Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
29. črc 2011

@moncaka 4hodiny??? No, o tom si muzu nechat jen zdat... mam notase asi 6let staryho a katastrofa. Na konika ale porad staci 🙂

@kimm88 napises ji nebo ja?

svija
29. črc 2011

@lilin - jé, tak to moc gratuluju ke //

@terioza1 - držím palečky ať špinění brzy přestane. Já v minulém těhu zezačátku taky dvakrát špinila, měla jsem hrozný strach a nakonec to bylo O.K.

terioza1
29. črc 2011

@svija dekuju.... dr mi psala, ze na zacatku nekteryho tehu je to normalni... ze se treba zavrtava...

deyana
29. črc 2011

holky nechci vás strašit, ale radši bych se špiněním volala k dr. a šla tam radši dřív než později.. já tam šla pozdě (špinění večer a šla jsem až druhý den ráno) a bohužel jsem včera o mimi přišla.. takže tak.. ale někdo špiní a je to normální, každopádně dr. může dát injekci nebo prášky na podpoření těhu.. 😉 mimi se zavrtává kolem ideálně 7-12 DPO..takže třeba v době MS je to ještě ok, po pár dnech vynechání to ale nemusí být úplně v pohodě.. přeju aby to bylo v pořádku ! 😉

luckamb
29. črc 2011

@lilin děkuji, jinak zkus si s malou do vany vlézt ty, třeba to pomůže
@moncaka děkuji za přivítání

luckamb
29. črc 2011

@maxi.smile koukala jsem k tobě do alba, že se ti malá narodila 20. Naše Kiki je 15. Jak se chystáte na první oslavu?? Dárky nakoupené?

kimm88
29. črc 2011

@terioza1 Mně je to jedno, jestli chceš, tak jí napiš třebas ty, ju?? 😉

terioza1
29. črc 2011

@kimm88 jdu na to...🙂

luckamb
29. črc 2011

Kolik už je vás tu těhulek?

luckamb
29. črc 2011

nechci vám to tu organizovat, když jsem tu 5 minut i s cestou,a le v jedné diskuzi jsme si udělali takovej přehled, kterej vždycyk ráno jedna zkopírovala a my tak věděly, kdo je už těhule, kdo je kolikátej den cyklu a tak :D :D Jsem drzej nováček, co? :D

terioza1
29. črc 2011

@luckamb vubec nevim, nejak porad nekde gratuluju a mam to pomotany......... ale hlasim se ja... 🙂

terioza1
29. črc 2011

@luckamb my to mame v jedne diskuzi taky, ale tady nevim, jestli se toho nekdo ujme... tam to mam na starosti ja a docela fuska... sledovat kazdy den atd... 😀

moncaka
autor
29. črc 2011

Ta tabulka tady je, moc hezka, ma ji na starost Marcelka. Ale je potřeba si ji přidat do přátel a poslat jí info o vás, tedy kolikátý DC, případně kdy byly objeveny //, případně jméno a odkud jste.

luckamb
29. črc 2011

@terioza1 my to vyřešily tak, že kdo byl ráno na diskuzi první, tak to zkopíroval z předchozího dne a přepsal o den 🙂

terioza1
29. črc 2011

@luckamb jo taaak... no tak to zkuste udelat.... ja se distancuju od tvoreni.... 🙂

luckamb
29. črc 2011

zkusim, když se to chytí, tak se to chytí, když ne tak ne......kdybych vám lezla na nervy, tak to řekněte

d.h.86
29. črc 2011

no,vás teda dočít,člověk tu jeden den je míň a večer už mám o zábavu postaráno
malej měl dnes rok,tak jsme slavili a nějak na vás nebyl vubec čas
jinak všem co špiní,přeji,aby to brzo přešlo,těhulkám gratuluji a přeji,aby vše bylo ok
no a vítám i nové snažilky

@luckamb tebe tu taky vítám,jsme se dlouho nikde nepotkali,že?

luckamb
29. črc 2011

@d.h.86 jsem si souzený :D

d.h.86
29. črc 2011

@luckamb asi joo
já sem chodím už chvilku a holky jsou tu moc fajn
a už se snažíte?ty jsi vlastně ted vysadila HA,že?já naštěstí nebo naneštěstí brát žádnou ani nemusím

luckamb
29. črc 2011

Holky, tak jsem se snažila vypsat všechny, tak snad jsem nikoho nepřehlédla, jenže mi musíte pomoct upravit to , kdo je těhule a kdo snažile :D event. DC

@kvetinka6
@kimm88
@maxi.smile
@rajule
@dilemma
@amallie
@moncaka
@terioza1
@malinka_02
@sylvinka
@ivis85
@jituska86
@lenkajp
@moncicak.as
@lilin
@d.h.86
@frapik
@deyana
@kive76
@svija
luckamb

puleckovi
29. črc 2011

Tak na doporuceni @terioza1 jsem tu 🙂 snad me prijmete

moncaka
autor
29. črc 2011

@puleckovi jasně, vítej mezi námi 😉

luckamb
29. črc 2011

@d.h.86 13.6. jsem vysadila HA, ale zatím jsem to ani nedostala, ale Dr. říkala, že to vůbec dostat nemusím. Tak uvidíme

luckamb
29. črc 2011

SNAŽILKY
luckamb ?DC
d.h.86 DC

TĚHULKY
terioza1

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka Vítej 😉 Snad se Ti u nás ,,ukecaných" 😀 bude líbit 😀

luckamb
29. črc 2011

No nic, jdu do hajan. Tak dobrou noc holky a ještě jednou díky za přijetí do party :D

d.h.86
29. črc 2011

@luckamb já jsu 24DC
jinak vítám nově příchozí a přeji brzké //

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as mně se tady bezesporu líbí už od začátku června 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kimm88
29. črc 2011

@puleckovi Ahoooj, puleckovi 🙂

d.h.86
29. črc 2011

@luckamb čím víc nás bude tím líp
budem se podpořovat
však to znáš ne?my jsme spolu už přeci jedno dítko každá "vyráběly" a rodily

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru