Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

lenka5731
20. črc 2011

Dobré ráno, já jsem dnes 31 DPO, v úterý jdu na potvrzení srdíčka. MS doufám už nedorazí 🙂

Jinak děkuji za (bohužel skrytou) podporu. :D

ivis85
20. črc 2011

Ahojky
@kvetinka6 tak za zkoušku to určitě stojí, mě by také zajímalo, jak to je s tou dobou kdy se to může povést, jestli je to otázka hodin nebo i dnů, my tento měsíc králíkovali před ovu, v den ovu mě tak bolelo břicho, že jsem neměla ani pomyšlení, až zas den po jsme to zkoušeli, ale netuším, jestli ty bolesti v podbřišku znamenají vypuzení vajíčka nebo celou tu cestu a jak dlouho tam to vejco vydrží? Až do MS? Ze základů biologie a sexuologie si pamatuju kulový ... 😝 Prostě když dejme tomu 13.7. byla bolest v břiše, mělo cenu 14 a 15 zkoušet?

jaja.m
20. črc 2011

Ahoj holky,mám dotaz.14 dní mi mešká MS a všechny testy mám pozitivní.U Dr. v pondělí na UTZ nebylo ještě nic vidět,že je brzy.Mám přijít další pondělí.Ale stále mě bolí podbříšek,jako kdybych to měla dostat,je ti normální?

ivis85
20. črc 2011

@lenka5731 😀

lenka5731
20. črc 2011

@jaja.m Jo, je to úplně normální.

deyana
20. črc 2011

@jaja.m je to normální 🙂 a taky nemusí být nic vidět, pokud jsi měla později ovulku, brali ti krev? kdy jsi byla u Dr.? počkala bych tak max. týden a požádala znova o krev, jestli těhu prosperuje..

ivis85
20. črc 2011

@jaja.m Ahojky, já myslím, že by to mohlo být to "uhnízdění" dr. ti dělal jen UTZ? nebo i náběry kreve?

bublinka1980
20. črc 2011

@moncaka No já spíše myslela rotoped - jako cvičení v těhotenství, zda se to doporučuje/nedoporučuje. Chtěla bych být trošku v kondici. Tak 1/2 hoďky jízdy denně - bylo by to moc?

No a co se hubnutí týče asi před 3 roky jsem jezdila 3/4 roku poctivě každý den 1,5 hodiny a ještě pak posilovala na zemi a zhubla jsem tak 12 kg. Kila dole se mi udržely, teď mám tak + 2 kg, upravila jsem i jídelníček. Mě to tak vyhovovalo, než bych se měla chystat do posilky, tak jsem hupsla na rotoped a bylo to 😝 . K těm stehnům - člověk si nesmí dávat velkou zátěž, jen na lehký převod a co nejdéle - teprve po 20 minutách člověk spaluje tuky. Dobrý je na to pulsmetr, kdy člověk ví, že je v aerobní zóně a spaluje tuky, ne cukry. Ale to je spíše do jiné diskuze 😉

jaja.m
20. črc 2011

byla jsem ted v pondělí.Nene krev mi nebral,ptž to byl jen zastupující lékař,má doktorka měla dovolenou

lenka5731
20. črc 2011

@bublinka1980 Pokud jsi zvyklá sportovat, je 1/2 hodiny denně na rotopedu nic. Jde hlavně o to, aby ses přehnaně nezadýchávala a hlavně se nedostala do kyslíkového dluhu. Teda samozřejmě, pokud je těhotenství "v pořádku".

lenka5731
20. črc 2011

@jaja.m No tak nezbývá než čekat. A nevíš, kdy jsi měla ovulaci? Tos ji musela mít hodně pozdě, aby po dvoutýdenním zpoždění nebylo na UZ nic vidět ...
Já jsem byla u Dr. 9. den zpoždění a vidět to bylo naprosto bezpečně (teda samozřejmě bez srdíčka)

jaja.m
20. črc 2011

já jí musela mít těsně před očekávanou MS.Hlavně jsem měla cyklus rozházený teprv v dubnu jsem vysadila Ha

lenka5731
20. črc 2011

@jaja.m Tak to jedině čekat.

bublinka1980
20. črc 2011

@ivis85 Zrovna dneska jsem četla že vajíčko čeká na spermie 12 - 24 hod. Pokud bys chtěla - pošlu Ti odkaz do IP. Tady se asi nesmí dávat odkazy na www stránky 😕

maxi.smile
20. črc 2011

@bublinka1980 vítám Tě tady a přeji brzy //🙂
Jinak teda to dočítání mě málem odrovnalo, ve vlastním zájmu budu nakukovat častěji 😀 Samozřejmě taky řeším kila nahoře, ale nikdo tu nepsal o plavání? Já chodila celé těhu a bylo to perfektní...i v tom, že se člověk ,,schová" pod vodu 😀 Jinak manža je sice z práce ,,doma" ( s náma na chatě), ale pro změnu zase pracujeme - stavíme plot - tak jsme oba urvaný jak koně, tak snažílkování moc nedáme ☹ Ale slibuju, že až dorazí MS, tak pak se budeme fakt ale jako snažit, co to půjde 😀 😀 😀

ivis85
20. črc 2011

@bublinka1980 Taky jsem názoru, že pokud je to vše v pohodě bez komplikací a jsi na pohyb zvyklá, tak pokračovat můžeš, na kolik se budeš cítit.
Kolegyni z práce dokonce dr. doporučila (kouřila tak 15 cigaret denně) omezit to tak na 3-5 denně, ale nepřestat, pokud si myslí, že by byla ve stresu! Že stres je daleko horší než pár cigaret, ale já jako nekuřák jsem proti 😉

ivis85
20. črc 2011

@bublinka1980 tak prosím o odkaz 😉

d.h.86
20. črc 2011

ahojky,tak my se snažilkujem kažý den,myslím,že jsme od MS vynecali jen jednou ☹ ,ale míma výpočtama,pokud mám ovu,tak nejspíš dnes,ta uvidíme,ale nedávám tomu moc šancí
poctivě beru homeopatika a piju čaj a kapky,tak snad,už by se mohlo něco dít
jen nevím,co to,ale v poslední době se mi stalo,je to blbý,ale při orgasmu mám takový brnění ,terý jde až do hlavy
tak nevím,jestli nějak ty prášky,jako že je spodek víc překrvenej nebo fakt nevím
dnes mě děsně bolí prso,ale jen jedno,tak nevím co to

bublinka1980
20. črc 2011

@maxi.smile Děkuji za pěkné přivítání 🙂 My teď taky pracujeme na zahrádce a začínáme letos stavět. Máš pravdu s tím plaváním, i když mě plavání už moc nebaví 😨 , když jsem byla malá, tak jsem byla takový vodník - no a teď už se raději válím na břehu 😀

@ivis85 Tak jsem Ti to poslala 🙂

ivis85
20. črc 2011

@bublinka1980 Dík, něco jsem vyčetla, tak uvidíme, s tou listovkou asi už začnu 🙂 i když jsem se jí bránil, hold si budu hlídat hubu 😀

ivis85
20. črc 2011

@d.h.86 určitě to brzo vyjde, jen vytrvat. S tím brněním se mi nic takového nestalo, ale myslím, že někdo tu něco podobného psal? Co holky?

d.h.86
20. črc 2011

@ivis85 aha a nevíš co to znamená?mě se to nikdy nestalo,poprvý jsem byla celkem v šoku,a včera zase,tak nevím

purblanca
20. črc 2011

@bublinka1980
můžu taky poprosit o ten odkaz do IP ? Děkuji 🙂

purblanca
20. črc 2011

Hezký den,
tak jsem včera byla u neurologa. Předepsal mi listovku, jsem epileptička, takže musím brát vyšší množství, které je už na předpis. Taky říkal, že doporučení je brát ji 3 měsíce před a během prvních třech měsíců těhotenství. Ale kdyby se nám prý zadařilo dřív, tak to nevadí 🙂 Takže mám radost, že se můžeme snažit dřív, než čekat až za 3 měsíce 😉
No a protože jsem už víc jak dva roky bez záchvatu (i když stále pod práškama), můžu si udělat i ten řidičák, změnily se nějak podmínky 🙂
Musela jsem se o tu malou radost s vámi podělit 😀

d.h.86
20. črc 2011

@purblanca tak to je fajn,gratuluji

bublinka1980
20. črc 2011

@purblanca Poslala jsem odkaz 😉 To je super s tím řidičákem, je to velká pomoc a každá žena to při nakupování (manžel nerad chodí po obchodech) ocení. 😀

purblanca
20. črc 2011

@d.h.86 děkuji

@bublinka1980 jj, svatá pravda 😀 Je to vyloženě osvobozující pocit, nebýt na někom závislá, alespoň v tomhle ohledu 😉

jessulka
20. črc 2011

@purblanca Moc gratuluji 🙂

ivis85
20. črc 2011

@purblanca No tak to je paráda, jak s řidičákem, tak s výsledkem od dr. Právě jsem v článku o kys.lisové od @bublinka1980 četla o té dávce u epileptiček, tak jsem na tebe myslela, že ses tu zmínilao tomhle ...
@d.h.86 no to si právě bohužel nevybavuju ☹

purblanca
20. črc 2011

@jessulka, @ivis85 moc děkuji, jste tu super, holky, jak si tu jedna druhé držíte/me pěsti 😵
Měla jsem z toho obavy ale dr. mě uklidnil a ta podpora od vás taky svědčí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru