Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

malinka_02
7. srp 2011

břicho rozbolívá víc a víc je to jasný..ach jooo ani moře tak už nevím fakt

pajinka85
7. srp 2011

@malinka_02
tak bolest může být ikdyž pak MS nedojde, přála bych ti to....
ale taky jsem doufala, pak začlo bolet břicho a pak přišla MS 😢
Ale nezvdávejme to...jednou to dopadne 😉

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 tak u nas je to proto, ze tento mesic kvuli urazu nebyl sex, taky nebyla ovulace a na pristi cyklus mam lecbu, resp. hormon na podporu vajec 😉 Takze to musi vyjit 😵 No, my k mori nejedeme, byvali jsme prave v tom terminu ovu taky meli bejt na dovce, misto toho tady ale lezim 😢

antana123
7. srp 2011

Ahoj holky
kino super líbilo se mi to hlavně jsme byli s mužem sami 😀
ted jsme u tchánovců tak večer sem nakouknu mějte fajn den

amallie
7. srp 2011

@malinka_02 spouste holek trva nahozeni cyklu po HA, ja po vysazeni mela cyklus jak na houpacce, vydrz!!!!!

jinka09
7. srp 2011

ahoj holky, zdravím vás po dovolené, jsem v šoku 40 stránek za týden, nemám šanci to dočíst🙂. U mě nic nového, ale v době dovolené jsem měla mít plodné dny, takže jsme si ji užívali ve všech směrech🙂.

d.h.86
7. srp 2011

@antana123 copak znamená ta 7?ještě nic a ani náznak,ale zatim jsu v klidu a jen čekám a se strachem chodím na wc,teda hooodně čurám,často

ameliejulliette
7. srp 2011

@d.h.86 No dvouletý, chceme to druhé mimi brzo, já si myslím, že to stihneme 😉 Snad teda... Ještě máme cca 8 měsíců, no holt se tomu budeme muset začít na vážno věnovat 😉
@luckamb Vám to teda už tiká taky, co? 😉

moncaka
autor
7. srp 2011

@svija Ti 4 kamarádi byli na motorce, těch pár kamarádek tak různě, vždy nějaká nešťastná náhoda ☹

Jinak já jsem dneska úplně marná, jsem totálně ko, takže pořád jenom poléhávám a spím......a to jsem chtěla skočit do posilky....určitě do ní neskočím 😀

d.h.86
7. srp 2011

@ameliejulliette já bych právě měla strach,že by jsme to nestihli
tak kdyžtak máme času dooost
ale.... 😀 ....uvidíme

moncaka
autor
7. srp 2011

Já jsem ještě vůbec nepřemýšlela, jak dlouho bych byla doma.....ale chci, a snad i budu pracovat i na rodičáku, takže mi to bude stejně asi jedno 🙂

philipa
7. srp 2011

Zdravím ve spolek, tak to je můj případ jak jsem psala již na začátku diskuze, že tu musím stihnout dokonce září to mi končí tříletá mateřská 😉 Už mám testík doma,mám to dostat v úterý ale ten můj cyklus je tak nevyzpytatelnej... Koupila jsem si mamma 10 a těd jsem se dočetla že může házet falešnou pozitivitu sestkala jste se některá s tím?

philipa
7. srp 2011

@d.h.86 koukám,že v DC jsme na to stejně..do kdy budeš čekat ,neláká tě už testík? 🙂

d.h.86
7. srp 2011

@philipa no a ty to máš dostat až v uterý?to máš tak dlouhý cyklus?já to ted měla 4měsíce po sobě 6.,takže včera
no nevím,mám strach,že budu zase zklamaná,takže nejspíš koupím test v pondělí,ale chtěla bych vydržet min do středy,podle toho asi kdy pojedem na prodloužený víkend

yesu
7. srp 2011

Ahoj holky sem dnes 31DC, myslíte, že můžu udělat test i teď nebo mám počkat do rána?mám mamatest....

philipa
7. srp 2011

@d.h.86 no bohužel 35 denní cyklus, a to se mi vůbec nehodí. Já to zkusím vydržet do úterka,ale uvidím...ale koukala jsem jak jsi psala tu vaší fregvenci styku, tak to kam se na vás hrabeme,tak to by nebylo aby se nezadařilo!

philipa
7. srp 2011

@yesu ahoj záleží jak míváš dlouhý cyklus..jestli už meškáš nebo máš před? Já jsem 33DC ale čekám to až v úterý a chci teda vydržet..musim se držet, něbot testík mám doma taky mamma test 😉

yesu
7. srp 2011

@philipa Já to mám právě nepravidelný, ale nejčastěji to do třiceti dnů dostanu, asi dvakrát sem to měla myslím 33, ale to fakt jen vyjmečně...tak já nevím...se hrozně bojím zklamání!!!!!

philipa
7. srp 2011

@yesu u mammma píšou že můžeš kdykoliv,ale ráno je přeci jenom moč koncentrovanější.Tak jestli ještě vydržíš tak to ráno..!

yesu
7. srp 2011

@philipa tak já to asi vydržím do rána!!!!

philipa
7. srp 2011

@yesu chápu já jsem taky jak na trní,mě to u prvního těhu ukázalo už dva dny před termínem MS.Ale to jsem to mívala pravidelné..těd je to kolem 35 a pro mě dost dlouhé. Já chci vydržet do úterka,dnes jsem se ještě dočetla že mamatestíky mohou dělat falešnou pozitivitu tak se taky bojím, abych nejásala předčasně a pak mrcha dorazila.

yesu
7. srp 2011

@philipa já fakt počkám do zítra....a uvidíme 😉 budu Ti taky držel pěstičky!

philipa
7. srp 2011

@yesu budu držet pěsti a pak písni já snad vydržím do úterka!Doufám..

d.h.86
7. srp 2011

@yesu mamatest bych řekla,že je nejlpší a mě ukázal i odpo,zkus a uvidíš
@philipa to jolsice frekvence joo,ale...mám problémy,ale je fakt,že nějaký příznaky bych měla,ale já nechci být zklamaná,i když ten malej červíček,potvurka hodně nahlodává

maxi.smile
7. srp 2011

holky, jestli si myslíte, že jsem teď v klidu, ...tak si nemysleta 🙂 Jsem na trní stejně jako vy..vy se bojíte, když jdete na wc mrchy, já se taky bojím..abych najednou nekrvácela a tak..těch strachů se člověk fakt nezbaví...a kontrola až za tak dlouho, to nevydržím 😠 A poctivě vás dočítám a všem držím palce!!!!Za mě doporučuju ,,nebudušit do toho denně, ale dát si i pár dní pauzu - v kuse" ...nám se takhle zadařilo teď i s Terezkou 😉 To jen rada za mě, můžete vyzkoušet, za to nic nedáte 😉

amallie
7. srp 2011

@maxi.smile kdy jdeš k dr? držíme palce i tobě, aby mimi bylo, kde má být 😵 a krásně rostlo

maxi.smile
7. srp 2011

@amallie 25.8. 😅 😵

d.h.86
7. srp 2011

@maxi.smile on to má asi každej jinak,podle mě čím víc tím líp,nebo spíš asi,miminko má být z lásky,takže při chuti se milovat a ne to mít jako nucenou povinnost

d.h.86
7. srp 2011

@maxi.smile ty joooo,to je ale za dlouho,že?

yesu
7. srp 2011

Takže asi planej poplach, začíná se mi rozjíždět MS ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru