Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
7. črc 2011

@jessulka Taky si myslím, že to je ještě k té ovulce 😉 Tak tfuj tfuj, ať zasejete 😉
Já jsem se porodu vůbec nebála, ale psychovala jsem hlavně na konci těhotenství, když se prckovi pořád nechtělo ven. Pořád jsem řešila, jestli bude zdravej a hezkej 😀 (Ale to až na tom konci, prostě jsem se nějak bála, že je divnej, že nechce jít ven 😀 ) A když jsem si myslela, že vyvolávačka nezabrala, tak jsem to obrečela, bála jsem se císaře. No a pak se rozjely kontrakce jak blázen, takové Himaláje mi to kreslilo na ctg, a to jsem si i přála, aby to třeba někdo zastavil 😀 Ale konec porodu byl prostě nádherný a když jsem poprvé líbala ty nožičky, co mě tak dlouho zevnitř okopávaly, to byl pocit toho největšího štěstí v životě. (A přestože jsem po porodu vyhlásila, že další miminko nám bud muset odnosit a porodit někdo jiný, tak to cca po 14 dnech přešlo a vidíte, jdu do toho znovu 🙂 )

jessulka
7. črc 2011

@ameliejulliette Mockrát děkuji a též moc držím palečky, ať se brzy zadaří.

lilin
7. črc 2011

@amallie no, mě právě doktorka řekla když jsem si jí stěžovala že mě pořád břicho bolí a pne mě to v místě, který mi znova šili, at se nebojim, že at se nebojim že mi při druhým cisaři zkazej něco jinýho 😒, tak si myslím, že mi klasika porod nehrozí... nevim

jaja.m
7. črc 2011

Ahojky holky,chtěla bych se zeptat první měsíc se snažíme s manželem o miminko.Včera jsem měla dostat MS a zatím nic.Test sem si dělala už před týdnem,vím,že to bylo brzy-vyšel negativní.Dnes ráno sem si opět dělala test a opět byl negativní.Břicho mě bolí již od minulé středy,s přestávkami a mám ho nafouklé.Myslíten si,že bych mohla být těhotná?

jaja.m
7. črc 2011

a že je na test ještě brzy?

lenka5731
7. črc 2011

@jaja.m Kdys měla ovulaci? Něco bývá na testu vidět už 10 dní po ovulaci, 15 dní po ovulaci už to je jistota (na testu dálnice). Takže si odpověz podle toho. 🙂 Ale když ti nedorazila MS a test je negativní (jakej to byl test? mamatest?), tak to nevypadá ..

jaja.m
7. črc 2011

jojo mamatest. a ovulace?měla být před 14dny.ALe neni to jistota,ptž sem vysadila na začátku května HA.Pak sem měla cyklus 31 dní,předtím furt 28.Takže sem ovulaci počítala v těch 31dnech...

jessulka
7. črc 2011

@jaja.m Ahojky, já jsem vysadila prášky začátkem dubna a od té doby jsem měla v měsíčkách děsný nepořádek. Přišlo to vždycky tak nečekaně že jsem se nemohla spoléhat na nějakých 28 dní. Já to měla skoro od týden. Vždycky pár dní špinění, pak 2 dny krvácení a nejednou nic. Doktorka mi řekla, že se tělo pročišťuje, že se toho nemám bát, že horší by to bylo, kdybych to nedostala vůbec a museli mi to vyvolávat. Takže žádnou paniku, hlavu vzhůru. S testama bych počkala, dokud se MS nedostaví. Aspoň budeš mít pak překvápko, až uvidíš tu dálnici na testíku. Já už se také nemohu dočkat. Také už mne několik dní pobolívá břicho, ale evně věřím, že to je ta ovulka. Zkoušela jsem nahmatat čípek a je pěkně měkked a otevřenej, takže už se těším domu až na to vlítnem 😀

ivis85
7. črc 2011

@jaja.m tak to nevím, když je test negativní, tak to vypadá spíš na zpoždění, držím palec aby to vyšlo tak jak si přejete. Já to tento měsíc dostala asi o 4 dny déle, ale MS jsem tušila, podle pleti a tak, nafouklé bříško jsem neměla, tak dej vědět 😉

lilin
7. črc 2011

@jaja.m já bych na testu taky čekala aspon ducha, bud je ještě brzy a nebo máš zpoždění, je mi to líto, ale na těhu bych to moc neviděla.... necháme se překvapit 😉 samo že fandim // 🙂

moncicak.as
7. črc 2011

Tak, píchání v podžebří se stupňuje, takže zítra šupajdim do nemocnice, zda je to skříplý nerv, nebo žlučník...holky, pokud ted ovuluju nebo jsem ovulovala ted někdy (jeden nikdy neví..), tak před rentgenem mám něco nahlásit? Jsem dnes 13DC, tak kdyby náhodou bylo zasazeno, abych mimi nějak nepoškodila 😒

moncicak.as
7. črc 2011

Jinak my včera v plánu sex měli, ale dítko ho jaksi překazilo, tak manža totál nasranej, ale holky, se držte, on nebyl nasranej, že nebyl sex, ale že mám možná ovulaci a neni sex, že možná kvůli tomu nevznikne ted mrně...on to prožívá víc, než já 😀 😀 😀 😀 Tak bude sexík dnes, ale díky tomu mýmu píchání pod žebry jen ,,zploditelský" 🙂

moncaka
autor
7. črc 2011

@maxi.smile Jojo, i v tom vedru, však ze mě lilo jak z vola 😅 ale ty fotečky a ta krása mi za to stála 🙂

ivis85
7. črc 2011

@moncicak.as tak držím pěsti, aby to nebylo nic hroznýho, možná bych dr. řekla, že jsem asi těhu (on bude vědět prd, že asi znamená druhý den 😀 ) ale aspoň to vezmou v úvahu. Akorát nevim, jestli se kvůli skříplému nervu či žlučníku rengenuje? 😕 třeba tě jen prohmatají a uvidí co to je, nemusí hned ozařovat 😨

moncicak.as
7. črc 2011

@ivis85 Uvidim, já se raději ptám, kdyby náhodou měli chuť mě ,,ozářit" 🙂 Díky, taky doufám, že to nebude nic hrozného... 🙂 Jen je to nepříjemný, ani nemůžu s klukem ven, jsme doma a koukáme na pohádky 😒

amallie
7. črc 2011

@jaja.m to bude zpozdeni a to nafoukly bricho PMS

@moncicak.as covece, to bych nic nerikala, at nejsi za trotla 😲 jelikoz kdyz neco reknes, tak se te zepta, kolikaty tyden 😲 no a preci nemuzes rict 1+6tt 😲

lilin
7. črc 2011

@moncicak.as myslím že jedno prosvícení neškodí, nesmí jich být hodně... moje známá byla několikrát na RTG ruky a pak zjistila že je těho a jezdila na podrobnější Ko do HK a má krásnou zdravou holčičku

jinka09
7. črc 2011

ahoj holky, nevíte, nebo nemáte zkušenosti, jak je to s cestováním v těhotenství? kdyby se teď v červenci zadařilo, mohla bych příští měsíc letět k moři? Nebo raději jen jet autem, nebo raději zůstat doma🙂? Testovat bych mohla asi týden před dovolenou, takže nevím, jak se mám zařídit☹.

amallie
7. črc 2011

@jinka09 ja jsem v tehu normalne litala, do 12.tt jako posadka, tudiz denne a pak uz rekreacne, naposledy 26tt 9hod let a dobry, autem jsme jezdili az do 32tt, jedine, co je nutny resit, je pojisteny, ale to az pozdeji, do nejakyho 26tt ti staci normos

jinka09
7. črc 2011

@amallie děkuji za odpověď, tak to nebudu vůbec řešit, stejně by to byla jen 2 -3 hod cesta, dál letět nechci🙂. Tak to mám radost🙂

amallie
7. črc 2011

@jinka09 tak tak, my jedem do It autem koncem srpna a pak na lodi, taky neresim 😉 Pokud se ma mimi udrzet, tak se udrzi i na dovolene, dulezita je pohoda..... Jasne, kdybys fakt otehotnela a mela nedejbize problemy, jako krvaceni atd, tak to zrusis, pokud to bude dobry, tak stejne ani jeste nepujdes k mudrovi atd 😉

maxi.smile
7. črc 2011

@moncicak.as jé, to může být sranda...na dotaz, jak dlouho jsi těhotná říct: ,,Asi 2 dny" 😀 😀 😀 😀 😀 To je, jak se baví dvě ženský v narvané tramvaji:,,Čéče, asi jsem těhotná" ,,A s kým?" ,,Nevím, nemůžu se otočit" 😀 😀 😀 😀 Jupíí, mně manža dorazí už zítra v noci, jupí! A hned brzy další den ráno naši odjíždějí!!! Takže supeéér...v noci budeme jako myšky a pak budeme konečně sami a budeme tvořit Terezce sestřičku.. (manža bude doufat ve fotbalistu) 😀

ameliejulliette
7. črc 2011

@moncicak.as Mně když rentgenovali pánev, tak jsem musela být 1-10 DC, jinak si to prý na triko nevezmou.

martinka87
7. črc 2011

Ahojky holky... u nás se včera taky nic nedělo, nějak na nás spíš padla únava než chutě a zítra jedem k našim na chatu, tak musíme dnes, aby kdyby... 🙂 ale jina kžádné bolesti nebo jinou citlivost nepociťuji... a to veřte, že to poznám, při RS vyšetřeních mě furt "ošahávaj", zda nemám někde jinde nějakou jinou citlivost... neurologická vyšetření jsou docela sranda... 😀
Já se už nedostanu, tak v neděli pa (moc nekecejte, ať pak nestrávit týden dočítáním)... uff, já jdu poklidit vyžehlené prádlo, zalehnout s knížkou a čekat na manžu až se uráčí přijít z podkroví 😉

ameliejulliette
7. črc 2011

@moncicak.as A tohle je spíš na ultrazvuk než na rentgen 😉

ameliejulliette
7. črc 2011

@martinka87 Jů, já chci taky podkroví! My máme jen zabordelenou půdu 😀

martinka87
7. črc 2011

@ameliejulliette my tam máme kino a manžel pracovnu- počítač, takže je tam dosti dlouho 😀 takovej jeho kutloch 😉

moncaka
autor
7. črc 2011

tichá domácnost ☹ ☹

moncicak.as
7. črc 2011

@moncaka jakto?

martinka87
7. črc 2011

@moncaka jejda ☹ neboooj,ono bude brzy vse ok,urcite!! Tyhle prehanky doma jsou vsude!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru