Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

lenka5731
22. črc 2011

u nás (takhle veřejně nebudu psát kde), je možná přítomnost otce u císaře akutního i plánovaného.

maxi.smile
22. črc 2011

@purblanca já tam manžu taky měla...ale byla jsem jako v takové své ,,bublině" ..moc jsem ho nevnímala...hrozně mě rozčilovalo, když na mě mluvil a chtěl odpověď na nějakou otázku během kontrakce...Ale brzy to pochopil, tak mluvil, jen když kontrakce ustupovala 😀 U samotného tlačení jsem ho nevnímala vůbec..zavřela jsem oči a jen z dálky slyšela doktora...toho jsem poslouchala...to pro mě byl hnací motor..hlavička,ramínka, ramínka, ještě jedno....Samozřejmě jsem šťastná, že tam byl, vše viděl, malou choval dokonce dřív než já, pyšně mi jí donesl už očištěnou...Za mě teda jojojo...jinak...nemusí VŠECHNO vidět..manža seděl u mě u hlavy, takže v pohodě..a udělal nám krásný fotky 😀 Jo, jinak s těma medikama je to pravda..taky jsem nechtěla..ale pak se u mě vystřídalo tolik doktrorů, porodních asistentek..průchoďák..tak mi na konec bylo šumák, že se tam dívá jeden medik a jedna medička..navíc vypadali tak na 16 let a vykukaný snad víc než já 😀 Jo, omylem vyfotili (strčila jsem jim i foťák) manžu s mimi a mně, zrovna, když mě zašívali..takže pro ty, co nerodily - nebojte, skutečně by po nástřihu prolezl i slon 😉

d.h.86
22. črc 2011

jj,u císaře se být muže,ale já např,byla v celkové narkoze,a to se bere jako operace,takže to nee,ale pokud je lokálka,tak není duvod,tatínek sedí u hlavy a v poho

lilin
22. črc 2011

@moncaka já mám jasné že na to budu sama... manžel by to nezvládl, bud by to tam pozvracela nebo by omdlel, nevadí mu podříznout ovci a pak ji vykuchat a tak, ale když se jedná o lidi tak je měkoušek 😀
@moncicak.as manžel mi udělal něco podobného, holky na chatu a seznamkách kontaktovala za jednou dokonce i odjel, ale byla fiktivní, chtěla jsem vědět jak daleko je schopnej dojít.... rozvod byl na spadnutí, a minulý týden jsem zase našla v kompu jak komentuje fotoalba nahatinek na ruzných servrech... nemám sílu to řešit

kive76
22. črc 2011

@d.h.86 aha..já jsem myslela, že u císaře chlap nemá bejt... i když teda Domča říkal, že až se někdy zadaří..že jestli mi to nebude vadit, že u toho nebude...ale já si myslím, že ho to přejde.. 🙂 holky a musím u toho bejt já? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

d.h.86
22. črc 2011

@lilin bože,koukám,že se to tady rozvodama jen hemží,jako z dřívějška
já nechápou,co ti chlpai kde hledají

moncaka
autor
22. črc 2011

Jen ať si nahotinku okomentují, vždyť je to stejné, jako když okomentují třeba nějakou kolemjdoucí, to bych neřešila 😅 ale to říkám já, se svou povahou, samozřejmě 🙂

martinka87
22. črc 2011

Ahoooooj,hura mame tu patecemk 😉

My taky nejsme internetova laska,my jsme se seznamili na svatbe 😉

Teeeda,koukam ze Ti chlapi jsou teda pekni ... ☹ ach jo ☹(((

Taky bych u porodu nejradeji nebyla,zkusim neco vygooglit,treba uz neco soudruzi z NDR vymysleli 😀

A zda tam v budoucnu chci manzu nevim ☹ taky nejradej svou bolest a trapeni oddru sama a bojim se,avych pro nej po porodu nebyla uz jen ta "matka" a nepresla ho po tom, co by videl, na me chut... ☹

moncaka
autor
22. črc 2011

@martinka87 už jsem dneska asi fakt vymaštěná, jsem chvíli přemýšlela, cože je to patecemk 😀 😀 Než by došel páteček 😀 😀

Ovšem dneska ráno jsem holky perlila: něco jsem řešila s jednou paní po telefonu, tak jsme chvíli mluvily, mluvily, mluvily, já z toho všeho hlavu jak pátrací balón a pak, ať jí teda zjistím to a to....a pak mi říká: "Máte email?" a já "Ne", teď takový ticho, pak rozpačité aha (paní si asi říkala, šmankote, co je to za společnost, že tam v dnešní době nemají email), a já na to "ale jestil chcete, tak já vám to mailem pošlu, mně je to jedno", pak zase ticho, tentokráte delší a já v tu chvíli: "jo aha, vy jste se před tím asi ptala na muj mail, že???" 😀 😀 Já jsem to totiž jako pochopila, že se mě ptá, jestli mám mail, ale na ní, když mi to říkala po větě, ať to zjistím 😀 😀 Připadala jsem si jak tupec, doslova....😀

moncicak.as
22. črc 2011

@moncaka 😀 😀 😀 😀 Přepracování, pátek no 😀 😀 😀

martinka87
22. črc 2011

@moncaka tak to je fakt vtipny!!!! 😉

Ja pisu na mobilu,tak se obcas "ujedu",pardoooon 😉

moncaka
autor
22. črc 2011

@martinka87 V pohodě, není marný takto při pátku trochu zapojit mozkové závity 🙂 🙂

moncaka
autor
22. črc 2011

@moncicak.as přesně tak, ale co si o mně paní v první chvíli říkala...resp. o firmě, neboť jsme celkem známá firma...no, fakt trapas 😀

martinka87
22. črc 2011

@moncaka o zrovna v patek vecer bych je nejradej uz nechala vypnuty 😀

Znama firma bez mailu 😀

moncaka
autor
22. črc 2011

@martinka87 tak to máš recht, ale já mám strach, aby mi do pátku nezrezivěly 😀

Jinak mě to fakt dostalo, kdo ví, zda si paní nemyslela, že třeba píšu ještě přes kopírák a na psacím stroji 😀 😀 Já jsem fakt nemohla, smála jsem se tomu ještě hodinu 😀

amj
23. črc 2011

ahoj vsem. hlasim se po delsim nepsani. neni mi posledni dva dny zrova nelip...mrcha dorazila, ale nejak neobvykle moc silna. i bolesti jsem takovy dlouho nemela.. 😲

deyana
23. črc 2011

ahoj holky, tak my dneska našli na testu ducha, jsem jen 10 DPO, další test udělám v pondělí, tak držte pěsti, ať sílí, tentokrát to musí vyjít !!

jinka09
23. črc 2011

ahoj holky, my jsme s manžou z jedné vesnice, já jsem ho znala už dlouho, on mě ne a pak jsme spolu začali hrát ochotnické divadlo a byla ruka v rákávě, jsme spolu 3,5 roku a v žáří to bude 2 roky, co jsme manželé. vztah máme krásný, občas nějaký ten mráček, ale nic zásadního, vždy mě podržel, když bylo nejhůř🙂. Počítám s tím, že u porodu bude a myslím, že on také! Ale doufám, že jen u hlavy😀.
tady jsem našla zajímavý článek o tom, jak být v pohodě při snažení a zjistila jsem, že moc v pohodě nejsem(brečím při každé MS, nekupuji si žádné oblečení,protože za chvíli by mi třeba nebylo, nic dopředu neplánuji, pozoruji se, vymýšlím katastrofické scénáře☹ . . . .takže na tom teď budu muset zapracovat, věnovat se sportu, plánovat dovolenou, věnovat se více věcem atd. . . .
http://merenibt.xf.cz/index2.html

ivis85
23. črc 2011

Hezký víkendový a u nás i sluníčkový den 😉
Tatínek u porodu - to je teda otázka, já se bojím toho, že bych tam měla být sama, ale zároveň se bojím toho, že když tam bude, tak nerozdejchá mojí náladu, určitě na něj budu zlá 😀 😅 Bude záležet na něm, jestli tam bude chtít být, ale koho jiného bych tam měla chtít? 😅 Mamku, ségru?Kolegu z práce? 😀 😀 😀

@moncicak.as tak to nakonec dopadlo dobře, ale ty chlapi jsou všichni stejný, nemůže říct sorry, bylo to tak a tak, on musí najít chybu u tebe, to mě fakt pobavilo a připomělo mi to reakce toho mého 😉 když se hádáme, tak taky řeší obranu útokem

Seznámení: také nejsme z netu, když mě bylo 16! tak se knám přistěhoval novej kluk, líbil se mi, tka byl do tejdne můj 😉 hned po první schůzce - a to to nebylo rande, mi přišla sms, že se do mě zamiloval 😵 a byla noha v nohávě 😀

d.h.86
23. črc 2011

k tomu seznámení,o noční jsem projížděla profili a napsala mu,to bylo 20.10.-26.jsme se poprvé sešli,pak si psali,28.10.jsme se přes sms domluvili,že spolu budem chodit a 4.11.jsme se spolu poprvé milovali no a 28.6.jsme se brali
a to jsem se na netu ozvala ještě jednomu,prvně se měla sejít s ním,ale nemohl dojet,měla auto v servisu,bohudík pro mě,ale jak mě se na první schuzku s manžou vubec nechtělo,ale jsu moc ráda za něj
jinak včera jsem se přemohla i přes to,že mi bylo blbě,tak jsme se snažilkovali,manža měl strach,aby mi neublížil,ale říkala jsem,že to muže být ovu,že vlastně asi ani nevím,jak to je,tak jsme se snažili,dnes mám pořád jakoby nafouklý podbřišek,děs

martinka87
23. črc 2011

Ahojky holky...
Tak ja od vcera spinim,takze prichazi MS,ja jsem to vedela...

Jsem byla dnes rano v Letnanech na farmarskych trzich,pak v Globu a jeste Bauhausu objednat dlazbu,kterou rovnou dnes privezou,huraaaa 😉. Ted u baraku pribrzdilo Mleko z farmy,tak mame cerstve mlicko,mame ho moc radi a jdu se pomalu,ale jiste vrhnout na uklid 😉

jinka09
23. črc 2011

@martinka87 míváš normálě špinění před MS?mě se teď také objevilo, tak jen doufám, že to neznačí nic nenormálního

martinka87
23. črc 2011

@jinka09 nene,minuly mesic prvne...

jinka09
23. črc 2011

@martinka87 no já taky tak, asi teď 2x, a vzpomínám si, že asi před půl rokem se to stalo také, ale tím se asi nebudu znepokojovat🙂

martinka87
23. črc 2011

@jinka09 jj,ja jak jsem prestala brat prasky,tak poprve a ted taky... 😉

terioza1
23. črc 2011

@miselinka2 moooc gratuluju... At jste zdravi a dojdete statecne k porodu. Mam strach z porodu za tebe 🙂))

jinka09
23. črc 2011

@martinka87 aha, tak ty já už neberu 4 roky🙂

martinka87
23. črc 2011

@jinka09 aha,tak to asi nemuzeme spolecne srovnavat 😉

kleopatra35
23. črc 2011

je pravda, že já po vysazení HA měla první svě MS normál a při třetí jsem před MS 2 dny špinila...

ivis85
23. črc 2011

@martinka87 @jinka09 já špiním tak den před MS, pak se to normálně rozjede
@martinka87 to je zdraví najednou 😀 a co budete dláždit?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru