Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
24. srp 2011

@kive76 když to prostě bylo takový unálený z mí strany,protože jsem se s tím prostě těžko smiřovala,krámy od 11,tak k čemu,když otěhotnět nemužu,a tak celkově,prostě jsem si to představoavala jinak no
ale jsme spolu,máme malýho a zkoušíme druý
ono nejde o to,že bych něco baštila
ale umělý znamená několikrát denně jezdit do Brna na kontroly,píchání hormonu,pak narkoza na odběr vajíček a nedokážu si to dost dobře představit s ročním dítětem,ještě k tomu nemocným,když babičky ještě pracují
a v neposlední řadě peníze a hlavně už jen jeden pokus

hanulik88
24. srp 2011

ahoj holky, tak jsem zase po čase zavítala za vámi 🙂 ... prosím o radu, jaké jste měly příznaky vy těhulky než jste si dělaly test? Jelikož já mám dnes den "D", kdybych to měla dostat, je mi tak všelijak...ale nechci si dělat test, abych nebyla hned zklamaná 😒

kive76
24. srp 2011

@d.h.86 já už tam chodím...proč jen jeden pokus? no nás asi taky čeká IVFko..protože 2iuička se nepovedly...nebo možná ještě zkusíme třetí..no penízky taky nejsou...takže bude problém to dát dohromady

d.h.86
24. srp 2011

@kive76 kam chodíš?
tak jako pokusů je smaozřejmě víc,ale už máme jen jeden částečně hrazený pojištovnou
a na kolik vyjde IUI?možná by jsme prvně zkusili IUI,nevím no

pajinka85
24. srp 2011

@hanulik88
Už dlouho tu nebyly //. Tak snad zase někdo prolomí ledy 😉 Tak testni 😉 😉

pajinka85
24. srp 2011

@d.h.86
Já jsem se vždycky bála, že budu mít problém a nebudu moct normálně otěhotnět, já děti chtěla snad už od patnácti 😀 😀
Naštěstí se první povedl docela snadno. Ale nevím jestli se něco za ty roky nezměnilo a také je jiný tatínek-takže se zase bojím, že to nepůjde. 😒 Ale vidím, že se dá všechno překonat, ale čekat rok, než bude někdo něco řešit, se mi opravdu nechce. 😒
Přeji ti,aby se tvé tělo umoudřilo a další miminko dopadlo bez lékařské pomoci.

vtr85
24. srp 2011

@hanulik88 Ahoj, tak jsme na tom stejně, také to každým dnem očekávám,jsem 30DC, ale žádné těhu příznaky na sobě nepozoruju. Tak ještě zítra to vydržím a v pátek ráno zkusím udělat test.

antana123
24. srp 2011

@hanulik88 testní at svitne ostatním zase naděje 😉
@vtr85 holky testujte 🙂

jinka09
24. srp 2011

@d.h.86 je to opravdu těžké, ale nevěš hlavu, i když je to těžké. Buď ráda, že manžela máš, ten můj je moje největší opora! Já to těhotenství všem tolik přeji!! VŠEM! Nám se to povedlo slkoro napoprvé, ale bohužel jsem v květnu miminko potratila v 6tt a teď se nějak nedaří☹, asi to je tím, že nato pořád myslím☹. Ale snažím se být optimistická, fakt se snažím🙂

pajinka85
24. srp 2011

@vtr85
Klobouk dolůůů, já bych to teda nevydržela a testovala jak divá!!! Ikdyž to není zrovna nejlepší...ale já se prostě neubráním. 😀

vtr85
24. srp 2011

@pajinka85 Kdybych měla sebemenší podezření, tak bych to také nevydržela, jenže mě ještě nikde nic nezabolelo ani nepíchlo, tak nechci být asi zbytečně zklamaná ☹

malinka_02
24. srp 2011

@vtr85 možná je to lepší, než my co si všechny příznaky vsugerujeme a potom nic..

Holky he to pravda dlouho nikdo nic, potřebujem někoho s // aby nám dodal naději..

jituska86
24. srp 2011

ahojky holky tak sem tu taky po dlouhy dobe dnes sem tu 6tt...a na kantrolu jdu az za 2tydny je to hrozne dlouhy porad mam strach ze se neco stane...chjo.

kotatkoz
24. srp 2011

@jituska86 to chce kliid 😎 Radsi si uzivej to, ze tam ta fazolka uz vubec je 😉 Navic stat se muze kdkyoli cokoli a kontrola tomu nijak nepomuze, skoro bych se i bala, ze pokud se neco stane az po kontrole, bude to jen horsi 😢 Takze nestras, neplas, davej na sebe lehce pozor a tes se z toho pozehnanyho stavu 🙂

jituska86
24. srp 2011

Ja vim ale clovek ma porad v nitru strach..a kort dneska sme to oznamili rodine uz sem to nevydrzela skryvat...tak doufam ze mimco bude zdrave a udrzi se ted me cekaj 2tydny nejistoty rika se ze od 6tt do 7tt..se nejvic prichazi o miminko....

ameliejulliette
24. srp 2011

@hanulik88 Já měla příznaky jako kdybych to měla normálně dostat 😉 ale o něco víc mi rostly prsa 😉

kive76
24. srp 2011

@d.h.86 do gennetu, ale dvě iUička za sebou..a nejsem těhotná..a jelikož přítel kdysi dávno prodělal žloutenku typu a b a C , tak musíme kvůli případnému ivf přejít do MOtola..že prý tam mají nějaké lepší laboratoře..na zpracovávání spermii, tak přecházím tam..a po konzultaci bych zkusila ještě aspon jedno IUičko a pak holt to IVF, kdyby se nezadařilo ....jo a jinak mě iuičko skoro nic nestálo..jen za utrogestan..asi 58 kč...a to mi ještě zbylo asi 3O tablet

malinka_02
24. srp 2011

@jituska86 to nemužeš tak brát.. pořád se mlže něco stát, lepší dřív než později když už má člověk výbavu, těší se atd.. před 2 týdny se mi zabil kamarád byli sme mu na pohřbu..a z toho vyplývá, že odteď se budeš bát už pořád.. tak hlavu vzhůru, budˇ ráda že se zadařilo 😎

jituska86
24. srp 2011

@malinka_02 no ja uz prave vybavicku nakupuju...sem hrozna uz mame i kocarek a pokukuji po vecich a kdyz jsou za vyhodnou cenu hned po nich jdu....tak ju nebudu na to tak myslet..

malinka_02
24. srp 2011

@jituska86 jako uplně máš koupený kočárek? A od kdy? A jakej pochlub se 😉

pajinka85
25. srp 2011

Dobré ráno. 🙂

těhulky:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
martinka87..................... 4.DC
rajule.............................. 5.DC
Antana123......................6.DC
svija............................. ...8.DC
maciatko248............... . 10.DC
jinka09.......................... 12.DC
blondatabruneta......... .14.DC
ameliejulliette...............16. DC
kive76........................... .16.DC
amallie.......................... 17.DC
philipa.......................... ..17.DC
purblanca........................17.DC
Malinka_02.................. .18.DC
d.h.86............................ 18.DC
yesu.............................. .18.DC
janule8.......................... 19.DC
Baibies ......................... 21.DC tak snažílkování o měsíc odloženo na doporuč Mudr (po laparce)
sluuniicko......................21.DC
puleckovi .......................22.DC
ckei................................. 23.DC
Pajinka 85......................24.DC
brambora.......................24.DC
ivis85..............................29. DC
kotatkoz......................... 29. DC
luckamb........................?? DC

luckamb
25. srp 2011

Ahoj holky,
tak jsem po dovolené a bylo to úžasné, báječné a skvělé :D
Dnes jsme byly na roční prohlídce - 8330g, 72cm, sedm zubů a pochvala jak je Karolínka šikovná :D a opálená. No a o víkendu chci zkusit dokojit :D Tak jsem na to zvědavá.

ckei
25. srp 2011

@luckamb to je super, že se dovolená tak vydařila a prohlídka taky super....jen tak dál a ať jsou brzy //, teď je to s těma // nějaké mrtvé 😕

svija
25. srp 2011

@luckamb - teda, to je Karolínka drobísek. No jo, to jsou ty holčičky, snad se k nám taky jedna zatoulá 😀.

jituska86
25. srp 2011

@malinka_02 http://aukro.cz/show_item.php?item=1781777522&m...

Presne tenhle jen cekam az dorazi... 😝

d.h.86
25. srp 2011

@svija jj,Karolínka od Lucky je drobísek,ale my jsme ještě větší drobísci-měli jsem v 1roce 6650gramu a 69cm 😀

svija
25. srp 2011

@d.h.86, @luckamb- mmy jsme měli v roce 9100g a 74 cm, celkem průměr. Tady přidávám zajímavou tabulku:
http://www.mimina.cz/2009/04/vaha-ditete-naroze...

d.h.86
25. srp 2011

jé,tak my v roce odpovídali tak 7-8měsícum,ale nám to nevadí,aspon máme dlouiho malý miminko

antana123
25. srp 2011

@luckamb super míry jste drobečci teda
@d.h.86 taky drobečci

ameliejulliette
25. srp 2011

Haha, podle tabulky máme doma průměrnou holčičku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru