Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

martinka87
23. čer 2011

Taaaaak holky... Sup vstavat a testit... 😉
Akorat vstavam do prace, tak odpolko pogratuluji... 😉 hezky den...

lilin
23. čer 2011

@svija vítám novou mamču, a je mi líto, že dorazila rudoška, ale nevěš hlavu.... bude další měsíc snaženíčka a ne jednomu chlapovi se toto období líbí víc jak jiné 😀

@marcelkap takové blogy já vubec neznám čoveče, ani mě nenapadlo že existují stránky co vypočítávají cyklus a vše okolo.
@moncicak.as @maxi.smile tak co holky?????

@kleopatra35 to není žádnej věk!!!!! pohodá 😎

moncicak.as
23. čer 2011

Tak já ani nevim, co hlásit, // jsem tam sice našla, ale strááášně slabounkou, to je divný, když jsem už 35DC... 😒 Nevim, nějak ve mě hlodaj pochyby.. 😒 Nu což, koupim další a počkám, zda // budou sílit...jsem už nějaká nervózní, menzes nikde a // šíleně slabá 😒

kleopatra35
23. čer 2011

@moncicak.as ....drahá...vydrž...už jen to, že tam je nádech druhé, něco znamená....jistě za pár dní bude vidět lépe....jistě to vyšlo!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

ivicek1
23. čer 2011

Ahojky holky nakukuji k vám 😵
@moncicak.as Moni a jak dlouho je to ,co Ti vynechala MS? Máš ji co 28dní ? 😉

moncicak.as
23. čer 2011

@ivicek1 Já právě nevim, jak dlouhý cyklus mám ☹ V 16ti mi první MS vyvolávali injekcí, od té doby jsem barala prášky, pak jsem je vysadila a hned první měsíc otěhotněla, pak jsem to během kojení měla šíleně nestabilní (ale cca. kolem + - 30 dní), a jakmile jsem přestala kojit, hned jsem nasadila prášky a ted jsem je vysadila. A čekám...no, koupim další testy a budu čekat, zda // zesílí... 🙂

marcelkap
23. čer 2011

@moncicak.as Určitě bude druhá čárka sílit, u někoho to třeba trvá dýl, než je tam pořádná dálnice.

lilin
23. čer 2011

@moncicak.as já ti teda ale už předběžně gratuluji, já měla taky jen slabonkou čárku, jen takový stín, náznak a pořádné dálnice až koncem druhého měsíce.... je to tám 😀

jinak jsem to teda dnes ve městě nevydržela a nakoupila těhu testy, to ani nevim jestli je budu vubec potřebovat ☹

moncicak.as
23. čer 2011

@lilin Jaký testy sis nakoupila? Já co posledn dobou kupuju mamatest,tak jsou ty testy nějaký poškozený, takový proťupkovaný, jako kdyby do nich někdo píchal jehlou 😠 Dneska jsem si dělala UNIMARK, spousta holčin ale píše, že hází falešnou pozitivitu...tak už nevim, ketrej koupit... 😒 Doporučte..please..

ivicek1
23. čer 2011

@moncicak.as Aha,tak to jo,ale cca 30dní + - ,že? 🙂 Takže je to cca 4dny,co měla teor.MS dorazit ,no počkala bych a testla znovu,do týdne bys tam měla mít už silné //,pokud je vše ok ,držím palečky 😵 😵 ať čárečka sílíííí
🙂 vypadá to,že těhu určo jsi 😉
Já začínám zase snažilkovat od července,pač tento měsíc si dáváme pauzu,v květnu jsem o mimi přišla -spont.potrat v 6tt 😒 ,bohužel nějaká viróza,no hold jsem si vybrala černého petra 😠 no..
Jinak slabou ,ale dosti vidit.čárku jsem měla 2dny před. MS. 😉

lilin
23. čer 2011

@moncicak.as no já jsem si právě nakoupila mamtesty.... tak doufám že to nejsou teda vyhozený peníze.... ona mi v lékárně teda ani nedala na výběr....

taky by mě teda zajímalo jaký testy doporučíte holky?

marcelkap
23. čer 2011

Já už si moc nepamatuju jaký jsem tenkrát měla, ale asi ten Mamatest. Včera jsem byla pro něco v lékárně a měli tam reklamu na digitální test Clear Blue, kterej i ukazuje v jakým týdnu jste (což mi přijde naprosto zbytečný), tak jsem se zeptatala kolik stojí... 220Kč 😕 Tak tý pani lékárnici říkám A to je jich tam kolik? No a ona se strašně smála, no přeci jen jeden 😀 Tak jsem jí řekla Tak to děkuju, nemusim mít všechno 😀

moncicak.as
23. čer 2011

@marcelkap Já ho zkoušela jen tak z prči, jestli je fakt tak citlivej a dle něj nejsem těhu, a dost holek na něj nadává, takže asi tak...už nikdy 😀

marcelkap
23. čer 2011

@moncicak.as Jako já když slyšela tu cenu tak se mi málem podlomily kolena 😀

lilin
23. čer 2011

@marcelkap alespon jsi někumu udělala dobrej den 🙂 @moncicak.as se teda připojuju, mě hodně lákal, ale kupovat ho nebudu, stejně na stopro potvrdí až lékař...

svija
23. čer 2011

Ahoj,
díky všem za milé přivítání. Já jsem před chvílí uložila prťouse k odpolednímu spánku, tak mám chvíli klid. Co se týče testů, tak já používala vždy jen ty jednoduché proužky jako je Mamatest a tak a stačilo to. Vždycky jsem koupila balení po dvou a bylo. Jako 220,- za test, to fakt ne 🙂 .
Jinak já beru akorát listovku, BT neměřím, ovulku vím teda hodně přibližně. Prostě se milujeme kolem půlky cyklu tak obden a čekáme, co z toho bude. U prvního těhu to takhle stačilo, otěhotněla jsem napotřetí, tak snad to bude stačit i teď.

@moncicak.as - tak to jsem zvědavá, co se ti nakonec s té lehce pozitivní čárky vyklube, Já bych testla za pár dní znovu.

ivis85
23. čer 2011

tak od rána jsem se mořila s přípravou na zítřejší kontrolu, ale byla jsem jak na trní, že se na vás nemůžu juknout
teď mám oběd, tak jsem nevydržela 😀 @moncicak.as držím pěsti, aby ta čárka sílila, kyž nedojde MS a nebude čárka víc sílit, půjdeš k dr?
Holky 220 za test? to je 10 mamatestů, používám jen ty.
@svija Ahoj, dodatčně tě vítám 😉 do třetice se to povedlo, to je pěkné 🙂
Když jsme chodili na katechismus před svatbou, tak nám jeden pán na faře říkal o milování bez antikoncepce, takový ty řeči pobožných staříků, že bráníš životu a tak, ale že oni mají 7 dětí a když nechtěli mimi, tak se řídili plodnými dny (to nevím, jestli 7 dětí bylo v plánu 😀) a o jiných známých, že chtěli asi 2 roky mimi a pořád to zkoušeli v plodný den večer a jednou měli náhodou dovolenou při plodných dnech a milovali se ráno a otěhulkovali, že měla ta paní strašně krátkou ovu a večer jí prostě nestihli ... 😕

moncicak.as
23. čer 2011

@ivis85 Jj, jak čárka do konce měsíce nezesílí a nedostanu to, tak v červenci šupajdim na gyndu 🙂 Tam už snad bude vědět co a jak.. 🙂

amallie
23. čer 2011

@moncicak.as jee, tak treba jsi mela pozdejsi ovulaci a tehotenstvi je mladsi 😉 Zkus za par dni, dokud nedorazi MS, tak je nadeje
Jen bych pripadne za tyden sla k mudrovi, aby kdyby

Testy, mamatest, nebo hcg

moncicak.as
23. čer 2011

@amallie Pokud jsem měla pozdější ovulaci, tak těhu být nemůžu, páč jedinej 1 styk bez ochany byl 5.6...nu což, uvidim 🙂 Skočim dneska pro ty testy 🙂

lenka5731
23. čer 2011

Ahoj holky, hlásím se do party. 🙂 Snažíme se od června, 1. DC byl 6.6., 18.6. (13. DC) byl pozitivní ovulační test (dny předtím i potom byl negativní). Dnes jsem tedy 18.DC, od pozitivního ovu testu do dneška mě bolí podbřišek jako při slabší MS. Doma už máme holčičku 3,5 roky a já už rok chodím do práce. Taky vás po ovulací pobolívá podbřišek? Lenka

lenkajp
23. čer 2011

Ahoj holky, taky bych se k Vám ráda přidala. Začali jsme se snažením teď od června, ale bohužel už mám MS, tak to zatím nevyšlo. Teď zrovna jsem 2 DC. Tak jsem objednala ovu testy a zkusím to s nimi. Chtěla jsem se zeptat jaké s nimi máte zkušenosti? 🙂

lenka5731
23. čer 2011

Ahoj Lenko 🙂

Já mám za ten jeden měsíc s ovulačními testy zkušenost dobrou 🙂 Spotřebovala jsem 2 balení po 3 kusech, začala jsem s testováním myslím 10.DC a s vyjímkou toho 13.DC, kdy byly na testu dálnice, byla testovací čárka vždycky hooodně světlá, takový duch. Ale první dny jsem tam neviděla ani toho ducha, tedy moc jsem to nezkoumala. Test je pozitivní, když jsou obě čárky přibližně stejně výrazné. Podle mě je to dobrá věc, není na škodu vědět, jestli žena vůbec ovuluje a když ovuluje, tak kdy. 😀 I když ten výsledek testu se dá asi interpretovat různě, kamarádka mi měsíc říkala, že všechny testy jsou negativní, takže ovulaci vůbec nemá a přitom byla další měsíc těhotná 🙂

ivis85
23. čer 2011

@lenka5731 @lenkajp Zdravím nové snažilky 🙂
@lenka5731 mě teda normálně po ovu břicho nebolí, ale dnes mám takové pobolívání jako by měla mrcha přijít, na tu je ale ještě brzo, jsem 25 DC a čekám, že pokud bude, tak nejdřív za 3-4 dny.
Tenhle měsíc nevím, jestli to u nás klaplo, možná si trochu vsugerovávám některé příznaky ☹

ivis85
23. čer 2011

@lenkajp já také jedny požívala, měla jsem je v zásobě z dřívějška (pak jsme snažení poposunuli) a vzhledem k tomu, že 11/2010 všechny prošli a bylo mi líto to aspoň nezkusi, jsem zjistila na asi 6 testech, že 10,11,12, ovu nebyla, 13 začala sílit čárka a 14 DC byla stejná jako kontrolní 😉 takže jak píše lenka5731, není na škodu vědět, že ovu je 🙂

lenka5731
23. čer 2011

@ivis85 Já nevím, jestli mě to břicho bolí, kvůli tomu, že před pár dny byla ovu, od 16 beru antikonepci s minimálníma pauzama (je mi 33), nikdy jsem ovulaci nesledovala a upřímně řečeno jsem se nikdy o dítě nesnažila... Dcera se narodila neplánovaně, i když byla moc chtěná. Tenkrát mě až 40 DC došlo, že jsem dlouho neměla MS a udělala jsem si test. Já si vsugerovávám, že ta bolest je z toho, jak se těhotenství zahnízďuje 😀 😀 😀

ivis85
23. čer 2011

@lenka5731 tak to hnízdění bych brala, snad to je ono 🙂

svija
23. čer 2011

Zdravím obě nové maminky 🙂

@lenkajp- já jsem na tom podobně jako ty, jsem dnes 3DC. Takže zrovna probíhá rudá mrcha 😉.

marcelkap
23. čer 2011

@lenkajp
@lenka5731 AHoj holky, zdravím vás a vítám. Já jsem ovulační testy používala hodně, nevim už ale co to bylo za značku...něco jako Days28 - kupovala jsem je jedině přes net. Ze začátku jsem dělala taky od asi 9.DC až do doby než byly obě čárky silný, což u mě bylo 16.-21.DC, docela se to pohybovalo.

maxi.smile
23. čer 2011

Holky...tak zatím nic..MS nic, // nic... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru