Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
7. črc 2011

Holky, dneska mě to mrzí dvojnásob ☹ Moje babička má o víkendu narozeniny, budu jí péct dort, tak jsem si vzala půl dne dovolenou na zítřek (budu péct dort a nějaké zákusky, bude se to slavit v sobotu v početné skupině lidí) a je oheň na střeše, že si beru volno na takové kraviny, že to stejně nikdo nebude jíst...a byl u toho fakt hnusnej....mi úplně zkazil tu radost z pečení ☹ ☹

moncicak.as
7. črc 2011

@moncaka Chlapský PMS, můj občas taky mévá takový výkyvy, že vůbec nechápu, o co jde...to se srovná 🙂

moncaka
autor
7. črc 2011

@moncicak.as Mě to někdy fakt se*e. Vím, že se to zase srovná, ale to jsou věci, které mě fakt mrzí ☹

jessulka
7. črc 2011

Koukam,ze vsude je to stejny. I chlapi maji sve dny ☹ Drzim palecky,aby bylo u vas zase veselo.

moncaka
autor
7. črc 2011

@jessulka děkuji......fakt mě to dneska nějak vzalo....ani si radši nejdu lehnout ☹

maxi.smile
7. črc 2011

@moncaka neboj, brzy bude dobře..já bych zákusky náhodou jedla..i dort 😉 Uvidíš,všem bude chutnat.. 🙂

ameliejulliette
8. črc 2011

@moncaka Si to nenech zkazit tu radost, uvidíš, všichni Ti budou dort a zákusky chválit a Ty budeš na koni 😉 Volno je to Tvoje a zatím nemáte dítě, ne? 🙂 Prostě chlapi, no... Tak mu nedej (dort) 😀

kvetinka6
8. črc 2011

Taky bych se tím nenechala zase moc rozhazovat - pak až ochutná - sladce se s tebou usmíří.... 😅 ....

jessulka
8. črc 2011

@moncaka Nakonec bude na tebe pyšný a hrdý, až ti dort a zákusky budou gratulanti chválit. Chlapi si bohužel někdy neuvědomují, co říkají. Co na srdci, to na jazyku, ale ve finále z toho udělají takovej srdcebol....... ☹ Já mám mladšího přítele a tak se ho snažím v takovýchto případech převychovat. Ale někdy to prostě nejde.

Já jsem měla včera ovulku a tak jsem se už strašně těšila, až na to konečně vlítneme. Lákám svého milého do postele a on přišel až za hodinu, že se prý zakoukal do televize. Já už v posteli div neusínala. Tak snad jsme zasadili, moc bych si to přála. Akorát nevím, když jsme teď sexovali denně před ovu a během ovu, jestli jsme něco vůbec zasadili, když se říká, že se doporučuje obden, aby dozrály spermijky. Nevíte o tom někdo něco, jestli je při denním sexíku nějaká možnost početí? Jinak včerejší ovulační bolesti byly fakt neuvěřitelný, já myslela, že se bolestí ani nevyspím. Byla jsem nafouklá jak pátrací balon, píchalo mne u vaječníků, střídavě na levé, pak na pravé straně. To se mi stalo zatím poprvé od vysazení prášků a to už je neberu skoro půl roku. Mějte prima den 😀

amallie
8. črc 2011

Ahoj holky, ja se na par dnu odmlcim, letime s manzelem na vylet, bohuzel nejsois i s mrskou cervenou 😠 pokles teploty, cejtim podbrisek, chjo ☹ taky jsem fakt ferila, ze to klaplo 😠

hanysek.hanysek
8. črc 2011

@jessulka Tak u mě to bylo tak. Pozitivní ovu test jsem měla pondělí a úterý, takže ovu byla buď v úterý nebo středu. A sexovali sme před ovu- v pátek, v sobotu, v neděli, v pondělí a taky v úterý ráno a v úterý večer a ve středu ráno :o) takže sme to měli hodně pojištěné. Otěhotněla jsem. Pozitivní těhu test se mi ukázal 10nebo11 DPO a bylo to 7dní před očekávanou MS. Bohužel 9+4 jsem potratila. Takže určitě není pravda, že se nemá sexovat každý den! Přeju hodně štěstí :o)

jessulka
8. črc 2011

@hanysek.hanysek Jéééééé, to mi spadla skála ze srdce. Já se všude doslýchala, že je to špatně, že ty spermijky nebudou vyvynuté a že když je to každý den, že jde z chlapa jen taková spermidní voda. No, někdy mi to taky tak přišlo, tak jsem se toho právě zalekla.

hanysek.hanysek
8. črc 2011

@jessulka Za mě říkám, že to pravda není, když jsem po každodenním sexu otěhotněla. Hlavně hlídat ovu! Já doporučuji ovu testy, vyzkoušela jsem je poprvé a taky ihned otěhotněla. Ale bohužel si to miminko rozmyslelo. Zřejmě čeká, až uděláme pokojíček a potom si zase k nám cestu najde. Takže udělat ovu test, zda ovu je a sexovat a sexovat a sexovat a "něco" se z těch milionů určitě uchytí!!!

jessulka
8. črc 2011

To mne moc mrzí. Tak snad se poštěstí při druhém pokusu, ržímpalečky, aby se mimísek udržel zuby nehty. Tohohle se také moc bojím, ale asi to tak příroda zařídila.
Já jsem si ovulační testy chtěla koupit, ale v lékárně měli jen nějaké obyčejné, byly tam jen 2ks a pak nějaké z TV reklamy asi za 600,-Kč, tak to jsem vzdala. Naštěstí mi holky potvrdily dle mého 12DC a bolestí v podbřišku a píchání na levé straně (vaječníku), že jde o ovulaci. Tak jsem pořízení ovu testíků odložila, když by se to např. teď nepovedlo. Ale já stále doufám, že jsme zasadili. Kéž by to šlo hned nějak poznat 😉

ivis85
8. črc 2011

@jessulka přesně, kéž by to šlo poznat, nejlépe třeba hned druhý den viď ? 😀

jessulka
8. črc 2011

@ivis85 Moje řeč ivi. Je divné, proč to nelze z testů poznat hned, ale až za 10 dní.

moncaka
autor
8. črc 2011

@maxi.smile
@ameliejulliette
@jessulka
Holky, díky moc, jste mě hned potěšily, takže se jdu do toho pustit a nenechám se už rozhodit, protože až příjde domů a uvidí mě, jak se s tím klohním, to budou teprve kecy....děkuji!!

Mějte se prozatím moc fajn, a já jdu na to 🙂

ivis85
8. črc 2011

@jessulka to je zkouška trpělivosti 😵 ba né, je mi jasný, že se tam musí něco nejdřív začít klubat, aby začala růst hladina nějakýho toho hcg či čeho 😎 já jsem asi 10 DC, takže už od víkendu budeme sázet, ovu neovu 😀 - asi obden, když tu s tím tak strašíte, ale je fakt, že známá, co má umělé, tak jim taky doporučovali obden,kvůli dozrávání 😉

jessulka
8. črc 2011

@moncaka Držím palečky, ať se Ti povedou, ať jsou okouzlující na pohled a nezapomenutelné na chuť. Taky bych si dala nějakou sladkou tečku ke kafíčku.

moncaka
autor
8. črc 2011

Jo a mimochodem, jestli se prolomí tichá domácnost, tak už se od víkendu začínáme snažit 😅

moncaka
autor
8. črc 2011

@jessulka děkuji 😵 udělám pro to maximum, snad se to povede. Hlavně ten dort 🙂 🙂

jessulka
8. črc 2011

@moncaka Já budu dělat dort příští týden, jelikož mám svátek, tak pro návštěvy ke kafíčku. Ale udělám asi jen z dvou korpusů, pudinkem, ovocem a želatinou. Ten u nás v letních dnech vede na první příčce žebříčku.

ivis85
8. črc 2011

@moncaka přesně, nenech si do toho mluvit, peč ty dobrůtky a měj radost,já měla minulý týden dovču na mytí oken 🤐 mužíček se to dozvěděl když přišel z práce, nemohla jsem riskovat, že když chci být činorodá, tak si taky vezme volno a bude chtít abych vařila oběd a tak, den by byl v čoudu a nic z toho.
Holky sleduju taky ten slevomat, chci podniknout nějaký pěkný třeba i plodící víkend 😵

hanysek.hanysek
8. črc 2011

@jessulka Já měla obyč ovu testy, 5ks za 200kč, takže zas taková pálka to nebyla. A dnes se chystám je znovu koupit, protože chci vědět, zda mi tělo po té "akci" dobře funguje.

ivis85
8. črc 2011

@moncaka prolomí, věřim tomu 😉

ameliejulliette
8. črc 2011

Nevíte teda prosím některá, jestli se délka luteální fáze může po těhotenství změnit? Ne, že bych si nějak moc fandila, zřejmě se u mě teprve cyklus nějak pomalu dává do normálu, ale přece jenom jsem 30 DC a to jsem měla jen když jsem byla těhotná 😕 (Ale pocity stále mám takové, že ms je na spadnutí...)

jessulka
8. črc 2011

@hanysek.hanysek Tak to není moc, jestli stály 200,-Kč. Mohu se zeptat, co to bylo za značku?

hanysek.hanysek
8. črc 2011

@jessulka Už nevím, ale večer napíšu, budu je kupovat znovu. Takže večer dám vědět co je to zač, ju. Ale opravdu, jen díky nim, jsem otěhotněla.

ivis85
8. črc 2011

@ameliejulliette bohužel s tím neporadím, tak budu aspoň držet palce 😉

jessulka
8. črc 2011

@hanysek.hanysek Tak do toho bušte denně, nebo obden a ty penízky, které by jsi dala do těch testíků schovej na výbavičku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru