Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
4. črc 2011

@deyana ma tam byt MAS mimi

deyana
4. črc 2011

@terioza1 Mimi mám, ale už skoro 2leté 🙂 stalo se mi to teď v březnu, ale v té době jsme se stěhovali a rekonstruovali narychlo byt, měli jsme spoustu starostí, tak to i přikládám tomu, pak na nějaké snažení nebyl moc čas ani nálada a od té doby se nezadařilo ani přes měření BT - myslím, že jsem se ještě pořád nehodila do pohody a to tam asi bude hrát největší roli..

terioza1
4. črc 2011

@deyana coz to je asi pravda.... Ja mam spoustu starosti... tak doufam, ze to neni tim.... Dala jsem si ale poprve nohy nahoru a vysl to... nevim ale, jestli to bylo prave tim, nebo jestli to byla nahoda...

deyana
4. črc 2011

@terioza1 Nejlepší je upoutat se na něco jiného, oslava narozenin, dovolená, prostě ty myšlenky soustředit jinam co nejvíc to jde - ale ne starostma ! ono se to těžko říká, ale je to tak.. když se na to člověk tolik neupíná, jde to samo 🙂

terioza1
4. črc 2011

@deyana u me je jenom dite.. nic jinyho... Ja za to nemuzu... ale je to tak...

jessulka
4. črc 2011

@michelina1 Ahojky, tak jsme na to včera zase vlítli, udělala jsem i svíčku, tak uvidíme. Celou noc jsem pak pociťovala takové stahy v podbřišku. Jsem strašně utahaná, spala jsem až do 11 hodin.

jessulka
4. črc 2011

@moncicak.as Ahojky, tak co je u tebe nového? My se stále snažíme.

terioza1
4. črc 2011

@jessulka drzim pesticky, aby to vyslo... 🙂

moncicak.as
4. črc 2011

@jessulka Ahojky, u nás nic, stále se taky snažíme, dnes jsem 10DC, tak nám začíná snažení naostro 🙂 Dneska byl OVU test negativní, čárka byla opět slabší, než kontrolní, ale co, ovulka dorazí snad brzy, takže snažení zdar 😀

kleopatra35
4. črc 2011

Ahoj...tak MS nikde a bolení v podbřištu úplně ustalo...tak by mě zajímalo, co se děje....dostanu MS... nedostanu MS, ...jsem v očekávání...nejsem v očekávání...ach jo.... ☹

deyana
4. črc 2011

@kleopatra35 testila jsi?

kvetinka6
4. črc 2011

Ahoj holky - tak u mě hlásím novinky - nevím jestli je to MS nebo ne - ale klasicky mě v podbřišku nebolí, ale jde ze mě taková tmavá až černá krev......A stále mám bazálku okolo 37 °C zatím to nekleslo.....tak nevím co je.....asi si zítra skočím pro testík - nikdy předtím jsem to neměla......

michelina1
4. črc 2011

@jessulka Ahojky, tak snad to bylo to pravé 😉 a miminko už začíná cestovat... Já mám dělohu v RVF, tak se potom zase naopak vždy válím na bříšku 😀... no jsem dnes 15 DC a když jsem zkoušela čípek, tak mi přišel měkký, otevřený a hlenu mám až až, tak že by ovulka... no nevím... zkusím zítra změřit teplotku a uvidím 🙂 my měli sexík včera... dnes mě pobolívá v podbříšku, tak se uvidí no 🙂 pro jistotu na to zítra ráno ještě vlítnem a nebo když teplotka nevzroste, tak ještě máme několi málo dní 🙂.... No tak odpočívej, bůhví co se už děje v tvojem těle 🙂 😉

deyana
4. črc 2011

@kvetinka6 kolikátý den jsi? může to být uhnízdění vajíčka 😉

martinka87
4. črc 2011

ahojky holky...
tak uuuuuf po práci doma 😉 a dva dny volníčka a sexování s manžílkem, já chci, aby se zadařiloooo.... 😀 chichi...
holky, já si to asi musím načíst... 😀 páč jako měkký čípek? no tak to jako nevím, jak se vypozoruje 😀 😀

moncaka
autor
4. črc 2011

@martinka87 mně tohle zatím nechává chladnou, to všehno začnu načítat, až to nepůjde a nepůjde 😀

martinka87
4. črc 2011

@moncaka to je fakt... 😉

moncaka
autor
4. črc 2011

@martinka87 Tak doufám, že to půjde, abych to nemusela načítat 😀

Jinak to, že jsi byla v práci, nezávidím, já si dopřávám volna a jdu až ve čtvrtek. Takže zrovna popíjím pečený čaj, čumím na TV a děsně si to užívám 🙂 🙂

martinka87
4. črc 2011

@moncaka to já teda taky!!!! 😉

no, ani mi to tak hrozně nevadilo, ten jeden den uteče jako voda... 😉 já si jdu akorát číst do postýlky k manžílkovi... 😉

moncaka
autor
4. črc 2011

@martinka87 no tak to si to maximálně užij ;)

yesu
4. črc 2011

@michelina1 To jo , měla bych to dostat plus minus ve středu a jelikož mě bolí trochu břicho, prsa a náladu mám pod psa, už teď můžu skoro na jistotu říct, že první měsíc se nám to asi nepovedlo...ale neva, nejsme zatím do toho až tak zapálení, tak pak třeba budu přeekvapená, mám teď hodně práce, chtěla bych našetřit ještě nějaký penízky a chcem dodělat novej byteček, tak by mi to ani nevadilo, kdyby to přišlo třeba až na podzim 🙂 a jak to máte vy?jo a bereš nějaký vitamíny?

michelina1
4. črc 2011

@yesu no ono je to kolikrát nejlepší asi - když se k tomu jako člověk neupíná - ani bych se nedivila, kdybys byla těhulka 😉 víš, že prý při těhu jsou ze začátku kolikrát pocity jako před MS 🙂... já mám ještě tak 15 dní než bude mrcha poblíž %-)... Jé tak to máš hezký program 😉... My se zase za 12 dní bereme, tak se nemůžu dočkat 🙂... a třeba dostaneme malýho broučka v bříšku jako svatební dar 🙂... JJ já beru calibrum babyplan a éčko a přítel Selzink a éčko 😉...

kleopatra35
4. črc 2011

Tak zítra budu testit, tak držte palečky...pak dám vědět....zatím páááčko

moncicak.as
4. črc 2011

@kleopatra35 Držim všechny, co mám, zítra se ozvi 😉

yesu
4. črc 2011

@michelina1 No uvidíme, ale já vždycky měla všechny možný příznaky, dělala si planý naděje a pak nic, tak teď už se snažím to neřešit a moc se nepozorovat 🙂 jee tak to gratuluju ke svatbě!malinko závidím...ale mě to až tak neva žít jen tak na hromádce, teda zatím...do budoucna bych určitě taky nevěsta chtěla být! no nic asi jdu skočit na přítele, člověk nidy neví kdy se může zadařit 😀 moje zákaznice těha při MS!!!

ameliejulliette
4. črc 2011

Holky, ještě že vás mám... Já bych jinak na tu listovku totálně zapomněla... V pátek chvátám koupit Femibion 😉
@kleopatra35 Tfuj tfuj!

kvetinka6
5. črc 2011

@deyana - kéž by to bylo ono - už jsem to měla dostat před 3 dny.....testnu se a uvidím - hodím sem hned info......

michelina1
5. črc 2011

@yesu děkuju 😉... no tak jak jsi včera dopadla??? 😀 😉... my jsme nic nedělali a asi to bylo dobře (kvůli obnovení spermijek) ptž ta ovulka bude nejspíš až dneska - hlen mám úplně krásně tažný, tak snad - poznám to pokud mě zítra začnou bolet prsa 😀... JJ někdy jsou úplně zvláštní případy 🙂

berticka
5. črc 2011

Děvčata, přidávám se k vám. V červnu jsem vysadila HA, potom proběhla MS a po ní jsem další platíčko už nenačala 🙂. Rozhodli jsme se s manželem, že se začneme snažit hned po vysazení, žádné "čištění" nebo něco takového nebude, jsem totiž už docela "stará", bude mi 30 let a mám pocit, že čas je teď už pro mě docela vzácný. Jsem, pokud jde o snažení, úplný začátečník, takže jsem zatím jen nasadila kyselinu listovou a jelikož mám poměrně velkou nadváhu, snažím se trochu zhubnout a žít zdravě, jíst hodně zeleniny, ovoce, chodím na dlouhé procházky na čerstvý vzduch, jezdím na kole a tak. Včera jsem manželovi navrhla, že mu v lékárně koupím selen, zinek a vitamin E a on, který normálně všemi doplňky stravy pohrdá a do kterého bych normálně nikdy nic takového nedostala, okamžitě souhlasil - tak moc si přeje miminko 🙂. Za 14 dnů jdu na gyndu a své snažení tak zkonzultuji s doktorkou, mám jeden gynekologický problém, tak ho s ní chci probrat. Jak jste se ke svému prvnímu snažení stavěly vy? Co jste nasadily za doplňky stravy? A "čistily" jste po vysazení HA? Strašně moc vám do vašeho snažení držím palečky!

maxi.smile
5. črc 2011

@berticka ahoj, vítám Tě tady! Já jsem se od HA teda taky nijak nečistila dle mého názoru to třeba není (každý na to má jiný pohled) ..já si myslím, že když ženská může otěhotnět po vynechání JEDNOHO prášku, tak asi v těle dlouho HA není a není třeba se od ní čistit 🙂 Jinak jsem s Terezkou vysadila 10.9., 12.9. přišla MS, a // jsem našla 9.12.. Jedla jsem jen listovku a tu dlabu i teď, ale tak jako když si vzpomenu 😉 Držím Ti moc palce a moc se mi líbí Tvůj přístup (trošku dbát na životosprávu...)..a je vidět, že máš správňáka manžela 😉 Držím moc palce!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru