Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

hanysek.hanysek
8. črc 2011

@jessulka Já už výbavičku mám, už mám jedno dítě :o)

lenka5731
8. črc 2011

Dobré odpoledne 🙂
Já jsem měla ovu testy z lékárny a 3 kusy stály myslím 95 Kč, takže cenově pohoda. Značku nevím. Ale krabičku mám v práci, tak můžu kdyžtak napsat v pondělí 😀 V dnešní době mi přijdou ty ovu testy jako základ snažení, prostě povinnost ... 😎 😀 Vědět kdy ovuluju, popř. jestli vůbec. (vypouštím teda BT, protože to měření je v podmínkách mýho současnýho životního stylu - práce naprosto nerealizovatelné, takže BT šla mimo mě). Už se vidím, jak ve 4 ráno, když vstávám do práce, měřím BT a vstávám kvůli tomu takhle i o víkendu a dovolené. :D :D

@ameliejulliette Délka cyklu (na to se ptáš?) se po porodu určitě změnit může. 🙂 A co test? dělala jsi?

lenka5731
8. črc 2011

Já jsem ty levné ovu testy kupovala v lékárně Doc Simon v Praze. Mají několik provozoven i e-shop.

Našla jsem je, jsou to tyhle: http://www.docsimon.cz/zbozi/ovulacni-test-prou...

lenka5731
8. črc 2011
jessulka
8. črc 2011

Leničko, mockrát děkuji 🙂

ameliejulliette
8. črc 2011

@lenka5731 No, když všude čtu, že délka luteální fáze je u každé ženy víceméně konstantní a nikde nepíšou změny po porodu... Tak asi se to změnit může, tak mi nezbývá, než si vysledovat novou délku 🙂 (Ale je to opruz teda, ta dvanáctidenní by byla pro moje nervy tak akorát 😀 když budu muset čekat třeba těch 16 dní na to, jestli ms přijde nebo ne, tak asi polezu už po stropě 😀 ) Netestovala jsem, šetříme 😉

ameliejulliette
8. črc 2011

@lenka5731 Děkuju.

ivis85
8. črc 2011

takže jestli jsem to pochytila správně tak délka luteální fáze je doba od ovulace do MS?V tom případě bych já tento cyklus měla 17 dní 😖

ameliejulliette
8. črc 2011

@ivis85 Jo, to je od ovulace (první den po ovulaci) do MS (poslední den před MS) a co píšou, tak bývá mezi 10 a 16 dny nejčastěji. Neměla by být moc krátká, to pak může dělat nějaké problémy s otěhotněním, ale o delší než 16 dní jsem nikde nečetla, že by na tom bylo něco špatného 😉

Holky, co máte v tabulce 33DC, 36DC 38DC a tak, to míváte takhle dlouhé cykly normálně? Pokud ne, tak kde jsou testíkyyy a // ? 😉 A pokud ano, tak jedině závist, budete mít ms dostkrát míň za celý život než ty co mají třeba 26 dní... 😀

philipa
8. črc 2011

@ameliejulliette já mívala při antikoncepci pravidelnou jak hodinky. Skončila jsme v prosinci a od té doby je cyklus jak se mu zlíbí snad mi přijde,že se jen jen prodlužuje 🙂 takže výpočet ovulace je u mě fakt by oko 😀 Těd by se mi hodilo mít kratší cyklus, abych to do toho září stihla( to mi končí 3letá mateřská) takže mě tento dlouhý cyklus vůůbec moment. nevyhovuje.

moncicak.as
8. črc 2011

Já ted právě čekám z měření BT, zda vůbec ovulku mám, zda nestřílíme naprázdno 🙂 Ale včera jsem měla dost mokro a dnes mám citlivá prsa, což může začit ovulku, ale taky nemusí, u mýho těla člověk nikdy neví 😀 ...tak počkám, co na to ta teplota... 🙂 Pro jistotu se ale snažíme furt, abysme to neprošvihli 😀 😀 😀
Jinak jsem byla dnes v té nemocnici, a žlučník to nejni, je to ASI skříplý nerv, ale doktorka se bojí i slepáku, tak mám být v pozoru, snad to povolí...chtěla mi píchnout Algifen, museli jsme to po domluvě zrušit, Algifen nemůžu, pokud jsem ,,teoreticky" těhu, tak prý paralen, nemůžu paracetamol mi nedělá dobře 😀 CHudák ze mě byla zoufaá, tak mám jen mastičku a max. na noc Brufen...snad bude už líp 🙂

moncaka
autor
8. črc 2011

Tichá, no snad ještě tišší domácnost pokračuje.... 🙄

kvetinka6
8. črc 2011

@moncaka to mě mrzí.......ale uvidíš přeje to. Pořád nemůže být slunečno. Musí i pršet........

jinka09
8. črc 2011

já jsem si na tento cyklus ovu testy koupila, ale přes svátky jsem nebyla doma a nehodilo se mi to testování, pak jsem to zkoušela ve čtvrtek a nic, takže si myslím, že to proběhlo v pondělí nebo úterý . . . .no uvidíme, za 14 dní budeme vědět víc🙂

ameliejulliette
8. črc 2011

@philipa Joo, no tak to je úplně jiná situace. Tfuj tfuj ať se zadaří včas 😉

maxi.smile
9. črc 2011

Krásný den, holky! Tak už mám konečně zase u sebe toho mýho mužskýho, ale v noci teda nic, chudáček přijel až v 1:45 h ráno 😉 A naši jsou fuč 😀 Takže ho nechám trošku prospat aaaaaa pak vlítnu do ložnice 😵

moncaka
autor
9. črc 2011

Krásné dobré ráno holky, přeji vám všem super den, a těm, co se chystají vlítnout do ložnice, přeji i plodný den!! 😀

jessulka
9. črc 2011

Nadherne slunickove ranko holky,preji plodny vikend. A at uz se nam vsem zadari. Uz se totiz nemuzu dockat,az si tu budeme psat,jak mame na testiku // Vsem to moc preji. Muj milacek uz je ze mne trochu mimo,uz pres tyden snazilkujeme denne. Holky,to je ale posilovna. Ja mam zpevneny brisko a zadecek jak naka modelka. Pristi tyden mam dovcu,tak budu moct vychrupkavat.

michelina1
9. črc 2011

Ahojky holčiny...
@jessulka jj plodný víkend - to sedí -mně se nezvedala teplotka, tak jsem koupila testíky a včera skoro stejné čárky a dnes testovací silnější, takže ovulka až zítra nebo dnes v noci 🙂 takže jako minulý měsíc... včera jsme se snažili, tak na to hupsneme ještě zítra...
no to máš pravdu s tou "posilovnou" - páni a každej den - tak to aby vám to nevyšlo, to snad ani nejde líp "zadělávat" 😀 😉... no a ovulka už byla??? no určo jste ji kdyžtak neminuli 😉... Tak já za 12 dní už budu hlásit těhu testík 🙂... těším se a hlavně doufám 🙂

moncaka
autor
9. črc 2011

Holky, držím vám pěsti, aby to klaplo!! Já jsem po MS, neberu již 3. den HA a problémy jsou tady. Je mi na zvracení, bolí mě děsně hlava...to jsem měla vždy 3 dny před MS a pak poslední 2 dny MS + 3 dny po MS, když jsem HA nebrala, takže se očividně nic nezměnilo ☹

ameliejulliette
9. črc 2011

Holky, pomooc 🙂 Potřebuju nějakou výmluvu, proč potřebuju do lékárnyyy 😀 (Já už to prostě nevydržím, ms někde courá, tak abych si zbytečně nedělala naděje, tak bych ráda testla, ale manželovi to říkat nechciii...) Pozn. zdá se mi, že doma všecko máme, jakákoli rada cenná, co bych ještě v lékárně mohla chtít! 😀 Něco špeci pro prcka... asi půjdu a "omylem" vysypu probiotika 😀 Nebo co... 😀

ameliejulliette
9. črc 2011

@michelina1 Tak to jo, přeju, ať zaděláte 😉
@moncaka To je teda pěkně na houby 😒 Aspoň, že je víkend, a nemusíš sedět v práci, ale zas zkaženej víkend... Se nadopuj práškama... Ať je Ti líp!

moncaka
autor
9. črc 2011

@ameliejulliette my máme dneska hodně velkou oslavu, takže se dopovat nechci, ale možná nebude zbytí ☹ A já už jsem s těma práškama dost opatrná, po úrazu páteře jsem byla téměř 2 roky na dost silných lécích a následujících 8 let do teď je mám stále, ač již ve výrazně menších dávkách a beru je už jen dle potřeby, takže se mi nechce do těla pořád něco cpát, no, tak uvidíme. Přitom je dneska tak krásně...no nic, jdu dodělat ten dortík....

JInak pro co do lékárny mě nenapadá....nějaké vitamíny, nebo něco na bolest hlavy nebo tak něco 🙂 🙂

michelina1
9. črc 2011

@ameliejulliette děkuju 😉... no řekni, že se Ti udělal aft a že je na to dobré Céčko, tak si pro něj rychle zajdeš 🙂 a kup si jakýkoliv bombónky s Céčkem k testíku a je to 😉 Hodně štěstí při testování 😉

ameliejulliette
9. črc 2011

@michelina1 Jůůů. Děkujuuu, to je dobrý, jakože něco na aft 🙂 (jen na okraj, s céčkem pak v těhotenství opatrně 🙂 ) Díkyyyy!

ameliejulliette
9. črc 2011

@ameliejulliette Hm, tak tady něco prý na afty máme 😀 já se z něj picnu...

ameliejulliette
9. črc 2011

@michelina1 Až jsem z toho odpověděla sama sobě... 😅

amj
9. črc 2011

@ameliejulliette hahah tak teď jsi mě pobavila. ty naši chlapi :DDD

michelina1
9. črc 2011

@ameliejulliette sakra 😀 nemáte být tak vybavení 😀... tak řekni, že je to prošlý a rychle to někam schovej, ať nemůže kontrolovat 🙂

ameliejulliette
9. črc 2011

@michelina1 @amj 🙂 Já už jsem to vymyslela - musíme koupit pro drobkašvestkovou šťávičku 😉 to mají v drogerce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru