Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
2. črc 2011

@lilin to je mi moc líto,ale koukala jsem na fotečky,je stračně moc krásná,má krásný kukadla,beruška malá
máte to taky těžký,že?nj,osud je někdy odst nespravedlivej a krutej
taky jsem dlouho zvažovala,jestli druhý jo nebo ne,malej postupem času pujde ještě několikrát na operaci,ale říkám si,že sourozenec bude fajn,pokud se zadaří

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 lehké to není ale nechci si stěžovat, nejhorší je asi ta nevědomost budoucnosti... bude nebude chodit, bude mluvit, řekne si že má žízeň, že chce na záchod, ukáže mi někdy na kytku a zeptá se co to je a oblíbená dětská PROČ? navíc bydlíme v prvnim patře a na výstavbu bezbarierovýho domu fakt nemáme ...snad doktoři dodží slovo a budou druhé mimi víc hlídat, nechi nic jen zdravé mimi 😉

d.h.86
2. črc 2011

@lilin tak to tě plně chápu,taky nechci nic víc,aji je mi jedno,kluk nebo holka,al at je druhé mimi zdravé
a oni něco dr zanedbali?nebo se na to dřív nepřišlo?a proč jsi rodila tak brzo?nešlo to ještě chvilku udržet?

dilemma
2. črc 2011

Ahoj my jsme v pracovani na miminku zacly koncem minuleho mesice a stale cekame jestli neco bude nebo nebude:( takze pokud se nepodari tak zkousime znova a znova🙂 chce jeste jedno miminko🙂 jelikoz mame doma uz jednoho raubire tak bychom k tomu chteli jeste malou princeznicku🙂

moncaka
autor
2. črc 2011

dilemma: ahoj, vítej a přeji Tim aby se brzy zadařilo!!!

d.h.86
2. črc 2011

@dilemma jj,taky tě vítám a přeji brzo // a tu malou princezničku

lilin
2. črc 2011

@lilin těžko říct jestli doktoři něco zanedbali nebo ne.... od začátku se těhu dooktorovi nezdálo a bylo prý zpožděné o čtrnáct dní a pak se to prý zase srovnalo, stěžovala jsem si na každé KO na bolesti a křeče v podbřišku - to prý je normální a že mi otékají nohy, na poslední kontrole jsem řekla že už tolik necítím pohyby a už to jelo.. kolik za den, budete čárkovat, já na to že osm rozhodně ne ... tak odpolko na UTZ a tam mi už volal erzetu a kde chci rodit ( nejhorší věta mého života - to těhotenství se musí okamžitě ukončit) ale v nemocnici se jim to nezdálo moc špatné dokud nepřijel manžel a nezačal na ně řvát, tak mi vyjednali HK a tam mě brali za necelou pulhodku už na sál...udržet to nešlo - bradikardie, už tak museli malou resruscitovat, ta má to místečko na světě opravdu vybojované, hlavně jsem si myslela že mě budou hlídat kuli rodinné anamnese... mamině se první narodilo mrtvé, bráška je v termínu ale já jsem nar 33tt a odpovídala jsem taky měsíc zpět jako malá... sic je 28tt ale odpovídala 24tt... no doktoři... já do toho nevidím....
@dilemma vítej a přeji brzy pupík

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 ted jsem si všimla že jsem odpověděla sama sobě... pardon

d.h.86
2. črc 2011

@lilin teda,mazec,to muselo být děsné,hlavně že je malá s váma
jsem si při tom čtení vzpomněla na tu feťačku Katku,která měla zdravou holčičku
aůe neboj,.učitě to špatné máte vybraný a ted už bude jen líp a druhé mimi bude v pořádku,uvidíš,taky se tím utišuju,že to špatný(1potrat,1neuspěšné umělé,malý nemocný)už máme za sebou

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 taky doufám za nás i za vás!!!! máte toho za sebou víc než dost
jo při tom dokumentu se mi vařila krev v žilách....

d.h.86
2. črc 2011

@lilin to mě taky,chtělo se mi i brečet,když jsem tu krásnou holčičku slyšela po porodu brečet,ale už jsem to viděla jednou a nechtěla jsem před manžou bečet,ale v poslední době se mi chce brečet čím dál častěji,asi i skrz to,že v září jdem s malým na kontrolu a bude ho brzo čekat operace,ale snad až na jaře
ale když se na něj podívám,jakej je z něj ďáblík,v noci jak krásně spinká jak andílek,ani si nechci představit,že to vše budem prožívat znovu a znovu,proč zrovna my?proč zrvona on?takovej malej drobeček,kolikrát si říkám,aby nám to někdy nevyčítal,ale snad ne

lilin
2. črc 2011

@d.h.86 neboj... malý to zvládne a bude v pořádku!!!! dnes uměj doktoři zázraky!!!
takové otázky mi v hlavě běží pokaždé když vidím nějakou nespravedlnost, jo taky se trochu bojím toho co bude, jestli by nebylo lepší kdyby měla malá i MR... nejhorší je když hlava myslí a tělo nemuže a člověk si to uvědomuje... pracovala jsem několik let v domově důchodcu.. tam jsem to často viděla

yesu
2. črc 2011

Ježiš holky to jsou zkušenosti! Držím všem palečky, ať to všechno dobře dopadne...my se s přítelem začali snažit o mimi a už teď mám hrůzu, aby bylo vše ok, mám problémy se srážlivostí krve, tak to budou taky trochu nervičky, aby vše šlo tak jak má!

yesu
2. črc 2011

@michelina1 Ahojky, fakt má být snaženíčko obden?

yesu
2. črc 2011

@michelina1 Ahojky my se taky s přítelem snažíme od června 🙂

terioza1
2. črc 2011

@yesu ahoj, my soulozili v dobe ovu ( na doporuceni dr) odpoledne pred ovu , pak byla ovu v noci, soulozili jsme rano a jeste dalsi den rano a dneska 15DPO mam // 🙂

lilin
2. črc 2011

@terioza1 pane jo to je super, technika... a jak si hlídáš ovu?

yesu
2. črc 2011

@terioza1aha 🙂 já si ovu zatím až tak nezjišťovala a nehlídám, myslela se, že tomu zatím necháme volnej průběh a uvidíme....ale bez toho to asi nepůjde co?

yesu
2. črc 2011

@terioza1 Aha 🙂 já si ovu zatím až tak nezjišťovala a nehlídám, myslela sem, že tomu zatím necháme volnej průběh a uvidíme...ale bez toho to asi nepůjde co?

yesu
2. črc 2011

@michelina1 Ahojky taky jsi tu nováček? 🙂

yesu
2. črc 2011

@maxi.smile Já to taky nechám zatím být...dáme tomu zatím volnej průběh a až budu moc nervozní zkusím taky ty ovu testy, aele zatím to nechci nijak na sílu...myslím,že je lepší nechat to a moc na to nemyslet, ale si všechny víte, že to moc nejde 🙂

dilemma
3. črc 2011

@d.h.86 ahoj doufam ze nas tady bude vice kterym se zadari🙂 a jinak dekuji za privitani byla jsme tady vcera poprve nahodou jsme nasla tenhle blog a koukam ze na nem je uplne vsechno o cem si jen clovek muze pokecat🙂

zr.ska
3. črc 2011

Ahoj holky, tak u mě to tenhle měsíc vypadá na anovulá...a nebýt toho, že si měřím teplotu, tak to ani nevíme a v téhle době už bych utrácela za těhu testy a úplně zbytečně 😢

ameliejulliette
3. črc 2011

@lilin Jo, podle mě teda máš ovulku ve stejné dny - třeba kdybys to vysledovala pomocí testů, tak budeš vědět, jestli se Ti do toho chce třeba jeden cyklus... A s tím plodným hlenem, myslím si, že otěhotnět se dá i tak. Ale vím, že to řešily holky třeba tím gelem Pre-Seed http://www.otehotnet.cz/pre-seed/111-pre-seed.html
Podle mě by bylo pro vás všechny druhé miminko určitě přínosem 😉 Tak vám fandím, ať se povede brzy 😉

ameliejulliette
3. črc 2011

@zr.ska To se občas přihodí, no... ☹ Jinak normálně ovulku míváš, jo? No já jsem taky byla šílená do toho testování, takovejch peněz, a pak jsem si řeklě, že to stejně poznám i bez testu 😀 a dávala jsem si ty peníze, co bych jinak utratila za testy, stranou a byl z toho slušný fond na mé malé hobby - látkové plenky 😀

zr.ska
3. črc 2011

@ameliejulliette Minuly cyklus ovu byla, predtim jsem brala HA... 😉 Latkove pleny jako hobby? to je vyrabis nebo jak? Ja si pod latkovyma plenama porad predstavuju ty klasicke bile ctverce, ale dnes uz to asi vypada jinak vid 🙂

svija
3. črc 2011

U mě dnes 13DC a mylím, že jsme těsně kolem ovu, podle hlenu a čípku, tak na to dnes hupsnem. Bohužel bude jen tenhle jeden pokus, zítra ráno na týden odjíždím bez manžela 🙂. Tak uvidíme.
Jo a Katku jsem neviděla, ale asi se na ní budu muset podívat, po tom, co tu píšete.

@ameliejulliette - já taky látkuju. I když teď už jsme skoro bez plíny
@lilin - tak sržím palce, ať se malá brzy rozleze, nemáte to lehký. My cvičili vojtovku protože se špatně opíral na bříšku, nic závažnýho a jenom čtyřikrát denně a i to mi stačilo. Koukla jsem na fotky a je to moc hezká holčička 🙂 .
@dilemma - taky mám prťouse Martínka, o tři měsíce staršího než ten tvůj.
@zr.ska - no tak šetři síly na další cyklus.

d.h.86
3. črc 2011

@terioza1 no,tak to je nádhera,potichoučku gratuluju a vím,že je to hnusný,ale i závidím
chjo,já už to vidím,všechny tu budete těhotné a my zas budem muset lítat po dr a všechen ten kolotoč začne znovu,je mi z toho na nic ☹

martinka87
3. črc 2011

@lilin elektroléčba? to neznám... mně dělalí elektrošoky, aby zjistili, jak my vše funguje na končetinách a to bylo dooosti nepříjemné, bolelo to jak čert, jak mi tlačila, aby se dostala k nervům a byly to hrozně zvláštní pocity, když se ti tělo hýbe aniž bys chtěla... ☹ Děkuju moc, ale obdiv není proč... komu zjistí nějakou takovou pitomou nemoc, tak to nesmí vzdávat, to je hned konečná!!!

martinka87
3. črc 2011

@moncaka @d.h.86 Telč je opravdu nádherná, vřele doporučuji!!! a krámečky, loni tam byl pán s korálkama, taky jsem kupovala pro ségru, vyrábí taky různé věci (i třeba korálkový vánoční stromeček) 😉 a pak jak jinak jsou tam vietnamci, ti se dostanou všude 😀 ale zámek, park to je nádhera!!! my tam chodíme furt, když jsme v Telči, zavzpomínat, kde jsme se poznali, zasnoubili, vzali 😀 Telč je prostě naše...

jinak já bych měla mít ovu dneska, podle výpočtu, ale jinak to nesleduju... včera večer a dneska ráno byl sexík.. jen se chci zeptat na takovou technickou otázku. Já jsem byla zvyklá se jím hned po sexu osprchovat a jak to děláte teď při snažení?? my tu ještě k tomu máme na víkend tchánovce, tak to úplně nejde se promenádovat po baráku nahá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru