Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

antana123
4. lis 2011

@misacekk to je ještě krátká doba my se snažíme 10měsíc neboj určitě se zadaří 😉

blondatabruneta
6. lis 2011

tady je to samá radostná zpráva 🙂 to je krásný 🙂

terioza1
6. lis 2011

@jinka09 gratuluju.. k tomu sexu... me dr rikala, ze tak 10dni po vynech ms ne.... ale pak v poho.. ja toho ted taky moc nenasexuju.. mam strach 🙂 Tak jeste jednopu moc gratuluju a at dojdete v poradku az do konce 🙂

kvetinka6
6. lis 2011

Holky omlouvám se hrozně dlouho jsem tu nebyla.....ale chci vám říct, že se u nás zadařilo!!!! 🙂 Na testíku jsem objedvila // 25.10.2011 takže přesně 4měsíce od začátku snažení..... 😵 Byla jsem u dr.ale je to prý hodně brzy, takže jdu až 25.11. a to už bych měla být 8tt - jinak menzes se stále nedostavila a doufám, že už ani nepřijde.....

antana123
6. lis 2011

@kvetinka6 jé tak to moc gratuluju 😵

kvetinka6
7. lis 2011

holky dnešní testík....mám v albu.... 😵

luckamb
10. lis 2011

@kvetinka6 krásnej testík!!!

terioza1
10. lis 2011

@kvetinka6 gratulujeme 🙂))

jinka09
10. lis 2011

@terioza1 děkuji, tak třeba se o víkendu osmělím🙂 taky přeji hlavně zdravíčko, ať se vše daří!🙂

jinka09
10. lis 2011

@kvetinka6 jéé, taky moc gratuluji, jen ať dobré zprávy přibývají🙂

terioza1
10. lis 2011

@jinka09 moc dekujeme 🙂

luckamb
11. lis 2011

@terioza1 necháte si říct pohlaví?

terioza1
11. lis 2011

@luckamb urcite.. uz pristi pondeli 🙂)) nebo utery.. pac v pondeli jsu na srdicko a nevim, jestli mi to tam muzou rict, nebo az v utery na velky UTZ..

jinka09
15. lis 2011

@terioza1 a necháte si to pro sebe? To bych nevydržela🙂. My se necháme překvapit🙂

luckamb
16. lis 2011

@jinka09 ty jo já bych nevydržela se nechat překvapit :D I když u Karolínky jsem do 5. měsíce (3 ultrazvuky) věřila tomu že to je kluk, a pak najednou překvápko a že to je holka...a fakt byla .D

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 :Ahojky,jestli jdeš na srdíčko do nemocnice v Ústí,tak za 100kč ti to poví.Já tam byla včera a dr nám řekl,že to bude holčička🙂.A za 200kč ti mimčo natočí na dvd,to sme si taky nechali,teď na tu naší Natálku furt koukám,stojí to za to🙂

d.h.86
16. lis 2011

@jaja.m co to je za blbost,že to řeknou za peníze?když to stejnak není 100%

jaja.m
16. lis 2011

@d.h.86 Tohle neni tvůj gyndař.Ten ti to zadarmo řekne,ale jinde ne

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m ahoj, fakt? za 100,-??? no to jsou smejdi.. fakt.. 😀 jenom ze reknou kluk nebo holka.. 😀 stejne to vidi on... tak gratuluju k -Natalce... jinak za to vys. neco platis?

terioza1
16. lis 2011

@d.h.86 ahoj, tebe jsem dlouho nevidela, jak se dari tobe i detem?

d.h.86
16. lis 2011

@jaja.m no,ale mě v prvním těhu řekla dr nědy kolem 18.tt na pohotovosti,že to vypadá na holčičku,nic nechtěla
a ve 20.tt na velkém uz mi to teda taky řekli zadarmo 😀

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 Na všem vydělávají nu.Děkuju:-).nene to vyšetření je naštěstí zadarmo.Ještě jsem měla jít na 3D utz,ten je hned na proti,ale zrovna ho měli jako na potvoru rozbitý☹,tak sem byla na normálnim.

jaja.m
16. lis 2011

@d.h.86 Jsou to šmejdi no.My sme si to nechali říct tady u něj,ptž u mojí dr. se nám nechtěla ukázat a já už chci taky něco koupit v barvičce,ne jen neutrální 🙂

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m a to delaj na srdicku nebo na velkym utz? pac ja jdu v po na srdicko a v ut na velky utz.... tak kde mi to reknou?

deyana
16. lis 2011

@terioza1 ahojky, měli by ti to říct na velkém utz 😉

terioza1
16. lis 2011

@deyana fakt? nekdo rika, ze to jde i na srdicku.... on ten jeden den je dlouha doba 😀

jaja.m
16. lis 2011

@terioza1 I na velkym utz.Já jsem byla na velkym UTZ u svý dr. ale tam nám ukazovala prdelku,tak nešlo nic vidět,ale když bude dobře natočený,tak ti to řeknou tam.

jaja.m
16. lis 2011

@jaja.m Proto sme si to nechali říct na tom srdíčku,je tam strašně hodnej doktor.Na dveří máš napsáno co tam co stojí.Vyšetření zadarmo,fotka 50kč,pohlaví 100kč a video 200kč

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m hele a to video je jako normal z utz, jako vis jak to myslim.... ne ty 3d nebo tak, ale cernobily...

terioza1
16. lis 2011

@jaja.m stejne jsi zlato za tyhle informace 🙂 konecne nekdo z ustecky nemocnice 🙂)))))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru