Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
1. srp 2011

Tak jsem byla na nákupu a koupila si i dva testy (pro jistotu dva) a teď ještě vydržet a neudělat je hned.... 😒

frapik
1. srp 2011

Tak a teď budu týden na suchu. Mužíček mi odjíždí. ☹ Takže nastupuje teoretická příprava. No aspoň budu mít čas, pročíst si pěkně všechny vaše rady a postřehy, věřte jsem za ně ráda. Hezký den přeju 🙂

luckamb
1. srp 2011

@jituska86 gratuluju!!!!

d.h.86
1. srp 2011

Ahoj,hlásím se,nové těhulce potichoučku gratuluju
jinak my byli na procházce a ted se malej najedl,dělala jsem mu kuřecí masi s rýží a červenou řepou
dám ho spát ,umyju nádobí a pujdu za váma drbat,tak snad tu někdo bude
holky,nevíte o něa´jakým přivýdělku k mateřské?nechci moc,stačí mi málo,na svý blbustky a tak

terioza1
1. srp 2011

@jituska86 ahoj koceno, tak potichoucku gratuluju, at // sili a jste oba v poradku a dojdete k porodu... Budeme mit termin tak nejak pobobnej 🙂 +- 3/4 dny... 🙂)) Gratuluju 🙂

d.h.86
1. srp 2011

je to tu nějaké mrtvé 😖

frapik
1. srp 2011

@d.h.86 Ahojí, já jsem tady. 🙂

jituska86
1. srp 2011

@terioza1 moc moc dekuji a kdy pujdes k doktoru tak 14dni po vynechani??

pajinka85
1. srp 2011

To se holky máte 🙂 🙂

jituska86
1. srp 2011

Tak ju tak supajdim do prace vecer uz e tu neukazu....Tak papa zitra...a vsem preju //. Ja zkusim zase ve stredu. 😉

pajinka85
1. srp 2011

@jituska86
tak ať ti v práci pěkně uteče a opatruj se, už nejsi sama 😉

jituska86
1. srp 2011

@pajinka85 moc moc dekui.....kez by..... 😉

kive76
1. srp 2011

@d.h.86 ahojky, mi máme za sebou v pátek 2IUičko...a za 14 dní zkoušíme testík...

brambora20
1. srp 2011

Ahojík
mohu se přidat? Jsem trochu smutná, dnes 42DC, po 4negativních testech, 2dnech špinění, mrcha přišla 😒 Naivně jsem si myslela, jak to u druhéhho mimíska bude jiné, lehčí....a není...

pajinka85
1. srp 2011

@brambora20
ahoj,to mě mrzí..taky znám ta zklamání. ☹ U prvního jsem já moc chtěla přítel moc ne a moc na sex nebyl, takže jsem ho spíše ke snažení přemlouvala já, tak mi tak 10 měsíců trvalo, než jsme se trefili na správný den. 😒 (intenzita sexu byla velmi malá)
Teď mám přítele nového a toho teda fakt nutit nemusím 😀 a po miminku začal toužit dříve než já... Já chtěla do práce (ted mi končí mateřská) a hlavně ho nenutit, on zatím děti nemá.... ale když s tím přišel, že by už moooc chtěl taky mimi, tak jsme skákala radostíííí 🙂
Tak uvidíme, jak nám to bude dlouho trvat...taky ted čekám, spoždění 3 dny ale testy negativní... :(

frapik
1. srp 2011

@kive76 Ahoj, jsem zde krátce, co je to IUI děkuju a přeji hodně štěstí

pajinka85
1. srp 2011

@frapik
také přemýšlím co to znamená...

marcelkap
1. srp 2011

Ahoj holky, moooc se omlouvám za absenci, byli jsme na fesťáku na Kunětický hoře od pátku do neděle. Jdu vás zkusit trochu pročíst jestli je něco novýho a zaktualizovat tabulku. Každopádně pořád platí: Všechny nové info mi pište do IP, ať můžu dávat do tabulky.
Zdravím nové snažilky a jestli chcete se přidat do tabulky, tak si mě přidejte do přátel a napište mi info do IP.

Tak já jdu vás dočíst, vy drbny 😀

brambora20
1. srp 2011

@pajinka85 Tak to máme podobné. U Adama taky manžel nechtěl, JEŠTĚ nechtěl, nakonec jsem si ho vybojovala a doslova zotročila, i když též nejsme sexuaální maniaci, tak "makal" 🙂 3x v týdnu, dělala jsem tehdy v babském kolektivu a poslouchala všecky ty rady, takže si "užil"!
Tedka jsem ho přemlouvala taky- asi od ledna, v červnu nám to už párkrát ujelo, ale vyloženě snažení to nebylo...až ted párkrát...ale říkala bych tomu spíš volný průběh!
I když ted po mrše na to asi zas pořádně najedem...nejsem moc trpělivá...brzo se dostávám do toho zoufalého stavu...Adam se nám podařil po 3měs., tak jsem zvědavá podruhé.
Ségra před nedávnem porodila, mám tu její Maliník, slyšela jsem, že to pomáhá i při otěhotnění!

maxi.smile
1. srp 2011

@marcelkap no ahoj! Jsem si říkala, kde jsi!!!!!!!Tak snad jste si to tam užili...u mě nic nového 😒
@brambora20 vítám Tě tady a brzy přeju // ! Terezka se nám taky povedla rychle ( v září konec HA a 9.12. //) a teď začínám být trošku nervózní...asi to druhé nepůjde tak snadno ☹

maxi.smile
1. srp 2011

@kive76 akorát jsem dočetla ten článek....moc Ti držím palce!!!! 🙂

brambora20
1. srp 2011

@maxi.smile a jak dlouho se snažíte?

maxi.smile
1. srp 2011

@brambora20 no my se nechráníme od porodu 😒 Ale MS jsem měla prvně až 2 měsíce od ukončení kojení, tudíž jsem jí zatím měla jen 3x a teď čekám po 4.

lenkajp
1. srp 2011

@marcelkap Ahojky, no konečně. Už se těším na tu super tabulku, až se ti to povede dát dohromady. 😀

terioza1
1. srp 2011

@jituska86 jj dr mi psala maila, ze mam jit 2tydny od vynechani ms, jinak to prej nema cenu... asi uvidi uz srdicko 😝 😉 😎 😵

maxi.smile
1. srp 2011

@terioza1 ne asi! Určitě!!! 😉 🙂 😀 Bude to taková tečka, co bude blikat 😉 A dokonce jsou vidět pidi ručičky..uvidíš na fotce z UTZ..takové dvě tečky..jéé, to je krása..!!!Je to skvělé!!!

ivis85
1. srp 2011

@brambora20 ahoj, take te vitam, 3 mesice, to nendruhe taky půjde rychle ;)
@maxi.smile i u tebe to bude co by dup, jen jak nasadite spravne tempo - teda spis az budete s manzou spolu v dobe ovu -si psala, ze jste to asi prosvihli, ne?
@marcelkap tabulku, tabulku 🙂 dnes jsem 5DC
@kive76moc moc drzim pesti! ;)

terioza1
1. srp 2011

@maxi.smile fakt???? No tos mi udelala mega radost... to bych mela bej v 6tt 🙂))))Fakt to tam bude takhle trosku videt? uz jsem i premejslela, jak to oznamim doma... mam dva tipy - kdyz se me zepta, kdy to mam dostat(to by ale muselo bejt pred UTZ), rekla bych mu, ze tata z Plzne nedostala dovolenou a nejspis se za nama prijede podivat az v dubnu... kdyz se nezepta a ja pujdu na UTZ, dam fotku z UTZ misto jedny fotky, kterou mame nad posteli.. mame jich tam asi 6 - my dva ta na nich jsme, tak jednu vyndam a dam tam tuhle 🙂

terioza1
1. srp 2011

teta z Plzne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru