Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
1. srp 2011

@sluuniicko Tak to jsme na tom úplně stejně...taky je zpožděná ta MRCHA jedna 🙂 Ale test negativní ☹ chjo

pajinka85
1. srp 2011

@moncaka
taky tak, ani žádné příznaky MS ale ani těhotenství...

moncaka
autor
1. srp 2011

@pajinka85 no, právě 😀

d.h.86
1. srp 2011

zdravím vás,u nás nic novýho,někdy v sobotu čekám MS,tak se psychicky připravuju 😠

maxi.smile
1. srp 2011

hm...mě bolí..břicho (v podbřišku, chvílema i na stranách, na vaječníkách) ☹

pajinka85
1. srp 2011

@maxi.smile Tak a teď poznat proč? 😒

sluuniicko
1. srp 2011

@pajinka85 Hm, tak uvidíme, co z toho bude 🙂 Já zrovna polemizuju nad tím, že se testnu už zítra 🙂

moncaka
autor
1. srp 2011

@sluuniicko já polemizuju, že testnu o víkendu, ale jesti to vydržím......no, když dorazí ms, tak se to vyřeší za mě 😀

lilin
1. srp 2011

takže vy moje drbny... shrnu to....
vítám nové snažilky a brzy at jsou z nás všech maminky 😉
postřehla jsem další // ale nějak mi vypadlo u koho? tak se omlouvám že to není cílené ale moooc gratuluju!!!!!!
vítám zpátky marcelku a moc se těším na tabulku 🙂 taky jsem si dělala starosti....
jinak holky, dělala jsem si už asi tři testy a na tom posledním jsou ty čárky skoro stejně tlusté, dnes jsem byla na G a podle MS jsem zatím jen 4+4tt zítra ráno skočím na krev a po páté hodině si budu volat co výsledky a kdy pujdu na první ultrazvuk.... jinak @maxi.smile ty jsi teda fakt borkyně s tím tajením těhu... já to vydržela jenom pár hodin a pak jsem stejnak za manžou hnala s testíkem 😀

pajinka85
1. srp 2011

@sluuniicko
Tak jak si tu tak píšeme, tak mě to břicho pobolívat začalo...takže čekám že ta MRCHA už se blíží ☹ A kdyby náhodou zatím nedorazila, tak testnu asi v pátek-to by bylo týden po vynechání.

sluuniicko
1. srp 2011

@moncaka Tak já to měla dostat v sobotu, tak jsem si řekla, že se testnu ve středu, a pak v sobotu, když mrcha nedorazí...A už to nějak do té středy nemůžu vydržet.. natož do víkendu 😀

sluuniicko
1. srp 2011

@pajinka85 Tak mě břicho teda vůbec nebolí, ale musím říct, že tak před 14 dněma mi začli křeče do spodku, ne pořád, jen párkrát za den...takový přepadovky.Což není dvakrát příjemný, ale dá se to. Takže mi připadá, že bud mám na vaječníku cystu jak blázen nebo jsem fakt zapadla. Ale i cysta může být příčinou zpoždění, tak uvidíme. Tobě přeji, aby to byly jen zaražené větry 😀 😀 😀

lilin
1. srp 2011

@pajinka85 @sluuniicko teda děvčata já to nevydržela testla jsem hned v den očekávání a měla jsem nádhernýho ducha, další den čárka a pak už celkem slušná dálnice.. jestli to vydržíte týden čekat na test tak jste u mě hvězdy 😎

amj
1. srp 2011

cauky vsem. vitam nove prichozi...
necetla jsem poctive vsechno co jste tu napsaly..to se omlouvam, jednim okem jsem si vsimla // takze gratuluju vsem!!
my tu mame moc velke teplo, tak jsme cely den u vody.. jinak nic noveho.

sluuniicko
1. srp 2011

@lilin No neboj se nic, já to měla dostat v sobotu, hned v neděli jsem se testla a ted právě přemýšlím, jestli zítřejší testování nebude zbytečné..předčasné..☹ Já rozhodně trpělivá nejsem 🙂

pajinka85
1. srp 2011

@sluuniicko
ráno dám vědět...jestli to nebyly náhodou jen větry 😀 😀 😀
Já se teď furt tak pozoruju.. 😎
A jak moc pozná gynekolog při vyšetření jestli není někde cysta? Já jsme byla na vyšetření minulý měsíc-pravidelná prohlídka a říkal, že žádnou cystu nenašel, takže by snad neměl být problém...
A ty pročítala jsem falešně negativní testy a našla jsme hodně případů, kdy se to stalo...takže neztrácet naději 😉

moncaka
autor
1. srp 2011

Holky, závidím vám, že vůbec víte, že máte zpoždění, já nevím ani to ☹

pajinka85
1. srp 2011

@sluuniicko
také nejsem trpělivá, však už jsem dva testy vyplácela a zatím nic...

sluuniicko
1. srp 2011

@pajinka85 No já vysadila poprvé už v lednu a hned po vysazení se mi udělala cysta na vaječníku. Šla jsem tam zkrátka s tím, že to při milování bolí, když zprudka dosednu tak to bolelo...a on ji ultrazvukem našel, a pak i pohmatem.Další měsíc jsem šla na kontrolu, měla jsem jí na druhém vaječníku a další měsíc zase na tom původním..hrůza, děs.No a ted mám obavy, jestli jí tam po vysazení nemám znova ☹ Ale jak říká doktor..i s cystou se dá otěhotnět, někdy se tam prý udělá při uhnízdění..takže kdo ví, co se to ve mně děje 🙂

martinka87
1. srp 2011

Me z vas vomejou... 😀 kdo to ma ciiiist??? Tady si clovek pilne pracuje a tady se mele mele mele 😀
U nas nic,jsem 9DC a nic divnyho co by nasvedcovalo OVU necitim... ☹ chjoooo...

martinka87
1. srp 2011

@d.h.86 ahoj,psala jsem Ti na FB,nekoukala jsi? 😉 diiik...

pajinka85
1. srp 2011

@sluuniicko
týýý jo, tak to jsi měla divoký. Já naštěstí ještě nikdy snad nic. První těhotenství i otěhotnění v pořádku a tak doufám, že i tentokrát to bude bez dramat, ikdyž to třeba nevýjde hned na poprvé.
A tobě přeji žádnou cystu, ale zdravé ted ještě malilinkaté miminko...... 😉

sluuniicko
1. srp 2011

@ pajinka85 Nj, měla jsem zblázněný tělo 🙂 Určitě to co nevidět vyjde 😉 Děkuju moc! 🙂

puleckovi
1. srp 2011

@moncaka tak držím palce nám oběma 🙂 já skoro ani nedýchám, jak se bojím,abych nezačala krvácet, ale test je stále sněhobílý, mám krátký cyklus, takže zas tolik DPO nejsem, tak snad se ten prďola umoudří a začne už produkovat nějaké HCG 🙂

moncaka
autor
1. srp 2011

@puleckovi já mám test též sněhobílý.....ale pořád si myslím, že ms dorazí, resp. možná nedorazí, ale né kvůli těhotenství...tak uvidím....holt, trpělivost není moje silná stránka ☹

Moc Ti držím pěsti, aby to vyšlo 😉

brambora20
1. srp 2011

já vám teda přeju, at je to k něčemu...já mívám menzes docela v poho, cca 30, 2x 34 v poslední době, tentokrát 42, si dokážete představit ty nervy....v pátek 2testy, předtím snad ve středu taky 2...Jsem se cítila naprosto těhotně! ☹
Ale jak píše moncaka, si to sama říkám, že to tak mělo být a že si ta naše holčička vykoukne, až bude chtít...
Navíc jednoho malého Berana mám doma, jednoho velkého, takže stačí....dáme tomu čas na nějaké mín rohaté znamení!

d.h.86
1. srp 2011

@martinka87 kdy?mě nic nedošlo
holky,já vám závidím tak to testování,chjo 😢

pajinka85
1. srp 2011

@d.h.86 není moc co závidět, testy máme sněhobílééééé :(

miselinka2
1. srp 2011

@sluuniicko já měla jeden den taky nic a druhý den jasné //

moncaka
autor
1. srp 2011

@d.h.86
@pajinka85
tak tak, ale brzy určitě sněhobílé nebudou, u všech se budou blýskat //.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru