Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
29. črc 2011

@moncicak.as 😀 😀 😀 😀 no, tak to je to, co si právě zatím moc nemyslím 🙂 🙂 🙂

kive76
29. črc 2011

SNAŽILKY
luckamb ?DC
d.h.86 DC
kive76 13 DC , 1,den po 2.IUI..

TĚHULKY
terioza1

terioza1
29. črc 2011

@luckamb Ja tehu, nevim ale, jak dlouho... zitra ma termin ms... uvidime.. 🙂

terioza1
29. črc 2011

ne jak dlouho budu ale jak dlouho jsem.. 🙂

terioza1
29. črc 2011

@puleckovi Tebe,??? Vzdycky zlatko 🙂

kvetinka6
30. črc 2011

@kive76 ahojky já jsem 24DC - čekám kdy už ta MS konečně dorazí. Já si ty testíky nemusím ani dělat. Už týden před MS docela dost špiním. No včera večer jsem na to dostala takovou chuť - špinění nešpinění - hupsla jsem na manžu a pak jsme byli oba celí červení 😝 ....no udělali jsme si z toho srandu, ale nechápu že tak špiním......

frapik
30. črc 2011

@luckamb Ahoj, já jsem snažilka a dnes 15 DC.

moncaka
autor
30. črc 2011

Holky, jsem si tím kontryhelovým čajem teda dala...za noc jsem byla asi 7x na záchodě 😅

moncaka
autor
30. črc 2011

A dneska čekám příchod MS, je mi fakt hrozně 😖

lilin
30. črc 2011

ahojte děvčátka. všem moc děkuju že drží pěstičky, MS zatím nikde. Tak v pondělí mažeme celá rodinka na gyndu. Ještě že má manža celozávodku, jinak bych se tam táhla s prdolkou a to by fakt byla legrace.... břicho mě bolí a docela mě tam i dost píchá tak uvidíme zda see tam prcek nějak nebouří...
vítám nové snažilky a at se vám brzy zadaří

moncaka
autor
30. črc 2011

@lilin tak moc přeju, aby to všechno dobře dopadlo!!!!

antana123
30. črc 2011

Ahoj holky mohla bych se přidat ?snažíme se teda už dlouho asi od ledna tohoto roku ale vidím že stále berete nové

amallie
30. črc 2011

@lilin tak hlavne, aby to bylo vsechno ok a uz tam bylo i neco videt, jak neni videt a clovek nevi, je to na budku
Predpokladam, ze nekouris, mamko???

My/ja se tak nejak rozhodli/a, ze ve snazeni budeme pokracovat i s tou hnatou, resp. tento cyklus nic, to bych nedala, ale dalsi zkusime 😉

moncaka
autor
30. črc 2011

@antana123 ahoj, jasně, že se můžeš přidat, vítej mezi námi a přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!

moncaka
autor
30. črc 2011

@amallie Máš recht, si určitě poradíte a všechno půjde, hlavní je, aby ta noha už tak moc nebolela a snažílkovat se můžete i se sádrou 😉

antana123
30. črc 2011

@moncaka děkuju a jak dlouho se snažíte????

moncaka
autor
30. črc 2011

@antana123 my teprve cca 3-4 týdny, měli jsme hned od začátku června, ale z pracovních důvodů jsem to ještě trochu porotáhla, ale teď už se ničemu nebráním a jen budeme čekat, zda a kdy se zadaří. U mě bude zřejmě problémový průběh těhotenství, tak musím mít jasno, protože budu zřejmě muset hned ležet...ale s tím jsem smířená a počítám s tím 🙂

Koukám, že ty už jedno mimčo máš, jak staré?

moncaka
autor
30. črc 2011

@antana123 ááááá, už to vidím, 11 měsíců 😉 Tak to jste se rozhodli brzy pro druhé 🙂

antana123
30. črc 2011

@moncaka problémové jak to víš máš nějaké problémy????mám mimčo má 11měsíců u nás je to na dýl snažíme se 7 měsíc můj má problém i já sem měla i u malého nám to trvalo a nakonec pomohla hormonální léčba tak snad se nám zadaří ještě jedno dítě

antana123
30. črc 2011

@moncaka no právě k problémům co má manžel bychom neměli dlouho čekat i tak máme obavy jestli se nám ještě jedno zadaří

moncaka
autor
30. črc 2011

@antana123 jojo, problémy jsou, ale je fajn, že se na to člověk může připravit.

antana123
30. črc 2011

@moncaka jo to ano 😉

kive76
30. črc 2011

@moncaka taky jsem ho začla pít

moncaka
autor
30. črc 2011

@kive76 no, já si ho dala včera večer, jeden hrnek a fakt jsem potom akorát lítala na záchod jak divá...tak nevím, představa, že bych takto v noci lítala, když bych měla ráno vstávat do práce.....

moncaka
autor
30. črc 2011

Před chvílí jsem zkolabovala v obchodě ☹ se mi udělalo jaksi špatně ☹

kive76
30. črc 2011

@moncaka no já nedávno jedné známé slíbila, že si budu kupovat poděbradku tam je soutěž od zájezd do chorvatska ..tak jsem tu vodu vypila od 16h ..láhev, .no a přes večer jsem taky byla asi 5 x na záchodě..ale že jsi si dala jen hrnek to je docela dost málo na lítání 🙂 to já teda vypila hrníček...a nic

kive76
30. črc 2011

@moncaka z čeho?

kotatkoz
30. črc 2011

Kdo tu psal, ze kontryhelovej caj je dobrej? 😀 O tom co je dobry mam trochu jiny predstavy, to je desnej blivaaajz 😀 Ale tak cas od casu ho treba zvladnu vypit 😀 Neni nad poradnej cernej caj 😵
Po dlouhy dobe mame "volnej" vikend, tak zas trochu pokrocime s pracema na bytecku (v zime jsme se stehovali a postupne si ho predelavame).
Jen mi nejak dochazi inspirace co varit 🙄

terioza1
30. črc 2011

@kotatkoz me teda chutnal 🙂

dilemma
30. črc 2011

Ahoj ŽENNNYY🙂

tak ja nevim od vcerejska kdy sem mela dostat ms jen minimalne spinim takze buhvi co si o tom mam myslet:( chjoo ale rekla bych ze asi nic z tohoneni ze se mi to snad rozjede takze dalsi mesci snazeni je pred nami:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru