Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
23. črc 2011

tak my pořád snažilkujeme,už i dnes jednou,ale je fakt,že stále stejné pocity jako včera
ted čekáme návštěvu-známé,se kterými jsme se viděli naposled,když jsem byla čerstvě po IVF

moncicak.as
23. črc 2011

@martinka87 My byli v Letňanech na farmářských ted odpoledne 😀 😀 😀

moncicak.as
23. črc 2011

Jinak já už každým dnem čekám mršku, jen nevim, kdy dojde, páč dřív jsem měla cyklus 30DC, minulý měsíc 35DC, tak uvidíme... 🙂 Mě tak nebaví všude sebou nosit tampóny pro případ, že by, závidim těm, co to mají pravidelné 😉

maxi.smile
23. črc 2011

@d.h.86 téda, vy jste ale poctivci...to my se teda nesnažíme tak aktivně ☹ Tak vám to moc přeju, za tu snahu 😀
@moncicak.as co trhy? Jinak taky jsem v očekávání a ještě tak týden budu..máme to tak nějak stejně, viď? I min. měsíc to bylo kolem 35 DC.... 😠

moncicak.as
23. črc 2011

@maxi.smile jj, myslim, že to máme hodně podobně 😀 Já právě už dnes v tescu plašila, že jsem to určo dostala, a pak jsem zjistila, že to neni MS, ale píchá mě v podbřišku, tak možná, že MS dojde dřív...uvidíme 🙂
Jinak trhy dobrý, jsme spíše tak zhlédli, co kde mají, Tedík se projel mašinou po centru, pak jsme si dali něco dobrého a pomalu šli, došli jsme před chvilkou 🙂
@d.h.86 Téééda, vy to berete zodpovědně, kéž bys našla //, jak píše Simča, za tu snahu si to zasloužíte 😀 😀

rajule
23. črc 2011

Ahoj holky hlásím se po malé odmlce. Tak k těm chlapům, je to síla. Jak už jsem psala byla jsem se svým bývalým 10 let a z toho 2 roky manželé. No pak začal dost pít a asi rok a půl se dost kamarádil s mojí sestřenicí až spolu čekají dítě. Jsem už přes půl roku rozvedená. Ale na jednu stránku dobře, protože mám Přítele se kterým jsem opravdu šťastná a konečně jsem zjistila o čem asi tak ten život je!!!!

d.h.86
23. črc 2011

tak my by jmse moc ctěli mimčo,tak se musíme snasžit,ale my to děláme rádi

martinka87
23. črc 2011

@ivis85 uz snad posledni vec a to zahony 😉

martinka87
23. črc 2011

@moncicak.as a byli jste na stare navsi nebo u Tesca na trzich?? 😉 ja jsem byla na tech na stare navsi,hned hezky rano,kdyz maji vseho dostatek... Koupila jsem mimo jine i boruvky a uz je boruvkova marmeladka 😉

moncicak.as
23. črc 2011

@martinka87 My byli na těch u Tesca 😉

kleopatra35
23. črc 2011

Holky, přeji všem krásnou dobrou noc a pěkně se snažte, ať můžete testit, já po tom potratu si budu muset ještě chvilku počkat ☹ ...ale snad se dočkám...musím počkat na MS a pak pěkně z ostra...už i manža se nemůže dočkat, až na to hupnem 😀 😀 😀

moncaka
autor
23. črc 2011

Ahojky, holky,tak jsme zpět ze svatby, bylo to celkem fajn, ale už se těším do postele...mějte se fajně, a zatím pááá 🙂

martinka87
24. črc 2011

Dobré ranko...
no jo, neděle a já jsem od 6 vzhůru, ach jo... ☹ já prostě neumím dlouho spát a pak mě to v posteli neba...

@moncicak.as a jaký jsou ty trhy u Tesca? 😉

kvetinka6
24. črc 2011

Ahoj holky tak dneska testík, ale bohužel vyšel Negativní - ale jsem teprve 7 DPO - je to asi na testování brzy, že? Jsem to nemohla vydržet....... 😝

martinka87
24. črc 2011

@kvetinka6 ahojky... škoda, snad za pár dnů budou // !!! 😉

kvetinka6
24. črc 2011

@martinka87 díky - snad ano. Jak jsem si tak pročítala diskuze tak na testování je nejlepší nejříve 10DPO....tak zkusím za 3 dny...... 😎 Ale příznaky mám - šílená bolest prsou, jsem unavená.....ale nechci si dávat plané naděje........

martinka87
24. črc 2011

@kvetinka6 tyto příznaky jsem u sebe pozorovala taky a nic... já jsem teda unavená docela častěji, včera jsem třeba s manželem chvíli pracovala na zahradě a to pak na sobě poznám, šla jsem si sednout a když začnu zívat, tak je konečná... ale to je zase spojené ještě s mým zdravotnm stavem...

Holky, dilema... v pátek jsme měli v práci pohovory se šéfama a oni mi řekli, že jsou se mnou nadmíru spokojeni, že nečekali, že najdou takového člověka, prostě samé superlativy a pak to, že od 1.1. bych povýšila... no a teď co? samozřejmě povýšení se pojí se zvýšením platu, prý markantním... s manžou nad tím dumáme, bylo by super dodělat úplně barák (sice už jen detaily, ale pořád je co), našetřit (teď jsme se opět vydali se zahradou z peněz) a s mimi bude spousta nakupovani... tak já vám nevím... rozumnější je počkat, ale já chcííííí.... a samozřejmě v neposlední řadě je můj zdravotní stav, který se může kdykoliv změnit... ☹ ach jo...

amj
24. črc 2011

bry ranko vsem. u me zadna zmena, stale mi neni ok. tak jdu zas zalezt do pelechu a koukat na nej. pohadku s tou moji beruskou 😉
@rajule jo, tak to je taky husty. dlouho jsem neslysela pribeh jak z televize. co na to cela rodina? vzdyt se kvuli tomu rozpadlo manzelstvi....
@martinka87 jo holka, to je tezky rozhodovani... musis zvazit vsechna pro a proti... napis si na papir proc jo a proc ne... a uvidis jakej z toho vyjde vysledek. Tezky je radit v takovehle chvili. Navic jak pises ze zdr. stav muze kdykoliv zmenit...

rajule
24. črc 2011

@amj No rodina byla naopak docela ráda, protože jsem se kvůli tomu strašně dlouho trápila a když jsem od něj odešla všem se ulevilo. No ale jsem taková povaha, že jsem nechtěla aby se s ním přestali bavit a tak, takže všechno proběhlo v klidu i rozvod , i teď spolu všichni vycházíme, teda krom té sestřenice, tu nikdo nemůže ani vystát, ztratila celou rodinu.

maxi.smile
24. črc 2011

@rajule mazec 😨 🤐
@amj taky bych se chtěla přitulit k té mojí prdelce, jenže je to rarach mrňavej a nevydrží ležet s maminkou...Jen se dnes v noci vzbudila, tak jsem si jí vzala k sobě do postele, tak jsem si jí užila..sice spala, ale užila..už se nemůžu dočkat, až bude větší, budu jí číst knížky a vydrží prostě chvilku na místě.. s maminkou 😵
@martinka87 těžko radit ☹ Ale výzva to je...i když..peníze taky nejsou všechno, že? Navíc, když už máte i domeček hotový...to my budeme teprve začínat stavět, až se vrátím do práce, takže s prckem (možná dvěma) ..za pochodu...To máte dobrý, že už máte hotovo..já mám třeba dost stresovou práci, takže jsem si i ráda odpočinula..co ty? V pohodě, bez stresů, v pohodě? A povýšení...dělala by jsi něco jiného? Zajímalo by Tě to vyzkoušet? ..

amj
24. črc 2011

@rajule tak to je jasny, ze se k ni vsichni obrati zady..todle se prece nedela ☹
@maxi.smile no tak na miste ta moje nevydrziiii. tak max u neceho jako faaakt zajimavyho. a ona je navic hodne technicka. min tejden mi manza prinesl mobil. a ja se v tom hrabu a nemuzu nic najit, ona mi to sebere a rika, mami tady, a tady. a hry hele... a uz jsem mobil nevidela 😀 nechapu jak to dela. 😝

moncaka
autor
24. črc 2011

@martinka87 no to je těžké dilema, sama jsem si jím prošla začátkem června. Už je to v procesu, ale já se i přesto rozhodla, že do mimi půjdeme. Kdo ví, kdy se nám zadaří a pak, ono povýšení a peníze jsou děsně hezká věc do chvíle, než se ten zdravotní stav opravdu změní a je pak šmitec...to je pak člověku to povýšení i prachy totálně na nic. Já jsem na tom se svým zdravím taky bídně a může se mi stát totéž, tedy okamžitá změna zdravotního stavu a pak by to pro mě znamenalo na pár let útrum a to bych fakt nerada. Zdraví je děsně nevyzpytatelná záležitost a já jsem si říkala, že to nechci riskovat. Takže k povýšení asi dojde, jak jsem psala, jsem již v procesu, ale klidně na tu mateřskou odejdu. Nemůžu teď vědět, kdy se zadaří a kdy ne, takže do toho jdu s tímto a pak, prostě se zadařilo....Ale jak tady psal někdo výše, chce to pro a proti a pak opravdu pouvažovat i nad tím zdravíčkem....

moncicak.as
24. črc 2011

@martinka87 To mi někoho připomíná, že by mě? 😀 Jinak trhy pohodička, lákají mě ty sýry tam... 🙂 Většinou spíš okukujeme, ale už jako vážně uvažuju, že něco ochutnám, jestli je cítit rozdíl 🙂
Jinak my doma máme Itálii, šílenou, od pátku denně hádky 😒 Už mi z toho hrabe, fakt 😒 😒

moncaka
autor
24. črc 2011

@moncicak.as a co ticho ze Tvé strany a "ignorace"? Na všechno jen pokrčení rameny, nebo odpověď hmmm a k tomu hezký úsměv....tak 2-3 dny toto vydržet a uvidíš, na některé chlapy toto hodně často zabírá 🙂)

moncaka
autor
24. črc 2011

Šmankote holky, nedíváte se na "Jak jsem slíbil" ? To je šílený 😖 😠

ivis85
24. črc 2011

ahoj holky
@moncaka ja koukala na posledni půl hodinku a můzu vam rict,ze to bylo pekne smutny, na konci jsem mela z oci fontanu.
Jinak ty tabletky jsem si v patek nestacila koupit a vcera je nemeli,tak v pondeli si koupim i test, doufam,ze uz by na nem bylo neco znat,abych je kdyztak brala s klidnym svedomim...

moncaka
autor
24. črc 2011

@ivis85 já brečela už od začátku a měla jsem fakt po celou dobu filmu dost. Prvně jsem to chtěla přepnout, ale řekla jsem si, že to vydržím, ale bylo to děsně drsný. ☹

Jinak já se chystám testovat příští pátek, jestli teda nedorazí MS, těžko říct, kdy ji vlastně čekám 🙂

Teď možná blbá otázka, ale zkratkou DPO myslíte den po ovulaci?? 😅 Mi to na to tak pasuje 🙂

jinka09
24. črc 2011

@martinka87 jak už jsem tu psala, měla jsem tu samou otázku v listo

jinka09
24. črc 2011

@martinka87 ach jo🙂, tak ještě jednou🙂, . . . .měla jsem to samé dilame v listopadu a snažení jsme odložili, teď toho lituji . . .v práci mám víc peněz, ale trávím tam víc času, nervy, stres, . . . .do toho jsem samovolně potratila v 6tt . . .prostě, kdybych se mohla vrátit zpět, tak to neodkládám ani minutu🙂, ale každý se musí rozhodnout sám, já bych před tím půl rokem také asi na nikoho nedala🙂

amj
24. črc 2011

"Jak jsem slíbil" o cem to bylo? jako dobry, blby..jestli to mam hledat na netu... mam skoukly snad vsechno na co se da koukat onlinle 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru