Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

svija
29. črc 2011

Ahoj, tak zase po dovče chvilku nakukuju. Byli jsme společně s dětma u kámošky na chatě a bylo to super. Taď jsem se vrátila, abychom se mohli zasnažílkovat a pak zase asi prchnu někam pryč, když jsou ty prázdniny. Nědočítám, protože jste toho nakecaly hrozně moc, ale žádná nová těhule nepřibyla, nebo se mýlím 🙂 ?

maxi.smile
29. črc 2011

@frapik jo, tak to já netuším...ale osobně si myslím (možná mi to vyvrátíte???), že prostě se tam ty potvůrky zavrtají stejně, ať ženská leží, nebo se oblíkne a jde domů (pokus o vtip 😀 ) ..navíc se říká, že spermijky žijí xx hodin a tudíž mají třeba den, dva ,,doplavat" k vejci...takže si osobně myslím, že nějaká doba na to ,,zůstat ležet" není...ale třeba se pletu..

moncaka
autor
29. črc 2011

@maxi.smile souhlasím, jednoznačně. Jsou to všechno jen věděcky nepodložená doporučení, která působí čistě jen psychologicky. Např. někdo bude říkat, že vždy 20 minut ležel a zadařilo se, ale to se mohlo zadařit i bez toho ležení, ale člověk věří tomu, že to bylo právě kvůli tomu. Ale když to psychicky pomůže, tak proč ne.

terioza1
29. črc 2011

Holky, spinim porad, uz to mam aj na spodnim pradle... jedu pro tt... ☹ Mam strach. Uklidnete me, prosiiiiim Ms ma termin zitra... ☹

maxi.smile
29. črc 2011

@terioza1 vždyť špinění může znamenat, že se mimčo uhnízďuje, ne? Neplaš!!!!Kámoška dokonce v prvních měsících 2x silně krvácela, ležela v nemocnici...má krásnou, roční holčičku! Určitě to bude o.k.! Pak napiš!

kive76
29. črc 2011

@terioza1 já si taky myslím, že to může být i projev těhuláctví 🙂 kamarádka měla 2 měsíce menzes, a taky čekala mimčo...

moncaka
autor
29. črc 2011

@terioza1 taky bych tak nepanikařila, nemusí to přeci vždy a jen znamenat, že to nedopadlo......;)

amallie
29. črc 2011

@terioza1 drzim palce, uvidis, co na testu!

terioza1
29. črc 2011

Holky, jsem stastna ( zatim) - do limitu viditelny duch 🙂))) Uvidime jeste zitra, citim jse jako pred ms - to bricho... ☹

amallie
29. črc 2011

@terioza1 tak drzime vsechno, co mame 😉

moncicak.as
29. črc 2011

Tak já zatim nic, uvidim, zda MS zítra dojde, zatim žádný pobolívání břicha, to je divný...test jsem zkusila, // se ukázala, ale až skoro po 35 minutách a sotva viditelná (u tohohle testu jsem měla tohle samé i minulý měsíc i když jsem těhu nebyla), takže to považuju spíše za negativní, tak počkám, zda MS zítra dojde 🙂
@terioza1 Neplaš, bude to dobrý, uvidíš 😉

amallie
29. črc 2011

@moncicak.as tak se zase zpatky snazite, jo?

moncicak.as
29. črc 2011

@amallie Nesnažíme, jen jsme se přece rozhodli, že se nebudeme snažit uprostřed měsíce, tak čekám, zda těch pár dní ,,snažení" nezanechalo ve mě malou fazolku 😀 😀 😀

terioza1
29. črc 2011

@amallie dekuju .-)))
@moncicak.as treba sji.... drzim palce.. .-)

Tady je dukaz, ale neni moc videt...

moncicak.as
29. črc 2011

@terioza1 ji vidim, uplně jasně 😀

terioza1
29. črc 2011

@moncicak.as jo? to je dobre... ja ji na fotce teda vidim daleko min, nez tady prede mnou.. nemuzu se vynadivat...

luckamb
29. črc 2011

Ahoj holky,
můžu se přidat? V červnu jsem vysadila prášky a za 14 dní bude naší první princezně (o kterou jsem se snažili dva roky) rok. Tak doufám, že tentokrát to vyjde rychleji.

lilin
29. črc 2011

@terioza1 to je ale krásná čárka.... je hezky viditelná... to špinění jsem slyšela že muže být, má kamarádka měla první tři měsíce normálně menzes.... pak koukala jak blázen když ji na gyndě řekli že už je ve čtvrtém měsíci (bylo ji necelých 17 let)

@luckamb vítám tě tu, snad si na druhého prcka nebudete muset čekat takovou dobu, třeba se zadaří a moc vám to přeju

jinak holky, dnes jsem si dělala další testík a v první minutě už dálnice pěkná, mám strašnou radost 🙂 dala bych vám sem taky fotečku, ale nevím jak se to dělá ☹ 😒
jo a hoky maminky, vím že to je mimo diskuzi, ale malá ted má panickou hruzu z koupání, zkusila jsem snad už všechno, hračky, velká vana, vanička, na bříšku.... fakt už nevim co s ní, jen dojdem do koupelny je celá napnutá a jakmile se přiblížím k vodě je zle... nemáte některá zkušenost? nevíte co s tím?

moncaka
autor
29. črc 2011

@luckamb ahoj, jasně, že se můžeš přidat, vítej mezi námi a moc držím pěsti, aby se brzy zadařilo.

U nás tento měsíc určitě nic, ms teda nedorazila, ani nevím, kdy má dorazit, zatím to dle úplného klidu vypadá, že se ani dorazit nechystá, tak jen doufám, že si nebude dávat moc na čas a dorazí tak nějak v rozumné době....

terioza1
29. črc 2011

@lilin 17let??? No jezis, to je nejak brzo 🙂 ja ji u sebe doma taky vidim, tu carku, ale na fotce je t videt min...

moncaka
autor
29. črc 2011

@lilin držím pěsti, aby vše probíhalo přesně tak, jak má 😉

terioza1
29. črc 2011

@lilin a gratuluju k //.. 🙂 at jste v poradku 🙂

moncaka
autor
29. črc 2011

@terioza1 já ji taky vidím a to je co říct, nejsem majitelkou zrovna perfektního zraku 😅

terioza1
29. črc 2011

@moncaka to je dobreeee.. 🙂))

lilin
29. črc 2011

@terioza1
@moncaka holky moc děkuju, to víte že máme s manžou strach, doufám, že mimčo se mě bude držet a nebude následovat sestřiču 🙂 ráno jsem posílal manžovi sms a taky je na fotkách huř ta čárka vidět, ale hlavně že je tam máme!!!
jo jo sedmnáct a pul ji bylo když se ji malá narodila, záhul, ale perfektně to zvládla už se ani nic dělat nedalo....

moncaka
autor
29. črc 2011

Tak jsem si koupila kontryhelový čaj, zrovna ho piju a mezitím čtu, jak by se neměl pít před očekávanou ms 😀 kterou očekávám 😀

moncaka
autor
29. črc 2011

@lilin to víš, že se udrží, moc Ti to přeju.......

terioza1
29. črc 2011

@lilin to verim, ze to byl zahulll 😀 chudak

moncaka
autor
29. črc 2011

Holky, našla jsem zajímavé čtení o bylinkách co se ženského těla týče:
Bylinky se používají k léčebným účelům už tisíce let. Do nedávna byly prakticky jedinou metodou léčení (do 30.let minulého století se většina léků vyráběla výhradně z přírodních zdrojů). Zatímco v jiných kulturách bylinky stále patří nebou dokonce jsou základem léčby, jak je to například v tradiční čínské medicíně, u nás mají nálepku alternativní mediciny, tudíž nevěrohodné. Co se týče plodnosti a ženských potíží vůbec, tak bylinky jsou schopny upravit hormonální hladinu v těle, prokrvit, posílit a stimulovat dělohu a ostatní ženské orgány. Pro příklad uvádím léčivé účinky některých bylin

Meduňka - odstraňuje nepravidelnosti menstruačního cyklu, redukuje menstruační bolesti, stimuluje dělohu, tiší porodní bolesti

Šalvěj - je podobná ženským hormonům - estrogenu. Užívá se v pubertě, v přechodu či při nepravidelné menstruaci, po potratu výborná jako regenerační prostředek, vyvolává opožděnou menstruaci

Heřmánek - má blahodárný vliv na ženské orgány. Tiší menstruační bolesti, užívá se při PMS a k regeneraci po porodu

Sporýš lékařský - působí příznivě na ženské orgány, ovlivňuje činnost dělohy, zlepšuje funkci vaječníků

Pelyněk pravý - pročišťuje krev, odstraňuje poševní výtoky, reguluje cyklus

Kontryhel -Obrazek přímo magická bylinka, byla odpradávna doporučována na všechny ženské problémy včetně neplodnosti. Posiluje ženské orgány, především dělohu. Působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Kontryhel je jedinečný při menstruačních poruchách, tlumí mentruační bolesti, nadměrné krvácení. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbříšku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu. Upravuje nepříjemné potíže při menopauze včetně psychických. Kromě ženských potíží lze Kontryhel použít i na výplachy při zánětech v puse nebo třeba po vytržení zubu, na oční záněty. Je dobrý na průjem, čistí krev, pomáhá při obezitě, zlepšuje spánek a působí jako netoxické sedativum. Při zevním použití hojí rány, včetně hnisavých. Kontryhel nemá žádné vedlejší účinky.

Myslím si, že je to zajímavé 🙂

moncicak.as
29. črc 2011

@moncaka 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru