Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
11. srp 2011

@marcelkap no fuj, to bude nějakej vůl... 😒

maciatko248
11. srp 2011

@marcelkap och tak to je sila 😨 no to viem tiez povedat za mojho...ten by prevratil s ocami ale urcite by povedal "tak hold zvladneme to"

maciatko248
11. srp 2011

@moncicak.as poznam osobne par pripadov ktorym sa to podarilo skoro pred a aj cez MS, no ako sa hovori vynimky potvrdzuju pravidlo 😝 mozno si jednou z nich, alebo je to pocasim ktore sa v poslednu dobu ide neskutocne zblaznit

marcelkap
11. srp 2011

@moncicak.as No třeba je to fakt tim počasím. Každopádně 13.DC je divný abys byla těhotná 🙂

moncicak.as
11. srp 2011

@marcelkap že jo 😀 😀 Já to taky říkám, že je to nemožný, vůbec nevim, co mýmu tělu hrabe zas 😀 Možná je to fakt tim počasím... 🙂

terioza1
11. srp 2011

@kimm88 no teda, co to tu ctu... holka moje, ze by??? Bolest bradavek, neskutecna... a bolely me obcas prsa ze strany.... A jinak se mi zdal se, ze jsem nasla // a tak nejak jsem to cejtila, ze jsem tehu... Holka, ze by?? A ani mi to nenapises... to je vec teda.. ja nestiham vubec ty diskuze a jeste k tomu mi uniknes ty... sakrys 😀 !!!!!!! Udekej tt znovu... ja prvni taky musela natacet u okna a videla jsem to jen ja..

terioza1
11. srp 2011

ja se v tom vubec neorientuju 😀 Sakraaaaaaaaaaaaaaaa...holky, kdo je novej tehu, moc gratuluju ke //.... Ja v tom mam proste gulas.. 🙂

purblanca
11. srp 2011

@maciatko248 ahááá, tak děkuji za vysvětlení 🙂 zase jsem o něco chytřejší... nikdy dřív jsem to nepociťovala, ale zpětně cca 3/4 roku mám bolest v podbřišku atd. prostě, co taky popisují holky jako ovu, tak jsem z toho byla zmatená, protože jsem si myslela, že během HAK není 😨 A vůbec mě nenapadlo, že by to mohla být ovu, v prosinci jsem s tím byla i na pohotovosti, protože mě to faaakt hodně bolelo, napřed mě vyšetřili na urologii odtamtud mě poslali na gynekologii, prý jestli nejsem těhotná. Doktorka mě vyšetřila a prý je všechno v pořádku, tak to mi sakra nemohla říct, že je to normální ovu ?!? 😀 Ten urolog mi na to chtěl dávat i nějaký prášky ! 😖

maciatko248
11. srp 2011

@purblanca no ja som sa na konci minuleho roka objavila v nemocnici s bolestou v bruchu...kazdy doktor ze to je gynekologicke..nespocetne vela gyn prehliadok a nic nenasli...samozrejme nic nenasli keby ze nezajdem po mesiaci bolestiach za znamim urologom tak nikto nepride na to ze mam ladvinove kamene.... 😖 ale dufam ze teraz je vsetko v poriadku uz aby tam v brusku neboli bolesti ale len zdrave babetko ak pride 😅

purblanca
11. srp 2011

@maciatko248 ano, já jsem šla taky nejprve na urologii, kde se mě zeptali, proč jdu vlastně k nim ?!? Prý že jsem měla jít přímo na gynekologii... Proč bych ale chodila na gynekologii, když jsem cítila, jako by mě bolela moč. trubice ? 😠 Nepochopitelné... no, doufám, že tentokrát je to "pouze" ovu 🙂

svija
11. srp 2011

@lenkajp- teda, gratuluju moc 🙂 🙂 🙂.

@kimm88 - takt testni ještě za dva dny, ale i pididuch znamená těhotenství 🙂 .

Jinak se mi zdá, že to tu jede jak na běžícím pásu, úspěšnost minimálně 50%, což je super 😎 .

svija
11. srp 2011

@marcelkap - tu diskuzi s tou holčinou co čeká ty dvojčata jsem četla a toho chlapa bych fakt zabila. A jeho drahou matinku taky 😝 😝 . Srab jeden.

maciatko248
11. srp 2011

@svija a ona nakoniec sla na potrat? a ja naivka som si myslela ze sa len pohadali ale ze sa mu vzoprela....ach...

majdasch
11. srp 2011

@maciatko248 No právě že to nechci zatím přehánět, kdybych si začala měřit bazální teplotu, manžel by se na mě koukal asi dost divně 😀 .On si to vůbec představuje jako Hurvínek válku-od chvíle, kdy mi skončila menstruace se mě obden ptá, jestli už jsem těhotná 😀

svija
11. srp 2011

@maciatko248 - ne ne, nešla na potrat. Řekla manželovi, že se rozhodla si obě miminka nechat a on jí pak vyhrožoval sebevraždou. Teď se tahle diskuze na nějakou dobu odmlčela, tak snad je to jak říkám.

@majdasch - to já kdybych si začala hned měřit BT, tak by asi manžel dost čuměl. Jemu přijde divný i sledovat ovulaci a dny MS cyklu, prostě by tomu nechal nejradši úplně volný průběh. Ale na to jsem mu řekla, že bych musela být úplně blbá, abych nevěděla v jaké fázi cyklu jsem 😝.

terioza1
11. srp 2011

@svija aghoj, o jaky diskuzi mluvis? O ty, jak zjistila, ze ceka dvojcatka a manzel rekl, ze s ni nebude? Ja tu diskuzi nemuzu najit.. jestli je to tahle, jak to dopadlo? Necha si je teda?

pajinka85
11. srp 2011

@svija
Tak takové chlapa bych co nejrychleji zbavila...to musí být "idiot na entou" Tohle mě chlap jednou říct, tak u mě skončil a klidně bych si je vychovala sama...takovej dar a on tohle...to je vůůůůůůůůůůůůl 😖

lenkajp
11. srp 2011

@amallie
@maciatko248
@deyana
@kimm88
@luckamb
@baibies
@marcelkap
Holky moc vám děkuju za gratulace. 😉

lenkajp
11. srp 2011

@svija Taky moc děkuju za gratulace. 🙂 🙂 🙂

svija
11. srp 2011

@terioza1, @pajinka85- je to tahle diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/uzivim-t.... Ona odchází s těhotná s dvojčaty a mladším dítětem bydlet k mamince a její manžel zůstane se svými rodiči v domečku. No co k tomu dodat 😝 .

antana123
11. srp 2011

@lenkajp moooc gratuluju 😵 😵 😵 😵
@luckamb hlavní je že sis to užila 😉
@kimm88 měla jsem bolesti v podbřišku,boleli mě prsa a byla jsem náladová a unavená
@majdasch Ahoj vítej přeju at se brzo zadaří 😉

majdasch
11. srp 2011

@antana123 Děkuju za přivítání 🙂 A budu podávat zprávy 😉

rajule
11. srp 2011

Ahoj holky, tak co se mi dneska stalo. Minulý měsíc se mi nějak rozhodil cyklus, nikdy jsem to neměla a bolesti břicha, meškání MS, Tak jsem se objednala ke gyn a ta mě vzala dnes. No ani se na mě nepodívala, řekla jsem jí, že jsem menstruovala slabě jen tři dny. Taky, že bych chtěla zjistit ovulaci a stav vajíček a že myslím, že mám ovu tak kolem 9-12 dne podle bolestí v podbřišku. Ona mi na to řekla, že je to hloupost, že ovu je přesně v půlce cyklu a pokud chci něco takového vědět, tak mám zavolat až budu tak 12-15 DC. No ale to už budu podle mého mít po ovu. Také jsem jí řekla, že mě strašně bolí asi už pět dní prsa a jsou dost citlivá, no nemůžu ani ležet a ona mi řekla že to nic není. Tak já nevím, jestli jsem blabá nebo co???

antana123
11. srp 2011

jinak teda chlap fakt magor 😠 😠

antana123
11. srp 2011

@rajule některé lékaře ta práce vyloženě baví co???

antana123
11. srp 2011

@rajule jinak myslím že je to blbost každá ženská má ovulku jinak říká se že správně v půlce cyklu ale ovlivnuje to moc věcí nejsem teda dr. ale myslím že to co ti řekla je blbost

rajule
11. srp 2011

@antana123 To teda, ale s tou ovulkou je to přeci blbost no já nevím ale jak to může vůbec říct, že??? A ty prsa, k tomu s evůbec nevyjádřila, ale můžu říct, že je to fak strašný, ještě horší než před MS.

pajinka85
11. srp 2011

@rajule
Změnit lékaře...tohle ja mazec. Já jsem také při prvním těhu měnila lékaře, protože ten původní mi vůbec nic neřekl, jen si něco brumlal pod fousy a nic. A někdy byl milej a někdy strašně nasranej...
Změnila jsem lékaře a super...moc milý pán a to je dokonce přimář nemocnice, ale na pacienty je moc hodnej a nijak se nepovyšuje. Na sestřičky je prý ale už přísnější..

rajule
11. srp 2011

@pajinka85 No nejhorší na tom je že jsem si připadala jako debil, a kdybych náhodou byla třeba těhu, tak se tam budu bát i jít, protože ona i zakroutila očima, když jsem se na něco zeptala, tak jsem to vzdala a odešla jsem.

michelina1
11. srp 2011

ahojky holčiny 🙂
Jsem dnes teprve 6 DPO, 3. den mám občas slaboučký růžový výtok... no tak jsem si jen tak zkusila test, samozřejmě s tím, že 6 DPO, tam určo nic nebude, ikdyž to špinění by naznačovalo, že se vajíčko uhnizďuje už 3 dny... no a koukám a hned do minutky na testíku dušík, fakt sotva viditelný, ale je tam... i teď po zaschnutí... Tak nevím, co si mám myslet, že by třeba dvojčátka 🙂 😀 nebo falešný duch, ale to by se asi neukázal takhle hned... co myslíte vy??? V každém případě testnu za 2 dny znovu a uvidí se...🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru