Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
20. zář 2011

@lenka5731 ježda,to je mi tedy líto,bože,to je děs,ale tak dobře že se na to řpišlo,že?i když to musí být hrozné,je mi to jasný
já jdu v pátek na uz už snad něco bude vidět,ve čtvrtek tam nic nebylo ☹

terioza1
20. zář 2011

@d.h.86 co žo tu ctu??? moc gratuluju k 7tt... neboj, bude srdicko 🙂

@lenka5731 to je strasny.... to mi je moc lito...
@kleopatra35 je mi jasny, ze ti hrabe, me by asi taky hrabalo... al zadari se ve sprvny cas, uvidis.... a miminko bude zdravoucky.. priroda vi, proc to tak bylo

d.h.86
20. zář 2011

@terioza1 no ono asi nee \7.tt,ale nějak mi to tam blbě skáče podle poslední ms,kterou jsem měla 8.8.,myslím,že teprav jsu 6.tt
no,ted jsem byla v diskuzi červen.-začátek snažení a dost mě běhal mráz po zádehc,jedna,ted nevím kdo psal,že musela dát mimi ve 13tt pryč,mělo vrozenévývojové vady ☹

terioza1
20. zář 2011

@d.h.86 aha, no nevadi, i 6tt je dobre, hlavne, ze je... tak drzim palce, aby bylo vsechno v poradku 🙂

d.h.86
20. zář 2011

@terioza1 no,uvidíme,mám strach,.aby se neopakovalo to co před třemi lety

terioza1
20. zář 2011

@d.h.86 nesmis se stresovat 🙂 Uviis, ze priroda a osud daji a za 9mesicu bude mit malej sourozence 🙂 Ale chapu i to, ze se bojis .... Bud v klidku.. Jinak jak se citis?

ameliejulliette
20. zář 2011

Optimistická aktualizace těhotných, abychom viděly, že to přibývá 😉 DC nejsem schopná aktualizovat...

terioza1
jituska86
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88
ameliejulliette
d.h.86
maciatko248

terioza1
20. zář 2011

@ameliejulliette jak se to rysuje, brzo se k nam pridaji i ostatni 🙂))
Vsem tehu gratuluju a preji prjemny tehulkovani a zdrava miminka a vsem tem, ktere cekaji, preji co nejkratsi cekani, vsak ono to co nevidet prijde, baby 🙂

philipa
21. zář 2011

Ahoj všem,tak se také už hlásím k těhotným 🙂 K dr,jdu tedy až 26 protože má dovču tak snad bude vše ok. Všem novým těhulím velká gratulace a ostatním hodně optimismu a sil do nového snaženíčka.
@d.h.86 koukám že jsme na tom skoro stejně já měla poslední MS 9.8. 😉 tak hlavně at jsou mimča zdravá!

antana123
21. zář 2011

@philipa gratuluju 😵

lilin
21. zář 2011

@lenka5731 bože toje mi tak líto.... ale dobře že se na to přišlo brzy... čím později tím by to bylo asi horší... má kamarádka musela rodit ve 25tt... šílený a opravdu hrozný....
doufám tedy, že se vám brzy zadaří a budete čekat zdravého broučka 🙂

d.h.86
21. zář 2011

@terioza1 já vím,ono na to ani nějak nemyslím,občas mi je šoufl,ale jinak nic,takže si ani jako těhu nepřijdu uvidíme v pátek
@philipa jj,já měla poslední 8.8 😀

philipa
21. zář 2011

@antana123 děkuji moc jsi hodná, snad bude vše probíhat tak jak má.
@d.h.86 Taky už chci k tomu doktorovi at vím na čem jsem a chci slyšet už i srdíčko.Ikdyž to asi ještě neuslyším,ty moje dlouhé cykly a ovulka byla taky později.chjo- už aby bylo pondělí.

luckamb
21. zář 2011

Gratuluju všem těhulím a všem moc držím palečky!!!

terioza1
21. zář 2011

@d.h.86 ja jsem ve 12tt a taky si neprijdu bejt tehu.... uz bych ale asi mela, ale porad to nejak neberu... 😀

jinka09
21. zář 2011

@kleopatra35 ahojky, to jsme nato dost podobně, taky to nechápu, je to težké pochopit, ale musíme věřit, že to bude v pořádku. taky jsem už nechodím tak často, i tak je těžké nato nemyslet, natož, když o tom ještě čtu a píšu🙂.

všem novým těhulkám moc gratuluji!!!🙂

kleopatra35
21. zář 2011

Nu tak uvidíme...manžu nyní znásilňuji každý den...snad se už konečně zadaří a vydrží to....hlavně ať už to je....když už se to povede, tak se člověk modlí, aby to nebylo mimoděl....když Ti lékař potvrdí, že je vše OK, tak se modlíš, aby se to udrželo...minule, jak jsem plod neudržela, tak jsem byla v 5+4 na 1. prohlídce, viděli jsme jen g.váček a za 4 dny jsem měla přijít znova, jenže hned den po té první prohlídce jsem začala krvácet a bylo to....takže jsem si těhu moc neužila... ☹

jinka09
21. zář 2011

@kleopatra35 my jsme tento měsíc zahájíli snažení zhruba obden, taky uvidíme🙂

frapik
25. zář 2011

@d.h.86 Ahojky, jééé koukám, že ty jsi těhulinka! Moc a moc blahopřeji! Představ si, že jsem po zamlklém potratu a po revizi. ☹ Tak jsem zpět mezi snažilkama. Dávej na sebe pozor, přeji Ti moc a moc štěstí! Pavli

d.h.86
25. zář 2011

@frapik jj,jsu,ale zatim začátek,ted začínám 6.tt,na kontrolu jdu za 14dní,tak sand už bude vidět i srdíčko
ježda a v kolikátým jsi byla?co se stalo?srdíčko nebo co?je mi to líto,drž se

frapik
25. zář 2011

@d.h.86 Byla sem v 10tt ale marňousovi se prostě v 9tt zastavil vývoj. ☹ Snažím se říkat si, že příroda ví, co dělá, ale to víš, není to lehký, zvlášť, když to bylo první těhu. 😔

d.h.86
25. zář 2011

@frapik jasný,to znám,bohužel to mám taky za sebou,o to větší mám ted strach,protože se zadařilo přirozeně,tak snad bude vše ok

frapik
25. zář 2011

@d.h.86 Musíš myslet pozitivně ať máte veselé miminko! Jen radím vyhýbej se alespoň do 12 týdne cestování hromadnou a většímu množství lidí. Já chytla nějakej bacil, měla sem 3 dny horečku a myslim, že to byla ta příčina.

d.h.86
25. zář 2011

@frapik tak naštěstí bydlíme na vesnici,takže jezdím autem a ted nikam nijak po dr nejedem,jen na gyndu a tam jsou těhulky
jj,já byla u malýho z prvu nemocná a proto možná je kardiak,těžko říct,to mi nikdo neřekne,ale je fakt že první tři měsíce jsou nejrizikovější

malinka_02
25. zář 2011

@frapik Jej ty taky? Tak se drž a určitě to brzy vyjde znovu..držím palce!

antana123
25. zář 2011

@frapik to je mi moc líto 😢 😢 😢 😢 taky to znám a taky to bylo první těhu čas vše zahojí a hlavně další těhu pomůže držím palce at se brzo zadaří a je vše jak má

luckamb
26. zář 2011

HOlky,
všem vám držím palce ať to znovu brzy vyjde a je vše už bez sebemenšího problému 😉

jinka09
28. zář 2011

ahoj holky, přeji vám krásný slunečný den volna🙂

kleopatra35
3. říj 2011

Ahoj holky, tak jsem po potratu opět v tom 🙂 ...dnes jsme našli krásné // ...snad se to již povede a za pár měsíců budeme chovat miminko v náručí.

terioza1
3. říj 2011

@kleopatra35 Moc, moc moc vam gratuluju ke // 🙂)))))) Verim, ze se mimi zdravy udrzi a za 9mesicu budete vozit kocarek.... preju hodne zdravicka .-)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru