Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 jojo to je on je to prave super ono to neni ze zdola videt ale prave je to takhle hlavne ty kolacka jsou stejny a stejne daleko od sebe a jelikoz bydlim na vesnici potrebuju kocar do terenu
ale prave sem objevila jeste jeden system stejnej
http://www.kocarkynec.com/1460-kocarek-mutsy-ur...

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 no tak to jo, kde bydlis presne? Ja ted zjistila, ze ten, co jsem sem dala ja, ma ty kolecka taky dobry, jak se otacej vselijak... ja jsem z mesta, tak mi to je ceklem fuk 🙂

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 jo je to dobry ale ja ho ridila a ve snehu je to pekna fuska jelikoz si musis brazdit cestu 2x jelikoz ty kolecka ve predu jsou od sebe bliz a zadny dal. ale ve meste je to asi jedno ale mi tady kolikrat mame co delat aby sme se dostali do kramu....jeste ze mam auto....tak kocarek by byl jeste TO MIMNKO ABY BYLO

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 coz to mas pravdu s tim snehem.. to mi nedoslo... :-/ No resit to budu, az najdu na TT //.... v sobotu konkretne 🙂

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 TAK TO JA AZ TAK 5...TAK MOC DRZIM PALECKY

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 taky drzim palecky, at se zadari 🙂 Pak budeme prjednavat ten kocarek 🙂

jituska86
26. črc 2011

@terioza1 NO JASNE HIHI.....TO BY BYLO FAJN JINAK BYDLIM V lISTANECH TAK 15KM OD pLZNE NA VARY NO URCITE DEJ PAK ECHO JAK SI DOPADLA JA HO DAM PAK TAKY...

terioza1
26. črc 2011

@jituska86 jasan, to se neboj, ja to roztroubim vsude.. 🙂

yesu
26. črc 2011

@terioza1 jeee mě se taky líbí ten z aukra, to je zatím můj favorti 🙂

terioza1
26. črc 2011

@yesu ten cervenej? jak jsem davala odkaz?

yesu
26. črc 2011

@terioza1 jj já bych teda nechtěla červenej, ale jinak se mi moc líbí...

terioza1
26. črc 2011

@yesu je krasnej, maj tam ruzny, kdyz pojedes na ty strance dolu. Videlas? A i za dobrou cenu, na to, kolik tam toho je...

moncicak.as
26. črc 2011

Koukám, začíná tu kočárkománie 😀 To mě na tom zas tolik nikdy nezáleželo, hlavně, aby byl funkční, pohodlnej pro dítko a praktickej pro mě 🙂

yesu
26. črc 2011

@terioza1 jj viděla, hrozně se mi právě libí tady ty vzorovaný kočárky...je za super cenu, až se mi to zdá podezřelý, aby se za dva měsíce nepokazil...

terioza1
26. črc 2011

@moncicak.as ja na kocarkach uz nekolik let ulitavam, ac mi je teda necelych 23 😀

d.h.86
26. črc 2011

@moncicak.as hlavní je mít mimi už aspon v břšku
těším se až zase začnu vybírat věcičky pro mimi
a doufám,že tentokrát mi vyjde nákup ružových holčičích věciček

terioza1
26. črc 2011

@yesu tak pokazit se muze kde co.... i draha vec.. chytnes spatnej kus a jsi nahrana... to by sis nemohla koupit nikdy nic... a jsou v zaruce..

terioza1
26. črc 2011

@yesu teda nevim, kde by mimco bylo, kdyby kocar byl v opravne jako v zaruce.. 😀 by se holt naucilo rychle chodit.. 😀

yesu
26. črc 2011

@terioza1 to je pravda, šaptnej není ani verano long...

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 na tom taky ulitavam... kupuju vecicky uz ted... same ruuuuuzove.. 😀

yesu
26. črc 2011

@terioza1 a co když bude kluk? 😀

d.h.86
26. črc 2011

@terioza1 no,já si říkala,že si něco malýho taky koupím,ale spíš nevím co,ale prostě něco pro štěsí,aby se zadařilo a budu to nosit stále u sebe,třeba malého plyšáčka do kabelky
ale lepší by bylo ho od někoho dostat

d.h.86
26. črc 2011

jinak jsem taky si říkala koupit aspon jedno bodýnko ružový-s Hello Kitty-tomu asi já neodolám
a budete vše kupovat nové?myslím tím hlavně oblečky

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 tak ja ti nejakyho plysone poslu 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@terioza1 jéé,děkuji
já nevím,vím,že je to blbý a trapný
ale říkám si nějakého aby mi nosil štěstí

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 posl adress a mas ho tam... 😀 treba ti fakt prinese stesti a ja budu stastna, ze nekomu ten plyson ode me pomohl 🙂

d.h.86
26. črc 2011

@terioza1 to je blbý,se ani neznáme,nebudeš mi posílat zbytečně něco
si koupím něco,co mi padně do oka,a nedám to zruky
aji kdy budem třeba s malým zase v nemocnici

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 jak chces... Ja to myslela dobre, no... Bych se v tomhle rozdavala a rozdavala.... kdybys chtela, udelam to.

d.h.86
26. črc 2011

@terioza1 to jsi moc hodná
ale představ si,že by to po tobě chtěla tady každá?
já si spíš koupím nějakýho plyšáčkakterýo pak dám svýmu dalšímu miminku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru