Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deyana
17. čer 2011

@ivis85 Jo aha tak už to chápu, tak to budu držet pěsti..

Jsem ve skupině jiných snažilek, kde si píšeme tabulky s cykly.. přezdívka - den cyklu, jaké vitamíny bereme.. neuděláme si ji i tady? Každý napíše do příspěvku svůj DC a postupně se nám udělá tabulečka, abychom měly přehled.. a vždycky někdo ráno tabulečku zaktualizuje, případně nahlásí změnu.. co vy na to?

Deyana..........................24 DC (superželezo)

maxi.smile
17. čer 2011

@ivis85 před těhu 60, před porodem 72, po porodu zase kolem 60-62 ..ale teď bych řekla asi 66?Ani nevím...ale je to jiné..dřív stačilo nedat si dvě-tři večeře a bylo plochý bříško..teď? Hormony splašený 😀 Ona to hrůza není, ale to máš 7 kg po jednom, pak třeba 7 kg po druhém a když to sečteš, tak je to skoro 20 😀 😀 😀

ivis85
17. čer 2011

Proč ne?
Ivis85 ......................19 DC( nic 😅 )

maxi.smile
17. čer 2011

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)

maxi.smile
17. čer 2011

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................19 DC (nic)

ivis85
17. čer 2011

@maxi.smile Tak já mám teď 64, ráda bych ještě o něco slezla, ale i tak jsem ráda, že jsou 2 kilča pryč (diety jsem nedržela,ale přiomezení kaloríí jsem prostě neshodila ani deko, i když jsem se hýbala) Ale taková váha po dítěti je skvělá 🙂 švagrová po prvním porodu byla v pohodě a začala nbírat s mimčem (dojídání všeho možného) a když znovu otěhotněla, tak se spadla vypadala v 6 měsíci líp jak před těhu 🙂 malej jí vyžíral 😀

maxi.smile
17. čer 2011

@ivis85 já bych taky ještě chtěla dát něco dolů, ideálně zase na těch 60, abych na tom byla jako před Terezkou..Ale je to těžký..jsem s malou na chalupě, samý grilování, večer jdu s kočárkem na procházku, ještě s kamarádkou (má o 1 měs. starší holčičku), dáme si malé pivečko na zahrádce...a je tady taková pohoda 😀 Malý vyvařuju zdravý obědy, po tý, kdybych dojídala, byla bych jak proutek 😀 Ale co, žádná tragédie to není a až prťata začnou běhat, tak to vyběháme s nima 😀

deyana
17. čer 2011

Prosím pro větší přehlednost první řádek odskočit entrem 🙂

Deyana..........................24 DC (superželezo)
Maxi.smile.....................27 DC (kyselina listová)
Ivis85..............................19 DC (nic)

s tou váhou.. ani mi nemluvte, mám nahoře pořád ještě dooost kil, mám nadváhu a nemůžu to za boha shodit 😅 snad až bude druhé dítko, tak si řeknu, že už to mám za sebou a třeba mě to donutí fakt si to jídlo hlídat. Jím hrozně málo a pořád přibírám, pohyb nic moc, krom procházek s kočárkem nic nedělám, jsem pořád tak unavená a ani hlídání nemám, takže možnosti moc nejsou, no :-/

maxi.smile
17. čer 2011

@deyana jo, s tím entrem mi to taky pak došlo 😕 ..jak jsi psala o hlídání...včera jsem trošku vyjela na manžu a naše..malý je 10 měsíců a ještě ani na hodinu mi jí nikdo nepohlídal..to bylo řečí, než se měla narodit..a teď? Jsem na chalupě, naši jsou tady pár dní, pak zase jedou do práce a tak na střídačku..manža taky na střídačku..nechci nějaký extra hlídání, ale třeba na hodinku? Že bych se třeba vyspala bez toho, abych jedním uchem furt poslouchala co malá..nebo bych se třeba šla projít, projet na kole, uplavat pár bazénů v nedalekám koupališti..cokoliv....jsem trošku unavená 😠 Ale manža slíbil, že to zorganizujeme jinak, tak hned jak v pondělí dorazí, se na to vrhnu a vždy si utrhnu taky kousek času na sebe...

ivis85
17. čer 2011

@maxi.smile @deyana já děti nemám, takže o víkendu se vyspím, ale když mám pučený segry prcky, tak to je hukot. Po jednom výletě v ZOO, kdy jsem byla jak ostříž, jsem byla grogy a říkala si, přece jim je nemůžu vrátit po jednom odpoledni, když oni hlídaj nonstop, spali u nás v posteli a to byl teprv zážitek, bacha něcí nožička, přikrývat ... byla jsem z toho vyčerpaná, ale líbilo se mi to. Svoje je asi jiný, zvyká si na to člověk už od miminka, ale někdy orazit je asi nutnost! Jak píšete, mít hlídání a jít do bazénu, na kolo nebo tak něco.
S kilama jsem začala bojovat zumbou, pomalu to jde, ale přemýšlí, že toho budu muset nechat, máme vždy závěrečný posilování na břicho a mám strach, kdybych už byla těhu (a nevěděla to) abych to nějak nepohnojila 😅

kyticka06
17. čer 2011

ahoj holky doufám,že se můžu přidat. HA neberu už 3 měsíce a tak se tak trošku snažíme o momčo.jen ten můj mi dělá starosti ☹ jednou je pro po druhé zase že asi ne tak nevím co s tím.miminko si moc přeji a proto mě tohle ubíjí..a nemám si pořádně s kým o tom pokecat...snad nevadí že sem se přidala...

kyticka06
17. čer 2011

omlouvám se překlepla sem se v diskuzi 🙂

maxi.smile
17. čer 2011

@kyticka06 vítej! Jestli Tě to uklidní, tak můj milovaný manžel (úžasný, nejlepší na světě!) taky byl jednou tak, jednou tak..aspoň jsem to z něj cítila...Osobně myslím, že je málo chlapů, co přímo řeknou: ,,Zlato, je super doba a cítím se na to, aby jsme co nejdřív měli mimčo" 🙂 Jestli s tou myšlenkou koketuje a už tomu necháváte volný průchod, tak se těš na mimčo a neřeš to..mně to bylo líto, chtěla jsem, aby chtěl tak moc, jako já..ale prostě jsem ho spíš k tomu trošku pošoupla....nankonec nad testem (co dostal pod stromeček v obrovský krabici) bulel jak želva.... 😀

ivis85
17. čer 2011

Holky hezký víkend, budu tu asi zase až v pondělí 🙂

kyticka06
17. čer 2011

díky maxi.smile 🙂 nejhorší je že sem na to sama.moje kamošky takový věci moc nezajímají,spousty z nich už dítka mají...tak aspon vim,že ten muj není jedinej takovej zbabělec,ale spíš je trošku sobec.má z prvního manželství už dítě a ted se mu nějak do toho nechce,měl velké problémy při rozchodu s bývalkou a myslí si že jsme všechny stejné a že mu to udělám též...je pravda,že čím víc doma o tom mluvím tak tím víc ho asi musim deptat,ale přece on mě také deptá tím že sám neví.přitom moc dobře vím,že by měl moc velkou radost když by se zadařilo....no nezbývá mi nic jiného než prostě čekat a čekat jak to bude dál...

moncicak.as
17. čer 2011

Holky, tak zatim jsem to nedostala 😀 Naděje pokračuje 😀 Jen moc nechápu DC? Jako den cyklu? Jako počet dní od poslední menstruace? Díky za vysvětlení, jsem na tohle kopyto 😀

susan87
17. čer 2011

ahojky holky,my ted koncem cervna zaciname treti mesic snazeni a porad se nam nejak nedari,beru Calibrum baby plan a listovku,snad se uz zadari,treba i na dovci,koncem prazdnin pojedeme zrejme k mori,uz se tesim,tak treba se clovicek zacne uhnizdinkovat tam🙂 😀

moncicak.as
17. čer 2011

@susan87 Co vim, tak hodně dětí vzniklo na dovče, člověk tam odhodí starosti a jde to nějak ,,líp" 🙂 Tak přeju, at se brzy zadaří 😉

susan87
17. čer 2011

@moncicak.as uvidime,ale ja mam takovou povaju,ze jakmile se mi neco nedari,tak to vzdam,a bojim se,ze pokud nam mimi nepujde,tak to vzdam tak jak skoro pri vsem,nechci nic hrotit,zatim tomu nechavame prirozenou cestu,ovu sem si prestala testovat,bazalku si merit nechci zatim,chci to proste nehrotit,rika se ze kdyz se na to porad myslim,tak uz to pak nejde vubec,tak se tim snazim ridit,i kdyz to nekdy nejde☹ale kolikrat se neovladnu a broudam po internetu a divam se na kocarky,postylky a tak,snad nedelam neco spatne. 😨

maxi.smile
17. čer 2011

@moncicak.as já to taky asi moc nechápu, nebo nechápala...ale na www.naseporodnice.cz je výpočet ovulace a menstruace a tak, tak jsem podle těch výpočtů zpětně, co jsem si počítala, kdy bych to tak měla dostat, pochopila, že 1. DC je prostě 1. den MS a končí počítání den před další menstruací....pak zase od 1 🙂 Tak doufám, že jsem to pochopila?? (Např. dostala jsem to 19.4. (1. DC) a pak 21.5. (opět počítám od toho data 1. DC), tedy jsem měla 32 MC (20.5. bylo 32). Kdybych kecala, tak mě někdo opravte! Je vtipný, že mám už prcka a v tomhle jsem prostě nějak zabržděná 😀

@susan87 my tomu necháváme volný průběh už v podstatě už od porodu 😀 Ale první MS jsem dostala až 8 týdnů od konce kojení, tedy v dubnu...pak dorazila i v květnu ... a teď čekáme, jestli se potvora ukáže 😎 Takže taky nezačínáme přesně v červnu...ale červen se mi líbí, těhu nejsem, tak jsem se ráda přidala k holkám na červen 😀

moncicak.as
17. čer 2011

@susan87 Psychika dělá divy, ale poručit ji určo nejde. To, že koukáš na kočárky, apod, to myslim, že vůbec nevadí 🙂 Nejde si přece říct, že odted na snažení nebude člověk myslet...pokud nevíš, kdy přesně máš ovulku, tak bych to nehrotila, jak píšeš Ty, prostě si sexovat dle libosti, po sexu třeba chvíli mít zvedlé nohy, aby měli spermijky rychlejší cestu, a ono to určo vyjde, uvidíš 😉

susan87
17. čer 2011

ja sem se take rada pridala a doufam,ze po letnich prazdninach uz se budu moci pridat k tehulkam🙂

moncicak.as
17. čer 2011

@maxi.smile Aha, tak to nevim, kolik jsem, páč jsem to ještě nedostala, ale tedy, asi bych dnes měla být 29DC?(naposled MS začala 20.5.). 😀 😀 😀 Já mám právě taky dítko a tyhle těhu slangy jsou pro mě španělská vesnice 😀

maxi.smile
17. čer 2011

@susan87 jestli Tě potěším, tak já s kamarádkou jsme NA TO myslely fakt pořád!!!! A zadařilo se skoro hned 😀 Psycho jsme to nebraly, ale rozhodně jsem NA TO furt myslela, těšila se každý měsíc, jestli UŽ...takže u někoho možná psychika oplodnění ovlivňuje, u nás teda ne🙂 Jo, a jak by jsi to chtěla zabalit, kdyby TO prostě nějakou dobu nešlo??? Jediná cesta k mimču je prostě sexík, kdykoli a kdekoli 😀 😀 😀 ..Taky jsem rozhodně měla předvybraná jména, kočárky apod. 😀

susan87
17. čer 2011

@moncicak.as ovulku vim shruba kdy mam,ptz me pri ovulce boli shruba stejne bricho jak pred ms,tak doufam,ze se po prazdninach budu moci pridat uz k tehulkam🙂snad nam bude stesti prat,nedokazu si predstavit,ze bych musela na umele oplodneni a brat ruzne prasky a litat po vysetrenich s vajickama a spermijkama,jen to doufam ze nas nepotka☹

maxi.smile
17. čer 2011

@moncicak.as já bych řekla že jo, 29 🙂

susan87
17. čer 2011

@maxi.smile zabalit myslim tim odlozit na neurcito,nevim sem takova blba povaha,ze jakmile mi neco nejde,tak to tezce nesu a pote to vzdavam.my uz mame jmena take vymyslena,jak pro holku tak pro kluka,a o vybavicce take predstavu shruba mam,takze ted uz jen to mimi...

moncicak.as
17. čer 2011

@susan87 Jaká jména jste vybrali? 🙂 Já furt hledám isporaci pro holčičku 😀

susan87
17. čer 2011

@moncicak.as tak u nas vyhrala Justina,pak se mi libi Laura, Karolinka,ale Justinka vede🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru