Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
26. črc 2011

@d.h.86 no, kdyby chtela kazda, byl by to asi problem, ale neva... Jak rikam, kdybys neco pro stesti chtela, pisni mi adresu( neboj, ja s ni nic jinyho delat nebudu a ani vrah nejsem 😀 ) a poslu....

deyana
26. črc 2011

jo tak kočárky 😀 o tom bych mohla psát celé dny 😀 vystřídali jsme jich fakt hafo a už se poohlížím po dalších. Několikrát jsem se napálila a koupila levnější - už nikdy. Nejsem tak bohatá abych kupovala šunty 😀
Mutsy bych řekla že je jeden z nejlepších 😉 až na sporťák, dost si lidi stěžujou jak je krátká zádová opěrka, to je teď asi hit.. casualplay a všechny takové ty levnější kombinace kolem těch 6-8tisíc mají právě tenhle problém, takže sice kočárek hezkej, ale max do roka.. někdo může koupit pak golfky, což závidím, u nás jsou v zimě dvoumetrové závěje tak na té kvalitě taky záleží prostě nějak víc.. chtěla bych mít jeden kočárek, ale bohužel takový aby byl pro mě ten "nej" ještě nevyrobili 😀

martinka87
27. črc 2011

Ahoj holky,vitam nove prichozi,hodne stesti vsem!!! 😉

Ja uz chci taky kupovat kocarek,chjoooooo ☹

skirt
27. črc 2011

ahoj, rada bych se taky přidala 🙂 .... právě začínáme, dnes jsem 2DC, listovka, kontryhel 🙂 .... a když už jsme u těch kočárků, mě se moc líbí Firkon Swing bílý, a těsně v závěsu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46201954&tab=2 🙂

frapik
27. črc 2011

Jé holčiny vy už řešíte kočárky? 🙂 Já se bojím na tyhle věci koukat, aby mě to nemrzelo, kdyby se nedařilo... Nějaké nové dobré zprávičky? 🙂

rajule
27. črc 2011

Ahoj holky tak jsem měla skoro týden zpoždění TT vyšel negativně, ale nevěděla jsem co se děje, nikdy se mi to nestalo. No a dnes jsem začala pěkně krvácet, alespoň ale vim, že jsem v pořádku a budeme moct začít na novo už se těším 😀 . Jinak také vítám nové příchozí a přeji aby se zadařilo.
Jéééé kočárky tak to jsem asi něco prošvihla vůbec se v tom neorientuji 😝

frapik
27. črc 2011

Jinak minulý týden jsem potkala kámošku a měla moc pěkný kočárek, posílám odkaz: http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-slalo...

maxi.smile
27. črc 2011

čauky holky, vítám nově příchozí a přeju brzy // a i samozřejmě i ostatním a sobě😀 Jinak jsem u tchýnělu, je tu super, jen malá má nějakou teplotku, asi ze zubů, chudinka moje...MS stále v očekávání a jsem si jistá, že tenhle měsíc se nezadařílo, 1. snažení na minimum a 2. křeče před příchodem MS..tak zase prd bude 😉 Jinak kočárek - když bude třeba - bude ten, co máme (X - lander 2010)..snad vyperu to, co je upatlaný 😒

moncicak.as
27. črc 2011

@maxi.smile Tak at se malé brzy uleví 😉 Mě nic furt neni, což mě trochu znervózňuje..ale měla by přijít až kolem soboty, tak uvidim po víkendu.. 🙂 🙂 Jinak, my se příští týden už jdeme podívat na byt a pak se hned stěhujeme, už začínáme mít doma krabicov, to je šílený 😒

deyana
27. črc 2011

@moncicak.as jo to známe, my jsme měli krabičky doma od začátku března a stěhovali jsme se koncem dubna, páč se to protáhlo o nutné úpravy bytu.. a než jsme to vybalili, tak byl další měsíc v háji a ještě teď tu mám pár krabic na vybalení, jen je jaksi nemám kam dát 😀

jituska86
27. črc 2011

ahojky snazilky tak jak se mame???

d.h.86
27. črc 2011

@jituska86 no,dnes je to tu nějaký mrtvý
jinak nám dnes konečně trochu vysvitlo sluníčko,že?ale zase pršelo a ted je zatažíno a celkem i zima,to je teda léto

terioza1
27. črc 2011

@yesu kdyz to bude kluk??? No, holt bude teplej... 😀 Ne kecam, kdyz to bude kluk, pak muzu ruzovy vecicky vyhodit a nakupovat modry 🙂))

co bys chtela ty?

d.h.86
27. črc 2011

holky a co jména?máte nějaký vymyšlený?my máme doma Štěpánka a chtěli by jsme Nelinku
ale když to bude kluk,tak nevím
Filípka manža nechce 😠

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 ahoj, no ja mam leta letouci Viktorku... Kluka nevim... nejak me to nebavi vymejslet... Ale treba Nikolas .-) Takovej Niki, to nezni spatne...

terioza1
27. črc 2011

Viki a Niki 😀 Jak u blbejch na dvorku 😀

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 tak blbý ne,ale mě se moc nelíbí ty cizí jména.třeba sestřenka má Jessicu a Nicolase,ale prostě ne ke každýmu příjmení se to nehodí
a proč tě nebaví vymýšlet jména?to je přeci hezký

frapik
27. črc 2011

Matyáš nebo Klaudie

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 jo je to hezky, ale me ty klucici jmena nejak nejdou, ja nevim proc... holcici, tech bych mela... ale co na klka...? Klasina - jakub, lukas, tomas, david, daniel, ondra.... Ten stepanek je dobry.. No ale proste ja nevim, ty holcickovsky jsou hezci, nemuzu si pomoct

d.h.86
27. črc 2011

já zase líp vymýšlela klučičí a holčičí celkem žádný,jen jsme se s manžou shodili na Nelince
chtěli jsme Vendulku,ale to mají sousedia tak to nějak nechci

kotatkoz
27. črc 2011

Holcicek bych klidne taky mohla mit 10 a pro vsechny bych mela krasny jmena 😀 Zacala bych Terezkou, pak Kristynka, Eliska, Karolinka,... no bylo by jich hodne 🙂 Ale pro kluka, to je vecnej boj :( Libi se mi jmena, ktery obsahujou "š" 🙂 Takze idealne Matyas nebo Tobias, ale to manzel nejak nechce zkousnout :D Takze klud by asi byl Lukas nebo Tomas 😀
Kazdopadne to jmeno musi mit hodne podob, hezkou kratkou verzi a zaroven byt takovy, aby se za nej jednou dite nemuselo stydet, ze je nejakej exot mezi vsema 😀

frapik
27. črc 2011

Mě se také ještě donedávna nejvíc líbila Nelinka a Stela, ale poslední dva roky se kolem mne rodí samé Nelinky a Stely, takže to padlo - škoda. Také s Emičkama se roztrhl pytel. A co u vás?

terioza1
27. črc 2011

Jooo ,Ema, Viki, Natalka, Barca, Andrejka, Tereza ( po me) 😀, Karolinka, Klarka, Nela, Anetka, Agatka.... Tech by bylo... Ale kluk asi .. ja nevim. Simon, Matyas, Tedik, Stepan... A pak ta klasika no... vubec nevim.

terioza1
27. črc 2011

budu mit ferdinanda a bude 🙂

d.h.86
27. črc 2011

tak Steal teda nee,to se mi vubec nelíbí
já hlavně chci,abych si pod tím jménem někoho nepředstavovala,třeba jako bývalýho nebo prostě někoho,koho nemusím
a právě tak to má manža,já neznám žádnýho Filípka a moc bych ho chtěla
a on bohužel jednoho zná☹

terioza1
27. črc 2011

pak taky Eliska, Kristynka ...... jeeezis, to byc mohla napsat celej kalendar...

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 ja at dam jakykoliv jmeno, porad si nekoho budu muset predstavovat, pac moji cikansky deti maji jmena vselijaky... 😀

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 jaký cikánský děti?

terioza1
27. črc 2011

@d.h.86 ucim ve zvlastni skole. Tak jich je nekolik 🙂

d.h.86
27. črc 2011

@terioza1 učíš?
to už máš po škole?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru