Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
20. čer 2011

@maxi.smile no jo, pripadam si jak ta slepice 😀

Nase mala spi dneska prvni noc sama ve svym pokojicku, jsem z toho silne nervni 😲 uz se mi po ni stejska ☹

moncicak.as
20. čer 2011

@amallie Víš co, dneska mě šíleně píchalo v podbřišku, ale menzes nikde, já se prostě cejtim těhotná, ale mám strach, zda jsem si to nevsugerovala 😒 Manža se mi směje, že jsem herečka z národního 😀 Já mu pak vytřu zrak dálnicema na testu 😀 😀 😀 ženská intuice je ženská intuice..a pokud nejsem těhu, tak jsem machr, když to dokážu tělu namluvit tak, že mi i povyrostou prsa.. Uvidim ve čtvrtek a pak v neděli...to se budu testovat 🙂
Brzy sneseš vejce, to je suprově napsaný 😀 😀 😀

@maxi.smile Téééda, jsem zvědavá, zda jsi nebo nejsi těhu, přeju v pátek // 😉

kvetinka6
21. čer 2011

Ahoj holky - můžu se přidat - taky jsme se začali snažit - teď už o druhé miminko... 😎 Všem přeju ať to vyjde.
moncicak - já to při prvním taky cítila - ale raději jsem o tom ani nešpitla....taky jsem se bála, že si to jen vsugerovávám....tak jsem koupila testy a hned tam byly 2 čárky....

vvvecna
21. čer 2011

moncicak.as
moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................31 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)

marcelkap
21. čer 2011

Ahoj holky, byla jsem od čtvrtka pryč, takže vás jdu dočítat a koukat co je novýho. U mě už skončila mrcha konečně, takže šup na snaženíčko 🙂

ivis85
21. čer 2011

Ahoj holky, vy jste fakt ukecané 😀
@maxi.smile a jak se pozná plodný hlen od neplodného? já ho v období ovu mívám, takový jako gel nebo rosol či co, ale že by mohl být neplodný? 😕 to mě nenapadlo.

moncicak.as....................33 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................31 DC (kyselina listová)
Deyana............................27 DC (superželezo)
kotatkoz............................26 DC (kyselina listová)
jinka09.............................25 DC (kyselina listová)
Ivis85................................23 DC (nic)
Martinka87......................22 DC (kyselina listová)
eleonor............................21 DC (kyselina listová)
lilin....................................21 DC (?)
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................20 DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................19 DC (Acidofolan)
zr.ska................................14 DC (kyselina listová)
amallie..............................8 DC (nic)
ivetm.................................? DC

@kvetinka6 @lilin obě vás vítám
u sebe nepozoruju žádné změny, ani nateklá prsa, jen možná trochu špatně od žaludku.

ivis85
21. čer 2011

@maxi.smile tak to s tou školou je fakt síla, jsi machr 😵
@kotatkoz s tou teplotou je to zvláštní, jednou moje mamka chytla nějakou nemoc od kočky a když se z toho vylízala, tak jí zůstala teplota, asi 37 +- denně jí měla a měla to asi 2 roky, potom to odeznělo samo...
sny o porodu ani o mimi teď nemám, ale asi před dvěma lety jsem se vzbudila celá hotová, protože se mi zdálo, že mám bříško, že rodím, kojím a vše co k tomu patří, ráno se mi po tom strašně stýskalo a od té doby jsem začal mít pocit, že je čas, že mi něco chybí 😢

lilin
21. čer 2011

@ivis85 děkuji za přivítání... tak plodný hlen, ten pruhledný má spermoniky vyživovat, ale takovej ten bílej tvarohovitej je má prý zabíjet,

jo co se snů týče tak to já mám teda děsný, jednou trojčata a ani jedno jsem neměla u sebe, byla na tom špatně a koukala jsem se přes sklo, jak se s jedním mazlí jiná ženská, a další sen byla narozená holčička s vadou rustu hlavy a mozkua měla hlavu hrbolatou... asi se mi zdaj takový příšery kuli Nikolce, oba s manžou se dalšího těhu trochu bojíme, ale jediníčka nechci a doktoři mi přislíbili větší a častější kontroly

holky já jsem tak zvědavá komu se povedou krásný //, koukala jsem že některé jsou po 30DC, no to bych už testovala jako blázen!!!! 😀

ivicek1
21. čer 2011

Ahojky děvčátka,ráda bych se k vám přidala 🙂
Už si píši v jedné soukromé skupince,ale už to poněkud upadá,pač většina už otěhulila 😉
Mám 36 let a skoro 4letou princeznu,min.měsíc jsem sice hned na druhý měsíc otěhulila,ale bohužel v necel.6tt spon.potrat 😒 ,malá donesla ze školky nějaký bacil,takže bohužel ☹
Ale ráda bych začla se snažením od července 😵

ivis85
21. čer 2011

@ivicek1 vítám tě, přeju aby tento pokus byl úspěšný 😉
@lilin tak já mám asi jen ten průhledný, toho druhého jsem si nikdy nevšimla 😕
Koukala jsem do tvého albíčka, že Nikolka byla narozená předčasně, doktoři něco podcenili nebo co byla příčina dřívějšího narození? Ale je to holčička krásná, šikovná a statečná -bojovnice!!! Po této zkušenosti je asi normální, že se ti zdají takové sny. I já jsem zvědavá kdo z nás bude prvotěhule 😀

lilin
21. čer 2011

@maxi.smile na tenhle jsem si myslela taky ale nelíbí se mi že je to druhé děcko tak dole. V tom největším prachu. mě se spíš zatím zamlouvají kočáry od graco... nejsou zas až tak nemoderní a jsou neuvěřitelně levný. Kočár pro dvojčata kalsiku nechci, jsou široký a to jej problém při nákupech a tak
@ivis85 no asi težko říct kde byla chyba, vidím doktory i sebe, doktoři nereagovali na moje věčné bolesti a těhu bylo od začátku udajně zpožděné o 14 dní a už první UV byl prý nějaký divný, ale pak se to prý vyrovnalo, a já jsem si nedokázala uplně odpustit cigaretu, sem tam jsem si zapálila a dělala vše normálně, pořád jsem tvrdila že jsem těhotná a ne nemocná - u druhého budu opatrnější. Jinak Nikča je narozená 28tt ale odpovídala 24tt, to ani není tak šílený, ale krvácela do mozku, rozvíjel se jí hydrocefalus a ted má naopak mikrocefalii. ale je šikula a pořád doufáme že bude jakž takž v pohodě.... jo ty sny jsou fakt šílený, já jsem

ivicek1
21. čer 2011

@ivis85 Ahojky 🙂 moc děkuji

maxi.smile
21. čer 2011

@ivis85 já si myslím (za mě), že hlen, když je průhledný, řidký, táhlý, tak je plodný. Někde jsem četla, že díky němu dokloužou spermie k vajíčku, že v něm jako plavou pomocí bičíku...naopak, hlen rosolovitý, tvarohový, tuhý, je už neplodní (pár dní po ovu), v něm naopak spermie zahynou, protože se skrž něj nedostanou dál...to jsem někde vyčetla..
@ivicek1 vítám Tě tady mezi náma!!! Další snažilka - maminka, to je super, budeme motivovat holky snažilky, mamky čekatelky 😀 Držím palce!
@marcelkap čauky, dopísni se do tabulky, podle DC 🙂 A vůbec všechny, kdo tam nejsme, ať víme, kolik nás tu je a kdo je adept na testování 🙂
@lilin koukala jsem na albíčko vašeho mrňouska...úplně se mi vše sevřelo...posílám pusinku, jste statečný!!!Určitě tentokrát bude vše v pořádku a budeš se koulet min. do 40+3 tt 😀

maxi.smile
21. čer 2011

@lilin já myslím, že ty by jsi si nic vyčítat neměla..vím, asi se mi to říká lehce...ale za mě můžu říct, že jsem se jako ,,nemocná" teda rozhodně nechovala..malovala jsem, pokládala lino, tahala nákupy těžký jak blázen a i psa v náruči do schodů (máme částečně ochrnutýho jezevčíka - 10kg) a vůbec jsem furt někde lítala...když je mimčo o.k., tak můžeš složit fůru uhlí a nic se nestane a drží a drží..naopak od toho, aby zjistili, když něco o.k. není, jsou tady doktoři... 😠

maxi.smile
21. čer 2011

@lilin ten graco kočárek vypadá bombově!Teď na něj koukám na netu..vůbec jsem ho ještě nikdy neviděla...Komfort pro obě děti...u toho Vibe se mi zatím nelíbí, jak tam pak mimčo vzadu leží ve vložné tašce...přijde mi, že na něj musí foukat, že není nijak chráněné, jako např. normálně mimčo v hluboké korbě...jen je tenhle skoro o 5kg těžší 😒 Každý má něco do sebe, třeba vyzkošet a taky záleží, kde ho jaká mamka bude používat (město, přírodní cesty..)..no, času dost 😀

maxi.smile
21. čer 2011

@amallie jak dopadla první noc malé ve svém pokojíčku??? 😉

ivis85
21. čer 2011

@lilin mám podobný názor jako maxi, někdy by dr mohl být aktivnější 😠
já kouřit přestala už před lety, ale občas mě přepadně chuť a jednu si dám, většinou jí ani nedokouřím, protože mi to přijde hnusné, ale i když jsem si myslela před 2 měsíci, že možná jsem těhu, tak jsem si jednu dala, takže to chápu ...
@maxi.smile mě ten tvůj vybraný kočárek nepřijde špatnej, ale to mimčo vzádu se mi zdá takové utopené 😒 ten graco mi přijde asi lepší (jen názor, myslím, že ho potřebovat nebudu 😀)

lilin
21. čer 2011

@maxi.smile hej, to bych si tak moc přála, já vlastně vubec nevim jaké to je být pořádně těhotná, žádnej pořádnej kopanec, no jo doktoři... ty i kdyby sena nějaké zanedbání přišlo tak se budou krýt navzájem, jsem strašně vděčná docentovi z HK, to on mi Nikolu zachránil.... no právě tenhle kočárek zatím splnuje většinu mých kritérií, až na kolečka.. líbila by se mi velká kola, páč jsem z Krkonoš a o sníh a nevyhrnutý přechody tu přes zimu nouze opravdu není, ale tady je taky jen vložná taška na mimi... teda možná jak u kterého modelu, a vpředu jsou myslím jen dvě polohy, Nikča ani nesedí takže to je taky kámen urazu trošku, ale třeba do té doby už bude... tohle je ještě předčasné, ale hezky se mi nad tím přemýšlí 😉

ivicek1
21. čer 2011

@maxi.smile Ahojky a děkuji za uvítání 🙂

maxi.smile
21. čer 2011

@lilin hm..já myslím, že každý kočárek má svoje pro a proti..když jsem vybírala kočárek pro malou, tak se mi líbil jeden hogo-fogo a nakonec jsem zjistila, že když ho tlačím ( v obchodě), tak je takovej..velkej, humpoláckej a vůbec jsem se s ním necítila jistě...a to mám 170cm.. U toho Vibe mi vadilo, že druhé sedátko nemá stříšku, což už u verze 2011 je, takže problém vyřešen..ale zase v tvém případě je určitě lepší, aby byl maxi pohodlný a aby se v něm Nikolce líbilo, aby se dal třeba dobře polohovat do lehu, aby hezky viděla ven a další kritéria...Tady to je jak ve spícím království..malá spí, manža taky (přijel v noci z práce)..moje máti spí..a mně kručí (kňučí? )v bříšku.. 😀

kleopatra35
21. čer 2011

apropo...jak jste na tom s kouřením??? Já vždycky 2 dny nekouřím, pak mě někdo vytočí a jdu si koupit krabičku...a vždy si říkám...teď to tolik nevadí, až budu těhu, přestanu nadobro...přitom vím, že i nyní to není pro nastávající těhu zdravé...jak jste na tom Vy?

maxi.smile
21. čer 2011

@kleopatra35 já nekouřím vůbec 😉 (to jsi ale určitě slyšet nechtěla že? 😀 )..já myslím, že pak těhu Tě fakt donutí přestat, nebo hooodně omezit, soudím, podle kámošek, co otěhulily... 😉

ivis85
21. čer 2011

@kleopatra35 já jsem přestala kouřit ve třeťáku na střední (8let) kvůli nálezu na čípku, potom jsem si asi po pěti letech zapálila a kouřila svátečně, ale teď nekouřím a v plánu to nemám, jak jsem psala víše, když si vyjímečně zapálím tak mi to nechutná , takže to típnu. Ale manžel kouří a to mi vadí, dá tak krabičku denně, je to na prd jak zdravotně, tak to leze do peněz 🙄 😠 má někdo recept jak přestat? (mimo citového vydírání 😀 to jsem zkoušela a nefungovalo to 😅 )

maxi.smile
21. čer 2011

@ivis85 manžel taky kouří a taky to řešíme (prachy - zbytečnost, smrad a tak dále)...včera mi místní starosta vyprávěl, že se odnaučoval kouřit asi po 30 letech kouření tím, že přešel na doutníky, odnaučil se šlukovat a pak mu už cigarety nechutnaly, páč jak je nešlukoval a jen ,,bafal" kouř...takže tak...ale nevím...jiné názory jsou ty, že se prostě rozhodnout, típnout a basta...a co elektronická cigareta, znáte???Nebo jak se to jmenuje...

ivis85
21. čer 2011

no manža už byl odnaučenej, ale pak si asi po roce chtěl dát právě doutňase k nějaké příležitost, dal 1,2,3, pak je ke kafi, začal šlukovat a pak přešel na cíga, protože to vyšlo ještě dráž 😠 zlobí mě to stále, ale mysli, že to mimi by bylo impulz - i když bych raději aby už "plodil" 😀 jako nekuřák 🙂
El. cigareta je dobrý nápad 😅

moncicak.as
21. čer 2011

@kleopatra35 Taky nekuřák, takže taky nepomůžu, ale moje babi po 30 letech prostě řekla DOST a přestala. Už si nezapálila, ted ji to děsně smrdí...takže to asi jde 🙂 Ale musí k tomu být asi důvod (babi nechtěla vnoučatům ,,smrdět") Já hledn vůbec nesledovala, ale jen jsem o něm četla. Já jsem vůbec taková ,,snažilka Amatérka" 😀 hlen nesleduju, ovu testy neznám, jak dlouhý mám cyklus netuším, prostě se řídím jen tim ,,sexovat a sexovat" a ono to vyjde 😀 Ale jestli se to potvrdí, tak manža bude čučet, prej nevěří, že 1 x za celý měsíc to bylo do mě a já bych hned otěhotněla, když někteří sexují skoro denně a nevyjde to, proto tomu nevěří 😀 😀

maxi.smile
21. čer 2011

@moncicak.as bude koukat jako puk 😀 Ale nechat se musí, že je šikovnej 😀 😀 😀

ivis85
21. čer 2011

@moncicak.as nezáleží na tom kolikrát, ale kdy 😉 mrcha nikde? takže se pravdepodobnost zvyšuje 😀 😀 😀 mačkám palce, že ani nemůžu v práci pořádně pracovat 😀

lilin
21. čer 2011

@kleopatra35 tak já jsem teda na tom s kouřením bledě... začala jsem ve 13 kouřím pořád, jako těhu jsem moc nekouřila, ale po narození Nikči jsem se pěkně rozjela, vykouřila jsem klído krabičku deně, s manžou jsme oba přestávali, ale nějak jsme se zase rozkouřili... hodně nám pomáhly nikotinové náplastě, určitě chci přestat, ale i když je velká motivace, jsem slaboch a nemám vuli - ale vím že to jednou zmáknu a zbavim se toho...
@moncicak.as mám kamarádku které stačilo se o chlapa jen "otřít" a má tři krásné holčičky, kdy budeš testovat? já bych to už asi vážně nevydržela

ivis85
21. čer 2011

@lilin to tvrdí kamarádka, že u nch v rodině na ženskou chlap hodí trenky a je v jiným stavu a že to říkala už babi 😀 ale je asi náhoda, že na ní ty trenky hází ve vhodnou dobu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru