Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

majdasch
13. srp 2011

@malinka_02
@svija
@kimm88 Ok, tak ve středu ráno zkusím test, to už budu 27DC,takže by tam třeba mohlo něco být. Do té doby to nebudu řešit. A pak dám vědět, jak to dopadlo 😉

moncaka
autor
13. srp 2011

@majdasch a který den očekáváš ms?

majdasch
13. srp 2011

@moncaka Za týden v sobotu nebo možná v neděli.

moncaka
autor
13. srp 2011

@majdasch a kolikátý jsi DPO?

majdasch
13. srp 2011

@moncaka Neměřím, netestuju, takže vlastně nevím 😒 . No prostě budu čekat 😝

moncaka
autor
13. srp 2011

@majdasch máš recht, tu středu zkus a když bude bílo, tak pak až když zmešká ms...tak bych to udělala já 😉

pajinka85
13. srp 2011

Hezký večer snažilky a těhulky. 😉 Nevíte jak dlouho vydrží spermíci v ženském těle čekat na vajíčko_jak dlouho jsou ještě oplodnění schopni-jen mě to tak napadlo, že to vlastně nevím 😒

amallie
13. srp 2011

@moncaka tak covece soukromou diskuzi vidim, ale nepusti me to tam

malinka_02
13. srp 2011

@majdasch to tě obivuju, no se asi snažíte chcilku já po beznadějnýcvh měsících už bych testovala furt..
@pajinka85 no to je indiviuální, třeba jako ochrana se říká o 3 dny, ale myslím,že když si to člověk přeje tak to stejně nevyjde. Třeba na ovu testech se píše že když jsou tam // tak ovu bude za 24-48 hodin, takže podle toho má smysl se tulit po 24 hodinách. Ale tady sem zase četla, že to holky dělají hned po tom testu a žádných 24 hod nečekají. My se tulili ten den kdy mi vyšli // pak po 24 hodinách a ještě k tomu u moře na dovče, kde otěhotní skoro všichni kterým to nejde a stejě to nedopadlo 😒
Takže asi 3 dny teoreticky 😀

amallie
13. srp 2011

@malinka_02 ale pryc s chmurama, od ledna to jeste neni tak dlouha doba, pravdepodobnost na jeden cyklus je asi jen 15%
Ja sazim na tenhle cyklus, srpen je fajn, ne 😀

malinka_02
13. srp 2011

@amallie jo já jsem taky srpnová 😉 no kdyby okolo mě neměli všichni 2 děti a švagraová 2 a druhá se nesnažila o 2 tak by to bylo v pohodě, ale už mi všichni utekli a věk taky už na to je.. 😀

Dneska jsme jeli na výlet a viděli jsme nejdřív 3 čápi, ty sem neviděla snad 10 let, tak sem si říkala že by znamení že i k nám by zalětěl? A pak sme viděli další 2 🙂 tak snad aspoň jeden se nás zapamatoval..

malinka_02
13. srp 2011

@moncaka ale nachámu jak na to přišli? si dala stejný email nebo jméno, nebo tě poznali na fotkách? 😀 nechápu ..

terioza1
13. srp 2011

@kimm88 jj tehu tydny se berou podle ms.... mas pak dva terminy a dva vypocty, jak je mimi stary - jeden z utz podle velikosti v nejakym tydnu, to nevim ve kterym a pak podle ms... Holka, drzim ti mooooc palce, aby vsechno bylo v poradku.. 🙂

antana123
13. srp 2011

@yesu neporadím nepiju ho
@kimm88 těch 14dní
@majdasch příznaky by odovídali

antana123
13. srp 2011

@malinka_02 neboj dočkáš se věřím tomu 😉
já začínám být taky nervozní bojím se že se to u manžela zhoršilo 8měsícu bez HA bacha si nedáváme a nic 😲 😲 😲 😲 😲
a myslím že ani tento měsíc nic nemám příznaky absolutně ničeho čili opět nic

malinka_02
13. srp 2011

@antana123 já mám kamarády, jsou spolu 11 let a to tak že se dali dohromady asi v 15 ale ona žila v zahraničí a vždy se viděli měsíc v létě a pak 3-4x na 14 dní přes rok ale pořád se milovali a ťeď se ona přistěhovala sem a žijou spolu 2 roky a teď se berou a od ledn sensaží o mimčo s náma a taky nic (se vzájemně podporujem a brečíme si na rameni) a teď taky vlastně jim došlo jestli není něco špatně když za 12 let kdy sice se viděli míň ale nikdy se nechránili a nikdy nic..

antana123
14. srp 2011

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
amallie...........................6.DC
philipa.......................... .6.DC
Malinka_02.................. .7.DC
d.h.86............................ 7.DC
yesu...............................7.DC
Baibies ......................... 10.DC
sluuniicko.......................10.DC
puleckovi .......................11.DC
moncaka.........................12DC
Pajinka 85.......................13.DC
brambora....................... .13.DC
kotatkoz......................... 18. DC
rajule.............................. 19.DC
martinka87................... .22.DC
Antana123.................... .23.DC
jinka09.......................... .26.DC
svija................................ 27.DC
kive76............................ .29.DC
blondatabruneta......... ..33DC
ameliejulliette................ 34.DC
luckamb........................??DC

antana123
14. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂
@malinka_02 no klidně se prostě nemuseli trefit ono je to na palici když to nejde já u Šimi se nabrečela a nabrečela až jsme to už vzdali a byli smíření s umělým tak se podařilo a pod stromeček jsme dostali ten nejkrásnější dárek 😵

kimm88
14. srp 2011

@terioza1 Děkuju, hrozně si to přeju, ale začínám mít strach, dokud neuvidím něco na ultrazvuku, nedá mi to spát 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat, který DC jsi měla na testu dvě stejně silné čárečky? Já mám 30DC tu jednu pořád slabší a zatím o dost 😒 Myslela jsem, že čárečky sílí rychleji 🙂
@majdasch Ok, děj vědět jak jsi dopadla a doufám, že nás sdělíš nějakou kladnou novinku 😉
@antana123 Dobrá, díky 😉

svija
14. srp 2011

Dobré ráno, tak mi to nedalo a ráno jsem opět testla a nic. Tak z toho nejspíš opravdu nic nebude. Ale ani nejsem z toho smutná, spíš mě to uklidnilo, že vím na čem jsem 😉 , jinak se pořád pozoruju kde mě zrovna píchlo a co to zrovna znamenalo 🙂 🙂 .

svija
14. srp 2011

@antana123 - a jak dlouho jste se snažili o Šimona? A manžel má nebo měl horší spermio? Že se bojíš, jestli se to u něj nezhoršilo...

antana123
14. srp 2011

@svija víc jak rok já měla anovulační cykly a manžel měl špatný spermiogram jen 4%zdravích spermií ale to už jsou 2roky říkali že se mu to časem bude zhoršovat proto nám doporučují rychle druhé

antana123
14. srp 2011

@svija to je mi líto určitě se podaří příští měsíc 😉

moncaka
autor
14. srp 2011

@malinka_02 no možnosti jsou podobný email při registraci, shodné vyjadřování a kdo ví co ještě.....no ale už to neřeším 😀 jen jsem nám prostě chtěla zřídit soukromou diskuzi, kde bychom se mohly více rozkafrat 😀

@svija no ale ms ještě nedorazila, ne?

@pajinka85 24 hodin?? Možná....

Holky, já už se tak těším na čtvrtek příští týden, s manžílkem na 4 dny vypadneme daleko od všeho, za dvoje hranice a užijeme si krásný prodloužený víkend...snad to výjde 😵 😵 😵 😵

antana123
14. srp 2011

@moncaka teda víkend závidím taky bych jela 😀 😀 😀 😀 😀
jinak nevím jestli bych tady s váma měla být bo tady budu bůh ví jak dlouho at vás tady zbytečně nedepkuju 😲 😲 😲 😲 😲

moncaka
autor
14. srp 2011

@antana123 já se děsně těším, ale jestli jedeme se nám potvrdí až zítra,tak si děsně přeju, aby to vyšlo, tak moc potřebuji vypadnout 🙂 🙂

Jen tady s námi zůstaň, mě určitě nedepkuješ stejně tak mě nedepkují ti, co jsou těhotné nebo ti, kteří se snaží léta......každý v tom vínku máme dáno něco jiného a horko těžko to ovlivňujeme 🙂 🙂

antana123
14. srp 2011

@moncaka 🙂

moncaka
autor
14. srp 2011

@antana123 já teď, když nad tím přemýšlím, bych stejně ráda otěhotněla až tak nějak v září, resp, bych byla ráda, kdyby se zadařilo v září, aby TP pak vyšel třeba na naše 5. výročí svatby, které budeme mít v červnu, to by bylo super 😵 😵

antana123
14. srp 2011

@moncaka jo to by bylo já zase vždycky chtěla květnátko

moncaka
autor
14. srp 2011

@antana123 jojo, květňátka jsou také pěkná......tak uvidíme, kteréže to bude 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru