Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
13. črc 2011

@d.h.86 Mám to podobně jako Ty, taky rychle měním názory, ale vzhledem k tomu, že už se znám, tak jak změna názoru netrvá déle, jak 3 dny, tak nikde nic raději neříkám, páč vim, že je možné, že za den na to budu zas koukat jinak 🙂 Je to otázka i nálady 🙂

Já se snad té ovulky nedočkám ☹ Dnes je 19DC, já měla minule skoro jistotu, že byla ovu, a ono prd. Teplota nestoupla, takže ovu ještě předemnou, má ji někdo taky takhle pozdě?

amj
13. črc 2011

ahoj všem. dlouho jsem tu nebyla...máme tu furt slunečno, tak jsme hodně v bazénu než doma na pc. Gratuluju novým těhulkám, koukala jsem že přibyl i TP 😉 takže gratulace a všem ostatním držím palečky!!!
jinak u nás novýho nic. Ta moje malá hvězda stále prudí, že bratříčka ani sestřičku nechce, protože se nebude dělit o mami a tatínka, to ještě tak o bombonky 😀 a jinak žádná změna.

deyana
13. črc 2011

@moncicak.as já mívám normálně kolem 18-19dc - ale klíďo můžeš mít i později, kolik dní máš cyklus?

moncicak.as
13. črc 2011

@deyana Já Ti nevim právě, když jsem kojila, měla jsem normálně, kolem 30 dní, minulý měsíc jsem měla 35 dní, tak vůbec nevim... 😒 Bazalku mám furt jak na trampolíně.. 😒
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Moncicak.as/...

deyana
13. črc 2011

no podle tohohle grafíku to vypadá, že ovu byla 8.6. - toho bych se zatím držela, jestli neklesne znova..

moncaka
autor
13. črc 2011

@kive76 Ahoj, vítej mezi námi a moc Ti přeji, aby se již konečně zadařilo, a určitě se zadaří. Neboj, miminko si k vám cestu najde!!!!

Jinak já zatím nic nebaštím, to až kdyžtak za nějakou dobu, když se nebude dařit....

maxi.smile
13. črc 2011

@philipa ale to ne, nemusím tu být ☹ Ale doma máme naprosto pidi byteček, navíc pod střechou a tak vím, že na chalupě je malý naprosto skvěle...hodně místa, zahrada,bazén.. navíc jsme sem odvezli snad všechny její věci...Ale teď zase proběhla hádka ohledně psa, takže jsem fakt nastartovaná...máti má mít asi 3 týdny dovolené, takže jsem momentátlně rozhodnutá, že tady s ní budu max. týden a pak vyklidím pole, pojedu do prahy..aspoň na pár dní....dnes mě pobolívá podbřišek, tak tuším, že by to mohla být ovulka a manža přijede až v neděli dopol 😒 Hm...tak to třeba vyjde další měsíc...
@d.h.86 nesmíš si vsugerovávat, že to nepůjde... 😉 Hlavně myslet pozitivně a najít pozitivní test 😀

maxi.smile
13. črc 2011

@kive76 vítám Tě a držím palce! 😉

svija
13. črc 2011

Ahoj,
já jsem svýho prťouse počala až 21.DC, to vím naprosto jistě, takže vy co máte delší cyklus nevěšte hlavu, nic to neznamená.
Jinak já beru listovku a pak takový bylinkový přípravek, aby hezky rostla sliznice a tak 🙂

jinka09
13. črc 2011

@svija není to gynex? já jsem ho zkoušela měsíc a půl a nevyšlo to a protože se nemá užívat v těhu, tak jsem ho více nezkoušela, kdyby náhodou☹, na internetu jsem o něm četla zázraky, ale bohužel ☹

moncicak.as
13. črc 2011

Tak já mám dneska zrovna nejistý den, zda mimi pořídit, dneska jsem fakt na vážkách...chjo...
Při mateřský jsem si našla práci na doma, a šéf mi dneska řekl, jak je se mnou spokojenej a chce, až odejde, dhaduje to max, do roka, abych pak já šla na vedoucí pozici místo něj...že mě zaučí..

Chjo, co ted, mimi chci, tohle je ale super příležitost, mě z toho hrábne, fakt... 😒

Kéž by už bylo zaděláno, nemusela bych nad ničím přemýšlet, rozhodlo by se to za mě...

amallie
13. črc 2011

Ahoj ženský, zdravím po chvlikový odmlce, byla jsem mimo, hlásím bohužel 3DC ☹ ☹ ☹ Takže jedeme nanovo, ale ani nemám chuť 😠

moncaka
autor
13. črc 2011

@amallie ta chuť se brzy vrátí, neboj!! Jen do toho a ono se zadaří ;)

moncaka
autor
13. črc 2011

@moncicak.as Noooo, tak to mooooooooooooooc dobře znám. Taky jsem z toho měla hlavu v pejru..... to Ti vůbec nezávidím, to jsou situace, které člověk děsně rád uvítá, ale jen tehdy, nemá-li zrovna totálně jiný plán....tak držím pěsti, aby to rozhodnutí bylo co nejlepší ;)

amallie
13. črc 2011

@moncaka no.............. nevím, holka, fakt jsem si říkala, že to muselo vyjít a ono houbeles \ ještě jsem zjistila, že nejsem hormonálně v pořádku a musím to řešit s mudrem

no a taky jsem tlustá, bléééé

d.h.86
13. črc 2011

@amallie a první šla v pořádku?taky mám kila navíc a hormonální nesoulad

amallie
13. črc 2011

@d.h.86 prvni, resp. druhe bylo s clostilem a pregnylem, mam taky slaby pco, ted mam zase ovulaci ok, ale lutealni fazi 5 dni a ovulaci pozde

A jsem tlustaaaaa

marcelkap
13. črc 2011

@moncicak.as Tyjo, příležitost fakt dobrá. U mě by ale na prvním místě bylo pořád to mimčo. Určitě se vám brzo zadaří a nebudeš to muset řešit.
@amallie Ta chuť zase přijde, uvidíš 😉 Já měla taky problémy s váhou, ale když člověk něco hodně chce, tak to dokáže. Teď se snažim dát dolu ještě posledních pár kil, abych těhotněla na co možná nejnižší možný váze, pro mě přijatelný.

amallie
13. črc 2011

@marcelkap no, chut nevim 😖 a hubnu uz rok a houby 😠 10 kg mi prebejva a cim vic hubnu, tim min to jde 😠

moncicak.as
13. črc 2011

@marcelkap Nejlepší by bylo, kdybych už byla těhu, to bych nic řešit nemusela.. 😀 😀

marcelkap
13. črc 2011

@amallie Jestli chceš, můžu ti poslat nějaký materiály, podle kterých jsem já zhubla za půl roku 22kg a to jsem to nedodržovala úplně do detailu, nějaký ty hříchy tam byly. Pár lidem to už pomohlo, tak bych ti třeba mohla taky pomoct.

marcelkap
13. črc 2011

@moncicak.as No to každopádně 😀

marcelkap
13. črc 2011

No a jinak...dneska zase nic...fakt jako ať mě ta mrcha neštve 😠 jestli má teda přijít. Žádný příznaky, nic 🙄

moncicak.as
13. črc 2011

@marcelkap A Ty ses netestovala?

marcelkap
13. črc 2011

@moncicak.as Ne, ještě ne, já jsem pořád na 99% přesvědčená, že to dostanu. Radši nemám doma ani žádnej test a momentálně čekáme na výplatu jak na smilování, takže na něj ani nemám prachy. Dneska jsem utratila posledních 80Kč za výměnu píchlího kolečka u kočárku. No socka tyjo 😀

marcelkap
13. črc 2011

@purblanca Ahoj, tabulku mám u sebe v albu, ale musíš mě mít v přátelích abys jí viděla. Jestli chceš, můžeš mi poslat info, který tam chceš doplnit.

moncicak.as
13. črc 2011

@marcelkap Jéé, tak ona je možná těhu a ani to neví 😀 😀 😀 😀

marcelkap
13. črc 2011

@moncicak.as Jo, tak přesně tohle jsem dneska říkala u zubaře, když mi chtěl dělat rentgen a ptal se jestli nejsem těhotná 😀

ivis85
14. črc 2011

Dobré ránko,
tak u nás v práci se ty mamky množí jak houby po dešti, včera se přiznala ještě jedna 🙂 tak jim to přeju a závidím zároveň 😅
@moncicak.as No je to dilema, ve své situaci bych měla jasno, dítě už moc chci, ale jednoho prcka doma mít, tak bych se teda možná rozmýšlela, jestli to odložit třeba o nějaký ten půl rok rok - ale psala jsi, že on by odešel tak za rok a pak by to tam ještě chtělo nějakou chvíli vydržet, takže by to byl odklad o kolik o 2 roky? 😖
Včera mě tak bolelo břicho, že na zadělání jsem neměla ani pomyšlení 😠

lilin
14. črc 2011

ahoj holky... vy teda jedete, ale poctivě dočítám 😉
@moncicak.as u mě by vyhrálo asi mimi... pracovních příležitostí bude určo víc, a třeba na tebe čeká ještě lepší.... práci na doma bych poptřebovala taky, ale přes net to jsou samé podvody 😠
@marcelkap já bych si taky přála víc info o tom jak dostat kila dolu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru