pokud já mám C 29 dní měla bych mít i ovulaci zhruba stejné dny???

a holky jak jste na tom s plodným hlenem? teda nevim jestli jsem se už neptala, ale je tu dost nových snažilek.... mě přijde že od porodu ho proswtě nemám. muže proběhnout ovulace aniž bych plodný hlen teda zpozorovala? před Nikčou to bylo dost zřetelný

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru